Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj po víkendu, lenczo, teda tak najdi nekoho jiného, kdo ti udělá kyti... Já hlásím, že spolužačce to jako nvěstě moc slušelo, obřad měli moc hezký, ani jsem neplakala..to když se letos vdávala moje nej kámoška z dětství, to jsem bulela celou dobu..tak snad na mojí svatbě to nebude tak děsný s tím bulíkováním =-) Tento víkend jsme skoro dorozdali oznámka..máme odbyté posezení u pana faráře při čajíčku a mám upečený dvoje cukrovíčka. No a zítra nás čeká matrika a pak kafíčko s fotografkou..jsem na ni zvědavá, tak papa kočky a dejte o sobě vědět, brou noc |-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já hlásím, že jsem náhodou koupila parádní kalhotky :-D úplně pasují k našemu oznámku - jak je vyfotím, dám do alba:) Jinak se těším moc na víkend, máme ve ZN historické vinobraní - takže burčáček, nějaké masíčko, mlsky, atd. :-) Leni, tak si zkus domluvit jinou floristku!!!!
Profilova fotka
Holky, tak kalhotky jsou v albu a koukněte aj na naše oznámení - to ladí co? :-D
Profilova fotka
Ahoj berušky! lenczo - to víš, že jo, zkus domluvit jinou paní, neříkej mi, že tam máte jenom jeden obchod... leni - ty kalhotky jsou jako fakt hustý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Jsem se pobavila!!! leni - a to vinobraní ti závidím, ale já si koupím burčáček domů a bude to ;-) luceku - to je dobře, že jsi neplakala, třeba nebudeš ani na té své! Z toho mám taky velký strach. Což o to, kdyby sem tam ukápla nějaká slza, ale třeba na bráchový svatbě jsem to fakt probrečela jak kdyby někdo umřel, no mazec! Asi si před tím kopnu panáčka, čmelda to v bříšku určo vydrží ;-)
Profilova fotka
Hani, já jak jsem je uviděla, tak jsem se taky pobavila - přesně aj ty barvy!! Oranžová a zelená - jako na oznámku :-D A burčáček já už popíjím asi 2-3 víkend - jsme si vždycky dovezli od nás ze ZN.. :-) už tam byl z té první odrůdy (Irschai).. teď už by to mělo být v plném proudu a těším se!! Já se taky "děsím" toho, že budu plakat.. Hrozně mě dojalo, když mě mamka viděla v prvních svatebních šatech, natož až mě bude šněrovat, strojit, atd. :-) ;-( já jsem takovej citlivej člověk, třeba když má někdo úspěch a mám toho člověka ráda, tak mě to dojme a ukápne mi slza! Třeba od přítele bratránek má holčinu a ona 3 děti, no a ta jedna šla teďka do první třídy.. její mamka (bratránkova přítelkyně) mi poslala fotky, jak jde cestou do školy, jak sedí v lavici, atd. ....no a já se taky rozplakala :-N
Profilova fotka
leni - tak s tím pláčem - to jsme na tom podobně! A teď, co jsem těhu, tak je to ještě horší. No, prostě zkusím panáka a uvidím. Když tak tu paní nebudu poslouchat a budu myslet na blbosti
Profilova fotka
Hani, já jsem si taky říkala, že bych si dala určitě panáka - na kuráž:) dám si nějaké cukroví, protože jíst nebudu moct a abych se hlavně nesložila při obřadu s přípitkem a pak na hostině s přípitkem.. :-N
Profilova fotka
leni - no, to jo, musíme se najíst. Já teda počítám i s tím, že si vezmu do auta na cestu nějaké jídlo. Pač budeme vyjíždět v 11.hodin a oběd bude o půl 3. To bych se fakt hlady složila.
Profilova fotka
no, to máš pravdu.. a je to dobrej nápad s tím jídlem!! ;-) já teď uvažuju, že si koupím takové bolerko bílé.. protože ty přímo svatební bolerka ve sv. salonu, co tam má paní, tak se mi nelíbí!! a když už jedno docela ujde, tak je mi stejně velké!! a ve středu bych se chtěla kouknout do deichmana :-)
Profilova fotka
leni - bolerko? A kde si ho budeš kupovat? Já taky chci bolerko. ;-) A kam jedeš do Deichmana? To jedeš domů už ve středu? Nebo jak?
