Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Tak to je fakt škoda...Ona ta blondýnka je právě suprová ženská a hrozně ochotná,zařídí jakýkoliv tvůj požadavek.. Já bych to asi taky chtěla vědět...Asi bych to nevydržela...
Profilova fotka
jani - kdy sis začala kupovat těhu kalhoty? To sem nepatří, ale přesto...
Profilova fotka
Luci tak už se na fotečky moc těším :-) No a sportovec teda nemá být po kom, labužník po tátovi a ukecaný po mě :-D :-D Leni já bych to právě tak nevydržela si to nechat neříct a udržet to v tajnosti, tak jsme si to nechali říct... Jé holky tak vy jste se o víkendu tak válely, to vám zavidím...my v sobotu rozváželi oznámení a v neděli byli na bramborách a já loupala fazulu, jelikož na brambory jsem dostala zákaz :-) ne že b ymi to vadilo, já moc na ty polní a zahradní práce nejsem :-)
Profilova fotka
Foogy první těhu kalhoty jsem si koupila když jsem šla tátovi na phřeb, jelikož prozatím nosím kraťase a sukně a ty jsou na gumu, ale nic černého jsem neměla, tak to byly moje první těhu kalhoty...ale už jsem koukala i po nějaké těhu sukni a hlavně trička...jelikož jak jsem si mysela, že mám dost dlouhých a volných triček, tak už se skoro do ničeho nevejdu...většina mě už táhne a tak budu muset vyrazit na nákup...dneska mi dosla prvním nemocenská, co jsem doma, tak se půjdu asi rozšoupnout :-D
Profilova fotka
jani - tak to roztočíme dneska, ne? Že bysme přijely s holkama za tebou na pohár ;-) Hm, tak to sis je kupovala, protože jsi musela, viď? :-(
Profilova fotka
Holky, to je tak parádní, že čekáte miminko.. úplně s radostí tady čtu, co a jak.. :-) a ještě když je to doplněno svatbou, tak je to krása ;-)
Profilova fotka
leni - no, akorát jsem si to představovala jinak, nikdy jsem se nechtěla vdávat těhotná a na podzim a co bude: budu těhotná na podzimní svatbě. Joo, odříkaného chleba největší krajíc, že..
Profilova fotka
Foogy tak to jsme na tom stejně, já říkala, že s bříškem se vdávat taky nikdy nebudu...a mám to jako ty, těhotná a svatba :-) No jasně, přijeďte na pohár :-) Jj musela jsem, ale stejně jsem to už měla i v plánu...jsou to spíše takové černé z rofloviny, takže je budu nosit i normálně ven až bude chladno... já spíš ani tak nemám problém s tím, že bych se přes bříško prozatím nikam nevešla, ale za těch 5 měsíců co jsem těhu, už jsem si musela kupovat dvakrát novou podprdu a už mě to čeká zase...prostě mi to po pár týdnech začne z toho vylízat :-D takže vím, že podprsenka pod šaty na svatbu bude to poslední co budu kupovat, bych se do té doby totiž do ní nemusela vejít...
Profilova fotka
holky, buďte rády, že máte miminko a že jste oba v pořádku.. ;-) já teď dostala špatnou zprávu.. :-(
Profilova fotka
Leni proboha co se stalo? :-(
Profilova fotka
nechci to psát sem.. tak IP
Profilova fotka
Leni jj dobře...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás dočíst ;-)
Profilova fotka
Leni, co se stalo? ahoj pavlí!
Profilova fotka
Ahoj Pavli.. :-)
Profilova fotka
holky, už jsem vám psala, že dneska si jdeme pro prstýnky?? :-) mám radost a těším se.. pokud jsem to psala, tak mi to promiňte.. :-D
Profilova fotka
Pavli ahojky, to máš teda co dočítat :-) Leni to věřím že máš radost...už bych je ráda měla taky doma... Já mám teď taky radost, 15.9. jdeme na 3D/4D UTZ :-) sice za to vyplázneme další 1000,- ale stojí to za to :-) Foogy půjdete pak na taky na ten 3D UTZ?
