Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Lenczo jj plavání je super :-) a kdy jste začínali chodit na plavání pro děti?
Profilova fotka
jani: začínali jsme v únoru, tzn. když byly Týně 4 měsíce, to jsme chodily na vaničky a od půl roku jsme chodily na normální baby plavání, skončily jsme před prázdninama a teď pokračujeme 2. kurzem okolo 8. hodiny večer mi volal můj taťka, že mluvil s pánem, který nám má hrát na svatbě, že má volno, tak mám radost, ve středu za ním jedeme se domluvit na detailech....hraje na varhany a zahraje úplně cokoliv, tak se těším, jak to pak večer na mejdanu roztočíme :-) :-)
cau holky! ja mam ted tolik prace, ze namam cas sem chodit :-) pripravy jdpou fajn, podarilo se nam ze seznamu taktne eliminovat cvoky z rodiny, coz je supr :-) tak preju pekny den!
Profilova fotka
krásné ránko holky :-)
Profilova fotka
Dobré ránko, tak já se oproti včerejšku parádně vyspala. šla jsem asi v 9 a lezu teď z postele :-) přítel ještě chrupká, přišel ráno v 6, takže mám teď klid než se začne zase něco dít...jen mi začíná bolet hlava, v krku a mám rýmu, tak doufám, že na mě nic neleze... Lencza tak to gratuluji k domluvení muziky :-) Rosi šikulky... Leni dobré ránko
Profilova fotka
čau holky, jdu vás dočíst
Profilova fotka
jani - já narozdíl od tebe včera konečně nespala :-D Spát jsme šli o půlnoci! To je rekord! Takže se to obrací už k lepšímu. ;-) jani - a cvičit začínáme 5. října, tak už se strašně těším! leni - co psíček? Jak se mu u vás líbí? lenczo - paráda, že máš zařízené kytky a muziku! To si člověk zase o kousek oddychne, viď?
Profilova fotka
Hani, moc se jí u nás líbí bych řekla.. včera jsme s ní byli venku od 16hod do půl 7 :-) je hrozně moc hodná.. jinak jsem se šla dneska ráno kouknout na to bolerko (obyč) a bylo vytahaný, takže jsem si ho nekoupila, ale koupila sem si tričko s úžasnou velikánskou včelou vepředu :-D Jani, MP taky takhle marodí.. začalo to bolestí v krku a včera málem lehl.. tak jsem mu naordinovala vitamínky, paralen a zatím snad v pohodě :-)
Profilova fotka
Ahoj všem, dnes jsem spala jen do pul seste a pak jsem vezla MP do práce abych si mohla vzít odpoledne auto, protože dneska jdu na zkoušku líčení, moc se tam těšííím :-D a když jsem přijela v 6 z té ranní cesty, tak jsem si zalezla zpátky do postele a chrupala jsem az to pul 10 =-) Zítra máme koláčky, tak budeme navečer sáčkovat a rozvážet, dělá se to u nás takhle :-) těším se, až si mlsnu x-)
Profilova fotka
Lucíku, to je fajn si takhle pospat ještě.. :) na líčení se taky těším, mám ho za 14dní - a za týden jdu na zkoušku šatů aj s mou malou družičkou !! :-) Nechceš mi taky poslat nějakej ten koláček? Já sladký taky miluju x-) :-D
Profilova fotka
leni - to je dobře, že se mu u vás líbí!!! luci - to se někdo má!!! Taky by se mi líbilo takhle vyspavat. Ale já dneska spala taky až do půl 8 - zaspala jsem :-D
Profilova fotka
Jasný, lenni, koláčky pošlu, neva, že budou na fotce? :-D Foogy, nojo mimísek by spinkal, viď, a musel takhle honem vstávat do práce... :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, teď jsem omylem vstoupila do jiné diskuze a s chutí si přečetla poslední příspěvek a až potom jsem zjistila, že nejsu v této diskuzi :-D ale !! ta jedna holčina má dobrej postřeh, stejně jako ona i já su asi blázen :-D :-D koukněte na dvě svatební alba.. nepřijde vám na těch dvou něco zvláštního/divnýho??????? =-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Lucíku, anebo až budete rozvážet, tak se za mnou stav.. :-) udělám ti kafčo.. ;-)
Profilova fotka
Lenni, to jedrsný, já na ty dvě alba koukám jak potrefená a čučím, a všimla sis, že ta nevěsta se v obou případech jmenuje katka?
