Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
luceku - tak to je paráda!!!!!! Moc ti závidím a přeju, že sis to tak krásně užila!!! Paráda! luceku - a jakou koláž??? Já uklízela a byli jsme na prochajdě a teď si lebedíme na gauči. Krásná sobota ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem po víkendu zase tu:) Byl to parádní víkend!! V pátek jsme byli v osmi lidech na vinobraní, popíjeli burčáček, papkali nějaké bašty a procházeli se městem.. došli jsme v 1 ráno domů, vyspali jsme se a jeli jsme všichni na chalupu.. tam jsme si dali kafčo a vyrazili jsme do Lednice na výlet :-) tam jsme byli tak do 16,30 hodin a frčeli zpátky vyhládlí na chalupu.. doma jsme všichni s chutí zdlábli gulášek a relaxovali jsme.. :)) dneska jsme vezli nějakých 64 litrů burčáku :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, já si ten víkend taky maximálně užila. Bylo to úžasné, MP je totiž přes týden pracovně pryč, takže jsme si zarelaxovali. Byli jsme v Poděbradech, počasí bylo pěkné, užili jsme si masáží, bazénu, procházek. No už se těším až ten stresík poleví a my si budeme užívat někde na líbánkách ;-)
Profilova fotka
ahoj leni: tak to jste si tedy užili :-) doufám, že burčák jste dovezli v pořádku :-D my jsme měli klidnej víkend, byli jsme po dlouhý době všichni 3 spolu jenom sami..akorát jsme odpoledne vyrazili na návštěvu k našim...takže pohoda v pátek jsem koupila Týně botky na svatbu, zašla jsem náhodou do jednoho sekáče, měli zrovna sezónní výprodej, jsou parádní, jako nový a za 20,- a máme i vyhlídnutý šatičky, takže bysme konečně byli všichni oblečený zítra razím pro oznámení a během týdne rozešlu něco poštou a v sobotu, až přijede Honza, tak zbytek rozvezeme osobně
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend je za námi, byl moc fajnový, ale jako obvykle krátký ]-( zítra mě čeká nástup do nové práce, tak mám z toho trochu nahnáno, ale snad vše dobře dopadne ;-) Foogy, od těch kamarádek jsem dostala takový rámeček. ve kterým jsou udělaný dvě koláže z mnoha fotek, jsem na nich já, oni se mnou i já s přítelem..některý fotky jsou šílený, ale dárek je to moc krásný x-)
Profilova fotka
Luceka, zítra hodně štěstí! A co to je za práci?
Profilova fotka
Tonny, děkuju, budu pracovat v laborce zabývající se biomedicínským výzkumem..je to moje první práce, takže jsem trochu vybobkaná, ale myšlenky na svatbu teď přebijí ostatní emoce..naštěstí :-)
Profilova fotka
No tak to je krásné, úplně první práce, to já už ani nepamatuji, kdy jsem nastupovala :-D Takže...nezapomeň, pravou ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, luceko: držím palce :-) U nás byl pátek v pohodě, v sobotu jsme jeli gratulovat mamině k svátku, trochu se to tam zvrtlo a v neděli jsme ( jsem ) odpočívala :-) Jinak jsme museli změnit datum svatbičky,protože pan farář zrovna v tom našem vybraném termínu nemá čas. Takže až posledního října :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, držím pěstičky Lucíkovi, ať se ti tam líbí a jsou na tebe hodní!! ;-) Leni, burčák jsme dovezli v pohodě.. měli jsme přepravky a jelikož jsou vysoké na 12flaší, tak jsme to brali po dvoulitrovkách, tak to vše bylo OK :-) A jak se koukám, tak všechny jsme měly pěkný víkend - někdo nakupoval, někdo relaxoval a někdo si prostě užíval víkendu že je volno :-) knedluska: to nevadí, že jste to posunuli, hlavně aby svatbička byla, ne? :-)
Profilova fotka
Leni, jasně, máš pravdu. Sice to bude trochu náročnější, protože na konci měsíce máme v práci nejvíc práce, ale nějak to zvládnem :-)
Profilova fotka
Dobré ráno, holky, taky vás zdravím po víkendu:o) To my jsme byli včera na cyklovýletě, jezdili jsme po hřebenech hor a byla pěkná kosa nějakejch 12 stupňů.....brrrr :-S Leni: jé burčáček, ten bych si dala! Přítel jede ve čtvrtek pracovně do Brna, tak má za úkol nějakou tu petku přívýst - snad to doveze a nevypije cestou, řídit totž nebude ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Janísku, jooo..když je dobrej burčák, tak se hezky popíjí.. my jsme taky toho vypili docela dost!! Ono se to nezdá, ale jak jsi od půl 7 do 1 ráno ve městě, popíjíš, chodíš a okukuješ, co kde je.. tak se taky pár litříků vypije:) a teď je burčáku všude dost!! ;-) jen ať ho ochutná, než koupí - aby to nebyl jabčák.. takových podvodníků u silnice je hodně ]-(
Profilova fotka
Holky, už tu dlouho nebyla Pája a Lucka (z Jihlavy), že? Kde lítáte kočandy? :-)
Profilova fotka
Leni: a jak se pozná pravej burčák od jabčáku - to mně zajímá! ;-)
Profilova fotka
z burčáku jdou cítit v chuti hrozny, ale z jabčáku právě jablka.. :-) a jabčák je většinou hodně hnědej..
