Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni, už ho mám v albíčku :-) Fotka kytičky je z maminy svatby :-)
Profilova fotka
leni - jojo, původně mi to MP domluvil, že si do HU pojedu objendat boty na spin. Jenže po měsíci bylo všechno jinak a tak jsem si vybrala kecky Nike - aby se mi dobře chodilo s kočárkem na prochajdy, víš. Pochybuju, že budu nosit botky s podpatkem, že... knedluska - tak to jsme na oznámení také zvědavé!!!! leni - nevím, na kolik to vyjde, to řeší mamka.
Profilova fotka
Ahoj holky, Janni, co se tyce hudby, urcite to chce neco, co se libi Vam, ale take neco, co vsichni znaji a zarucene je to zvedne a roztancuje, alespon ze zacatku, takovy ty oldies nikdy nezklamou... my mame kapelu, ktera hraje mix ceskych a zahranicnich a je tam vse od U2 po Sinatru a Chinaski, snad to bude dobry. A pote jeste DJ. A otazka pro vsechny - co budete mit za prvni tanec??
Profilova fotka
knedluska - já osobně bych na tvém albíčku vymazala příjmení a bydliště, nikdy nevíš, kdo se tady na to kouká. Jen tak pro jistotu. To je jenom rada. Jinak - je to zase úplně jiné oznámení. Dobrý! mhurthi - nevím, co budeme mít jako první tanec.. Asi ploužák. jannis - trubači, jo? Tý jo, to bude něco!!!!
Profilova fotka
ahoj holky mhurthi: o tanci jsme ještě nějak neuvažovali, takže vůbec netuším...my chodili s MP spolu do tanečních (takže se známe už 15 let :-. ), ale tancovat jsme spolu snad ještě ani nebyli, tedy pokud nepočítám diskotéku..budeme muset něco natrénovat foogy: 80 výslužek? to je tedy masakr, my jich budeme mít 24...něco upečeme sami a něco objednáme v sobotu večer budeme mít rodinnou schůzi, přijdou moji i Honzovi rodiče a bude finální domluva, co kdo kdy a kde taky jsem dneska rozdala první oznámení a všem se zatím moc líbí, tak jsem ráda podprsenka: no jelikož já nemám zrovna konfekční velikost (100 C), tak vůbec nevím, jestli něco seženu a jestli si ji vůbec budu pod šaty brát
Profilova fotka
lencza - ahoj, proběhni se po městě a uvidíš, jestlli nějkou pěknou podprdu mají a pak se rozhodneš, jestli si jí pod šaty vezmeš nebo ne, ne??? Já přemýšlím, že si možná jednu koupím a uvidím, jak to s ní bude vypadat, jestli to bude stejné, tak si jí brát nebudu a hotovson. jojo, 80 - mazec, co? Hold mám hodně známých, no
Profilova fotka
foogy: jo budu muset naběhnout, odevzdám dítě babičce a udělám sondáž, pár krámků s prádlem by se u nás našlo, tak snad budu mít štěstí
Profilova fotka
koukám na telku a na ČT1 dávají strýčka Fida, příběhy Tipa a Tapa, když jsem byla malá tak jsem tenhle večerníček milovala...pořád jsme opakovaly dobrou noc, strýčku Fido :-)
Profilova fotka
lenczo - jojo, dobrou noc strýčku Fido, dobrou noc děti - to bylo krásný!!!
Profilova fotka
Jo, Fido, je fakt úžasnej..... Myslím, že to děti bere pořád, ne!? Marti: my vybereme na první tanec taky nějakej ploužák. Do tanečních jsme sice oba chodili, ikdyž skoromanža to prej flákal, nicméně už bych si do nějakýho valzu netroufla.....prostě to tam nějak odšlapeme ;-)
Profilova fotka
Holky, my sme to samy, tancovat teda moc neumime, i kdyz do tanecnich jsem chodila, ale on ne, takze mame vybranou pisnicku, kterou mame oba radi a bude to proste plouzak, nic extra tam asi nepredvedeme :-)
Profilova fotka
Fida si moc nepamatuju, nemel misto usi vrtule??
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak MP do tanečních nechodil, normálně miluje taneční hudbu, ale jakmile jdeme na ples, tak chce tancovat jedině na valčík nebo polku!
