Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jo aha, takhle. My mame treba cd, co jsme udelali jako na behem hostiny, bude to hrat v pozadi. Jelikoz mame radi stare pisnicky budou to Sinatrovky a jim podobne, ale mame tam treba take neco od Andrea Bocelli (Vivo Per Lei) a i novejsi pekne, pomale. Tak si to vecer s pritelem uzijte a dejte to nejak dohromady :-)
Profilova fotka
Mhurthi děkuju...já doufám, že mi alespoň trochu s tím pomůže...a když ne, tak se alespoň hezky napapká sladkého :-)
Profilova fotka
Jasne, ze pomuze, a pritom muze papat. Me taky nepomaha se vsim, ale s necim jo, ta organizace a pripravy jsou soucast cele svatby a urcite na to budete mit oba hezke vzpominky, jak jste spolu delali CD nebo vyrabeli oznameni atd. :-) Preju super vikend!! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já už jsem taky ze zkoušky šatů doma.. :)) bylo to moc fajn a malá družička měla vybrané šatky hned.. má aj malej závojíček, prostě to je kočka!! Paní v salonu říkala, že aby si ji nespletl ženich :-D (foto družičky mám v albu) - svoje šatky hold uvidíte až na svatebních fotkách.. Paní v salonu učila mamku zavazovat šaty, jsem říkala, aby si to mamka vyzkoušela.. a paní jí radila, co a jak, jak si upravit dekolt, atd. :-) Šaty si půjdu vyzvednout ve čtvrtek před svatbou.. ;-) dala jsem paní aj naše oznámení, je to moc sympatická ženská!! :-)
Profilova fotka
lenni, máš úúúplně kouzelnou družičku, je překrásná, fakt kočka malá, viď? x-)
Profilova fotka
holky já se tak těším :-)
Profilova fotka
Lucíku, děkuju.. no, i když to není moje malá, ale "vypůjčená", tak je fakt kouzelná.. normálně se se mnou fotila, chytla mě za ruku, pak kolem krku.. no a pak aj mi dala pusinku x-) takovou malou cácorku bych chtěla mít!! Dneska jsem byla na zkoušce líčení a bude to krásné.. budu mít moc hezky výrazné oči, jen to nejde vyfotit..zkusím z těch fotek něco vykouzlit, ale asi je sem nebudu dávat, bylo by to zbytečné.. live to vypadá jinak - denní světlo taky udělá své.. Lucíku, já se taky moc těším!!! :-)
Profilova fotka
Lenni, jen nám sem tu fotku dej, to moje taky není na fotkách moc vidět, ono to v reálu všechno vypadá jinak než na fotkách, samozřejmě líp, žejo? ;-) A takovou princeznu bych taky chtěla, bohužel nebudeme mít na svatbě ani jedno dě'tátko, v příbuzenstvu žádný nemáme, jsem první, kdo se vdává, tak výroba drzužiček čeká na mě :-D :-D :-D
Profilova fotka
týýjo, dnes byb bylo tááák nádherný počasí na svatbu... |-|
Profilova fotka
Ahoj-zdravím Vás od rodičů z Třince a hlásím,že mám rozvezené všechny koláče a oznámení!!!!Jupííííííííí!!!! :-D V Jihlavě budeme rozvážet týden před svatbou,máme jich tam asi jen 10,ale tady jsme měli asi 50 krabic koláčků,tak mám radost,že už je to rozvezené... A moje svědkyně se mi dnes pochlubila se zásnubním prstýnkem,prý jsme ji inspirovali... :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jé, luci, tak to je super, že máte všechno rozvezené, však ještě 14 dní a budou z nás paní :-D a s tou svědkyní to je taky dobrý,chichi ;-)
Profilova fotka
Holky, tak dám do alba fotku mého nalíčeného oka.. myslela jsem si, že mamka fotí jako divá, ale nějak nedocvakávala foťák, tudíž fotku mám jen jednu :-N tak ji sem dám.. :))
