Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
..joo, ještě se v tom dlouhém textu omlouvám za chyby v psaní.. :-N
janulev: a odkud jsi z Brna?
Profilova fotka
tahle písnička je taky krásná na příchod nevěsty se ženichem: http://www.musicabohemica.eu/download...
Profilova fotka
Ahoj holky, pekny patek!!! Foogy, jeste k tomu slibu, co ses ptala, je to neco jako jako ze se mu odevzdavas a prijimas ho za manzela, slibujes, ze mu zachovas lasku, uctua vernost a ze ho nikdy neopustis a ze s nim poneses vse dobre i zle az do smrti. Pak kdyz si menite prstynky tak pri navlekani reknu at ho prijme jako znameni vernosti, neco v tom smyslu. Nevim, jaky slib ma Hakli, asi jsou ruzne, obcas (vetsinou v Americe) si je lidi napisou sami a muzes rict v podstate co chces. Budu muset taky sehnat nejaky pytlicky na ryzi, mozna jen papirove kornoutky nebo tak neco, mrknu se po obchodech a snad na neco narazim. Janu, ta pisnicka Right here waiting for you je krasna a ma pekny text, ktery se hodi na svatbu. Jeste k tem zasnubam, ja jsem o svatbe prvnich par let vubec nepremyslela, nejak to pro me nebylo dulezite, byla jsem spokojena s tim, jak to bylo a nechtela jsem nic vic, ale po asi 4 ci 5 letech jsem si zacala rikat, ze by mi to nevadilo, ale pritel furt nic, meli jsme tolik prilezitosti, vecere, dovolene, romanticke vikendy a furt nic. O svatbe jsme mluvili, ale bylo to v budoucnosti, jako ze Jednou... Pak jsme minuly rok jeli na Silvestra do New Yorku a po pulnoci se me na Times Square zeptal, ale neklekl si ani nemel prstynek, proste se me zeptal a ja to vubec v tu chvili necekala, bylo to super a dalsi den jsme sli spolu rano vybrat prstynek. A Mexiko bylo skoro jako libanky, byli jsme cerstve zasnoubeni a moc jsme si to uzili. :-)
Profilova fotka
Kristy, wow, to bude teda prekvapko! Super.
Profilova fotka
Leni, ted jsem to poslouchala, ta pisnicka je opravdu pekna, uplne si predstavuju svatbu na nejakym peknym zamku :-) Jak to budete delat - nevesta pujde jako posledni s tatinkem a zenich uz tam bude cekat? My to tak mame, ze vsichni hoste uz budou v kostele, zenich u oltare, pak jde farar, druzicky jedna po druhe a pak ja a tatka. Holky, nebojite se, ze budete brecet? Ja mam vzdycky na svatbach slzy ve vocich a jen doufam, ze na svoji ne, nechci si rozsmudlat make up :-)
Profilova fotka
Marťi, my to budeme mít tak, že k obřadní síni půjdeme jak jsi psala.. ženich s mamkou, .... já s taťkem.. ale pak všichni si posedají.. začne hudba, pak půjdu já s ženichem a za námi svědkové - není tam dlouhá ulička, takže by to nevyniklo.. Jooo, já se bojím, že budu brečet hlavně, když se kouknu na naše.. :-N jsem citlivka a taky na svatbách brečím.. takže uvidím jak to bude, ach jo, já snad probrečím celej den :-D :-D
Profilova fotka
Leni ja taky a mamka, kterou jsem snad v zivote nevidela brecet, mi rikala, at se pripravim, ze bude brecet teda strasne. I kdyz bych se nejak ovladla a nebrecela, tak az uvidim mamku, tak to vypukne... jezis, ja budu na fotkach vypadat, chacha :-D mascara na tvarich, cerveny nos a oci.... krasna nevesta.
