Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
adélko: to ti moc neporadím, protože my budeme mít tu svíčkovovou =-) ale to by vám měli nabídnout v restauraci, ve který budete mít hostinu leni: my budeme mít jako předkrm broskev plněnou kuřecím salátem...budeme tam mít dost dětí, tak ta šunková rolka by pro ně nebyla to pravý ořechový my máme tohle aperitivi: cinzano...pro děti džus překrm: plněná broskev polévka: klasika nudlová hlavní: svíčková večer: obložený mísy, ovoce, zelenina, guláš...možná i řízečky
Profilova fotka
adélko: to není špatný nápad
Profilova fotka
Ahol holky, zase jsem tu dlouho nebyla, v praci je to hrozny a nestiham, hezky jste to tu zaplnily, tady to fakt jede :-) Lennni, jsem na tom stejne jako ty, taky se chci po svatbe nechat ostrihat, ted to nechavam rust, ale mam to uz hrozny a roztrepeny.
Profilova fotka
jj my mame aperitiv Cinzano predkrm zatim zadny :-) polevka klasika knedličkova hlavni jidlo asi ta kapsa s varenyma bramborama vecer raut: rizeckyy, masove rolady, sekana, zeleninove testovinove ovocne salaty, cokofontana, uzena kyta :-) na tu se hlavne zenich strasne moc tesi no a taky nejake oblozene misy sunka,salam, syr apod...
Profilova fotka
Leni, my si právě s předkrmem nevíme rady a v restauraci jsme to ještě nediskutovali.. :) ale ta broskev je právě taky dobrej nápad!! :-)
Profilova fotka
holky k tem vlasum, nechala jsem se ostrihat v cervnu s tim, ze to doroste do svatby (kdyz mela byt az v kvetnu) no a vidite :-) nastesti mi vlasy ted rostou docela rychle. Jo a jeste jsem se chtela zeptat co elove nehty? Jak dlouho pred svatbou? staci ve ctvrtek kdyz je svatba v obotu,ze?
Profilova fotka
Adelko ja si ty gelove nehty take nechavam delat, den pred svatbou, ale muze to byt i driv, pani mi rikala, ze vydrzi ve stejnem stavu asi tak 2 tydny. mela uz jsi je nekdy? ja ne, doufam, ze to me vlastni nehty moc neznici.
Profilova fotka
Ahoj Marťi, tak jsme na tom stejně.. já už bych chtěla vlásky sestříhat, ale to by pak špatně dělal účes, proto to nechávám do svatby být.. ale pak to chce sestříhat.. :) Adélko, mně taky vlasy rostou rychle, ale sestříhané vlasy by na účes byly složitější.. tak musím počkat po svatbě:) Já gelovky nemám.. měla jsem je jenom měsíc, ale protože jsem chtěla v létě hrát beach volejbal a v nich by to šlo hůř, tak jsem je sundala.. už se mi nehtíky uzdravily a střídám teď barvičky dle nálady a oblečení - to mě hrozně baví, někdy mám francii, pak si je nalakuju hnědo-zrzavým lakem, pak rudým.. :-) Pokud jsi gelovky už měla a jsi na ně zvyklá, tak stačí klidně ve čtvrtek.. pokud na ně zvyklá nejsi, chtělo by to tak týden před svatbou, aby sis zvykla ;-)
Profilova fotka
Marťi, já je měla.. a po sundání byly dost zničené (to tě však nechcu strašit), ale asi to bylo tím, že jsem si je nechala sundat, nenechala jsem je samovolně odrůst..