Profilova fotka
Lenni, jsem detektiv a všimla jsem si ještě, že ta nevěsta má v obou případech ve výstřihu pihu na pravé straně asi na stejným místě :-. je tohle možný, co to jako má býýýt??? :-x
Profilova fotka
Holky,. máte pravdu....1 nevěsta - 1 jméno - ségry to být nemůžou :-)
Profilova fotka
Už jsem na to přišla, te nevěsta je stejná, ale datum svatby u té první svatby nesedí, byla už v roce 2006 podle gratulací, takže můžeme v albech vidět dvě její svatby asi :-) A je už zaregistrovaná pod jiným jménem
Profilova fotka
Holky, já si toho nevšimla, ale jedna nevěsta z diskuse "Jablonec, Liberec 2010" .. ale taky jsem si říkala, co to má být, že je to ta stejná nevěsta, ale pokaždé jiný ženich !!!! =-) Té pihy jsem si teda nevšimla, ale je jasné, že by to max. musela být jednovaječná dvojčata !! :-D :-D no právě, jsem si taky říkala, že je to ta stejná nevěsta!!!! a tak jediné vysvětlení je, že se vdala už v roce 2006, pak se rozvedla a vdala se znovu - to už je v pohodě ne? Ale kdyby to bylo to září, jak je psané, tak by to bylo dooooooooooooost divný :-)
Profilova fotka
holky, to je jasný, vdávala se dvakrát
Profilova fotka
nebo myslím tak, jak píše leni, že se vdávala podruhé
Profilova fotka
chichi, ale hlavu mi to zamotalo na začátku pěkně :-D
Profilova fotka
Lucíku, mně teda taky.. a to teda dost :-D protože já jsem se na gratulace nedívala, tudíž jsem nevěděla, že tam byly příspěvky už v r. 2006 :-) a jelikož nahoře je datum někdy v září a to druhé taky.. tak jsem si říkala, téééééda.. :-D
Profilova fotka
chichi já jsem si říkala, že je to snad nějaká sňatková podvodnice :-D
Profilova fotka
;-) :-D holky, to teda jo! sňatková podvodnice, haha
Profilova fotka
luceku - a ty jdeš dneska na zkoušku líčení?? A kdy tam jdeš? Já jdu na kosmetiku - na čištění pleti a trvalou řas 29.9. a na zkoušku účesu i líčení jdu 1. října, jdu ráno v 8 a o půl 10, tak se těším,to pak budu krasavice, haha. To abych pak celý den už nepracovala a jela někam na špás, ne? ;-)
Profilova fotka
Lucíku, já si to myslela taky :-D :-D Jéé, holky, takže já to mám takto (budu to brát podle toho, jak to půjde po sobě časově): zkouška šatů, zkouška líčení, hloubkové čištění pleti, zkouška účesu, pedi mani a pak vše na ostro ve svatební den!! :-) taky se na to moc těším, mám ráda nechávat o sebe pečovat ;-)
Profilova fotka
jdu tam dnes až v 16, no a jsem na to moc zvědavá :-)
děvčata tak vás zdravím, měla jsem týden dovču ale už jsem zpátky!
Profilova fotka
leni - hezkýýý! Já taky ráda kosmetiky, manikůru, kadeřnici... Jsem taky labužník. luceku - a necháš se vyfotit a nebo to bude překvápko? čau hakli!!!! A jak ses na dovče měla? Kde jste byli?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?