Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Hani, děkuji moc :-) Jani, jo jo, krásnej dárek k svátku. Jsem to ani nečekala.. Nejdřív se zeptal, kolik by to stálo s těma briliantama, když to paní řekla, tak jsem tam nad tou částkou omdlela a Michal řekl, jako by nic, že to teda bereme :-D ... tak jsem omdlela podruhé.. ale mám toho nejlepšího chlapa pod sluncem! :-D
Profilova fotka
A celkem nás ty prstýnky vyjdou na 18 tis... :-N
Profilova fotka
Tak a teď jdu zkouknout vaše albíčka a přírůstky ;-)
Profilova fotka
pavlí - to se teda Michal plácl přes kapsu, co? Ale náhodou - to je hezké gesto k svátku! Já bych ho brala! ;-) To gesto, samozřejmě, né Michala :-D Jdu vás berušky dočíst
Profilova fotka
Leni, krásný prstýnky!
Profilova fotka
Ahojte holky, hlasim se po dlouhe dobe. nejak .......jsem se sekla :) prstynky jsem vyzvedla vcera a jsou uzane.........ale to je asi tak vsechno co jsem stihila od minuleho tydne udelat, ted jsem nejaka pochroumana - nemocna tak ..snad neco udelam tento tyden jakoze dovymyslim papani, jmenovky a musim zaridit snidani, doupresnit ubytovani, kolacky - musim aby se spojily moje a mojeho mama aby se domluvily.....no proste konec :)
Profilova fotka
Holky, jukněte na tohle http://www.beremese.cz/album/view.php... - jsem se zamilovala, ty jsou úúúúúúúžasný!!! ale kupovat si boty jenom na 2 dny? Co pak s nima? baru - konečně jsi tady!!! leni - prstýnky jsou kouzelný!! pavlí - za 18.tis. - ale s briliantama, to jde, ne? Když za zirkony chtěli 24.tis.!!!
Profilova fotka
pavlí - a kdy vám ty prstýnky přijdou? Za jak dlouho?
Profilova fotka
Pavli, já si taky myslím, že ta cena je parádní!!! A máš tam brilianty.. nás prstýnky teda stály 11.500,- a to tam mám jen jeden malinekj zirkon :-) Hani, krásné botičky.. ale je pravda, že bys tento styl (jelikož jsou látkové) pak asi moc neunosila.. Pavli, děkuju za pochvalu k prstýnkům - máme z nich fakt radost!! A já se na ně chodím tajně koukat :-N :-D Jo a je to od tvého Michala krásné, že udělal takové gesto - prostě tě miluje a není co řešit !! x-)
foogy - botky jsou pekny, ale desne neprakticky, jak je to latka :-D ja jsem taky rezignovala ze svych predstav a vybrala jsem si universel boty :-D
Profilova fotka
Holky, teď jsem došla z města a všude to žije dětma a rodičema:)) Hned naproti nám je základní škola a hřiště.. tak je tu zase živo - je to fajn :-)
nemue - taky gratuluju k svatku a to mi pripomnelo, z emusim pogratulovat kamaradce!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem si vzpomněla, že jsme tu řešily, zda je nemue Pavla či Pavlína, tak jsem si to zapamatovala:)
Profilova fotka
holky, vidíte, to by mě nenapadlo, máte pravdu - co když bude pršet? To budou boty hnusný a budu je mít zničený. Máte pravdu, koupím nějaký kožený, když tak je na focení otřu, máte pravdu, dík!!! Hodné!
Profilova fotka
..ale od přítele sestřenice je Pavla (myslela jsem že Pavlína), tak jsem jí málem poslala sms :-D
Profilova fotka
leni - já taky miluju 1. září a 30. června - sice to pro mě fakt vůbec nic neznamená, ale stejně dycky zavzpomínám na své dny...