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsem utekla z práce dřív, tak mám konečně víkend a jdu vás na chvíli dočíst a mrknout, co je novýho ;-)
Profilova fotka
Holky, vy mě děsíte, já s MP zatím nebydlím a bude to naše premiéra až po svatbě, ale trávíme spolu víkendy a veškerý volno, tak doufám, že v tomto problém nenastane :-. foogy, taky jsme neměli žádný zásnuby s MP, žádná kytka ani večeře, či prstýnek pro mě..zpočátku mě to mrzelo, ale ˇono na tom asi nesejde, máme se rádi a kytku si koupím klidně i sama když na to přijde :-D :-D :-D ˇ
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem vás dočetla a byla to tedy docela fuška dneska mi přišly botičky, co jsem si vybrala a jsou super, přesně barva k šatům a i velikost jsem trefila u nás taky zásnuby jako takový neproběly...mám doma podobnýho nedovtipu jako má janulka, taky jsem naznačovala a naznačoval, ale žádný kytky ani prstýnku jsem se nedočkala já počítám, že nás kytky a ostatní výzdoba bude stát okolo 2000,- ....moje kytka, korzáž,4 kytky /maminky,babička,svědkyně/ a srdce na moje auto
Profilova fotka
foogy, jani a leni, jojo máme prostě chlapy, kteří potřebují více než naznačit, jak jse pto nás např. kytka důležitá (a to nemluvím o prstýnku) :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, taky se bojím, že budu brečet, jojo ,jsem citlivka jak blázen, hnedka fňukám :-S
Profilova fotka
Ahoj holky, já se taky přidám k těm zásnubám - taky jsem musela na MP trošku přitlačit, jakože když už teda kejvnul na svatbu, tak že by bylo hezký požádat mě o ruku a dostat k tomu prstýnek. Takže u nás to proběhlo tak, že MP zabil dvě mouchy jednou ranou a prstýnek jsem dostala k Vánocům - věděla jsem, že ho dostanu a dokonce pár dní před Štědrým dnem jsme ho šli spolu vybrat....myslela jsem, že budu mít alespoň překvápko v tom, že nebudu vědět jakej vybere. Na druhou stranu jsem si alespoň vybrala takovej, jakej se mi líbí a jakej mi je ;-) No a pod stromečkem jsem si ho rozbalila, dělala jsem kolem toho takový to divadlo, ale z přítelovo strany žádná věta, žádný gesto, tak jsem se ho teda zeptala, že jestli se mě na něco nechce zeptat??? A odpovědí mi bylo: Jako jestli si mě chceš vzít? :-D Tak jsem jsem mu dvakrát odpověděla, že jo :-D MP prostě ty věty a ty gesta neumí, někdy mě to malinko mrzí, ale máme se rádi a dává mi to najevo jinak......
Profilova fotka
Já se taky přidávám do klubu plaček! :-D Holky, ale já si myslím, že budeme tak nervózní, aby jsme udělaly všechno co máme a abysme nešlápli vedle, že ty slzy nepustíme. Já taky na každý svatbě slzím, ale když jsem byla bráchovi za svědka a měla jsem tu "funkci", tak jsem byla taky trošku nervózní a nebulela jsem..... Jo, možná až nám pujdou všichni přát.....to už to asi pustím :-D
Profilova fotka
Haha, ti chlapi! Na druhou stranu nema cenu se snazit chlapy zmenit a pacit z nich nejaky romanticky reci, chlapi proste takovy nejsou a hotovo, to je jenom ve filmech, ze poklekne pri zapadu slunce a predvede perfektni diamantovy prsten a k tomu predrikava basen, kterou slozil :-D I kdyz znam tedy osobne holky s nadhernejma historkama, jak je pritel pozadal o ruku, ale to jsou vyjimky. me to romanticky prislo, jak se me zeptal, rekl to pekne, ale byli jsme oba celkem napity, tak si to zas az tak moc nepamatuju. Janni, prstynek jsme take sli vybrat spolu druhy den a jsem rada, vybrala jsem si to, co se mi libi a sedi mi. A jeste ohledne breceni - mozna se budem vsechny divit, hodne holek jsou citlivky a breci na kazde svatbe, ale na sve jsou nervozni a premysleji nad tim, kam jit, jak se neprerazit o saty atd, ze z toho uplne nakonec zapomenou brecet. Tak uvidime
Profilova fotka
Janni, presne to jsem ted taky napsala, a taky si myslim, ze u toho prani budu urcite brecet, ale pred tim mozna treba ne, kdo vi...