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci, to je super, že to máte rozvezené a že jsi tak hezky inspirovala svědkyni :-) x-)
Profilova fotka
ahoj holky já dneska sháněla po celým městě tmavě červený čtvrtky na jmenovky a kde nic tu nic, všude mají jenom světle červený, tmavě červený jsou jen v těch duhových sadách pro děti, tak jsem zaúkolovala Honzovo syna, mají je prý ve škole,tak snad nikomu nebude vadit, když mi 4 čtvrtky přinese...jsem si nemyslela, že zrovna s papírem na jmenovky budou takovýhle problémy, včera jsem si vytiskla a vystříhla ozdobnýma nůžkama jména a nemám to zatím na co nalepit jinak přišel oblek pro ženicha, takže pro něj v pondělí skáknu, skorotchýně donesla i jeho košili, takže už je kompletně oblečený, akorát budeme muset doladit kravatu dneska jsem koupila i taftový stuhy na ozdobení aut a udělali jsme zasedací pořádek v autech...dospělý jsme nějak posadili, ale řeknu vám rozdělit 5 dětí v autosedačkách nebo s podsedákama tak, aby se vešly, to byl oříšek
Profilova fotka
holky věděly jste, že na seznamu je e-mailová adresa, kam holky z beremka posílají mp3 skladby písniček na svatby? já to teď objevila a je tu neuvěřitelnej výběr
Profilova fotka
Ahoj Leni, jj, já jsem to věděla.. je to hudbasvatba a heslo beremese že? Taky tam občas zajdu a koukám, co tam je nového a třeba jsem se sem tam něco stáhla :-) Téda, to bych taky neřekla, že s papírem na jmenovky bude takovej problém ho sehnat.. Já taky ještě musím dokoupit stuhy na auta.. ;-) díky Leni za připomenutí..
Profilova fotka
leni: já tu našla spoustu písniček, u některých mi už skoro teď ukápla slza a co teprv při obřadu nebo při prvním tanci...to zas budu celá flekatá ;-(
Profilova fotka
Leni, jaké písničky se ti líbí?? Dej nám sem nějaké tipy.. ať víme, u kterých ti málem ukápla slza ;-)
Ahoj holky, zdravím po týdnu. Dneska jsme se vrátili z dovči. Jsem úplně hotovson, takže jsem jen zkoukla poštu a jdu do postele. Zatím jsem vás nedočítala, ale pak se na to vrhnu. Zítra jdeme zařídit menu do restaurace, domluvit dort a kytky. No budete toho dost, to si zase s H. užiji :-N :-) Jistě ho to bude mooooooc ,,bavit,, :-) Tak zatím papa a mějte se x-)
Profilova fotka
Ahoj Jindřiško, jaká byla předsvatební dovolená? Určitě nádhera, co? Holky, já se tak těším na tu svatbu, jen mám už skoro noční můru z toho, abych byla schopná vyslovit "ano".. :-N dneska se mi o tom zdálo, chtěla jsem říct ano, ale nešlo to.. :-N to byl teda sen vám řeknu.. 8-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím po včerejší rozlučce. Dopadlo to výborně, ani moc nemám kocovinu, spíš jsem unavená... Nejdřív jsme byly v baru, kde jsme popíjely a vyvrcholením večera bylo maxi mojito a dárečky od kamarádek - dostala jsem podvazek, nějakou kosmetiku, papučky a supr originální dárek - spodní candy (bonbónové) prádýlko;-) MP se tvářil rozpačitě - asi při tý představě, že by to musel celý sníst :-D No a z báru jsme se přesunuli na jednu diskotéku, kde jsme daly taneček. Nebyla to žádná divočina, ale bylo to hezký a bylo to fajn :-) Koukala jsem na nějaký stránky hudba-svatba.cz, ale to asi není ono, co!? Poradíte mi, kde to najdu? Taky se totiž musím vrhnout na hudbu - budeme totiž hrát z počítače..
