Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Lucíku, tak to jsem ráda, že byl tvůj první den v práci pěkný.. hlavně, ať jsou na tebe hodní!! Neboj, za chvíli si zvykneš a ani ti to nepřijde, že chodíš do práce.. :-) a pokud hledáš dooooost vycpanou pushupku, tak si zajdi k vietnamcům.. tam jsem byla minulý týden a ty podprdy mi přijdou pěkné, ale hrozně moc vyspané.. bych je s mou normální velikostí měla až u brady.. :-N :-S
Profilova fotka
Jo, to oni asi budou na mě hodní, lenni..a jsem za ten jejich přístup moc ráda však já mám takovou móóć vycpanou pushupku koupenou, sice ne od vietnamců, ale z HM, ale stejně nic moc..no ale v šatkách to není poznat, že tam mám místo, jsou totiž parádně vyztužený 8-)
Profilova fotka
Ahojte tak vecerni sichta na pc :) Skoromanzelovi nechybim ten je porad v praci - maij rodinou firmu takze je tam kazdy den od nevidim do nevidim vcetne weekendu .......takze tak ale prijel pro me coz je krasne, absovoval prohlidku Ikea (tentorkat jsem na neho musela cekat ja :) Poprda? nooooo zkusim ji nekde pohledat na nejake modelce :) treba tato http://www.pradlo-triola.cz/gallery/t...
ahoj, já jsem asi nějak zpožděná :-). Svatba je 17.10. a já teprve nechávám šít šatičky pro družičku a mám rozjednaného fotografa a dort. No ale snad to bude dobré. Teď nejvíc řeším, zda je nutné míst závoj a pokud zda se dá vymyslet něco netradičního... pokud to tedy u závoje vůbec jde :-). no budoucí manžel je naštěstí tolerantní :-). Ještě jeden dotaz: co všechno musí mít ženich připravené na svatbu? Oblek máme, kravatu a košili a boty vyřešíme, korsáž je jasná. Chybí ještě něco?
Profilova fotka
Dobré ránko, holky jdu vás jen pozdravit. Dneska se tu asi už neukážu. Už čekám na chlapíka, co má přijít zkontrolovat plynový kotel, pak valím vyzvednout přítele a jedeme na ten ultrazvuk. Ve městě se zrovna najím, jelikož na 12 jdu na opravu nehtíku, co se mi zlomil a na půl druhou na ZKOUŠKU LÍČENÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ....se těším...a foťák je už v kabelce :-) a pak vyzvednu zrovna přítele z práce a pojedeme ještě něco zařídit, takže se tu objevím až zítra... Dneska jsem se zase nevyspala, malej kopal skoro celou noc, tak doufám, že takhle aktivní bude i na tom ultrazvuku, když se to bude natáčet na dvd, abychom z toho něco měli :-D :-D A koukám, že jsem včera prošvihla rozdávání lívanců =-) :-( Baru krásná podprsenka :-) Market ahojky, já myslím, že pro ženicha je to myslím všechno...my nic jinýho taky nemáme :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, přeju krásné ránko :-) Baru, podprsenka je krásná!! ;-) Markét, my jsme zařizovali ještě ozdobu na auto pro ženicha ;-) Jani, jůůů..to máš dneska krásnej program :-) Užij si líčení, já se nemůžu dočkat až v pátek budu zase ve svých šatkách :-)
Profilova fotka
Ahojte holky, no dekuji..jeste tam mit to telo modelky a je to dokonale :) Ja jdu dneska na firemni skoleni ......a uz ted se me nechce....hrozne nemam to rada, takez se uvdimie zitra anebo se naloguju vecir, vypada to na slunecny den tak si ho uzijte. Jani ...pekne porizeni na ultrazvuku :)
Profilova fotka
Baru, držím pěsti, abys to školení zvládla ve zdraví.. :))
