Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jůůůva, mně zbývá už jen 33 dní :-N
Profilova fotka
Mně zbývá 47 dní :-) Jani, já mám botky do špičky (ale je trochu zakulacená, takže přímo špice není), pata otevřená.. Přemýšlela jsem o nových (tyhle jsem měla asi 3x na sobě), ale nechám to asi být.. :-)
Profilova fotka
Já botky už mám, dokonce dvoje, protože ty první sem i přestaly líbit a navíc mi jsou nějak velký =-) Ty první mají otevřenou špičku a ty druhý mám ve fotogalerii
Profilova fotka
holky, jsem tu z obídku. ahoj luceku! Já boty nemám, kdybych měla doma jako ty Leni, tak bych si je klidně vzala, stejně pod šatama vidět nebudou. A já si chci koupit do špičky a je mi jedno, jestli jako lodičky a nebo s volnou špičkou. Je mi to fakt jedno. Uvidím, jaké se mi budou líbit. Ale chci takové, které pak během roku unosím. Mně zbývá 38! Juchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Já ty svoje měla vlastně na promoci, pokud jste tu fotku viděly.. se žluto-bílýma šatama.. ;-)
Profilova fotka
leni - jojo, viděla, jsou hezký. luceku - a kolikátku máš nohu? Ty boty co máš ve fotogalerii by se mi líbily... 8-)
Profilova fotka
Lucíku, a jaké jsou ty první? Třeba by se tu někomu líbily.. :-)
Profilova fotka
No a jak nám to letí...zítra už máme 1.9. No já prvně na botky naprosto zapomněla, asi jsem chtěla jít bosá a teď nevím, jaké si vybrat...my se líbily jedny botičky co tu slečna prodávala v bazaru, jenže si říkám, že když to objednám přes net, tak mi třeba nemusí být...jelikož znáte to, někdy máte číslo takové a někdy zase jiné... Luci ty tvoje se mi moc líbí...
Profilova fotka
jani - no právě. Celkově boty objednávat přes net...
Profilova fotka
Holky, já mám velikost někdy 40, někdy 41, jsem totiž hóóóódně vysoká. Tyto v galerii jsou 41. Koupila jsem je klasicky v obuvi v našem maloměstě x-) A ty botky, co mám ještě doma jako první koupený jsou vel. 40 a říkám si, že pokud v těch nových nevydržím celý den, vezmu si pak ty větší na úlevu :-D
Profilova fotka
Foogy no právě...joa ptala jsem se tě zda půjdete na ten 3D UTZ, myslím, že jsi mi ještě neodpověděla...jsem zvědavá :-) Já asi stejně vyrazím na ty nákupy jeden den, zrovna jsem volala na sociálku, tak mi konečně poslali i peníze za červenec, takže budu "v balíku" :-D :-D
Profilova fotka
Jani, právě.. já bych taky měla obavy kupovat je přes net.. chtěla bych si koupit aj balerínky bílé na přezutí, protože přece jenom být v lodičkách od rána, to je děs.. stačí mi plesy, a to není celej den, jenom večer.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Luciku, tak to máme stejnou velikost.. taky mám 40, někdy 41 ;-)
Profilova fotka
jani - takže nám fakt nebrání nic, abysme přijeli na ten pohár, ne? haha jani - to si piš, že na 3D půjdeme! U toho prvního budu chodit na všechno - i na těhu cvičení, plavání, přednášky a tak. Musím si to užít, u druhého to určitě už nepůjde. A na kačule nekoukám, tohle za to stojí! Je to jenom 2x za život, ne? luceku - tak to by mi ty botičky krásně byly :-D Já jedu ve středu s milunou do Prahy na prstýnky k Rýdlovi a pak chci do svatebního salonu na šaty do Adiny a pak na boty do Humanicu - na Pankráci na Arkádách mají obrovitánskou obuv, to jste holky ještě neviděly! Tak tam si myslím, že něco 100 % vyberu.
Profilova fotka
No a říkala jsem si, že ty první pak třeba hodím sem do bazaru a uvidím, třeba si je někdo koupí :-)
Profilova fotka
Jé tak to jsem ráda, že má někdo tak velkou nohu jako já...v tom bazárku tady jsem se totiž dívala a ty nevěsty co prodávají botičky to jsou většinou samé 36-38...jsem si říkala, že to jsou nožičky jak pro panenku, že jsem asi nějaký obr...tak alespoň v tom nejsem sama... Balerínky bílé mám, jen by je stačilo trochu přešmrncnout bílou barvou a budou jako nové...ale tak my nemáme na svatbě tancovačku,, takže těch pár hodin v tom vydržím :-)
Profilova fotka
Jůůůva holky, to tu máme všechny stejnou velikost bot??? :-D :-D A jak jste vysoký?? To mě zajímá?