Profilova fotka
Jéé, Jani, myslím, že je jedno, že to bude stát penízky.. ;-) určitě to bude stát za to!! A už máš nějaké dětské album a dáváš tam fotečky z UTZ? :-)
Profilova fotka
Leni jj určitě to bude stát za to, pokud to pak půjde nahrát někam na net, tak sem pak hodím odkaz z toho dvd :-) a zatím album žádné nemám, ale už jsem nad tím přemýšlela, že je udělám dodatečně...mám i zaznamenané kdy byly první pohyby, tak že to udělám nějak podle toho, co bylo v každém měsíci jiného a nového...
Profilova fotka
Jani, to je super.. :-) já taky něco podobného od mamky mám:) sice ne fotky z UTZ (to tenkrát nebývalo), ale mám taky, kdy první pohyby, moje první vlásky, zoubky, slůvko, úsměv, atd. :-)
Profilova fotka
Lenni, doufám, že se nepřihodilo nic vážného, a budu držet palečky, ať se Vám prstýnky líbí a padnou ;-) Už mám okna umytý, to jsem udělala bleskovou akci teda, až se divím, jak rychle jsem to zmákla, ale jsem ráda, že je to za mnou :-D
Profilova fotka
Luciku, já umyla jenom troje okna - víc se mi nechce :-D ale zato dávám jednu pračku za druhou :-D jsi šikulka teda, takhle rychle umýt okna.. nechceš zvládnout bleskovou akci aj u mě doma? =-)
Profilova fotka
Ba ne, nechci, lenni :-x Odpoledne nás čeká ještě malování, to bude taky fuška (ale nemysli si, že jsem blázen, že nejdřív myju okna a pak malujeme, ty okna jsou u našich a malovat budeme v novým bytě :-D :-D)
Profilova fotka
Leni jj to pak budeme taky kupovat až se miminko narodí nějakou tu knížečku...pro těhulky jsem takovou knížečku žádnou neviděla... Luci tak to je fakt bleskovka...u nás okna bude umývat asi přítel, mě to zakázal...
Profilova fotka
Nojo, jani, dáš si pěkně nožky nahoru, uděláš si pohodlíčko a přítel bude šudlat okýnka, to bude idylka, viď? :-N
Profilova fotka
Jani, tak si takovou knížečku udělej sama.. :-) Luciku, mně to bude stačit až před víkendem.. nemusíš jezdit dneska.. ve čtvrtek to stačí :-D :-D
Profilova fotka
Luci přesně tak...ještě mi před tím vymaluje pokojíček, já si pak jej vybavím, nalepím obrázky a budu nakupovat...práce vlastně zůstane všechna na příteli... Ale klidně kdyby ses nudila, se můžeš taky stavit :-) ale až tak za 14 dní až budeme mít vymalovaný ten pokojíček :-) už máme i barvu, jen ti pracanti jaksi ještě chybí... Leni jj taky jsem nad tím přemýšlela :-) něco takovýho udělám... Jé a holky, zrovna jsem koukala a už mám do svatby necelých 40 dní a dneska jsem byla poslat oznámení na poště...a myslím, že mi paní jedno nezapočítala, bo jsem platila nějak málo ;-)
Profilova fotka
Teda holky, tak jo, já přijedu 8-) Vymaluju, okna umyju, nábytek sestavím, upeču na svatbu, a pak mě klepne :-D :-D
Profilova fotka
Luciku, to nee.. my bysme se o tebe taky hezky postaraly - daly bysme ti najíst, to by stačilo ne? :-D Jani a jakou barvu máte vybranou? Holky, jdu se kouknout kolik zbývá mně :-D jinak MP mi píše, že se taky moc těší na prstýnky :-) Holky, já se na tu svatbu těším.. :-) x-)
Profilova fotka
Luci super...a jak píše Lenka, tak mi ti uvaříme, dáme ti napít a třeba i muziku ti k tomu pustíme :-) Leni světle zelinkavý a asi taková bude i postýlka... Jo a holky už máte botky? Já se jaksi stále nemůžu rozhodnout. Už jsem koukala na netu po nějakých, ale jaksi nevím, zda otevřené nebo zavřené a s otevřenou patou nebo ne...jediné co vím, tak že pokud zavřené, tak do špice...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?