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás po ránu :-) Jak je u vás? Tady je pěkně zataženo a teď začalo pršet. Lenni: stěhovat, stěžovat.... :-D holinky nebo hodinky - oboje se to natahuje, viď!? :-D Já dělám asistentku v advokátní kanceláři a ty pondělky mám většinou delší Luci: tak s těma ponožkama na vycpání šatů tě úplně chápu. Včera jsem byla v jednom prádle a jen jediná z těch nejmenších mi padla - je ale úplně hladká a já bych chtěla trošku i s nějakou krajkou...ale vypadá to, že do ní nakonec pujdu - nic jinýho mi totiž nezbyde, když mám navíc požadavek, aby měla odepínací ramínka....chjo, foogi, ještě platí, že mi pujčíš prsa? :-D Bara: ta tvoje podprda je moc hezká, pod šaty jak dělaná. Marketa: Já myslím, že to je taky pro ženicha vše, když nepočítám prstýnek ;-) Janca: tak ať ti dobře dopadne líčení a dej sem pak fotky, ať to můžeme posoudit. Jo a taky dej vědět, jak dopadl ultrazvuk :-)
Profilova fotka
Janísku, ta tvoje práce zní krásně!! ;-) Moje podprsenka je taky úplně hladká.. chtěla jsem hladkou, jelikož krajková mi pak jde vidět pod upnutým tričkem či pod šatama - a mně se to moc nelíbí, když je hladká, tak to "neruší" ten vzhled oblečení .. A odepínací ramínka mám taky, a byly k tomu aj ty silikonové.. Tady je zataženo, fouká větřík a asi taky bude každou chvíli poprchávat.. :-S
Profilova fotka
Lenni: s tou hladkou podprsenkou máš pravdu. Vlastně už si taky několik let kupuju hladký podprsenky, aby mi nedělaly boule pod tričkem. Teda, ty ale docela brzy vstáváš...a to nemusíš! ;-)
Profilova fotka
Janísku, no právě.. takhle stejně to mám taky.. líbí se mi i krajkové, ale ty kupuju, když vím, že mám třeba jednu-dvě v té samé barvě hladké :-) anebo krajkové kupuju pro MP :-D x-) Já většinou vstávám mezi 7-8 bez budíku..jak kdy.. Když bylo hezky a od rána svítilo sluníčko, tak jsem třeba vstávala aj před sedmou, teď když je zataženo, tak spíš kolem osmé :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, tak to jsi dobrá, já když nemusím tak vstávám tak kolem devátý..... Máš ale výhodu, protože máš ten den delší a víc toho uděláš.
Profilova fotka
Janísku, no právě.. když vstávám dřív, tak je den delší.. :)) za chvilku jdu prošmejdit obchůdky:)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já dnes straším v práci od sedmi a budu tu až do šesti. O polední pauze si půjdu koupit ten těhu test, ať vím, jestli můžu jít večer na pivko :-D Jinak tady prší moc, ani jsem nejela do práce na kole. Holt už nejsem nejmladší a při ošklivém počasí vyměknu. Jinak, jak řešíte podprsenky, taky musím něco sehnat, ale nic moc mi nesedne. Já bych prsa nejen půjčila, ale i věnovala :-) 75 D :-D
Profilova fotka
Ahoj! Holky vy jste tady snad pořád a já nastíhám číst :-) . Jinak ženich už má botičky od starýho dobrýho Bati. Šéf je dnes v práci naposledy a zítra se prodá náš byt a zároveň koupí nový. Prostě zatím všechno šlape jak má tak doufám, že se nic nepo .... . V sobotu jsme se byli podívat na místě činu jak to tam chodí a řeknu Vám, že se mi hrnuly slzy do očí :-N . Jsem teď nějaká citlivka. Kristy: taky jsem si zrovna koupila pdprsenku 75B a ani nevím jestli jí použiju, ale unosím jí. Stála 690,- v centru Phy a v obchoďáku na Čerňáku ta samá 1050,-!!!!!