Profilova fotka
Holky, děkuju. Jojo, jsem Pavlína :-) Hani, botky fakt krásné, taky jsem takové chtěla. Unosíš je max v létě, když bude hezky... Ale asi bych být Tebou šla do kožených, nebo aspoň umělých kvůli lepší údržbě Prstýnky by nám měly přijít koncem září, začátkem října nejdéle. Budeme to mít tak tak, ale stíhá se to.. Holky, mám 44 dní do svatby!!! To je strašný jak rychle to utíká.. Dneska budu objednávat koláčky, abych je mohla napytlíkovat a začít rozdávat..
Profilova fotka
pavlí - tý jo, tak to máš asi nejdelší dodací lhůtu, co jsem slyšela, zatím. Já doufám, že u nás se to stihne do 3 týdnů. Jé, to my za měsíc budeme píct buchtičky - 3. října. Už se strašně těším. Budu holkám nalejvat, aby jim šla práce rychle od ruky, ty svobodné budu cpát rohovými buchtičkami pod stolem a pak už balit a rozvážet.
Profilova fotka
Hani, možná přijdou dřív, ale tohle je ten nejdelší termín, kdyby se něco pos.... ;-) Jé, rohové taky objednávám.. A taky musí s nimi pod stůl.. To se mi jako tradice docela líbí.. Vždycky si u toho vzpomenu na Michala, když jsme rohové dostali od sestřenky, tak vlezl pod ten nejmenší stůl, co doma máme a to má 180cm a poctivě baštil :-D :-D
Profilova fotka
pavlí - ale to platí jenom pro holky, ne????????????? Haha. Holky, tak jsem psala svojí sestřence, co je kosmetička, aby mi poradila něco na ty pupínky, pač jestli jste dočítaly, tak jsme to tady včera s Jančou řešily a říkala, že mi pošle nějaký gel, který mi s nimi pomůže. Tak jsem ráda! A hlavně říkala, ať si na to vůbec nešahám = v překladu nedíbu. Jenže to vydržet, to je těžký. Ale teď mám motivaci svatbu, tak to snad vydržím :-D
Profilova fotka
Jo, holky, dneska se mi zdálo, že jsem byla na UTZ a že se MuDr. prokecl, že čekáme holčičku a ukazoval mi obrázek a ona už tam měla prsa, haha :-D Já jdu za půl hoďku na kontrolu, tak už jsem zvědavá!
Profilova fotka
Ahoj holky, byla jsem tu naposledy v pátek, a tak to nepřečtu vše, co jste doteď napsaly. Jinak konečně jsme zamluvili termín: 10. 10., 13:30 v Hradci. Taky mě moje skorošvagrová dohodila švadlenu, tak budu mít své šaty, hodně jednoduchý. No a zbývá zařídit vše ostatní :-))) Teď přemýšlím nad výslužkou, jek dlouho před svatbou se dává? Kristy
Profilova fotka
ahoj kristi Super, hezký termín!!!! My jí budeme dávat 5 dní před svatbou a 7 dní před oslavou.
Profilova fotka
Hani, tak to je srandovní sen :-D to se nemusela ani prokecnout, co? To si viděla určitě na UTZ ve snu aj sama :-D :-D Ahoj Kristy, my výslužku budeme rozdávat v pátek během dne.. :-) anebo začneme možná už ve čtvrtek..
Profilova fotka
Hani, nene, u nás to platí jak pro holky, tak pro kluky - prostě všichni kdo jsou svobodní, musí pod stůl :-D :-D Kristy, my budeme výslužku dávat až při odchodu hostů ze svatební hostiny. Tak se to u nás dělá..
Profilova fotka
Holky - Pavli a Hani - jakej to máte zvyk? Vypadá vtipně.. že bych to taky zavedla? :-D
Profilova fotka
No, svobodní, pokud se chtějí vdát či oženit, tak musí sníst rohový svatební koláč pod stolem. Většinou se nechávají dělat speciálně rohové zvlášť, jsou větší, aby se poznali..
Profilova fotka
takže jste už holky papkaly rohové koláčky? :-)
Profilova fotka
to je pěkná tradice.. ;-)
foogy - to je teda přímo freudovskej sen, by ti to nejakej psycholog určitě rozebral :-N :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?