Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
nemue:ten můj byl tady za kámošem a já ho v hospodě polila pivem,no a už to jsou tři roky :-D :-D
Profilova fotka
Leni, já vím, že každý má tu možnost.. jenže my to zase vrazíme do žaludků příbuzných :-D Nejsu z Brna, já su se Znojma..
Profilova fotka
Holky, my vrazíme část do příbuzných a část do dovolené 8-) Já jsem z Východních Čech, takže bohužel..
Profilova fotka
Pavli, tak to je vůbec nejlepší řešení.. my pojedeme asi hned po svatbě na nějakej romantickej víkend a na dovču asi až v létě další rok.. i tak se těším aspoň na ten víkend :-)
Profilova fotka
Leni, to chápu. Jsi mladší než já, takže se na tu exotiku taky určitě dostane .. My chceme po svatbě zkusit štěští a rozrůst se - už se mi ozvali biologický hodiny a s mimčem už bychom do exotický destinace nejeli, takže tak... ;-)
Profilova fotka
tak to je paráda!!!! jéjda, tak to asi na tebe budu myslet ;-) kdy pojedete?? hned po svatbě? :-) jéé, určitě budu držet pěstičky, to je tak pěkný :-)
mimičo lepší než dovča! a kolik ti je že už to tiká? mě 26a nic neslyším
Profilova fotka
Leni, děkuju ;-) Chtěli bychom koncem října nebo v listopadu. Když to nedopadne, tak pak další rok únor až březen. Ale to se uvidí, taky chceme letos kupovat auto, tak nevím, jestli něco zbyde :-N Hakli, mě bude brzy 26 a tikají od podzimu :-D
Profilova fotka
koncem října, tak to už možná taky budeme mít po svatbě :) my chceme jet na romantický víkend někam v čechách.. :-)
Profilova fotka
halooo? holky jste tu některá? .. asi se u vás nic neděje - stejně jako u mne :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně je pátek. Těším se na víkend, bude trochu klid. Hlásím menší úspěch u mé drahé polovičky - podlehl mým logickým argumentům a slevil ze snubáků ze žlutého zlata na bílé ;-) Také už asi týden honí svého známého, od kterého by chtěl, aby nás oddal a dnes si to jede domluvit, takže jste měly pravdu - on musí sám zjistit, že ty věci nemůže zařizovat týden předem, protože by neměl nic ........ :-) ani nevěstu ;-)
Profilova fotka
Pavli, tak to je super! Je to pravda, musí na to přijít sám a pak třeba přijde ještě omluva :-) takže gratuluju k dílčímu úspěchu :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
S omluvou nepočítám, ale to mě trápí ze všeho nejmíň. Holky, já pořád nevím, v jaké barvě by to celé mělo být... :-N Přitom to je docela zásadní věc, od které budu odvozovat veškeré dekorace.. Nějak si s tím nevím rady :-( Dneska je to měsíc, co mě můj drahý požádal o ruku. Divím se, že si to ještě nerozmyslel :-D :-D Leni, nemáš Ty teď někdy dělat tu zkoušku? Už umíš? ;-)
Profilova fotka
Pavli, pamatuješ si to dobře.. jdu zítra na zkoušku.. a učím se - včera jsem šrotila teorii, dneska propočítávám příklady :-S Já jsem barvu odvozovala až když jsem měla šaty, protože jsem celou dobu chtěla žlutou, ale nakonec to bude světlounce růžová :-)
Profilova fotka
Leni, opožděně vše nej k včerejšímu svátku. Jak dopadla zkouška? Já budu mít šaty kdovíkdy, takže to asi zatím nechám být a uvidíme později. Jinak jsme v pátek s Michalem byli za tím známým, jestli nás oddá. Původně měl jet Michal sám, ale pak si to rozmyslel a chtěl, abych jela s ním :-) Prý abychom se seznámili (já s ním shodou okolností přijdu pracovně do styku tak asi 2x za měsíc) ;-) No, trochu se divil, ale nakonec nám řekl, že to teda pro nás udělá :-D Takže to by taky bylo :-D :-D Holky, přeju krásný zbytek neděle. Já jedu zítra do Prahy, takže se ozvu v úterý..
