Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jani, já si taky říkám, že to bude fajn.. uvidíme, jak se rozlučka vyvine.. :-) Holky, jdu se sbalit a přeju vám krásnej víkend! O víkendu tu nebudu, ale v pondělí se ozvu :-) mějte se všechny moc krásně a opatrujte se :-)
Profilova fotka
leni - ty se měj nááádherně!!! Krásně si víkend užij, něco hezkého si kup, v pondělí se pochlubíš a dej si na naše zdraví burčáček, jo??? PAPAPAPAA
Profilova fotka
Hani, já jsem si taky říkala vždycky jaká to bude pařba, atd. Ale když jsem nad tím tak přemýšlela, tak jsem vlastně chtěla jenom posedět, popovídat si, setkat se - říct, co je nového, atd. A taky to tak bude :-) objednám kýbl mojita s dlouhýma brčkama, dáme nějakého panáčka pak a prostě klídek, pohoda :-) Se fakt těším, i když bych to nenazvala vyloženě "rozlučka", jen posezení před svatbou a za svobodna x-) Hani, proč potichounku přiznávat? Jednoduše: holky, Hanča včera zkoušela psát své nové příjmení !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D My se taky do svatby nezastavíme, víkendy mám naplánované až do svatby.. každý víkend mám něco!! Ale snad to všechno ve zdraví zvládnu a po svatbě se překulí říjen, bude listopad a já budu šílet znova kvůli vánočním dárkům :-N
Profilova fotka
Hani, sice se burčákem neťuká, ale pozvednu kelímek na zdraví vás všech a aby to Barušce s mimískem vyšlo a Lucíkovi aby se to podařilo rychle po svatbě :-) Říkám, že tu nebudu, ale pořád tu sedím a píšu :-D
Profilova fotka
leni - času máš habakuk, sbalená jsi za chvíli ;-) Jen nám tady vyprávěj! hele, vy mě tady s těma rozlučkama tak vybejkujete, že nakonec uspořádám nějakou véču a posezení s holkama ;-) Leni a ty jsi zkoušela nové příjmení???
Profilova fotka
Leni hezký víkend a užij si to :-) Foogy já si taky říkala, že to alespoň rychle uteče, když každý víkend něco máme a v tom týdnu to taky docela uteče :-) Nás taky čeká návštěva, pak hody, ještě v neděli budeme konečně malovat ten pokojíček...umývat okna apod... a ani se nenadějeme a je tu svatba :-)
Profilova fotka
jani - tak já mám okna umytá, v sobotu my je umyly obě mamka, tak jsem ráda!!! Jsem si včera večer říkala, že když do ZN na vinobraní nejedeme, tak že si koupím burčáček aspoň domů na víkend, ale od rána mi je špatně od žaludku a na žádný burčák není chuť. Fujky! jani - a ty myslíš na nějakou rozlučku?
Profilova fotka
Foogy za mnou přijede přítelova mamka poslední víkend v září a bude nám umývat okna, já budu jen asistovat... A rozlučku ani tak ne, jen posezení s kamarádkama v cukrárně :-) Jo a ty jsi tu včera ukazovala myslím bříško a já je neviděla, nechceš je sem vložit na chvíli ještě jednou, abych se jukla? Prosím prosím smutně koukám :-)
Profilova fotka
Téda holky, vy tady jedete, člověk se nedostane několik hodin k počítači a tady naběhne hned několik stránek :-) Já začínám bejt nervózní z toho, že ještě nemáme domluvenýho fotografa.... :-| Pak nám ještě schází pro mýho chlapa košila, kravata a botky a já nemám punčochy a nic do uší.... Holky, budete mít některá šampáň šaty? Jakou barvu punčoch volíte? Tělový? Dneska nám přišly prstýnky od pana Kubíka z e-prstenů - mno, nádhera - vůbec nelituju, že jsou "jen" ocelový a ne zlatý :-)
Profilova fotka
Jo a já taky dělám rozlučku - bude nás asi pět holek a taky koupím kýbl mojita;-).....pak bych to viděla na nějaký taneček;-) Jedna z kamarádek už mi hlásí, že má pro mě nějaký překvápko, tak jsem zvědavá... Doufám, že to nebude nějakej striptér...... ;-)
Profilova fotka
Jannis ahojky my se asi tady ještě spolu nepotkaly, tak jsem ráda, že dneska :-) Já mám šaty bílé, takže se silonkama ti neporadím, budu mít bílé... A máš fotečku prstýnků, že bys nám je ukázala? Jsme zvědavé :-)
Profilova fotka
jani - je to tam Jsem to nemazala, oni mi to asi včera smázli admini. Tak jukni, já to pak smažu ;-) ahoj janis!!! To víš, ženský - kecaj a kecaj! Tý jo, tady je to samá rozlučka! ;-) Janis - já budu mít bílé šaty, takže punčochy hnědé, ale nevím, jestli lesklé nebo matné.... Nevim. Jůů, super, že máte prstýnky!! To ti závidím! Já už se na ty naše taky těším!
