Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
cab...zkoušíš to znovu?
Teď koukám na ten heysmile a ty ceny nejsou taková hrůza. Že bych to dala manželovi k Vánocům :)
Profilova fotka
margi, dobrej nápad x-)
Profilova fotka
zlatu.... zkousela jsem to znovu, ale pokazdy mi to reklo, ze se nepodarilo data odeslat. Tak se tam chystam zitra zavolat, co mi reknou. Muze byt taky problem v antivirovem programu, ze ma zabokovane odesilani velkych objemu dat, bohuzel to ale neumim odblokovat, tak se budu radit s nima, jestli to muze byt ono... ani mi tam nenaskocila takova ta zelena housenka, jako ze se to odesila... proste se nic nedelo a pak to reklo, ze se data nepodarilo odeslat, no pakarna... ale kdyz to u tebe fungovalo, tak to musim rozchodit, uz se tesim... dej pak vedet, jak jsi spokojena, jo?
Profilova fotka
cab... učitě dám vědět. ale fakt si tam zavolej, musí to jít. a že my měli obrovský fotky, a odesílalo se to.
Profilova fotka
zlatu... no, my prave taky mam dost velky, kolem 5,5 mega jedna a mame to 80ti strankovy... ale vypada to uzasne a moc by me mrzelo, kdybychom ho nakonec nemeli... chystam ho nasim a tchanovcum pod stromecek. :-)
Profilova fotka
Já myslim, že to musí jít. Uvidíš co ti zítra řeknou. Každopádně držim palečky. :-)
Ahoj, tak jsem teď zkoušela tu knihu. :-) Líbí se mi ta velká Exlusive..ale tam nejde víc než 48stran ??? :-|
Profilova fotka
No nejde, je to škoda!vešlo se nám tam 74 fotek. je asi lepší ta cllassic 80 stránek. ale já chtěla tu novou exclusiv, myslim, že v tom není rozdíl, jen že budou asi luxusnější desky :-)
Profilova fotka
zlatu... ja puvodne taky chtela tu Exklusiv, ale zjistila jsem, ze mame spoustu fotek na sirku, takze by v ni vychazely moc male, protoze ta je jen na vysku, tak jsem se nakone rozhodla po Classik, muze mit az 80 stranek a jeste fotku na prebalu... tak uz jen zbyva protlacit ji dratama. :o)
Ahoj, tak tady s tím zápasím.. :-) Udělala jsem si složku, kam jsem uložila ty fotky, které tam chci mít..pak jsem dala naplnit knihu..ale nemůžu přijít na to, jak se s těma fotkama hýbá..chci si je seřadit podle svého 8-)
Profilova fotka
gabi... jestli jsi dala prikaz automaticky naplnit knihu, tak se ti s tim ted bude sachovat blbe, v podstate muzes tu fotku presunout na jine misto jenom tak, ze ji nedriv z knihy vyjmes (rozumej nahradis dalsi fotkou) a pak ji das na misto, kde ji chces... skoro bych ti doporucovala zadat prikaz Vprazdnit knihu a jednotlive fotky pak umistovat rucne, budes mit jistotu, ze budou tam, kde je chces... taky jsem to tak delala. :-)
Článek se načítá
cabalkova: mooc díky..to bude lepší..jdu na to ;-) Že jsem na to nepřišla..už se tady s tím trápím asi tři hodiny :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky, tak já včera taky na heysmile byla ... a mám předpřipravené 2 knihy .... je to moooc hezké, budem to dávat oboum rodičům, babičkám atd k Vánocům .... líbí se mi to a ta cena je super, ne? .... :-D jen mám strach z toho přenosu dat potom, ... taky máme velké fotky.... co mě ale štve, že některé formáty fotek se tomu programu zdají špatné a píše to tam vykřičník, .... přitom jsou to profi fotky, prostě některé jsou a některé ne..hmm.... nevadí, já jsem šikovná a poradila jsem si :-D
Profilova fotka
zlatu... hura, hura, dovolala jsem se do heysmile, bylo to opavdu tim antivirem, uz jsem ho na chvili shodila a zrovna se to posila... SUPER!!! :-) :-)
Profilova fotka
tak my fotoknihu nechcem, máme jednu z výletu do Paříže před časem, ale nějak prostě se nám líbí víc klasická alba... a dostali jsem od paní fotografky kráááásné, veliké - jen s malýma fotkama, takže fotky jsme vytahalli a teď děláme výběr, které si do něj necháme zvětšit a vyvolat... akorát si s tím včera muž hrál a jsme cca na 170ti fotkách.. a to jsem na to ještě nekoukala já, určitě vyhodil nějakou, co bych já chtěla :-D snad se k tomu dostaneme nějak v klidu přes víkend..