Leni ahojky, dovolená byla krááásná. Všechno vycházelo podle představ, voda teplounká, sluníčko svítilo, no úžasný x-) x-) x-) Klidně bych po svatbě jela zas. Holky všem moc doporučiji ostrov Zakynthos!! ;-) Já se taky na svatbu moc těším, vlastně netěším, protože se to prý nemá, aby se něco nepokazilo :-N ale jako víš jak ;-) Doteď jsme s H. dodělávali jmenovky a dělali zasedací pořádek v autech a u stolu. Teď už mi přítel pláchl na fotbal a my za chvilku jedeme s mamčou za paní, co nám bude péct cukroví, vezeme jí vejce a ořechy a tak :-) jannis tvá rozlučka zní parádně, hlavně že sis to užila ;-) To prádlo je originální dáreček ;-) Já mám rozlučku teď v pátek a těším se až se s holkama sejdeme. Vzaly si to všechno do své režie, tak jsem moc zvědavá ;-) Holky to tak strašně uteklo, co? Za chvíli už nebudeme slečny :-( :-) :-D x-)
Profilova fotka
My byli včéra na vinobraní v Grébovce a bylo to bájo. Sluníčko, vínečko až na tu spoustu lidí fakt povedený. Protože bydlíme kousek od parku a jsme na vysokém místě a v 6.patře (teď dělají nový výtah ]-( ) tak v noci byl ohňostroj a byl jak jen pro nás - nádhera! :-D vorll: opravdu to utíká už jen 3 týdny!!!
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím po víkendu... Včera jsme domluvili se strejdou auto, zda mě ted poveze v případě, že nebude limuzína a taky zda by mě odvedl k tomu oltáři :-) a souhlasil...jen jsem se jej zapomněla zeptat, zda by měl i přípitek, tak mu musím ještě zavolat, jelikož se uvidíme až den před svatbou... Jinak máma už domluvila i zákusky... A holky novinka? Tak jsem byla oficiálně požádána o ruku...prstýnek jsem nedostala, ale bylo to originální. Dneska ráno jsme jeli nakupovat a přítel mě poslal s nákupem do auta, že musím akutně na wc. Tak jsem šla a on vyšel z nákupního centra s kytkou...takže jsem byla požádána o ruku na parkovišti před tescem 8-) ale bylo to roztomily...
Profilova fotka
jůůva janulko, tak vidíš, jak jsme tu ty chlapy drbaly a on tě nakonec požádal o ruku, to je bájo, viď? :-D lenni, očko vypadá nalíčené moc hezky ;-)
Profilova fotka
jannis: koukni na e-mail hudbasvatba@seznam.cz a heslo je beremese, tam najdeš inspiraci na muziku leni: já slzela skoro u písničky od Shaniy Twain From this moment on
Profilova fotka
Janičko, gratuluji k zasnoubeníííííííííííííííííííííííííí :-) jůůů, že by nás a hlavně tebe ten tvůj chlap vyslyšel? :-) To je krásný, že vyšel s kyticí v ruce - jééé.. x-) Leni, tu písničku znám.. je fakt krásná.. Jindři, docela ti (v dobrém!!) závidím tu dovču.. my jsme letos nikde nebyli a docela nám to chybí, ale snad si to vynahradíme příští rok:)) Janísku, ta tvoje rozlučka zní parádně.. Takovou pohodovou bych si taky přála!! :-) já ji mám za 14dní.. Lucíku, děkuju za pochvalu očka, no musím říct, že si s tím paní vyhrála teda.. bylo to fakt umělecké dílo x-) zkoušela mi tři druhy líčení a trvalo to 2 hodinky.. :-N
Leni teď jsem mrkla do tvého alba na líčení a musím říct, že je to fakt krása!! Tvoje kosmetička je děsně šikovná!! Jo a ještě jsem koukala na družičku a je krásná :-) Mně přijede kosmetička na zkoušku teď v úterý, tak se těším ;-)
Profilova fotka
Jindři, děkuju.. jooo, moje kosmetička je fakt výborná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musím říct, klobouk dolů.. holky, musím tu fotku líčení smazat, protože mi tu šmejdí MP :-D :-D
Profilova fotka
Jindři, tak si líčení užij!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?