Profilova fotka
Jj, arti, souhlasím s tebou :-) Už se těšim, jak si budeme sdělovat svý zážitky! :-) Holky, je pátek tak já pádím domů..... Večer jdeme k našim a MP bude žádat naše o mojí ruku ;-) .....by bylo dobrý, kdyby mu řekli, že ne, co!? :-D Tak si užijte krásnej víkend :-)
Profilova fotka
Marti samozřejmě ;-)
Profilova fotka
Tak hodne stesti s zadanim, teda spis pro pritele, uzijte si to a pekny vikend vsem :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem doma...už mám aj trochu pouklízíno a od rána vyprané tři pračky... Hakli bydlíme v Brně ve Slatině... Jinak já se taky přidávám k těm, co budou nejspíš plakat...jelikož normálně brečím při každé takové příležitosti a co jsem těhu, tak je to ještě horší...aj v kině při jakémkoli filmu
Profilova fotka
Janu no jo, ty mas jeste navic ty hormony, tak to jo, to je pochopitelny.
Profilova fotka
Mhurthi jj já jsem nadopovaná dopředu hormonama, takže jsem nejspíš jistá...už mě aj paní na zkoušce líčení upozorňovala, jak si mám utírat slzy...
Profilova fotka
Jo a holky koupila jsem domů nějaké zákusky, tak se těším až ten můj dorazí z práce a budeme spolu vegetit a dáme si zákusky :-) jak jsem na začátku ujížděla na mase, tak poslední dobou začínám zase ujíždět na sladkym... :-D :-D Přítele omámím tím sladkým a pak se na něj vrhnu a bude mi muset pomoct s těma písničkama...já jsem už v koncích...neznáte nějakou hezkou romantickou? Jak české tak i zahraniční...díky za radu
Profilova fotka
Jee a jak? Porad prosim... :-)
Profilova fotka
Janu a jake interprety mas treba rada? Zamyslim se...
Profilova fotka
Tak par tipu na zahranicni ktere jsou pry popularni: - Nothing compares to you - Sinead O'Connor - I can't wait falling in love with you - Elvis - Endless Love - Lionel Richie & Diana Ross - Everything I do - Bryan Adams My mame prvni dance pisnicku "Happy" od Bruce Springsteena, jsme oba velici fanousci (pronasledujeme ho po koncertech atd) a druhou pisnicku na tanec s rodici mame "Wonderful World" od Louis Armstrong. Je nadherna, klasicka a ma pekny text, sla by take na prvni tanec.... Z ceskych nevim, nove nejak neznam, co treba neco od Lucie?
Profilova fotka
Musíš si jen tak jemně ťupkat kapesníčkem na obličej a pod očima...neutírat, jinak by sis udělala čmouhy... A co se týče interpretů, tak já se dá říct nemám nikoho oblíbeného...z českých písniček mám ráda spíš takové ty staré, klasiku... a z cizích...musím říc\t, že většinou se mi nějaká písnička líbí a ani nevím kdo ji zpívá natož jak se jmenuje :-D :-D se mnou je to těžký... ale děkuji za tipy, zkusím si je najít a poslechnout
Profilova fotka
Diky za tip, to si budu pamatovat. A z ceskych - co treba neco od Zagorovy-Hlozka-Kotvalda nebo z te ery, mrkni se treba na netu na popularni pisnicky na prvni tanec a treba se nechas inspirovat.
Profilova fotka
Mhurthi já to nechci na první tanec...my nebudeme s přítelem tancovat, ale potřebuju nachystat cd s písničkama pro kameramana a fotografa...abychom to měli s hudbou... Ale děkuji, na tu Everything I do jsem naprosto zapomněla...je krásná :-) tak mám další do sbírky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?