Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
baru - jééé, to je paráda! Hned po práci pro ně jdeš, ne? To se teda těším na fotku!
Profilova fotka
pavlí - jdu na ně juknout ;-)
Profilova fotka
pavlí - tak na tyhle vaše prstýnky jsme taky v lesklém koukali a líbily se nám! ;-)
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu. Holky, nám prstýnky trvaly cca 4 týdny a bylo to v čase dovolených ,takže myslím, že to stíháte ;-) foogy, a dáš nám sem pak ochutnávku šatů. který budeš zkoušet?? Jsem natěšená ;-) Užij si zkoušení..ať tam na tebe už dnes čekají ty pravééé x-)
Profilova fotka
luceku - nebudu sem dávat fotky, uvidí je akorát mamuša, jinak to bude pro všechny překvápko, víš ;-) A už se na to taky těším, to si piš, že těším :-D Člověk si přijde jak princezna, viď? Je to krása!
Profilova fotka
Tak jo, my si taky počkáme, však já tu fotky šatů taky nemám =-) Dnes jsme byli s Peťulou ještě naposledy zkoušet v salonu smoking..a pomazlila jsem si tam svoje šatky..tajně samozřejmě :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, jen co jsem se dostala na net tak už zase prchám, a vrátím se až v úterý. A to už budu 100% vědět, jestli a kdy svatba v říjnu bude :-) A pak vás zahrnu praktickýma otázkama. Tak se na to připravte :-) Užívejte si víkend, Pa Krista
Profilova fotka
kristi - tak se na to teda těším, co nám v úterý povíš! Taky si užij víkend! luceku - takže přítele už máš vyřešeného, jo? I s košilí, kravatou, botama?
Profilova fotka
holky, tak já se loučím, dneska toho mám až dost, jak jsem psala viz výše. Mějte se všechny krásně!!! PAPA
Profilova fotka
Foogy, jj, přítel vyřešený komplet, dnes jsme byli jen doladit vestičku, protože je hubeňour a potřebuje ji zabrat :-D papa pěkný víkend x-)
Profilova fotka
luceku - tak to ti závidím, i když jsem se právě teď rozhodla, že svatba bude růžová, takže ho mám taky vyřešeného, akorát po něm chci, aby si půjčil vestu, přijde mi to s vestou takové slavnostnější, ale on o tom nechce ani slyšet :-D To bude eště boj, haha. Tak papapa
Profilova fotka
máš pravdu, s vestičkou je to móóóóóc krásný a fakt to sekne každýmu x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,Hani teprve teď jsem přišla z práce,tak nevím jestli už nejsi v Jihlavě,ale pokud ne ten salón je přímo na náměstí,nahoře na náměstí je Česká spořitelna,vedle ní je pošta a vedle pošty je ulička-vejdeš do uličky ujdeš tři kroky a naproti tobě jsou takové skleněné zatahovací dveře,do nich vejdeš a v druhém patře je salón Anélie....
Profilova fotka
barunko :-) prave jsem zjistila, ze se znas s Adelkou Konečnou :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, ani vás nestíhám dočíst, jsem tu jen naskok...máme už oznámení a pozvánky, tak jsem je vložila do alba, můžete juknout... tak zatím pa, jedu za sestrou, jdeme zkoušet natáčky...
Profilova fotka
jani: moc krásný šaty a oznámení je roztomilý nám přijdou v pondělí prstýnky, doufám, že v týdnu bude hotový oznamko i pozvánky...dneska jsme taky doladili hostinu...budeme mít tmavě červený a bílý ubrousky, bílý svíčky a červený růžový okvětní lístky na stole...k obídku klasika: svíčková, jako předkrm broskev plněná kuřecím salátem.... :-) :-) jsem ráda, že už se to všechno rýsuje kristy: u nás ve Strakonicích taky 10. října neoddávaj, ale ukecala jsem je, takže nás oddají dneska když jsme byli v tý restauraci objednávat oběd, tak jsme z alba, kde měli ukázky výzdoby salonku, zjistili, že na zahradě restaurace taky oddávají....no vypadalo to moc hezky, ale už to máme zamluvený jinde
Profilova fotka
ahoj holky luciku - já se tam nakonec vypravila sama a došla jsem až k tomuto salonu. Všechno super, akorát že se mi tam nic moc nelíbilo. Akorát jedny, ale že bych byla tak strašně nadšená, že to jsou ony, to ne... Nakonec vyhrály ty, co jsem si zkoušela ve středu u nás v Brodě, mám tam zamluvené dvoje, kdybych náhodou přibrala a do těch menších (hezčích), bych se nevešla... Jinak se od včerejška navečer držím v jídle - těhu netěhu, prostě musím, jinak bych se do těch nádherných šatů za 6 týdnů nevešla. jani - oznámení je ftipné, to se vám povedlo! leni - my budeme mít taky klasiku - polívku s játrovými knedlíky a svíčkovou, mně se to tak líbí ;-)