Profilova fotka
ahoj berušky! Já se tady asi teď budu s lucekou míjet, když začala chodit do práce, bude tu jenom večer a to už já doma odpočívám... Luceku - a jak se ti první den v práci líbilo??? Co kolegové? Sympaťáci? baru - no jo, ta jejich práce, co? A to ten můj hraje ještě volejbal, takže 3x týdně trénink a v sobotu celej den zápasy. Ale aspoň mám zase čas na sebe a svoje koníčky a kamarádky. Což má taky svojí výhodu, že? baru - a podprda moc hezká!!! leni - ty se máš, že jdeš do města... Tý jo, hned bych šla s tebou, jen tak courat
Profilova fotka
Jo, včera divadlo nic moc, Nela super, ale Honza Kříž (chodil s Noskovou a byl v Superstar), tak šílený! Přišlo mi, že hrozně přehrával a i ten děj byl celkem o ničem. A pozor, trvalo to hodinu!!!!!!!!!!!!!!! Kdyby nezačal jeden pán tleskat, tak ani nevíme, že to už skončilo a že to není přestávka... :-( Fakt o ničem.
Profilova fotka
Jo, včera divadlo nic moc, Nela super, ale Honza Kříž (chodil s Noskovou a byl v Superstar), tak šílený! Přišlo mi, že hrozně přehrával a i ten děj byl celkem o ničem. A pozor, trvalo to hodinu!!!!!!!!!!!!!!! Kdyby nezačal jeden pán tleskat, tak ani nevíme, že to už skončilo a že to není přestávka... :-( Fakt o ničem. A pak jsme doma s mamkou počítaly výslužky a budeme jich dělat 80!!!!!
Profilova fotka
Tak jsem volala fotografovi, doladili jsme poslední detaily. Zůstane s námi na Štiříně i po obědě v těch 5 hodin, až všichni odjedou a půjdeme ještě dělat nějaké fotky, tak se hrozně těším. Na štiříně je veliké golfové hřiště, tak mě napadlo, že bysme s sebou vzali bag a hole a nafotili něco na hřišti, to by mohlo být ftipné, že? :-D A pak MP vymyslel, že bysme si nechali vytisknout jednu fotku ze čtvrtka a nalepili jí na ceduli a tu ceduli dali k restauraci, kde bude v sobotu probíhat ta afterparty. Aby bylo každému jasné, o co v té hospodě jde, že? :-D No, ale mám problém - volala jsem s koordinátorkou a do příštího čtvrtka už musíme vymyslet písničky!!!!! Tý jo, to bude boj doma! :-( Mám strach, že se neshodnem. Na příchod chceme klasický svatební pochod, ale na předání prstýnků a polibek a na gratulace chceme nějaké dojáky... Projela jsem tady na beremku diskuze o hudbě a pár si jich vypsala, tak dneska večer budu na youtube poslouchat.
Profilova fotka
Oskarko, tak já tady su skoro pořád - to víš, co má nezaměstaný člověk dělat? :-( Jak jsi psala o místu činu, tak se taky asi budu muset jít podívat, jak to chodí na radnici.. A nejsi náhodou těhotná, když si psala, že jsi teď nějaká citlivá? :-N :-) Dobře si koupila podprsenku, teda.. o kousek dál a jaká je to najednou pálka, co? ]-( Hani, tak můžem jít někdy spolu jen tak courat po městě.. :-) Koupila sem tchýňce kosmetickou taštičku a do toho jí dám nějaké věcičky :-) Nelu Boudovou mám moc ráda, dělá na mne dojem energické a sympatické ženské:) a toho Honzu Kříže si vybavuju, ale nelíbí se mi ani vzhledově!!!!!!! Jůůů, 80 výslužek.. to já to napsala na papír, ale nenapadlo mě to počítat.. zařizuje to mamča, takže ta se o to stará úplně.. :-)
Profilova fotka
Hani, ten nápad s golfovýma holema je úžasnej!!! Určitě ho využijte a nafoťte něco takto, už se na to moc těším!!!! No a nápad TP (tvého přítele :-D ) je taky parádní, jůů.. vy máte takové skvělé nápady.. No, my hudbu musíme vymyslet do soboty - kromě obřadu, to musím pak týden předem tam zajít..