Profilova fotka
Hani, bolerko u vietnamců.. dívala jsem se v Brně v New Yorker(u), C&A, atd. ale měli jenom barevný anebo dooost vytahaný, atd. Dneska jsem byla se dívat na jednu škrabku na záda :-D u ťamanů a tam právě měli a za super cenu (za stovku).. A do Deichmana pojedu ve středu do Pelhřimova :-) tam je u Kauflandu.. a do ZN pojedu až v pátek.. :-)
Profilova fotka
Tak si Hani zkus obejít ťamany.. já viděla aj s krátkým rukávem (takové sametové), ale k čemu mi bude krátkej rukáv, když chci s dlouhým, že? A tohle co jsem viděla je ještě příjemnej materiál, bavlna s nějakým elastanem.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
leni - já myslela bolerko ke svatebním šatům, víš. Tohle bolerko už mám, dokonce dvě - černé s dlouhým rukávem a je to fakt super, tahám to pořád. Koupovala jsem to v New Yorkru
Profilova fotka
No, ale já si budu kupovat tohle bolerko a budu ho mít jako ke svatebním šatům - budu mít bílé :-N
Profilova fotka
leni - ahá, tak to já ne. To já chci taky z takové té šusťákové látky ze svatebního salonu, víš. ;-)
Profilova fotka
Já jsem taky chtěla takové jak píšeš ze svatebního salonu, ale nemají tam skoro vůbec žádný výběr.. a viděla jsem tu na jedné nevěstě černé bolerko (jak jsem psala já) a vypadalo to super.. dám to do alba na chvilku:)
Profilova fotka
leni - dej, juknu na to
Profilova fotka
už to tam je.. ;-)
Profilova fotka
Jdu asi na chvilku se psem ven.. :) odpoledne s ní zajdu na delší procházku :-) jen doufám, že nepotkáme labradory - ona je totiž nesnáší !!!!!!!!!!!!!!!! Jako malinkou jí kousnul labrador, tak od té doby má na ně averzi :-N
Profilova fotka
leni - my máme doma hnědou labradorku, tak to teď jezdit nemám, co? :-D Leni - no, upřímně ti řeknu, že se mi to moc nelíbí... :-( Nezlob se, ale je to můj názor. Jestli se to líbí tobě, to je důležité. Ale mně to přijde takové obyč.
Profilova fotka
Mně to přijde taky takové obyčejné.. ale já zase nemůžu mít nějaké krajkované bolerko, nechci aby se mi šaty "mlátily" s bolerkem.. mám jednoduchý styl šatů.. a takové hladké bolerko měla paní ve sv. salonu, ale nelíbilo se mi!! Vypadala jsem v tom hrozně.. :-( Hani, já se za tvůj názor nezlobím !!! :-) Jsem ráda, že jsi to řekla upřímně.. Mně se to zase líbí, a jelikož nechci žádné bolerko (pokud mi to aspoň trochu počasí dovolí), tak tohle budu mít jen ve stavu "nouze" :-D mně se to zase líbí - je to jednoduché, hladké, bez zdobení.. No, s tou labradorkou bys fakt sem jezdit neměla :-D
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu juknout, jelikož mám chviličku, přítel umývá nádobí :-) Jinak my včera byli domluvit restauraci, rozpočet se nám zdá naprosto super, jídlo jsme nakonec vybrali kuřecí maso s ovocem a zapečené se sýrem, jen paní budu ještě volat, že místo hranolků opíkany brambory a pro babičky klasické vařené brambory... Dneska jsme byli na tom cukru...no fakt paráda...o půl 8 jsem tam došla, vzali mi krev, dali mi vypít dvě deci vody s balíček glukosy...no fuj, fakt na pozvracení a za dvě hodiny jsem měla přijít zpátky na další odběry...a to jsem od půlnoci nesměli jíst, pít a ani žvýkat žvýkačku...a ještě mezi 2 a 6 dneska si mám dojet pro výsledky... Tak jsem si alespoň za tu bolest koupila halenku a svatební botičky, za 300...tak jsem spokojená a ještě jsem trochu oblíkla přítele :-) A na 6 večer jedu domlouvat kytičku :-) a zítra ještě jedeme kvůli kameramanovi, tak se uvidí :-) Leni jé vinobraní...já celou dobu se těším, že pojedeme a nakonec jsem zjistila, že je to už tento víkend...v pátek to nestihneme a v sobotu jedeme za kamoškou do českých budějovic...takže asi nakonec budeme doma...a v neděli budeme malovat konečně dětský pokojíček, tak ani nestihneme vinobraní v Mikulově :-S