Profilova fotka
Jani, oznamko je miloučký, pěkný moc moc x-) foogy, budeš v šatičkách určo moc krásná..a zaručeně se do nich vejdeš 8-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jakýpak je víkend?U nás upršený... děkuji za oznámení Foogy žádná dietka, do šatiček se vejde...dieta miminku nedělá dobře...tak jez hlavně hodně ovoce a zeleniny...to já dlabu taky stále
Profilova fotka
foogy: přesně tak, žádný diety...na to bude dost času, až porodíš a budeš se chtít vrátit k původním mírám jani: u nás je taky hnusně...večer jsme tu měli průtrž..no a dneska je zataženo, sem tam krápne...tak jsem uklidila, dopekl se mi štrúdl a máme plno práce na zahrádce, takže je furt co dělat
Profilova fotka
Lencza ahojík :-) u nás právě začalo pršet až ráno, když jsme chtěli vyrazit sbírat brambory... My dneska rozmražujeme mražák, pak se bude uklízet a štrůdl budu péct zítra :-D
Profilova fotka
u nás začalo včera večer okolo 20. hodiny, uspávala jsem Týnu a najednou šilenej vítr a za chvíli se spustil slejvák....ale tady to snad i vypadá, že bude svítit oskar, před chvíli nad námi byl černej mrak a teď je zase obloha jak vymetená
Profilova fotka
jé tak toho oskárka pošli i knám na zítra dopoledne, jdeme dělat ty brambory... a jak jdou přípravy? a už se těšíš? My včera a dneska rozdali první oznámení a už víme, že na hostinu půjdou i babičky a děda, takže musíme co nedříve vymyslet to hlavní jídlo, aby to jedli i oni...
Profilova fotka
jani: no docela se těším...a přípravy vypadají taky dobře...jak jsem psala, tak v pondělí nám přijdou prstýnky, tenhle týden by mohlo být i oznamko a pozvánky...musíme dořešit detaily jako kytky, ozdoby na auta, Honzovo oblek, botky pro oba a tak teď s mamkou a babičkou řešíme, jestli budeme vůbec objednávat cukroví a koláčky a jestli to všechno spíš neupečeme samy...no uvidíme my budeme mít na oběd klasickou svíčkovou...nabízeli nám sice i jakousi Táborskou baštu, což jsou 2 druhy knedlíků, 2 druhy zelí, krkovička a klobáska, ale to by u nás asi nikdo nesnědl :-o , a ta svíčková mi přijde taková slavnostní a svatební klasika no za 6 týdnů už budeme obě vdané paní, to je mazec :-)
čaute holky! my to mame tak, že jsme hostum dali na vyber ze dvou jidel -- svíčková a vegetariánské menu :-) to vegetariánský si pak domluvíme přímo s vegetariánama :-)
Profilova fotka
Lenza jj to je pravda, za 6 týdnů už budeme vdané paní :-) já ještě musím dořešit kytky a hlavně ty boty, stále na ně nějak zapomínám, jinak půjdu bosá :-D A včera jsme s mámou vyřešili dorty, máma nám nechá udělat ořechový do výslužek, přítelova máma udělá kokosový dort na stůl a my s přítelem si objednáme na stůl do restaurace ještě nějaký ovocno tvarohový :-) a cukroví nám udělá známá, dělá nám cukroví na každou nějakou větší akci...a svatební koláčky to namyslí máma, toho se já nezůčastním...u toho jsem řekla, že se budu držet tradice, že nevěsta koláče nedělá, jelikož by si zadělala na neštěstí ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tu.. víkend byl pěkněj, užila jsem si ho a aj jsem vás stihla dočíst.. jen nemám nějak nač reagovat :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj,tak jsem dala do alba vypískované sklenice,tak jukněte!!!!!A mám na vás prosbu,dala jsem do alba dvoje šaty mezi kterýma se nemůžu rozhodnout,tak poraďte které jsou hezčí.... :-|
Luci, kde sis nechala ty sklenice dělat, prosím tě? Jsou úžasné. Stihla bych to ještě? Mi se líbí ty první šaty (mám ráda jednoduché věci)...Ale kdyby byly ty druhé bez vlečky, tak bych si vzala je-líbí se mi to zdobení =-) Zkoušela sis oboje? ak ses v kterých cítila? ;-)
Profilova fotka
Ahoj Luci, tak sklenice jsou krááááásné!! :-) co se týče šatů, tak mně osobně se víc líbí ty první, i když musím říct, že ty druhé jsou určitě víc zajímavější.. taky záleží, zda chceš vlečku nebo nechceš.. u těch druhých bych řekla, že bys musela dávat "pozor" na výběr barvy kytičky, atd. přece jen bys to musela trochu sladit u těch prvních (celobílých) ne - to je můj názor :-) takže já osobně bych volila ty první, jednodušší ..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?