Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Já mám u floristky dohodnutou svou kytku, pro maminky, korsáž, pro svědkyni, družičku na ručku, na mé auto a pro svobodné holky jednu růži :-) a všechno za parádní cenu!!!!!! x-)
Profilova fotka
Hani, já taky nevykládám nikomu jaké jsou moje šatky.. jen říkám, že jsou jednoduché, vcelku (žádný korzet a sukně), bílé, bez ramínek s jemnou výšivkou :-) to je vše a takových šatiček je spooooooooooooousta :-D
Profilova fotka
Foogy přesně ještě vybrané nemáme, ale budeme kombinovat bílou, světle zelené třpitky a černou, abychom to sladily se šatama a s košilí ženicha... Leni mě se ani na šaty moc neptají a jsem ráda...stejně bych jim povídala, že uvidí až na svatbě :-) Ale je pravda, že většinou se všichni zajímají o miminko, ta svatba je jen takový doplněk...
Profilova fotka
Holky, to já za měsíc touhle dobou už budu užívat a těšit se na odpolední afterparty ;-) lenni - Jooo, máš pravdu, kde by našli lepší, než jsme my??? Nikde! :-D
Profilova fotka
luceku - a do kolika jste rozváželi? A kytku - bude z růží, různých odstínů růžové a zbytek jsem nechala na nich ;-) leni - jojo, ať mají překvápkko, viď? jani - aháá, tak to bude vypadat dobře!!!
Profilova fotka
Holky, já teď pracovala na harmonogramu dne.. je dobré si to takto rozvrhnout, aby člověk věděl, co a jak.. nám to vychází že mezi půl 3 a 3 bude oběd.. :-N
v sobotu jdeme na svatbu kamarádce, chci jí napsat přání. Je to přání jak se do něho vkládají i peníze, máte nějaký originální typ???
jojo leni to je dobré, nejlépe ho dát i hostům. Aby věděli co mají očekávat.
Profilova fotka
ahoj hakli!!! holky a vybrala jsem dort, mám ho v albíčku a je to ten poslední dort z dortů, ten čtveratý, akorát místo orchideí budou růže. Domluvila jsem se s floristkama, že mi ho pak v sobotu nazdobí, tak jsem ráda. Leni - já to do včerejška měla taky všechno krásně rozvržený - časově, ale matinka mi to změnila, naštvala mě - holky, u nás jsou kvůli svatbě furt takový dohady, jo? už mě to začíná fakt štvát. Je to náš den, tak bysme si ho snad měli udělat dle sebe, ne??? Ach jo!
Profilova fotka
já znám jenom takovou básničku, která se spíš používá jako proslov.. je sice dlouhá, ale pěkná.. Jinak já když dávám peníze, tak ne do přání ani do obálky, ale vždycky se snažím vymyslet něco originálního :-) př. koupit truhličku a do toho tu hotovost rozměnit na kovové (aby to bylo dooost těžké).. :-D nebo z nich udělat koláž, atd.
Profilova fotka
Hani, nám se naši taky do toho míchají.. ale takhle jinak to nejde udělat, jelikož od místa obřadu jedeme 30km na hostinu, kde se bude odehrávat zbytek vč. ubytování!! takže proto i takovej posun (počítám radši se 45minutama na cestě).. :-) Haničko, zkus to vypouštět jedním uchem ven.. a slušně mamce oznam, že tak a tak to vy dva chcete a že je to přeci váš den, ne její - že ona už ho měla.. Můj taťka například uznal, že v lecčem se nám "motají" do příprav, jelikož za ně to udělali rodiče a oni téměř o ničem nemohli rozhodovat, tak si to asi chtějí nevědomky vynahradit na nás.. záleží do čeho je necháš mluvit a do čeho ne! Já našim např. ukázala zasedací pořádek a mamka hned, "no, lepší by bylo to dát tak a tak, toho sem, atd." tak jsem řekla, že to by možná bylo lepší podle ní, ale já jsem to vymyslela takhle a že to tak chci mít..a že stejně po obědě už každý bude sedět jinde.. :-) no a byl klid :-D
