Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
teď jsem se dívala na stránky mč praha 11 a v poslední době měli pasy hotové po 7 - 14 dnech od podání žádosti ( oni tam vždycky mají napsané datum podání žádosti a datum, kdy je mají hotové a člověk si je může vyzvednout)
Já jsem taky tadýýýýýýýýýýý :-D Ale moc nás tady teda nezbylo :-)
Já jsem tady ještě taky pořád, ale nemám vůbec čas!!!!! tak jsem tu asi jednou za 4 dny. Ani ty fotky nemám čas nahrát. :(
dzein - na fotky jsem moc zvědavá, takže honem šupky dupky :-D
jity, vy se taky snažíte o mimčo?
Profilova fotka
holky, diky za info o pasu. Ja jsem ted dorazila domu do CR. Jsem zase bez manzela. Mame ted 4 mesice separaci kvuli tomu, ze kazdy mame praci v jine zemi. Je mi z toho strasne smutno. Ceka me doma rozbalovani svatebnich daru a to je takove na nic jen sama...Musim ten pas vyridit co nejdrive... ale prvni zadrhel je, ze zitra jdu na postu vyzvednout oddaci list, ktery je adresovan uz na me nove jmeno, ale ja mam porad jen doklady na stare jmeno a kamarad knez mi roh u OP nestrihal. Na poste nasim rekli, ze to musi poslat zpatky na matriku. ach jo.
Margi - nedá se říci, že se snažíme, necháváme tomu zcela volný průběh a uvidíme jak to dopadne. Koník mě stresuje tím, když si čtu, jak se někdo dlouho snaží nebo snažil otěhotnět, jaké má kdo problémy a trápení, tak uvažuju hned, co i když já na tom budu zrovna taky tak.... Charo, my jsme je taky neměli střižené, protože ten náš kamarád kněz zase zapomněl si sebou vzít nůžku. Řekl nám, že si máme potom rožek střihnout sami doma. Já jsem na to vyvalila oči, moc se mě to nezdálo střihnout si jen tak sama, naštěstí potom jsme jedny takové staré už rezavé nůžku našli v zákristii kostela, takže nám to ustřihnul sám oddávající.
Profilova fotka
Musim pochvalit nase urady. Vsechno hladce klaplo. OP, pas, ridicak i vypis z rejstriku na ustrizenou OP. Da se s tim i vyridit zmena udaju v bance?
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my co jsme měli svatbu 11.října jsme dneska měsíc vdané.Pěkné ne?Musím manžílkovi koupit nějakou blbůstku.On zase nebude vědět co se děje. :-D
Profilova fotka
tak hlásím, že občanku už mám taky hotovou, snad se mi povede si ji dnes vyzvednout.. jinak mám zatím jen změněnou průkazku do ZP, zbytek budu vyřizovat až teď s novou občankou, tak jsem na to zvědavá... a na Koníka se teda taky nestěhuju :-) amelie - my si na "výročí" vzpomněli před týdnem jen pár minut před půlnocí, nějak nám oběma přijde, že ta svatba už byla děěěěsně dávno :-D ale teda stejně bych taky měla dneska něco koupit, muž má svátek... :-)
Ahoj, u mě šlo s doklady vše ok. :) Myslela jsem že to bude horší. Spíš mám problém s novým příjmením, pořád říkám staré jmén. Když už se trefím a řeknu jméno správně, tak se hned na to podepíšu styrým :-D . Jinak jsem zatím nijak nepocítila, že jsem vdaná. Akorát na HZP, když jsem šla proplatit paragon, tak se zajímali, zda je manžel pojištěný také u nich. :-p
Profilova fotka
dzein - já představování zvládám v pohodě, ale ty podpisy mi teda absolutně nejdou.. i když si náhodou vzpomenu včas, že už mám nové příjmení, ta ruka se mi stejně nějak divně kroutí a vypadá to, že jsem negramot :-D už máš fotečky ze svatby? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, tak já jako účetní, která denně podepíše několik dokladů, nemám s podpisem celkem problém. I s představováním to celkem jde, ale nejhorší je každému, kdo volá a chce slečnu Maťákovou, vysvětlit, že to jsem já, a že jsem se vdala a že jsem teď Feigerlová - a teď všichni se ptají: jak jste to říkala a jak se to píše... No.... ]-( :-D
ahoj fotečky mám, ale nemám je čas sem dát. Doma nestíhám a když píšu z práce, tak je tu zase nemám. Proč jsou všichni na koňovi? To chcou všichni mimina? Škoda, že tu je tak mrtvo, celkem to tady bylo pěkně rozjeté. Každý se vdal a šlus :-(
Dzein, máš pravdu, že je tu mrtvo :-( Včera jsem tu byla a nikdo nenapsal ani řádku :-( . Jinak jsem se chtěla zeptat, co kupujete manžílkům k vánocům???? Já jsem letos jaksi bez nápadu.....