Profilova fotka
Luciku, to víš, že jo.. třeba ji někdo koupí ;-) Hani, já bych taky pak někdy chtěla chodit na těhu cvičení, koupit si dost těhu oblečení, atd. Prostě si to užívat!! :-) Jj, botky a kabelky, to je moje.. ještě kosmetika :-)
Profilova fotka
Foogy no jasně, já vám říkala, že máte přijet ;-) :-D A u toho prvního si to budu taky užívat...zrovna včera jsem říkala příteli, že bychom mohli začít chodit jednou týdně plavat někam do bazenu...dneska jsem si volala na těhu cvičení, tak zítra musím k dr, aby mi napsala do těhu průkazky, zda na taková cvičení můžu a poprosit ji zda, by mi napsala doporučení...když budu mít doporučení od dr, tak mi to bude hradit pojišťovna :-) a zítra si mám volal kvůli plavání přímo pro těhulky...přítel taky říkal, že si to mám všechno zařídit, že ohledně mimča se na kačky dívat nebudeme a taky abych neseděla jen doma a měla nějaký pohyb... A ve středu budu držet palce, abys něco vybrala... Luceko jj třeba jo...něvěst je tady plno a stále bude :-)
Profilova fotka
jani - tak můžeš jít klidně v balerínkách, ne? Bílou barvu na boty koupíš v každé obuvi, já to tak dělám - mám černou i bílou a je to super! Jojo, já mám ty 41 a vysoká jsem 167 cm. To je sranda, hezky jsme se tady sešly! leni - budeš si to užívat! Já teda teď ještě ne, zatím mi to nepřijde, že jsem těhule, ale to je tou svatbou, žiju teď svatbičkou a přípravama a už se strašně těším. Leni - já se dneska budu objednávat na masáž, teď jsem snad půl roku nebyla, ale teď v těhu budu chodit zase pravidelně a taky chci od půlky září chodit alespoň 1x týdně do solné jeskyně.
Profilova fotka
Luci já měřím 172cm :-) Foogy bílou barvu mám doma, ale já hrozně ráda chodím na botech na podpatku, než jsem otěhotněla, lítala jsem v nich všude, i celé dny...takže na svatbu bych chtěla alespoň nějaký menší podpatek... Já si to těhu užívám tak částečně...když se blíží kontrola nebo když je po kontrole, tak jsem plná nadšení a pořád bych mlela a mlela o miminku...a jak je pár dní po kontrole, tak už jsem zase myšlenkama u svatby a někdy jak jsem zabraná do těch příprav a volání, tak naprosto zapomenu, že mám prcka v bříšku :-D
Profilova fotka
Luciku, já měřím 172cm.. :-) myslím, že v naší velikosti je dost holek a taky dost botiček, dobrej výběr si myslím.. jen ty balerínky nevím, kde mám sehnat .. ??
Profilova fotka
Nojo, budu tu asi největší obřík z vás, mám 182 :-D Holky, já se tak těším až budu mít taky mrňouska v bříšku...kéž by se po svatbě zadařilo u doktorů =-)
Profilova fotka
ahojky jani: gratuluju k Filípkovi, a kdyby ti ukápla slzička, tak by se nic nestalo...mně tedy ukápla, když jsem viděla naší treperendu na tý velký obrazovce holky já mám při výšce 181 cm velikost bot 42, takže na mě žádná nemáte :-D :-D proto taky boty sháním velmi dobře ]-( ]-( zatím jsem na žádný, který by se mi líbily, nenarazila dneska nám přišly poštou prstýnky, ale nebyla jsem doma a balíček je psanej na Honzu, takže ho vyzvedneme až v sobotu, až přijede z Prahy
Profilova fotka
jani - tak to myslíme - co se dítěte týče, stejně. Vidíme to stejně jako vy s přítelem. Jani - a ke které pojišťovně chodíš, že budeš mít proplaceno? To by mě zajímalo... Jé, holky promiňtě, tady řešíme naše těhu, místo svatbičky. Jani - díky, šak vám pak hned dám vědět. Holky a co s sebou na matriku?
Profilova fotka
Jj, v naší velikosti se dá sehnat dobře, krásný balerínky v bílém a hned několik modelů jsem viděla v Deichmanu, ale už na jaře..třeba ještě budou...
Profilova fotka
Holky, to je pěkný takhle vás poslouchat.. x-) já bych taky pak nešetřila a chodila po cvičeních, plaváních, atd. Už vím i jakou kosmetiku pro těhulky si koupím.. jsou to bylinky, teď jsem si koupila taky jeden masážní a tělový olejíček v jednom na celulitidu :-N vypadá zatím dobře, myslím jako působí dobře :-) takže si koupím od stejné značky aj ty, co mám vyhlídnuté.. ;-)
Profilova fotka
Leni já jsem taky ulítlá na kabelky a kosmetiku :-) minulý týden jsem byla v obchodě a hrozně se mi tam líbila jedna kabelka, ale teď si žádnou kupovat nechci, jelikož je stejně už moc nevynosím...na kočárku budu mít pak tašku, takže stejně kabelku nosit nebudu... Jé Leni ty měříš stejně jako já :-D já balerínky kupovala v Deichmannu Luci určitě se zadaří :-)teda ty jsi ale opravdu hodně vysoká =-)
Profilova fotka
lenczo - tak to naštve, s těma prstýnkama, co? Tý jo, vydržet až do pátku!! No, ale nic jinýho ti nezbyde, ale by mě asi mrsklo! Hihi. luceku - jsem to psala leni, neboj se, všechno se zadaří, podívej se na mě, jednou jsme si nedali pozor a mimís je v bříšku. Ale to tak bývá, čím víc chceš a myslíš na to, tím hůř to jde... leni - a jakou značku???
Profilova fotka
Luciku, myslíš že v Deichmanu budou? Já viděla jedny, co tam měli a nelíbily se mi.. ale třeba ještě budou.. když já jsem líná si někam dojet :-D Však holky řeště i těhu, my si to rády přečteme.. aspoň já teda určitě a Lucík už by taky chtěla miminko, takže je to jenom dobře.. a já to zkouknu o něco dřív no :-) Nejsi Jani náhodou u MV?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?