Profilova fotka
Správnej prodejce burčáku by měl mít u sebe kelímky a nechat tě ochutnat trochu.. ;-)
Profilova fotka
čau holky tý jo, jak tak čtu, každá jste si to teda užily!!! Já taky ;-) Leni - a co sis na vinobraní koupila??
Profilova fotka
Hani a jakej byl váš víkend?:) copak jste dělali? Já si na vinobraní nekoupila nic, kromě burčáčku a dlabanců :-) .. ale v Lednici jsem si koupila pexeso :-D
Profilova fotka
ahoj holky tak u nás je pěkně hnusně...prší a k tomu je docela teplo, přesně to počasí, co nenávidím jsem dneska vyzvedla oznámení, jsou krásný, ještě hezčí než na těch návrzích, co mi posílali z tiskárny...tak jsem ráda, že jsme vybrali dobře šatky pro malou, co jsem měla vyhlídnutý, vybouchly, paní už je prodala někomu jinýmu, tak budu muset hledat dál já bych si taky dala nějakej ten kalíšek...Honza si ze mě dělá srandu, že je ze mě alkoholik...co jezdí do práce do Prahy, jsem si teď zvykla, že si dám večer dvojku červenýho a ta lahev za týden prostě padne, no někdo se o ta zásoby, co tu máme, holt postarat musí :-D :-D
Profilova fotka
Leni, právě červené vínko je zdravé.. a jak se říká na Moravě, dvojkou denně vínka nic nezkazíš ;-) Mám radost s tebou, že se vám oznámení líbí!! Já z toho našeho taky měla velkou radost,proto vím, jak má člověk aj z toho dobrou náladu, že vypadá líp než na netu :-) Tady je počasí taky ošklivý - snad takové nebudu mít ve svatební den.. Je tu zamračeno, asi poprchává a teplota? 12°C - takže zima :-(
Profilova fotka
Musím do města něco pokoupit, tak vyrazím.. pak se zase ozvu.. :-)
Profilova fotka
Leni - my v sobotu pohoda - já uklízela, vařila, pak byla prochajda a pak lebeděníčko. A v neděli jsme byli na pouti a slavili jsme dědovu 80. Domů jsem přijela o půl 9! Totálně kantáre ;-)
Profilova fotka
Hani, to je paráda takhle si lebedit, co? Já to mám taky ráda :-) a jaká byla pouť?
Profilova fotka
.. a dědova 80 je úctyhodná ;-)
Profilova fotka
leni - no, to není klasická pouť- dobře se naobědváme - krůta, nádivka, knedlíky, těstovinky a broskový kompot (ňam, ještě mě čeká k véče, mňam) a ve 13.hodin je mše u kapličky a pak se sedí a kecá se a my do toho slavili ty dědovi 80., chtěl to vzít jedním vrzem. Jo, ve středu jedu do Jihlavy - vybrat nové šaty, pač mi zase vyskočil pupek a do těch vybraných se nemám šanci vejít. :-(
Profilova fotka
Hani, tak nezoufej.. třeba naopak natrefíš ještě na hezčí šatky.. :-) No, však takové posezení, klábosení, atd. - to je taky skvělý, ne? Někdy lepší než někde courat..
Profilova fotka
leni - a jak ty sis užila vaše? Maximálně? ;-) leni - doufám, ale mám obavy
Profilova fotka
Cau holky. Preji pekne pondeli... Jannis - ja jsem take zadne pradlo nesehnala, vsechny bez raminek byly jen ciste bile bez krajek a zdobeni, mozna trosku moc obycejne, tak hledam dal, mrknu se zase v tydnu.
Profilova fotka
ahoj mhurthi!!! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?