Článek se načítá
Profilova fotka
Foogy děkuji za vložení, máš krásný pupíček a jsi krásně štíhlá :-) Janis a neboj fotografa určitě seženete :-)
Profilova fotka
Ahoj Janulev, taky tě zdravím :-) Ad punčochy: Já jsem myslela, že by byly hezký šampáň punčochy, ale jedna paní prodavačka v obchodě mi řikala, že jsou lepší tělový - prej to líp vypadá.... Ad prstýnky: Fotečku prstýnků nemám - přišli mi před chvílí, ale když se mrkneš na e-prsteny, tak je to v sekci hladkých prstenů - bombírovaný se zirkonem - ten bude pro mě akorát ho mám v leštěný verze (lesk jak blesk) a pro přítele prstýnek s drážkou u kraje..... Akorát, teď jak se ochladilo,tak mi je docela volenej (no, snad mi z prstu nespadne....)
Profilova fotka
Hani, jj, já už své nové příjmení zkoušela a docela mi to šlo.. začíná to stejně od V jako moje dívčí :-) pak už jen natrénovat zbytek.. a hlavně výhoda je to, že budu mít jednu čárku v -ová :-) teď to jsou háčky, čárky.. :-D Já taky nebudu mít nic divokého, prostě mojito, panáček, klábosení.. a na taneček asi taky dojde, protože to je složení holek, které se dokážou sakra odvázat (vč. mne samozřejmě) :-D Janísku, já mám bílé šatky, ale hnědé silonky :-) ukaž prstýnky, pochlub se nám.. my se tu celkově rády chlubíme, že? Ale když to za nás nikdo jiný neudělá, tak to musíme udělat samy :-) Kdyby si měla problémy s fotografem, tak řekni - moje kamarádka fotí a klidně přijede k vám, v tom není problém!!!!!! ;-) Nás taky bude fotit :-) Jinak moje svědkyně mi taky hlásila, že má pro mne překvápko a druhá kamarádka mi udělá polštářek na prstýnky (bude to od ní dáreček na rozlučce).. už se mooooc těším!! :-) My objednaly na střední po maturitě na rozlučáku naší třídní striptéra.. jsme jí říkaly (bylo nás 30 holek ve třídě), že ten dárek bude hodně živej :-D a ona si do poslední chvíle myslela, že to bude šťěňátko :-D :-D
Profilova fotka
Hani, joooo.. to jsem se taky dívala, že jsi krásně štíhlá.. takovou postavičku nemám ani já teď.. :-N
Profilova fotka
leni - štěňátko!!! Haha, to bylo teda dobrý štěňátko! haha Holky, nejsem, jsem na začátku těhu vážila 66 kg a měřím 167 cm, jsem právě do těhu 10 kg zhubla a ještě bylo 6 kg v plánu, ale bohužel, no. Teď se už jenom přibírá ;-)
Profilova fotka
Hani, ty jsi před těhu měla tedy 56kg ?? No, já mám teď 66kg a měřím 172cm .. =-) :-x
Profilova fotka
Já se hrozně nasmála.. štěňátko :-D taky ale bylo dost živý a mohla si s ním taky pohrát :-D :-D to ale nebyl vyloženě profi striptér, protože na sebe nechal šahat a z jiných fotek, kde dělat striptýz si nepřejte vědět, co všechno dovolil.. fuj!!