Profilova fotka
ahojky Leni,pripojuji se k blahoprani :-) potom se ozvi jak dopadla zkouska :-) Pavli s tou barvou svatby si nedelej nejake starosti, mrkni na diskuse, na svatebni obchudky a podle toho,co se ti bude libit :-)
Profilova fotka
Holky děkuju za přání.. potěšilo mě to, fakt!! A je jedno, že opožděně:) Výsledky ze zkoušky ještě nemám, pořád na ně koukám, ale ještě nic.. :-( pokud budou dneska, tak až někdy navečer.. Ach jo.. Já si barvu vybírala až podle šatů.. dle mého názoru je důležité, jestli tam máš nějakou výšivku barevnou nebo ne..pokud ne, tak je to jedno si myslím, takže v tomto případě se barvě meze nekladou :) Pavli, je fajn, že jste tam byli spolu a že tě Michal chtěl mít u toho.. přece jen se tedy začíná angažovat :) Moje kamarádka mi nedávno povídala, že teď všechno zařizuje její přítel a sám od sebe.. prý on jí povídá, že se ona o nic nestará atd. ...a to ji ještě kolem Vánoc "nadával" že ona je na všechno moc hrrr, atd. :-D
Profilova fotka
holky, zkoušku jsem udělala.. supééééér!! su happy :):)
Profilova fotka
gratuluju leni :-)
gratulujeme, aspoň nějaká dobrá zpráva! Já jsem marodná a nemůžu a nemůžu se z toho dostat... Holky máte už někdo objednané prstýnky? A kdy je budete objednávat?
Profilova fotka
hakli. nene, prstynky jeste vubec, my pujdeme na prstynky az v cervenci... to same oznameni... kdy pujdete nechat delat oznamka?
my budeme mít oznámení až po, ale jo do prázdnin je čas. Prý stoupá cena zlata. Tak proto mě to napadlo.
Profilova fotka
hakli, tak to jsem jeste neslysela,ale obvam se, ze Mirek by uz toto neskousl... ma strach z tech svzch magistr.zkousek,tak chce vsechno zarizovat az bude mit jistotu,ze ma Mgr v kapsi, coz bude az 29.6 ;-(
Profilova fotka
hakli: uz mas satky? Nebo takto: co uz mate vsechno doma?
Profilova fotka
holky děkuju za přání.. :) My budeme oznámení nechávat dělat až tak v červnu.. a prstýnky? Na ty jsme se chtěli tady u nás podívat, ale byly na veletrhu :-D takže nic..
já mám šaty doma, objednaný celý zájezd, korunku do vlasů, kulmu co k tomu budu nutně potřebovat, sháním šaty co budeme mít společnou večeři tak chci nějaké na převlečení, ženich má doma košili a kalhoty co bude potřebovat a peníze máme našetřené tak to je vše. Už chybí jen ty prstýnky, máme toho málo na zařizování.
já už se tomu ale věnuji od září, takže jsem začla až moc brzo.
Profilova fotka
hakli, to nevadí, že si začala od září.. však aspoň nemám stresy, ne? :-) všechno v klidu..
Profilova fotka
leni, ja si myslim,ze v tom cervnu budou oznamka stacit uplne,ze? Myslis, ze kdyz je odesleme az treba prvni tyden v cervenci, tak to nebude pozde? Holky a co botky k satum uz mate? Ja je pujdu shanet az budu mit doma satky:-) Hakli jake mas satky ?:-)
Profilova fotka
Adélko, co vím, tak by se oznámení mělo posílat měsíc dopředu.. takže to bude určitě OK.. my teda asi budem posílat dva měsíce dopředu, protože ne všichni mají takové zaměstnání, že by si to mohli domluvit.. ne-li abysme neposílali oznámení ještě dřív, protože bratranec je u vojáků a momentálně je na misi v Afgánistánu.. a druhej bratranec je u voj.policie a bráchové jsou taky v armádě, takže to není jednoduché .. Botky mám jedny doma, nejsou teda žádné luxusní, ale jsou krásné a měla jsem je na maturitním plese.. vypadají pořád krásně, takže si vezmu ty.. stejně budu mít dlouhé šaty, takže nepůjdou extra vidět..leda, že bych si nechala udělat speciálně fotky, kde budu mít vyhrnuté šaty :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?