Profilova fotka
Já ty chlapi nechápu, že si tak zakládaj na dlouhovlasejch ženskejch, co!? Já jsem si teda taky vyzkoušela, že mi víc sluší delší vlasy než krátký, ale s tou dýlkou to nepřeháním - vlastně to nikdy nevydržím. Mám vlnitý až kudrnatý vlasy a když to dlouho nestříhám a neprostříhám, tak mám ty vlasy krepatý, no prostě nic moc.... Adelka: Předkrm my mít nebudeme, ale taky budeme mít klasiku polívku s knedlíčkama a pak chceme asi dvojí jídlo (dopředu musím zjistit, co kdo bude chtít), a to kachnu s knedlíkem (bramborový i houskový) a se zelím, a pak něco dietnějšího, takže buď kuřecí kapsu s am. bramborem nebo vepřovou panenku se šťouchanýma bramborama. Dvojí chceme proto, protože chlapi, zvlášť ta starší generace taťků a strejdů si radši dá klasiku a ženský a děti si dají to druhý;-)
Profilova fotka
jo mela jsem je, nehty to docela nici, pocitam s tim, ze je dam po svatbe dolu. Mhurthi pokud jsi je jeste nemela, tak si je dej radej dva dny pred svatbou, protoze ruky jsou potom fakt negramotne :-)
Profilova fotka
Lenni, diky, take jsem slysela, ze to nehty dost znici, tak uvidim, jednou se to snad prezije :-) svoje nehty nemam moc dlouhe a francouzska manikura se mi hned po par hodinach vzdycky zacne skrabat a olupovat, chtela bych neco, co vydrzi na svatebni den a i par dni/tydnu pote. Adelka, jeste k jidlu, my to mame uplne jine, nez je tradice, predkrm mozarella&rajcata salat, polevka kremova zeleninova a hlavni jidlo kachna s knedlikem a cervenym zelim. Aperitiv sampano. Jee, ted koukam Jannis, ze mate taky kachnu, mnam, me hrozne chutna :-p
Článek se načítá
Profilova fotka
Adél, tak já byla víc negramotná :-D zvykala jsem si tak 5dní :-D
Profilova fotka
Marťi, když se pak budeš o své nehtíky po sundání gelovek starat, tak je dáš dohromady hned.. já je "uzdravovala" měsíc, ale už jsou v pohodě :-)
Profilova fotka
Diky holky, mela jsem umele nehty, je to podobny pocit, ze? Ze je jako necitite, je to divny... Diky Lenni, pokusim se starat se
Profilova fotka
Marťi, není zač.. :-)
Profilova fotka
Mhurthi: jj, kachna nemá chybu! :-p
Profilova fotka
tak já gelovky mám už 4,5 roku a nedala bych je ani za nic. I po porodu si je nechám. Mně to vyhovuje. A hlavně - mám je zadarmo, dělá mi je mamka. A z vlastní zkušenosti doporučuju nechat si je udělat aspoň 2-3 dny předem, protože je to hroznej nezvyk, hroznej! Holky, musely byste mě vidět celou, to byste mi pak i těch 6 kg dolů doporučily. Ale teď za těhu jsem přibrala 2 kg a zatím je to asi všechno v prsou, mám je teda mega, ani podprdu potřebovat pod šaty nebudu.
Profilova fotka
Foogy: se máš s těma prsama, to já mám opačný problém - sháním podprsenku push-upku s odepínacíma ramínkama, kterou si ještě budu moct vycpat ;-)
Profilova fotka
janis - hele, vdáváš se předemnou, tak já ti je na svatbu půjčím, chceš? Ale musíš mi je pak do 8.října vrátit :-D
Profilova fotka
Jannis - to teda nema, kdyz si to predstavim, sbihaj se mi sliny... My mame asi 60% zahranicnich hostu, tak doufam, ze jim to bude taky chutnat, aspon ochutnaj ceskej knedlik.
Profilova fotka
Foogy: supr nápad a nebudou skoromanželovi scházet? :-D
Profilova fotka
foogy - ti zavidim, sem na tom jak jannis, jeste jsem ted za posledni 2 mesice zhubla a samozrejme v prsou. cili budu vycpavat az se ze me bude kourit :-D
Profilova fotka
Holky, tak se mějte hezky, já se s váma loučím.. po víkendu jsem tu jak na koni :-) mějte se hezky.. papa všem x-)
Profilova fotka
lenni, hezky vikend, pa
Profilova fotka
mhurthi: koukám, že tě to taky čeká 3. 10..... Tak budeme vycpávat spolu ;-) A máš už nějaký prádlo? Já ještě ne.....zítra chci naběhnout ve dnech Marianne do Triumphu....
Profilova fotka
janis - nebudou mu scházet, od té doby, co jsem těhu, tak snad ani nechtějte vědět, jak vypadá náš intimčo život. janis - a spoďárky ještě nemám, koupím je pak těsně před svatbou. Leníčku - papapapapapapa a krásně si to užij!!!!
Profilova fotka
Foogy: Copak, přítel si netroufá? ;-)
Profilova fotka
jannis - no, on by si celkem i troufl, ale chybí mu k tomu ten druhej, haha. A s mrtvolkou ho to prej nevzrušuje :-D Já jsem totiž fakt těch 12 týdnů prospala! Je to masakr!
Profilova fotka
Foogy: Jsi na začátku, ono to pak určitě přejde a s tím i apetit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?