Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
myslím, že když si objednáváte kytku za pár korun vám k betce přidělá orchidej - ta vydrží a je to hezčí než umělá kytčka. Nebo ji dát holičce a ta je dá do vlasů.
Profilova fotka
Lenni, to bude hezky, predpokladam, ze si to nechas cele natocit a budes to mit vlnite? Do alba jsem koukala, vsechny vypadaj moc pekne.
holky a myslíte že spíš ten drdol udělat dole nebo nahoře? Mám to temeno sražené, nevím jak by to vypadalo mít ho dole... ta kamarádka ho měla dole a na boku a bylo to krásné.
zítra už si zavolám, zda má prstýnky hotové.. jupííííí.
Profilova fotka
Me se to moc libi, kdyz je to dole, obzvlaste mi to jde k nejake svatbe na plazi s zivou kvetinou ve vlasech... je to moc pekne a taky bych si to dala, ale chci mit zavoj pod drdolem, tak ho mam nakonec nahore.
Profilova fotka
já budu mít nejspíš vlasy rozpuštěný, nemám je moc dlouhý, ani ne po ramena, takže bych to viděla na vyfoukání, asymetrickou ofinu a nějakou tu ozdobičku...zrovna hledám na netu nějaký účesy z kratších vlasů, ale zatím jsem nenašla to pravý, no ještě mám čas
hmm hmm, zkusím se poradit s mamkou... zda dole či nahoře. Taky se mi to líbí víc dole... jsme tu samé lenky! dvě a já jsem také...
http://www.bride.ca/wedding-ideas/ind... ten černobílý franch styl je taky hezky.
Profilova fotka
Marťi, já je asi budu mít vlnité, protože vyžehlit si je můžu kdykoliv a hlavně si je většinou žehlím.. :) tudíž jakoby změna bude, když mi je kadeřnice natočí :-) asi, nevím však, co si ona na mne přichystala :-D :-) Hakli, záleží aj jaké máš šaty a zda máš bolerko.. mně se ten drdol líbí spíš trošku níž a je jedno, zda naboku anebo klasicky rovně.. :-) Hakli, ty jsi taky Lenka? Jůůů.. to jsem až doteď nevěděla.. =-)
vždycky je to sázka do loterie - pokud jste neměly zkoušku předem. Ta kamoška měla zkoušku ale pak jí to stejně změnil. Budu mít jen korzet a sukni, taková klasika nic extra. jo jo já také Lenka. je to tady s váma super, o všem se dá povídat... bomba. dělám v cestovce a jsem tu až do 7 tak mě to trochu krátíte.
Profilova fotka
Haklinko, já budu mít zkoušku účesu ve středu před svatbou, takže tam uvidím, co si moje kadeřnice na mne přichystala a kdyžtak jí řeknu, co a jak chci, resp. nechci.. Já si tu s váma taky ráda povídám, je to tu s váma moc fajn.. probrat se tu dá všechno!! ;-) Tak ať se ti to rychle krátí.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky,strašně dlouho sem tu nebyla a dočíst vás by byl asi nadlidský výkon,tak se prostě připojím!!!!!!Už máme prstýnky,jsou nádherné!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Mám zasebou poslední zkoušku šatů,botičky už mám doma taky,koupila jsem bílé balónky,bílý deštník,zařídila kosmetiku a pedikúru a spousty dalších věcí!!!!! :-D :-D :-D Nějak se to blíží!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
já budu mít zkoušku účesu taky až v úterý před svatbou ve čtvrtek půjdu na kosmetiku a taky na nehtíky, budu tam skoro celý odpoledne, takový leháro, MP si užije s malou a já budu mít oddych...akorát potřebuju, aby mi rostly nehtíky a oni se mi zrovna teď jako na potvoru začaly lámat
Profilova fotka
Leni, já na nehtíky (pedikura a manikura) jdu v pátek před svatbou.. :)) Ahoooj Luci, jak se vede? Máš prstýnky v albu? :-) jůů..ty jsi šikulka, tolik toho máš zařízeného.. a jaká byla zkouška šatů? Já se na ni těším :-)
Profilova fotka
Holky, tak se s váma loučím.. pa zítra.. ;-)
Profilova fotka
No vy jste se mi rozjely....chachaa decka to skoleni bylo muceni..........uz se tesim co me ceka dalsi tri roky 8x rocne...no majne nerven Kristi - jinak ja mam 75F takze daruju taky :) My ted doma mme totalni zmatek ted poradame svicu v sobotu (rozlucku) a jak to vidime tak tam bude cca 60 lidi takze zitra se u nas naklada maso na gulas co bude varit strejda...no .....kdybych se mi chtelo tak jak se mi to nechce delat...no co vam budu rikat. jinak uz mam ubrousky :) sklenicky na kvetinovou vyzdobu - nakonec jsem se rozhodla pro ...varinatu jedna kyticka do jedne skleniicky (whiskovky) a co 4 lidi sklenicka....tak znad to nejak dopadne..........