Profilova fotka
leni - tak jo ;-) To courání beru. My jedeme příští čtvrtek do Prahy pro prstýnky a na Štiřín a do Humpolce - objednala jsem si tam botky Nike - ke kočáru ;-) Původně jsem si tam chtěla objednat boty na aerobic, ale... leni - tak to schválně spočítej, to by mě fakt zajímalo, kolik jich budeš mít. A mamka chtěla péct buchtičky jenom z 12 kg a když to včera viděla, tak budeme z 16 kg, hihi ;-) Ale bude nás 25, tak to půjde rychle od ruky. Akorát se doma s mamkou hádáme, jak to budeme balit. To je boj! Mamka to chce balit do bílého papíru, jak do toho balí cukroví v cukrárně :-( A to já nechci, já bych chtěla do celofánu, aby to trošku vypadalo
Profilova fotka
Ahoj holky, co se hudby týče, tak tu má na starsti MP - nezávidím mu. Na příchod máme vybranou píseň už dva roky - od Led Zeppelin. V tu dobu mi MP říkal, že se nikdy ženit nebude :-D , ale že ta písnička je naše... No a pak chce namixovat 3 hodiny hudby do restaurace...jen tak na podbarvrní, když nás tam je 10 + 1. Tak jsem na něj zvědavá. Každý den se ptá, jestli ohledně svatby něco nového a že má výčitky, že většinu zařizuju já. I když prstýnky vybíral on - ustoupila jsem :-)
Profilova fotka
Hani, zkusím to spočítat, ale dneska to nebude.. až po víkendu, jelikož seznam má mamka u sebe.. :-N a na kolik vás cukroví cca vyjde? My máme odhad zaokrouhleně nahoru na 10tis. Vy jedete do HU kvůli botkám? Kde sis je objednávala?:) A nevím zda jsem to dobře pochopila, ty sis koupila botky na chození ke kočárku?:)) Já dneska byla v drogerii, tak jsem se zastavila u věciček a kosmetiky pro miminka :-)
Profilova fotka
Kristy, tak to máš zlatého přítele!! Ten můj se neptá, já zařizuju 97%, 2% naši a 1% tchánovci.. :-N My na hostině budeme mít živou hudbu, v sobotu se jdu s pánem dohodnout .. budou nám hrát od 16hod, jen musíme prostě vyřešit hudbu na radnici (obřad) a pak první tanec.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já byla dopoledne odnést oznámení do tiskárny, v pátek si je mám vyzvednout. Tak jsem na ně zvědavá :-)
Profilova fotka
Ahojky, a jaké oznámení budete mít? Nějaké z netu anebo se svou fotkou? :-)
Profilova fotka
holky.. jdu na chvíli za tchánovcema.. zatím papa
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase na chvíli hlásím :-) Teď jsem do sebe nacpala smažený nudle od číňanů a nejradši bych si šla lehnout..... Foogy: téda 80 výslužek, u nás to tak divoký nebude - vlastně je rozvezeme jen po rodině a oba si vezmeme něco do práce a kamarádi, co přijdou na oběd a pak na raut, tak ty ochutnají až přímo na svatbě.... Už takhle budeme mít co dělat, abysme to po příbuzenstvu rozvezli.... Ad hudba: My se bereme na zámku a tam na nástup hrají trubači v dobových kostýmech (byli jsme se podívat a je to nádhera) a při obřadu hraje chlapík na klávesy - máme na něj číslo, tak mu budeme volat, co nám tam může hrát jako podkres. Co se týče hudby na hostině, tak to se určitě se skoromanžou shádáme, protože ten zastává názor, že svatbu si musí užít především on, takže hudbu bude vybírat podle svého gusta (má rád skačko, regečko, apod.) a já zas chci, aby si to užili všichni, takže budu chtít průřez takovou tou klasikou, co se hraje na svatbách - současný i oldies... Holt si každej budeme muset udělat svý bloky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?