Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Jééé tak to mě taky dělá problém. Tento týden se mě zase podařil jeden husarský kousek......... :-p . Jsem na neschopence a na lístek na peníze jsem se podepsala starým přijmením a odevzdala v práci. Co jsem provedla jsem si uvědomila až doma, takže jsem volala kolegyni co s tím. No naštěstí byla tak hodná, že mě ten lístek donesla až domů, a já ho podepsala znovu a tentokrát už správně. Raději jsem si to dvakrát překontrolovala. :-D :-D No a že bych na měj nějak extra slyšela se taky nedá říci, v práci mě všichni oslovují křestním jménem, takže jsem si ještě nezvykla.
Profilova fotka
Ahojte holky..nahdoujse sem zavítal a moc děkuju za gratulace k miminku.. :-N :-N Lidunko tak to je super :-D :-D
Profilova fotka
Holky,žijete??
Ahoj Am, nějak to tu upadá, co?? Jak se Ti daří a co mininko, určitě krásně roste, co?? :-) Jinak gratululu i Lidunce a Ivu Tobě samozřejmě také. Nám se podařilo taky zadělat na drobečka, ale ještě o tom nikde moc nemluvíme. V pondělí jdeme na genetiku a jestli bude všechno v pořádku tak pak to odtajníme. Měla jsem potřebu to konečně někde říct, tak jsem si dovolila to napsat tady, no možná, že nakonec přece jen neodolám a jestli budou ty výsledky Ok tak se ukáži na koníkovi.Musím se ale přiznat že se děsně bojím..... Jo v něděli máme tříměsiční výročí, letí to jak blázen :-D :-D Zdá se mě že ta svatba byla už strašně dávno... :-)
Jé Jity, tak to strašně moc gratuluju, to je super. Držím palce, ať všechno dobře probíhá :-) To už končíš třetí měsíc? (podle té genetiky, ale moc se v tom nevyznám, tak jestli jsem ti přidala nebo ubrala, tak se nezlob ;-) ) Mně taky přijde, že už ta svatba byla hrozně dávno a právě mě překvapilo, že to je jen tři měsíce :-D
Profilova fotka
Holky, kdepak jste?To všechny těhulíme? :-)
Am,i už to asi tak vypadá :-D :-D , viděla jsem u tebe v albíčku, že čekáte chlapečka, už nakupujete výbavičku? Margi, díky, zatím je vše ok, jsem moc ráda, ale připadá mě že nedělám nic jiného než že chodím po doktorech a po kontrolách, ale jsou to takové radostné kontroly. :-)
Holky všem novým těhulkám moc gratuluju x-) x-) x-)
Profilova fotka
Jo,čekáme chlapečka,tak kdypak na koníkovi Jity? Copak je nového dál?
Profilova fotka
holky ahoooj, gratuluju tehotnym moc moc. leti to od svatby strasne moc; nase manzelstvi je porad ve fazi libanku, prorotoze jsme spolu byli jenom mesic a pak nas prace rozdelila, ale ted uz spolu budeme snad vic:-) a krome konika chodte taky sem; moc jsem rada, ze jsme se pred svatbou mohly takhle tady podporovat. zdravim z afriky a drzte se
Profilova fotka
chara-ty si v Africe?Manžel si taky myslí že od svatby je to věčnost.Já jsem nakukuju,ale nikdo nepíše,tak nevím.
Profilova fotka
ahoj amelie - chcipl tu pes - to je pravda. Dneska 4 mesice vyroci. jdu koupit kredit a volat manzelovi. jsem v kongu a on v armenii - takze je jasny, ze se zase neuslysime. Jak tehotenstvi?
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to máš teda docela hustý,ty v Kongu,manžel v Arméniii,kdypak se uvidíte?Těhotenství je super...
Jééé ahojte, ani nevíte jak jsem ráda , že tu někdo chodí. Docela mě to chybí si tu s někým psát. :-) Já jsem teď pořád doma doma, venku jen sněží a sněží, tak si volné chvilky krátím na netu. Char, ahoj, víš, že jsem nedávno na vás myslela...., na to jestli už máte vyřešené to bydlení...., na to jestli jste se už někde usadili nebo dál cestujete po světě...... Am, koník ještě nic, občas to tam jen pročítám. Teď čekám na výsledky tripp testu, takže bojím, bojím. Budu to vědět příští týden ve středu, tak snad to bude všechno dobré a budu moc býtv klidu.
tak to tu zase obnovíme :) Taky si tady ráda pokecám, i když ještě netěhulím a ani to není v plánu :) My se s manžou teď taky moc nevidíme, i když to samozřejmě nemáme takový jako Chara, ale pracujeme každý jinak a on má ještě školu ve Zlíně, takže už je to občas na palici Jity, moc držím palečky na triply ;-) A kdybyto, nedej Bože, vyšlo špatně, tak se moc nestresuj, znám spoustu holek, které měly blbé triply a teď mají zdravé rarášky :-) Dej vědět :-)
Ahoj holky, také se ozývám se svou troskou do mlýna ;-) Miminko zatím neplánujeme..a stále si zvykám že už jsme manželé..uteklo to hrozne rychle..také jsme oba zavaleni prací..ale snazime se uzivat volneho casu co nejvic to jde.. Jity - také držím palce at ti to dobre dopadne Jinak zkrátka všem gratuluji k miminkům a hlavne preji at jsou zdrava.. Jen me tak napadlo - myslíte že by šlo udělat sraz říjnovek 08? Je to jen nápad, tak napište jak to vidíte ;-)
Hm, taky mě to napadlo, ale asi to bude záležet spíš na holkách těhulkách, navíc jsme hodně rozstrkané po republice...