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes se mi opravdu v šest vstávat nechtělo. Normálně padnu po desátý jak zabitá, ale dnes jsem neusnula do jedný...hrůza. Jinak koukám, že jste tu probíraly účesy - no já mám poměrně krátký vlasy, tak s tím žádný kouzla nenadělám. A to jsem se den před svatbou objednala na zástřih. Musím domluvit jen decentní zkrácení, to by jinak mami nepřežila. Už ta mě "prudila" že nevěstu s tak krátkýma vlasama ještě neviděla :-D A taky to mám po létě pěkně vyšisované - jsem skoroblondýna. Jinak nosím na hlavě něco do zrzavo/měděno + sem tam melírek. Tak se asi ani před svatbou do moc barev pouštět nebudu, i když to mám ráda.
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju krásné slunečné ránko :-) Baru, třeba ta svíca dopadne nakonec dobře.. když se člověku nechce, tak to většinou je potom parádní akce ;-) jůů, výzdoba - to musí být pěkné, já už mám kromě balonku všechno nakoupené asi :)) Kristy, tak mamce ukaž tady fotky z beremka, aby viděla, že nevěst s krátkýma vlasama je taky hodně!! :-D Já jdu ve středu před svatbou na zkoušku účesu a bude mi to aj barvit a zastřihne mi konečky jenom .. :-) Kristy, když už si nám tě tak hezky popsala, tak si udělej album, ať se můžeme kouknout, jaké věcičky a jaký styl se ti líbí - inspirace není nikdy dost! :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky...přeji krásné slučnečné ale docela chladné ráno z Brna... Jste toho zase napsaly...teda...do alba jsem dala fotky ze včerejšího líčení, ale je to dost složíte vyfotit, takže je to nic moc... No a 3D ultrazvuk byl fakt super, malej celou dobu spinkal...ručkama si zakrýval obličej, sem tam se poškrábal nebo zívnul a jinak nic...jo a má půl kila :-) Jdu vás dočíst, abych věděla u koho co nového
Profilova fotka
Ahoj Jani, to líčení moc nejde vidět, ale soustředila jsem se.. a máš líčení růžovo šedé? Nebo takové nějaké? Ono to jde špatně poznat, proto se raději ptám.. :) Tak to je krásný, že malej byl pěkňoučkej a umím si představit, jak zívnul :-) jéé, půl kila? A jak se to váží? :-)
Profilova fotka
Lenni je to světlé spíše do šeda a kolem očí černá...je to opravdu špatné vidět, jak to bylo jemné a světlé...a bez blesku se to vyfotilo špatně a s bleskem se zase lesknu...je to jak s těma prstýnkama... Chtěla jsem dát video z ultrazvuku na net a dát vám sem odkaz, jenže mi zlobí počítač a nechce mi to dvd stáhnout do počítače, musím říct kamošovi, aby se na to juknul...můžu sem dát max fotečku...máme jednu kde je trochu vidět obličejík, stále jej totiž zabořoval do stěny dělohy a když se konečně otočil, tak se mu na něj nalepila placenta, takže to nešlo zaostřit...oni to váží nějak dle toho kolik měří...měří hlavičku, kosti na noze apod. a z toho se to nějak vypočítá... Jo a holky ten náš táta zase perlil...doktorka se nás ptala, zda víme, co to bude, tak říkám, že by to měl být kluk...tak se koukala, pindík vidět nešel, ale varlátka ano...a ten můj prohlásil, takže už z toho holčička nijak udělat nejde? :-D :-D :-D Oni si totiž všichni přáli chlapečka, já od začátku cítila, že to bude kluk a tak nám přítel chtěl vytřít zrak, že to je přece jen nakonec holka...