Profilova fotka
Holky, tak jsem zase tu.. tchýňka mi koupila zákuseček, tak jsem udělala kafíčko a sbaštila jsem si aj zákuseček :-) to je na mne hodná, co? Jinak moje maminka mi dohodla čas na zkoušku líčení (mám ji teď v sobotu, tak vezmu foťáček).. :-) knedluska: oznámení je krásné, netradiční.. a souhlasím s Hančou, já osobně bych si alespoň příjmení smazala.. Naše oznámení jde vidět v albu, ale přitom není "naše".. já mám bohužel špatné zkušenosti s osobníma údajema na netu, tak proto se takto "chráním" ;-) Janísku, jůůů.. trubači, to musí být krásné! Na radnici, kde budeme mít obřad, tak taky hraje někdo na varhany/klávesy (teď nevím)..tudíž mě napadlo, že se přijdu podívat jen tak někam dozadu na čumendu :-D A první tanec? My chceme něco netradičního a takové překvápko pro všechny.. pak si necháme zahrát nějaký ploužáček, nejspíš "Nádherná" od P.Nováka :-) já bych si klidně trsla valčík, ale MP je už tak dost vystresovanej, že bude muset tancovat s tchýní, atd. klasiku, tak ho chci ušetřit a zatancujeme si na ploužák :-)
děvčátka o víkendu jsem absolvovala svatbu jako svěděk, byla toteda luxusní svatbička.... nemáte někdo obrázek nějakého pěkného drdolu jednoduchého? abych ho mohla ukázat holiči, rozhodla jsem se že si objednám holiče.
Profilova fotka
Hakli, já nemám fotky drdolů.. ale tady na beremku je jich teda spoustu!! Zkus fotky z "přípravy" svatby.. ;-) A co, nebyla jsi nervozní, když si viděla nevěstu a říkala sis, že za chvíli budeš ty na jejím místě? :-)
ani né, byl krásná. Líčil ji Zdeněk Fencl - vizážista heleny vondráčkové... Michalovi se tam líbilo, ale opravdu ten den ta rychle uběhne - ten obřad to je 10 min a odchází se... já vím, že každý si to dělá jak chce, ale já jsem moc ráda že my si ito užijeme v klidu a jen tak ležéřně a budeme tam delší dobu než jen jeden den. do alb jsem se dívala, ale bylo tu album jen s účesama to nemůžu najít.
Profilova fotka
Hakli, poslala jsem ti odkazy do IP ;-)
oooooooooooooooooooo díky moc, jsi zlatá!!!!!
Profilova fotka
Hakli, není zač ;-) snad tam něco najdeš..
Profilova fotka
marti: jo jo, měl místo uší vrtule :-D holky já zas odpoledne vytuhla, to je hrozný, jak mě ta naše treperenda za dopoledne umoří, pak se mi ve snu zdálo, že brečí, a ona bekala doopravdy, se probudila a on nikdo nikde, tak jsem vylítla a bylo po spaní, ale hoďku jsem si dala já dneska přemýšlela a tom, co jsi dám do vlasů, když nebudu mít závoj a nějak se mi nechce jít do korunky, mám docela velkou hlavu a bojím se, jestli by mi tam dobře držela, tak si nejspíš koupím takový ty růžičky na klipsničkách a ty budu mít jako ozdobu
http://www.beremese.cz/album/view.php... něco takového ale jen s pár květinami
http://www.beremese.cz/album/view.php... toto! to je ono
růžičky jsou dobré, já mám čelenku a uvidím jestli ji použiji. Nevím jak se anglicky řekne drdol - chci si ten obrázek vytisknout a ukázat ho holiči.
Profilova fotka
Diky Len, uz si vzpominam :-) Ja budu mit zavoj pod drdolem, co budes mit za uces, vlasy rozpustene nebo nahoru?
Profilova fotka
drdol hakli = UPSTYLE
Profilova fotka
hakli: slovník mi řekl tohle - drdol = bun, chignon :-) vybrala si krásnej účes!! :-) Marťi, já nejspíš budu mít půl vyčesanou nahoru a půl rozpuštěné.. poslala jsem kadeřnici spoustu obrázků a ona prý z toho něco na mne vybere, zná mne, tak to snad bude pěkné :-N :-)
Profilova fotka
jojo, bun se taky rika, chignon jsem v zivote neslysela.... vzdy slysim a rikam upstyle, ale trebas jak kde ;-) Me se libi pul nahoru a pul dolu, ale mam na to malo vlasu, tak to svazu vsechno a bude to, mam vlasy dost jemne a snadno mi splihnou, tak to bude nejlepsi to dat nahoru
Profilova fotka
Marťi, já to hledala ve slovníku, takže nevím.. :-D a v cizině taky nežiju.. :-) no, já právě budu mít půlku vyčesanou a půlku rozpuštěnou, jsem na to zvědavá.. :-)
Profilova fotka
koukni do alba, tam mám nějaké účesy, které jsem kadeřnici posílala :-) prý jich udělá asi víc dohromady..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?