Profilova fotka
Hani, dortík je krásnej - přímo k nakousnutí :-D :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni nám ten oběd vychází zhruba na stejnou dobu, co jsme to tak počítali :-) Foogy u nás je to to stejné, přítelovi rodiče jsou v pohodě, nijak se do toho nemotají, jelikož znají svého syna a že by je tak max zpéroval, takže to neřeší...a moje mamka, ta vyřizuje věci kolem táty, takže na to nemá moc času, ale jak se dostaneme k něčemu jako cukroví apod...tak to hnedka, že to máme nechat na ní a nejvíc mě štve, že chce snad všem dávat výslužky... ]-(
Profilova fotka
Čus! Už jsem tu zase dloouho nebyla. Jedním okem jsem přečetla co se tu událo a koukám, že už všechny všechno máte :-o . My už konečně máme restauraci, dort (ten srdíčkový v albu) a zákusky, včera jsem byla na zkoušce u vizážistky, mám objednanou bižu, dneska jdu do květinářství ke kamarádce dohodnout kvítí a ještě objednám výzdobu a hotovo ..... snad. Jooo a ženichovi v sobotu koupíme botky. Jinak v práci práce dost. Šéf odchází :-D tak, už máme klid a nezatěžuje nás nesmysly + prodáváme byt + organizuju třídní sraz a taky na říjen. Takže toho nemám zrovna málo. Přeju krásný čtvrtek ;-)
Profilova fotka
Ahoj oskarko, dortík je moc roztomilej, taky bych si dala kousíček :-D Koukám, že toho máš taky dost a dost.. tak ať všechno zvládáš a užiješ si aj říjnový srázek:)
Profilova fotka
leni - dík za dort! Nejhorší je, že já jsem normálně citlivka, prostě nad vším přemýšlím a všechno hrozně řeším. No a tuplem teď, když jsem těhule, to je jako mazec!!! Hned mě všechno rozbrečí... Leni, tak přítel na rodiče taky houkl, když přišli podvanácté, proč tu svatbu máme ve dvou dnech a né v jednom, tak už na ně zvýšil hlas a od té doby o tom nemluví, ale stejně mají furt připomínky. Ale na ně prdím. To spíš moje mamka - ona je hrozně přísná a když jí řeknu, že to chceme takhle a takhle, že se nám to takhle líbí, tak na mě okamžitě zvýší hlas, někdy začne i křičet a já tam sedím jak oukropeček. Nemá cenu jí odporovat. A kvůli výslužkám jsme se taky pohádaly - chtěla jsem dávat lidem jenom košíčky s buchtičkama, ale řekla, že výslužky se budou dělat podle ní a hotovo. Naštěstí ale aspoň přistoupila na to, že doma nedělá dorty, rolády a cukroví, ale že se budou dávat jenom buchtičky.
Profilova fotka
já taky šaty nikomu neukazovala, tedy až na malou fotečku v mobilu, kde mám vidět akorát vršek, to viděla mamka, jinak nic my máme harmonogram jasnej...v 11 obřad, maximálně do 13.00 focení, pak přesun na oběd, kde budeme tak 2 hodiny a pak se přesouváme na jiný místo, kde bude mejdan....já jen doufám, že stihneme v pohodě ráno zkrášlovací procedury, jelikož se mnou půjde mamka a asi i jedna ségra, tak se nám to trošku protáhne, ale jsme domluvený, že zatímco mě bude kadeřnice česat, tak jim vizážistka zatím udělá makeup foogy: ten dort je luxusní....a holt to musíš vydržet a nebo to nějak vyřešit, je to vaše svatba, tvoje maminka už svoji měla, tak by vás měla nechat udělat si to po svým... nám do toho naštěstí nikdo nekecá, spíš se nám snaží pomoct....já mám v pekařství domluveno, že jim jenom řeknu, jakou budu mít kytku a oni si je na dort obstarají sami
Profilova fotka
holky tohle mě tedy potěšilo: http://www.novinky.cz/domaci/178625-b...
