Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jani, ten můj bude mít bílou košili a růžovou kravatu, ale jakej rukáv bude mít nevím.. protože košile koupená ještě není a nevím, jakej rukáv bude chtít!! Nechám to na něm.. :-)
Profilova fotka
jani: Honza bude mít krémovou košili (k těm mým krémovým šatům) s dlouhým rukávem, kravatu ještě vyřešenou nemáme, ale předpokládám, že bude mít barevně sladěnou s mojí kytkou, takže něco do tmavě červena nebo vínova....a myslím, že nevadí když bude mít tvůj přítel s krátkým...já si myslím, že je to pro chlapy příjemnější, navíc pokud mají problémy s délkou rukávy košile, což je případ náš, tak je lepší ten krátkej rukáv
Profilova fotka
Holky, před chvílí jsme přijeli, tak vás dočtu až zítra! Jenom mám obrovskou radost, koupila jsem si úžasné botičky, jsou v albumu a objednali jsme prstýnky. Jo a matriku máme taky vyřízenou. Juch!
Profilova fotka
foogy: ty botky jsou fantasticky...kdepak jsi je koupila?
Profilova fotka
lenczo - mooc děkuju, jsem z nich fakt nadšená. Koupila jsem je v Praze u Národní třídy, ve Spálené ulici, mají tam klasické, společenské a hafo svatebních - fakt takový výběr jsem ještě neviděla, měli všechny, na jaké by si člověk vzpomněl. Akorát ty ceny - botky stály 2.tis. - ale jsou zase celokožené, takže budou pohodlné.
Profilova fotka
holky co říkáte na tyhle botky? http://www.beremese.cz/_gallery/11967...
Profilova fotka
Lenczo, já myslím, že dobré. U bot je hlavní na co jsi zvyklá, nemá cenu se hnát do 10ti cm podpatků, když je normálně nenosíš a nebo zase naopak. Mně se líbí, ale já jsem více na podpatky.
Profilova fotka
tonny: já zas právě vůbec, při mých 181 cm ;-) a toho svýho chlapa bych žádnýho podpatkama nedohnala to bych musela mít 20 cm podpatky
Profilova fotka
:-D to věřím, já tedy měřím 170 cm, ale z práce jsem zvyklá na podpatky, takže je budu mít i na svatbu. Ty tvoje jsou moc pěkné, ale zdají se mi šampaň. Ty budeš mít takové šaty a nebo fotka klame? ;-)
Profilova fotka
jo jo jsou cappuccino, já budu mít šampaň šaty, takže to k sobě jde...a ta cena je taky víc než ucházející...stojí 100,-
Profilova fotka
no to je úžasný, já mám taky dobrou cenu, byl výprodej v brně, v mixeru, myslím, že se tak jmenuje a moje stály 350,-, no, ale koupila jsem si ještě jedny u baťy, které využiju i do práce a ty byly o tisícovku dražší :-|
Profilova fotka
foogy, botky jsi vybrala moc pěkný a halvně že budou pohodlný, přece se jako nevěsta těhulka nebudeš trápit v nepohodlných botách ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani, botičky jsou parádní.. :) líbí se mi.. i ty botky Lenči - taky jsou pěkné!! Já jsem však typ co tonny, taky jsem dost zvyklá na podpatky :-)
Profilova fotka
Jinak vám holky přeju hezké ráno a pěkný celý den x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vás dočetla. No my jsme včera taky řešili botky. Koupeno zatím nemám, ale mám i dost na svatbu netradiční šaty: jsou sice bílé, ale sem ve švech s černým úzkým proužkem a jsou lněné ( tedy budou švadlena šije :-). A dálka pod kolena. Paní návrhářka mi řekla, že se k tomu hodí něco ve stylu balerínek, kulatá špička max. klínek, ne podpatek (na tom bych se zabila). A hlavně jsem chtěa černé. 1) když jsem to řekla mamce, tak mi řekla, že jestli já jdu v balerínkách ona na svatbu nejde...:-) 2) včera vyzvídala skoro-tchýně a ta mi rozmlouvá černou ...tak uvidím, o víkendu budu řešit kompromis. Košile ženicha: přítel bude mít košili určo s dlouhým rukávem, ale nevím zatím barvu...aby to ladilo ke kytce. Chci jednoduchou, kaly - buď bílé, nebo do oranžova... a mám taky otázečku pro všechny - co budete mít na hostině k obědu? Jaký předkrm, polévku a hlavní jídlo? Nevím si rady, co domluvit
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Foogy ty botky jsou fakt super :-) Lenczo určitě si vyber takové boty, které budou pro tebe pohodlné a budeš se v nich cítit dobře...tyhle vypadají dobře :-) Kristy my hlavní jídlo ještě nevymysleli, v neděli jedeme do té restaurace a tam se rozhodne, co nakonec bude...máme favority, ale rozhodnuti ještě nejsme... A přítel si včera zkoušel prstýnek snad 20krát, sem si z něj už tady dělala legraci a je z nich nadšený...jsou opravdu parádní a musím říct, že příteli ten lesklý bez nějakého rytí apod. opravdu sluší :-)
Profilova fotka
Ahoj Kristy, nevím, co je na balerínkách špatného?? I když moje mamka by mi řekla to samé, co ta tvoje :-N My na oběd budeme mít něco takového (s kuchařem jsem o tom já osobně nemluvila, ale naši jo a prý nebude problém - možná si nechám od něj něco doporučit - př. na předkrm): - předkrm: šunková rolka s křenem nebo nějakou broskev plněnou - tady ještě nevím !! - polévka: knedlíčková - hlavní jídlo: přírodní plátek masa s kroketama, bramborem (v podobě lasagni), obloha - večeře: bramborový salát, řízek - raut: studené mísy
Profilova fotka
tak máme dohodnuté aj cukroví, v pátek (před svatbou) ve 12hod si to máme jít vyzvednout ..