No jo, my teď konečně děláme koupelnu, kterou jsme měli dělat už v srpnu, takže bydlíme u našich a to se na net moc nedostanu. Ale jinak bych tu byla :) Jity, to je fakt, že když se člově zapojí do nějaký snažilkovský diskuze a nejde to, tak je to pak asi ještě víc stresující. Co k Vánocům fakt nevím, nejen manžovi. Ale my možná na dárky letos ani nebudeme mít peníze a dáme si tu koupelnu, tak by to bylo vyřešené :-D :-D
Profilova fotka
No jo, vypadá to, že většina říjnových nevěst přešla na koníka... nebo možná na střechu (modrastrecha), kde probírají koupi ši stavbu svých nových obydlí a jejich zařizování... a tady je pak mrtvo... jjiittyy: Vánoce - ještě vůbec nevím, ale snad něco vymyslím...
Profilova fotka
jity - tak s Vánocema mě neděs, já jsem letos totálně bez nápadů a bez chuti někam vyrazit na nákupy.. akorát teda pro muže dárek vím, ale to si stejně musí vybrat sám - chce holicí strojek.. a k tomu ještě něco snad vymyslím.. problém mám spíš se zbytkem rodiny a tak... a hlavně spíš s Vánocema jako takovýma - jak to letos bude... muž je Slovák, takže maminku má tam, já jsem zvyklá trávit Štědrý den u našich, je tam i ségra s prckama, tak to má aspoň takové to správné kouzlo vánoc s rozsvícenýma dětškýma kukadlama pod stromkem... ještě loni jsme byli každý "u svých" a sešli se až na Boží hod, ale jak to bude letos, to fakt netuším..
Ivuu - moc moc gratuluji k dalšímu členu rodiny a přeji hlavně zdraví ;-)
Profilova fotka
Ahoj tak vidim ze tu porad nekdo je. Ale ja uz taky presla na konika bude se me moc hodit. Cekame totiz miminko. Jsem moc stastna. A Ivu taky gratuluji hlavne at je vse v poradku a opatrovat se ted v te zime!!!
Lidunko moc gratuluji a opatruj se x-)
Profilova fotka
mesulko dekuji mooc :-D
Profilova fotka
tak všem dalším těhulkám mooooc gratuluju a přeju, ať jste všichni v pořádku a nezlobí vás zima ani nastávající tatínkové :-) a teda já vám to kazím, já si ještě půjdu na gyndu pro prášky :-D
teda wopi, že se nestydíš :-D :-D :-D Ne, dělám si legraci, holkám to moc přeji, je super, že jim to vyšlo ;-)
Musím vám napsat svůj zažitek ze soboty. Jeli jsme ze Zlína domů, z toho 80 km po zasněžené dálnici cca 50-70 km/h. Fakt mazec. V levém pruhu jezdily jenom kamiony - a to asi tak stovkou. Nechápu, že jsme někde nezůstali trčet...
Profilova fotka
ahoj, margitule- my ještě nemáme přezuto a nevím ani jestli to do Vánoc stihneme (resp. nákup zimních gum se řeší,..) taky jsem odešla na koně. vloni tohle dobou jsem vůbec necítila potřebu mít děti.. no a už to na mě přišlo ;-) (ke Karlově spokojenosti) tento týden jsem zjistila, že "mám" těhotnou studentku(4.roč.sš), za měsíc rodí :-) moc jí to přeju, ale pořád je pro mě záhadou jak to že jsem si toho nevšimla dřív (nejsem teda třídní uč.)
holá holá, no nějak to tady vázne. už konečně jsou fotečky v albu, tak pokud máte zájem mrkněte.
Moc hezké fotečky, nunu :-) No vy jste nám všechny utekly na koníka, tak tu moc lidí nezbylo a víceméně jsme to myslím zabalily... A co ty - jak probíhá těhu?
Ahoj tomu malému zbytku co tu zůstal, vázne to to máte pravdu, tak nezbývá nic jiného než aby jsme si vystačily sami a začali psát extrémně dlouhé příspěvky a to dohnaly za ty co jsou už na koníku. Nunu fotečky jsou krásné, jak se jinak máš , co miminko???
Zvykly jste si už na nové jméno? Já vůbec :) Teda představuju se i podepisuju se správně, ale pořád to neberu jako svoje jméno. Když ho vyslovím, tak si pod ním prostě nepředstavíém sebe :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?