Profilova fotka
Jani, já vím, že líčení moc dobře vyfotit nejde.. to máš pravdu.. ale určitě budeš kočka!! My všechny :-) No vidíš, zase su o něco chytřejší - už vím, jak se váží miminko ;-) a ten taťka - to sem se musela začít smát, určitě tam rozesmál aj doktora a sestru :-D :-D takové lidi mám ráda, co vtipkujou.. :-) je to moje krevní skupina :-)
Profilova fotka
A na fotečku i video z UTZ se moc těším!!! :-)
Profilova fotka
Lenni tak jsem dala do alba tu fotečku, tak se kdyžtak jukni, jelikož si myslím, že mi ji vymažou... Budeme krásné všechny :-) nevěsty k nakousnutí :-) No a ten můj přítel je takovej stále...doktorka se na něj tak podívala, zakroutila hlavou a začala se smát...byla dost mladá, řekla bych možná že jen o něco starší než já...takže tam byla legrace
Profilova fotka
Dobré ránko z Ústí, tady je sice zatím chladno, ale sluníčko krásně svítí, takže bude fajn den :-) Hakli: taky bych šla do drdolu dole a na stranu dala orchidej - to by bylo hezký! :-) Já budu mít účes bez závoje. Sice se mi líbí ty hodně dlouhý závoje až na zem (někde jsem četla, že se jim snad říká španělský), ale mám zamluvený šaty (jsou to ty první, co mám v albu) v šampáň a v tý barvě závoj v salonu nemají. Ale nijak na závoji nelpím, tak jsem si ho ani nepořizovala, stejně jsou ty mý šatičky takový hodně zdobný a mají i bolerko, tak by to možná bylo moc.... Luci: koukám, že se taky vdáváš 3. 10. - to si to, ještě s Marti, odbydeme nejdřív... Holky, píšete, že si pořizujete balónky a jak to je s nějakym heliem (nebí čím jiným)??? A ten deštník vůbec neni asi od věci - taky nad ním zapřemejšlím.... Zrovna včera se mě jeden známej ptal, jak to mám s počasím na svatbu..... ;-) Tak jsem mu řikala, že nebudu nijak vyšilovat když bude pršet, ale jediný, proč by mi tohle počasí vadilo je to, že si ucourám tu nádheru, co budu mít na sobě..... :-( Jani: to musí bejt krásný vidět takhle prcka na ultrazvuku ve 3D.....ty miminečka - to je stejně zázrak, co!? :-)
Profilova fotka
Jani, fotečka prcka je hezká - mno, celej ty! :-D
Profilova fotka
Jani, prcek je krásnej.. to je hezký pocit se takto na něj dívat, co? Já bych asi uronila slzu, jak se znám.. Takže jste včera na UTZ měli veselo, tak to má být:)) Janísku, jj, ty závoje jsou krásný, ale musí k tomu být šatky a hlavně účes a obličej.. někomu by to vůbec neslušelo .. Já závoj budu mít, ale středně dlouhý, délka tak pod lopatky:) Já balonky normálně nafouknu pusou.. žádné helium kupovat nebudu.. a deštník budu mít taky - sice s logem firmy, ale jsou červené, oranžové.. a to vadit nebude, ne? Naši myslím mají šedej.. nebudu kupovat extra bílej, protože bych ho pak neunosila.. A s tím počasím máš pravdu!! Když vyloženě nebude déšt velkej a v kuse, tak mi to až tak vadit asi nebude - ale co bych stejně nadělala? Nic :-( můžu jen doufat, že budeme mít pěkné počasí a když už, tak aspoň bez deště!
Profilova fotka
Jannis ahojky :-) no nás se už taky ptala na počasí...a jsem stejného názoru jako ty...klidně pršet může, vadit mi to nebude, jen je škoda, že bych mohla zamazat ty krásné šatičky... Miminka jsou zázrak, včera večer jsme se s přítelem o tom bavili, že je to stejně zvláštní, jak to všechno co celou dobu v břiše mám, najednou "nějak" ustoupí na stranu a udělá tam místo ještě pro to miminko, které tam tak dlouho roste... Jo celej já jo? Děkuji :-D :-D
Profilova fotka
Jani, to je vlastně pravda.. tak to všechno najednou jde nějak bokem a je tam místo pro toho prcka?! To je stejně zázrak.. co? A když si to tak vezmeš, tak protože žena nosí to malé v bříšku a pak je s ním na mateřské, tak většinou když pláče, tak ho uklidní máma.. aj když je nemocné, tak se ptá po mamince.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak o fotku miminka jsem přišla, ale nastrkala jsem Leni nějaké fotky do alba. Fotku šatů nemám (a ni svou po ruce). ŠATKY jdu zkoušet ve čtvrtek, leda že by mě paní švadlena vyfotila :-) Já pořád sháním žlutý deštník, zatím neúspěšně...na netu jsem nenašla nic ani v e-shopech. Budu muset zapátrat a to mě nebaví :-( Vůbec veškerý zařizování mě neba, tak to beru hákem :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?