Profilova fotka
holky - sraz dobry napad jito - my furt nemame zadne reseni. Ale brzo budem muset neco najit; porad nam svatebni dary lezi v krabici u nasich doma. Zatim to vypada, ze pujdu delat manzelku do Armenie za nim - nejak se bojim, co bude dal. Manzel ma zdravotni problemy a ceka ho kardioverze - tak me myslim ted moc potrebuje.
Profilova fotka
Sraz by šel,ale ne v červnu...to rodím... :-) Přijela bych někam na neutrální místo kam by jsme to měly blízko všechny,ale záleží kolik by nás vůbec bylo.... :-) ;-)
Ahoj holky, děkuji za palečky, dopadlo to dobře, dnes mě řekli výsledky, tak zas můžu být o něco klidnější :-) . Pro sraz bych klidně byla, kdyby se konal konal třeba někdy na jaře. Když se budu cítit dobře není pro mě problém přijet. Doma se nudím a za každý výlet budu jen ráda. Ještě mě napadlo, že jsem vám tu neukázala moje svatební fotky, nedala jsem je sem úmyslně, protože manžel by tím nebyl moc nadšený. Ale tak kdyby jste chtěli, pošlu vám do IP odkaz na rajče, kde je najdete :-) char, dobře to dopadne, uvidíš!!!!! Hlavní je být spolu. Já jsem celá nesvá, když manžel má noční a já jsem doma bez něho. Nedokážu si představit, že bych ho měla tak daleko, to bych asi neděla mic jiného než, že vydělávala na účet za telefon. Am, v kolikátém vlastně jsi týdnu. Byla jsi na tom velkém ultrazvuku?? Já jsem se dnes na něj objednala do Zlína... tak jsem zvědavá jaké to bude...
Profilova fotka
jity-jsem 25 týden,ve Zlíně jsem byla na velkém ultrazvuku v Prediku.Odkud jsi?pokud to není tajné,nemáš to daleko?
Charo, a to půjde na tu kardioverzi v Arménii? Držím palečky, ať je všechnov pohodě. Teď jsem koukala, odkud vlastně že jsme a je tu veliká převaha Moravy, takže srazík ai někde na Moravě, co? Co takhle duben? Já jsem sem taky nedávala fotky, ze stejného důvodu jako Jíťa, tak bych vám je aspoň přivezla ukázat :-)
Profilova fotka
Ahojky,chtělo by to nějaké místo sjízdné pro všechny...Já jsem pro duben
Tak zkusme každá něco nadhodit, mě napdla třeba Břeclav nebo Olomouc.
Profilova fotka
Já to mám stejně daleko jak do Olomouce,tak i do Brna,Břeclav je pro mě dál.Takže já Olomouc a Brno. :-)
Ahoj holky :-) Já jsem pro sraz, ale skoro všechny tady těhulíte, tak bychom musely vymyslet nějaký termín, který by vyhovoval všem, aby jste nebyly už moc na rozsypání a nechtěly byste cestovat. Takže navrhuji jaro (březen,duben, květen). Já se budu snažit zařídit hlídání Terezky, takže by neměl být problém dojet kamkoliv. I když nejlepší by pro mě osobně byla Břeclav, ale zvládla bych ještě i Brno. Ráda bych vás poznala osobně ;-) Jjiittyy - IP :-) a gratuluju k dobrým výsledkům ;-)
Profilova fotka
Holky, ja tu asi v dubnu nebudu- ale kdyby jo - tak Olmik je super: poslete odkazy na fotky do IP - Jita a Margitule!!! a uz vy nastavajici vite jmena pro deti?
Profilova fotka
Holky,jelikož jsme tady z velké většiny těhulky,tak šup na téma na koníka.
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Tak... původně jsem fotky na net vůbec dávat nechtěla, ale pak jsem objevila Ameriku a zjistila, že se na rajčeti dá album zaheslovat. Takže kdo chcete, písněte o odkázek :) Asi tam časem přidám i fotky ze svatební cesty. Amel, ale taky je nás tu dost, co těhu nejsme, nebude lepší zůstat tady? A ještě ke srazíku - jak byste si ho pžedstavovali - večer strávený v kavárně apd nebo víkend s přespáním? Já bych se klonila k té druhé možnosti, kvůli vzdálenostem. Brno je v pohodě i pro mě.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?