Profilova fotka
oskarka - mooc hezkej dort a i krásné šatky! Moc ti to sluší! Mýho bráchu na Štiříně fotila právě Hilmarová a ty fotky jsou fakt luxusní!!!! Výběr ti schvaluju! No, holky, není to jednoduchý, není... :-( Já jdu v 7 ke kadeřnici, v 8 ke kosmetičce, v 9 domů a to přijedou příbuzní z mé strany - asi 7 lidí. A myslela jsem, že na půl 11 přijede ženich s rodiči a se svými příbuznými (4 lidi), dá mi kytku, dostaneme požehnání a v 11. hodin vyrazíme směr Štiřín. Ve 13.hodin je obřad, o půl 3 oběd a v 5 hodin všichni odjedou a my si budeme užívat!!! Spolu! Jenom sami dva! Juchů! x-)
Profilova fotka
foogy, koláčky jsme si domů přivezli okolo páté a pak je dávali do sáčků a rozváželi asi do devíti, a to nám pomáhali malí sousedi s těma koláčkama po vsi, u nás se to totiž nosí po celé vesnici, naštěstí, že je malá :-) a my jezdili po známých a příbuzných... jinak ten dortík je úúúžasnej, fakt krása, foogy,to už se těším i na tu kytku ;-) lenczo, jůůůva, vypadá to, že by mohlo být v říjnu hezky, jo? to jsem se ani neodvažovala doufat :-D :-D :-D oskarko, zdravím, máš toho taky plný kecky, viď? Máš pěkný dortík :-)
Profilova fotka
a s těmi problémy s rodiči to vypadá, že je to všude nastejno, taťka je v poho, ale mamka řešila ty výslužky hodně, takže nakonec bude po jejím a basta, nenechám si to kazit hádkama, takže budeme radši dávat obrovský výslužky každýmu, na koho mamka ukáže :-D
Profilova fotka
Holky, výslužky už jsem hodila za hlavu: skoro-tchýně mi řekla, ať je neřeším, že to zařídí sama...tak neřeším. Po naší straně jsou to 3 rodiny. Takže řeším jen dort a cukroví do práce. Představa byla jiná, ale nebudu si svatbu kazit nějakým cukrovím pro tetičky a spol. :-D
Profilova fotka
Leni, tak snad to vyjde.. sice psali že říjen bude teplotně i srážkově průměrný, což by nemuselo být špatné.. ať si prší klidně večer, co? Hlavně abysme dopoledne a na focení měly krásné počasí :-) ale jak mě MP uklidnil, dobrý fotograf udělá krásné fotky aj v dešti ;-)
Profilova fotka
Tak já naštěstí výslužky řešila s mamkou a v pohodě, dala jsem jí instrukce, co jak chci mít a ona bez problémů to zařídila a myslím, že v tomto máme stejný vkus a názor ..
Profilova fotka
leni - a vy máte obřad uvnitř? Holky, když moje mamka podniká, taťka dělá místostarostu, takže jí doma vůbec nepomáhá (s barákem a se vším možným, ale je nejúúúúžasnější taťulínek pod sluncem, fakt) a do toho se mamka stará o svojí 80letou maminku, která s nima žije, o zahradu, o slepice - má toho prostě strašně moc. Proto jsem si chtěla svatbu zařizovat sama, abych jí zbytečně netrápila a chtěla jsem jí to ulehčit. Proto mě mrzí, že nedá na mě a dělá si navíc zbytečné starosti... Ale už dost o tom. Jo, příští týden se jedu podívat ještě do jednoho salonu na šaty, mají tam prý úúúžasné. Začínám mít čím dál tím větší obavy, že se do těch svých vybraných fakt nevejdu, břicho mi fakt povyskočilo . Tak si chci vybrat ještě jedny - větší. Chcete vidět bříško?
Profilova fotka
Hani, obřad máme uvnitř.. ale focení bude v parku, tak snad nebude pršet.. chápu, že mamince nechceš přidělávat starosti, ale ony se samy do toho dění chtějí zapojit.. s tím hold nic neuděláme, no? :-N To víš, že chceme vidět bříško!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Profilova fotka
leni - tak hlavně, že je obřad uvnitř! To je pohoda. A kdyby náhodou přeci jenom sprchlo, tak fotky přeci můžete udělat až po obědě, až zase bude svítit sluníčko, ne? ;-) pupendo je tam, musím to pak zase smazat
Profilova fotka
leni - byla jsi včera na těch botkách? A co pesina?
Profilova fotka
Foogy, máš pěknej pulíček ;-) čmelda roste hezky, viď? :-)
Profilova fotka
Hani, my budeme mít fotografku jen do oběda, na oběd už s námi nebude! Na botkách jsem byla, ale jediné kde měli byli vietnamci, ale bohužel bych potřebovala zrovna u těch bot vel. 41 (měli jen 40).. :-( Pejsek nám odjel v úterý - bráška si ji vyzvedl.. :-) ta měla takovou radost z páníčka!! Prďolka ti dělá krásné bříško!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?