Profilova fotka
leni - já chci právě sehnat ze svatebního salonu, ale né krajkové nebo s kožešinkou, ale hladké z té šusťákoviny s límečkem. Já teda taky doufám, že bude krásně a bolerko zůstane doma. Dneska na seznamu píší, že do konce září bude babí léto, tak to snad pak taky ještě bude hřát, ne? :-D
Profilova fotka
Jani, teda, to ti takto vyšetřují hladinu cukru?? Já na žádném takovém vyšetření nebyla, ale to je asi tím, že nejsu těhulka :-) co? Paráda, že sis udělala radost.. člověk si má čas od času udělat radost!! :-) jsem zvědavá na svatební botičky, dáš je pak do alba? ;-) No, vinobraní je už tento víkend a v Mikulově je taky celej víkend, my tam asi pojedem jenom v sobotu .. anebo bysme jeli do Lednice :-)
Profilova fotka
holky, já vím, že to není s tou kytkou konec světa, květinářství je u nás dost, ale prostě jsem to měla domluvený u ní a vím, že mě zná, ví, co se mi líbí za kytky a že bych měla jistotu, že se mi ta kytka bude na 100% líbit....pro kytky chodím prakticky jenom k nim a jsem na to zvyklá, tak mě to trošku zklamalo
Profilova fotka
Ahoj holky, jé my máme taky labradorku, ale bílou..nebo spíš se zlatým kožíškem :-D Já budu mít bolerko takový šusťákový..je to z taftu myslím..a s dlouhým rukávem a límečkem :-) Dnes jsme měli schůzku s fotografkou, tak se těším na foveníčko, přítel moc ne, ale z fotografky je nadšený x-) A máme vyřízenou i tu matriku, konečně... :-)
Profilova fotka
Hani, hrozně záleží, zda v salonu budou mít tvou velikost.. tu mou právě neměli, proto jsem zkusila to co chceš ty, ale větší a vůůůůůůůůbec se mi to nelíbilo - nesedělo to, bylo mi to velký a proto celkový dojem byl špatnej!! Jelikož paní byla na několika svatebních veletrzích, tak doufám, že koupila i nějaká bolerka.. protože na zkoušku šatů jdu další víkend.. ;-)
Profilova fotka
Leni, a co si teda domluvit v tom stejném květinářství jinou paní? Já vím, že je to nepříjemný, když máš něco s někým dohodnuté a pak to nevyjde.. :-( Luciku, tak to k nám teď nemůžeš ani ty :-D :-D
Profilova fotka
Leni jj ten cukr vyšetřují v těhu teď každému, aby zjistili, zda se ti třeba nezvyšuje nějak moc, zda nemáš třeba těhu cukrovku... A botičky dám do alba, ale nabíjím foťák, tak asi až navečer. Přítel bude v práci a tak budu sama doma... Lenczo je to blbě, že se takto najednou neozývá, ale určitě ti jiná paní udělá taky krásnou kytičku :-) Luceko tak to je super, že už máte domluvenou fotografku :-) hezky už se to všechno rýsuje :-)
Profilova fotka
Holky a jak se vám v těhu vede? Co malincí prďolkové? :-) Jani, už se moc těším na tvé botičky.. snad taky nějaké pořídím v Deichmanu.. Lucíku, my bysme taky měli dohodnout kameramana - máme ho objednaného, ale schůzku jsme s ním neměli.. :-N fotografku máme taky, aj sezení jsme s ní měli a paráda!! Je hrozně energická a sympatická!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?