Profilova fotka
"Živý" prstýnky kdyžtak nafotím doma a pak je hodím do alba. Ad podpis: To já ho taky už trénovala, ale oproti mýmu dívčímu ho budu mít podstatně delší a i docela legrační - přítel se mě ptal, jestli si jeho příjmení chci brát, ale pro mě to je samozřejmost a já jsem statečná! :-D
Profilova fotka
Jannis koukala jsem na ty rpstýnky a musí vypadat krásně :-)¨ Lenni tak štěňátko, to je fakt dobrý :-D :-D a koukám, že máme nejenom stejnou výšku, ale na začátku těhu jsem měla taky 66kg :-) :-D Foogy ale náhodou opravdu vypadáš štíhle...
Profilova fotka
Janísku, legrační?? To se jmenuje Pinďík?? :-D
Profilova fotka
Jani, a neříkej, že jsi taky zhubla jako Hanča.. já totiž o sobě vím, že hubnout nebudu, ale budu naopak přibírat!! :-N
Profilova fotka
Leni - tak to musela bejt švanda - se štěnátkem :-D Bych chtěla vidět reakce tý učitelky - kolik jí bylo??
Profilova fotka
Né, leni, já loni v listopadu vážila 76 kg (já jsem se totiž léčila s depresama a díky práškům se fakt skvěle přibírá :-p, před tou nemocí jsem měla o 20 kg míň). No a tak jsem se 1. prosince pustila do hubnutí a do června shodila 10 kg a myslela jsem si, že do příští ho léta ještě těch 6 dám, ale už se to nekoná. leni - fůůůůj :-p Mně teda striptýz nic neříká. janis - nafoť!!!!!!! těším se! Leni, představ si, že mě taky zůstane J, takže taky natrénovat jenom ten zbytek. janis - tak to by mě zajímalo, jaké příjmení budeš mít :-D
Profilova fotka
Lenni no u mě ta váha většinou tak kolísala, plus mínus 3kg, ale nijak jsem nehubla, spíš jsem se tak trošku snažila udržovat, ale žádné diety apod...hubnout chci až po porodu, abych se dostala alespoň trochu na původní váhu Jannisku legrační příjmení? Já myslím, že to nijak hrozné být nemůže.. Holky pomalu se rozloučím, nachystám se a vyrazím do města utrácet penízky :-D :-D tak zatím papa a užijte si víkend
Profilova fotka
Řiká se tak pesimistickejm lidem, co všechno vidí černě.... ;-)
Profilova fotka
Holky, to je prča, právě mi tady pod okny začalo ňafat štěně, hahahaha :-D Tak to se povedlo! :-D
Profilova fotka
Janísku, učitelka byla ve věku, tak 40let, ale ona má srandu ráda, jen z tohodle byla dost v šoku :-D byla čerstvě znovu vdaná, tak měla obavy, co její manžel na to, atd. - ale víte jak, se 30 mladýma holkama to úča měla marné!! :-) Jinak já na striptýzu taky nic moc nevidím.. ano, tělo měl pěkné, uměl to hezky, kdybych tam seděla, tak by mě to taky asi rozparádilo, ale ne pokud by na mě koukalo dalších 30lidí :-D ovšem nic extra na něm nebylo, každej chlap je stejnej.. jen někdo má hezčí zadek, druhej ............. oči :-D :-D Janísku, s tím příjmením mě napadá jen kakabus.. ale asi si sedím na vedení.. ;-)
Profilova fotka
leni - oči, jo? hahahaha

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?