Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Teda chtěla jsem napsat, že únava tě přejde a apetit přijde! :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zpátky... Foogy můžu potvrdit, že u mě je to právě naopak...ze začátku jsme žádný intimní život neměli, jelikož jsem měla strach, abychom miminku nějak neublížili a teď, když mi začíná bříško překážet, tak jsem k neudržení...chudák přítel...už občas neví, jak se z toho vymámit :-D :-D
Profilova fotka
Jannis, pradlo jeste taky nemam, pujdu ted o vikendu, tak snad neco sezenu. Asi neco jednoducheho, bileho, a ty? Uz se nam to blizi, ze, od zitrka za 3 tydny... :-) se tesim. Foogy - to je pry dost caste tak ze zacatku tehotenstvi, ale pockej za par tydnu, jeste si to poradne vynahradite! ;-)
Profilova fotka
covece to je smrst..to jste dneska splodily... :) ja silonky ..jsem dostala v obchudku s pradlem jako darek a vybrla jsem si telove...samodrzky i kdyz nevim jestli me budou drzet ..... papani....ja chcu predkrm a protoze tam budmee mit 21 deti takz ebude asi broskev :) a zbytek stale ladime ladime ale polevka je jasna knedlickova s nudlema :)....a pak asi neco kureciho tak 2-3 prilohy podle toho kdo co ma rad - budou sep oradav mimo talir a ...vecer raut.....se vsim moznym. Jani: ho boli asi casto hlava co :)
Profilova fotka
Mhurthi: jj, už se nám to kvapem blíží.... Já, i přes to, že mám šampaň šaty, tak chci taky bilý prádlo, ale na tu svatbu by mi sem tam nějaká krajka nevadila. Jinak ale taky preferuju spíš jednoduchý prádlo.....mno, víš jak, hlavně, když něco seženu a bude mi to sedět - já si moc vybírat nemůžu :-(
Profilova fotka
Nic jedu domu na trening a ......zitra rano na slavnosti vina na trhy burcak a tradaaa do Brna Tak v pondeli pa
Profilova fotka
Dej si burčák i za mě! Měj fajn víkend:o)
Profilova fotka
Cau Bas, uzij si vikend :-) Jannis, jsem na tom podobne, taky neco jednodussiho, ale trochu krajky bych se taky nebranila. Divala jsem se ti do alba a mame myslim podobny vkus a styl ;-) tak dej pak vedet, jak jsi pokoupila.
Profilova fotka
ahoj holky, dopekla jsem mňamky a jdu vás dočíst, koukám, že jste se činily zatímco jsem tu nebyla =-)
Profilova fotka
barů - papapa a víno taky na mě!!!!! Pořádnýho půllitra, ju? hahaha A v pondělí se ukaž! janis - hihi, jsem se zasmála - únava přejde, apetit přijde, hihi. jani - já teda zatím nemám pocit, jako že bysme se o něj měli bát nebo tak něco, dokonce i zítra chci poprvé zkusit zase spinning. baru - neboj, držet se budou, mně se taky držely! A je to teda hezký dárek!!!! janis - já bych si na obřad taky představovala něco s krajkou, i když to normálně nenosím, ale prostě mi to k tomu svatebnímu dnu nějak patří
Profilova fotka
Jj, holky, kdy jindy krajky než na svatbu, že jo!? ;-) Mhurthi: určitě dám vědět a když se vybičuju, tak i nafotím a dám do alba.
Profilova fotka
Foogy já se bála z toho důvodu, že jsem už o miminko přišla, takže se dá říct, že těch prvních 12 nejrizikovějších týdnů jsem přečkala ve strachu jak to dopadne...ale zatím je všechno v pořádku a doufám, že už i bude :-) Luceku jsi šikulka :-) Bas užij si víkend a dej si burčáček i za nás :-) Mhurthi ahojky
Článek se načítá
Profilova fotka
Janis jj přesně tak...kde jindě než na svatbě kraječkay :-)
Profilova fotka
Holky, já se taky loučím - jdu zkoušet svatební účes. Z toho prvního jsem moc nadšená nebyla (provedení sice špatný nebylo, ale nebyl podle mých představ), tak jdeme zkoušet druhou variantu. Mějte fajn víkend :-)
Profilova fotka
luceku - a co? Jak vám to šlo???
Profilova fotka
janis - papapa, tak ať se ti to podaří! To ti teda závidím - máš hezké zakončení pracovního týdne!! papa
Profilova fotka
Janis užij si to a dones fotečky...papa
Profilova fotka
Holky, se mi ulevilo, dneska si taky dojedu koupit burčáček. Ale koupím si jenom 0,5 litru - jen tak na chuť. A budu na vás vzpomínat ;-)
Profilova fotka
holky, přijel šéfík (MP), tak musím makat. Zatím papa
Profilova fotka
Tak preji vsem pekny vikend, pa a prijemne planovani/nakupovani/popijeni atd.
Profilova fotka
Taky se musím rozloučit, za chvíli se vrátí přítel...tak hezký víkend a užívejte si...papa
Profilova fotka
foogy: s tím sexíkem jsem to měla stejně jako ty, já taky 1. trimestr prospala, navíc mi bylo špatně, ale nezvracela jsem, takže chuť na radovánky fakt nebyla, ale jak přišel 2.trimestr to jsem byla k neudržení, nakonec jsme si to vyměnili a MP už ke konci nic nechtěl, prý se bál, aby malý nic neudělal, nepomohlo žádný vysvětlování, že je tam tak hezky schovaná, že jí nic udělat nemůže...prostě nepomohlo nic :-)
Profilova fotka
Tak účesy dopadly, tak jak dopadly - mrkněte do alba. Ten první ke mně moc nesedí, ten druhý vyhrál. Na svatbu bude ale pečlivěji udělaný, teď to kamarádce kadeřnici trvalo cca 15 min;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak vás postupně dočítám, pořád zjišťuju, že mi něco chybí, ale řekla jsem si, že to přece nějak zvládneme a tak jsem pro MP a mě připravila víkend v lázních. za chvíli odjíždíme do poděbrad a celou dobu budu jen relaxovat, moc se těším, protože to fakt už potřebuju. Lenni, užij si vinobraní, pův. jsme tam chtěli taky jet, ale hotely už byly obsazené :-(
Profilova fotka
Jannis, jasně ten druhý, moc Ti sluší.
Profilova fotka
Tonny: Díky:o)
Profilova fotka
jannis - mně se 100% líbí ten druhý, je moc hezký, zajímavý, rozcuch - super!!!! tony - závidím víkend v lázních!!!!!!!!!
Profilova fotka
hlásím se po naprosto famóóóóózní rozlučce, wow, takovou párty bez jediný kapky alkoholu jsem ještě nezažila :-D :-D :-D nakonec byl i taneček..myslím, že nikdo z okolí by nevěřil, že jsem střízlivá :-D Foogy, pečení už jsem včera měla plný zubym ale povedlo se moc :-) jannisko, druhý účes ti moc hezky pasuje, jdi do něj ;-)
Profilova fotka
jo a dostala jsem nádhernou koláž fotek od kamarádek..a modrý podvazek x-)
Profilova fotka
Holky, děkuju za odborné posouzení ;-) Dneska jsme skoromanželovi koupili nový botky, tak už si zase jednu věc můžu odškrnout ;-) Mhurthi: prádlo nemám, v Triumphu se moc nepředvedli :-| Když už se mi nějaká líbila, tak neměla odepínatelný ramínka.... Příští týden vyrazím po všech ústeckých obchodech s prádlem a snad něco objevím - musím! ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?