Profilova fotka
Leni jsi šikulka :-) já cukroví neřeším, to říkala máma že zařídí...jen musím spočítat, kolik a komu budeme dávat výslužky a domluvit jaké dorty...už máme vymyšlené jaké chceme, jen rozdělit, kdo jaký nechá udělat :-)
Profilova fotka
Jani, já to taky takhle měla.. právě mi volala mamča, co a jak.. takže vlastně skoro bez mé účasti, to maminka zařídila :)
Profilova fotka
Leni jj asi tak nějak, jen jsme si řekli,co bychom chtěli a zařídí to už máma :-)a kolik budete mít dortů?
Profilova fotka
Jj, to jsem měla úplně stejně jako ty :-) budeme mít tři dorty :-) svatební a pak pro rodiče.. dám to do alba:)
Profilova fotka
My budeme mít taky tři dorty, ale pro rodiče asi dělat nebudeme...budeme mít ořechový, který rozkrájíme do výslužek, a pak na stůl kokosový a tvarohovo ovocný :-) a každý si může vybrat jaký bude chtít :-) určitě je dej do alba, jsem zvědavá :-)
Profilova fotka
Jé, no vidíš.. zapomněla jsem tam započítat dort do výslužek.. já brala, že na stole budou 3 dorty.. :-)
Profilova fotka
Leni máte vybrané krásné dortíky :-)
Profilova fotka
Ahoj holčinky jdu vás došíst kristy - my budeme mít šunkovou rolku s křenovou pěnou, játrovou polévku, svíčkovou a jako dezert vybírám mezi Čokoládový mousse s deštníčkem s physalis a s mandlovými hoblinkami nebo Medový granachan s praženými krussli a malinami - nevím ani u jednoho, co si pod tím mám představit, což je ftipný, jak to teda mám vybrat, haha, ale asi dám to čokoládový
Profilova fotka
Hani, než jsem dočetla úplně, tak mě napadala otázka, že se tě zeptám, co to všechno je? Že to teda podle názvu vypadá parádně :-) a pak sem dočetla a vím, že aj ty nevíš co to je :-D Jani, děkuju.. :-) vybírala jsem to sama - MP do toho ani nezatahuju, nechci ho takovýma věcma zatěžovat, však víte, jací chlapi v tomto jsou.. :-) :-N
Profilova fotka
Holky, díky za botky, taky se mi strašně líbí, hlavně jsou fakt pohodlný a to je pro mě důležitý. Já teda bez podpatku ani ránu, hihi. V podpatcích si přijdu i hubenější ;-) :-D lenczo - ty boty, co máš vybrané, jsou taky moc hezké!!!! tony - já byla včera v mixeru na Smíchově, měli tam mega výprodeje, jenže horší, že už neměli moc velikosti. Pak se mi tam teda jedny líbily, byly to klasické lodičky - takové bílo-stříbrné, za 530 Kč, ale neměli mojí velikost, takže mi volali do Paladia a že tam mají a že si tam mám dojet. Tak jsem příteli říkala, počkej, dojedeme ještě juknout na tu Národní třídu, do obchůdku Střevíce a více a pak teprve do Mixeru. A ještě, že jsme to udělali, pač tyhle boty nemají chybu.
Profilova fotka
Foogy ty jo, to jsou názvy...to by chtělo podrobný popis toho, co to všechno obsahuje a jak to vlastně vypadá :-D Leni no to mi povídej, já svatbu zařizuji dá se říct celou sama, přítel nezasahuje dá se říct do ničeho...jen aby to nebylo moc přehnaně velký a neměli jsme toho všeho moc...
Profilova fotka
leni - to je ftipný, viď? Hihi. No, je to trošku snobárna na tom štiříně, ale jednou za život a kor na svatbě - si to můžu dovolit, ne? Hihi Leni - dortíky krásný a správně děláš, že ho do tohodle nezapojuješ. Nemá to cenu. Jim je tohle jedno! Jdu vám najít ty prstýnky, co jsme vybrali.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?