Profilova fotka
cab... to mám radost. jak dlouho už posíláš? ješte nám nepřišla, a už by měla nemůžu se dočkat x-)
Profilova fotka
zlatu, trvalo to necele 4 hodiny, proste jsem to pustila a sla o sveta zarizovat jine veci... nastesti mame rychly sirokopasmovy internet, tak to nebylo tak desny... za deset dni by mela byt tu!! :-) CHtela jsem ji dat obema rodicum k vanocum, ale nvim, jestli to vydrzim. ;-)
Profilova fotka
ahojky holky, .... já se vám přiznám jo ? .... jsem už na konikovi ... nemohla jsem to vydržet :-D :-D ale skvěle se tam s holkama povídá ... kdyby něco ... hledejte mě v "přinese nám ježíšek miminko? ... nezlobíte se, že ne ??? =-) |-| :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
AHOJKY HOLKY, JÁ JSEM TAKY NA KONÍKOVI,JSEM V TÉMATU ČERVEN 2009,JSME V 11TT TĚHOTENSTVÍ,MÁME SE DOBŘE,A TY CHUTĚ.VŠEM CO JSTE PŘESEDLALI NA KONÍKA,VÁM PŘEJU MOCINKY ŠTĚSTÍČKA A ZDRAVÍČKA A PEVNÉ NERVY PŘI SNAŽENÍ,NÁM TO TRVALO 11.MĚSÍCŮ.JSME ZA TO MOC RÁDI,ŽE JSME NEMUSELI NA UMĚLÉ. MĚJTE SE TAK KRÁSNĚ JAKO DOTED A OZVU SE..... KÁČA,MIREK A "NÁVŠTĚVNÍK"
Profilova fotka
Ahojte holky, dnes vám píšu hodně zkroušeně. Včera jsme dostali to video. No, moje představa byla totálně jinačí. :-S Vybrala jsem si písničky, které tam chci a nakonec tam jsou, ale vždycky jen kousek a úplně jinde, než jsem si to představovala. A tam, kde jsem je chtěla, je úplně něco jiného, co se mi navíc vůbec nelíbí. ]-( Možná to hodně prožívám, ale chtěla jsem to mít hezké a teď jsem z toho zklamaná. Nevím, myslíte, že se s tím dá ještě něco dělat?
Profilova fotka
majko... delat se s tim urcite neco da, nasazeni pisnicek se dela az kdyz se micha obazek se zvukem, domluv se s panem kameramanem, at vam to predela... to vam za to stoji, abys nebyla zklamana... ad konik... ja tam chodim mezi snazilky, taky se tam uz pomalu presouvam (Snazilky rijen 2008)... vsem, kdo se snazi, preju brzy uspech, a vsem, kdo ne, preju to nejuzasnejsi manzelstvi pod sluncem... Me desne bavi byt vdana, JUPI!!!!
Profilova fotka
majka - zkus se domluvit s kameramanem, aby to předělal, jak píše cabalková - a pokud by nechtěl, vyžádej si od něj ten natočený záznam a zkus se poptat mezi kamarádama, jestli by ti to někdo nezvládl předělat dle tvých představ... já mam na tohle manžela, existuje spousta různých šikovných (i volně stáhnutelných) prográmků, které pomůžou video sestříhat a opatřit hudbou, chce to jen trochu zručnosti... muž měl naší svatbu cca za dva dny hotovou (po večerech) a to k tomu počítám i to, že k tomu hledal a stahoval hudbu.... držím palce, aby to dobře dopadlo..
Profilova fotka
Holky, díky.
Profilova fotka
Dobré ráno, tak už mám KONEČNĚ fotky, jak udělám výplaty, tak sem zkusím aspoň pár dát. Už tu začíná být mrtvo - hodně se nás přesunulo na koníka (přiznám se, i já jsem se přesunula - za Klárkou do snažilek říjnovek, i když snažit se začnem až teď v listopadu). Tak zatím ahoj a přeju hezký den. :-)
Profilova fotka
Hmmm, vsichni jsou v konovi. Holky zbyl jste tu nekdo se mnou?
Jojo, já :)
Profilova fotka
Super! V pondeli si jdu vyridit vsechny zmeny dokladu. Potrebovala bych, aby mi novy pas vystavili za kratsi dobu nez 30 dni... ale asi to neklapne. Nemate s tim nekdo zkusenost?
Já myslím, že by to mohli zvládnout. Já jsem před svatbou měla strach, že mě nepustí na můj pas, protože tam na fotce vypadám fakt úplně jinak než teď, tak jsem si zjišťovala, jak dloluho to reálně trvá a říkali mi, že tak 10-12 dní. Ale ono asi taky záleží dost na regionu.
Ahoj, ještě jsem tu zbyla já, na koníka jsem se rozhodla pokud možno nechodit, docela mě to stresuje, když si to tam pročítát, tak radě zůstanu tady. Poslední dobou jsem v časové tísni, ještě jsem si ani nestačila pořádně prohlédnout Vaše alba :-( a také samozřejmě připsat gratulace. Snad zítra se už k tomu dostanu, dnes jedeme k manželovým rodičům ukázat fotky, která taky ještě neviděli. K těm dokladům, pas vystaví i za kratší dobu jak je třicet dnů, ale člověk si za to musí připlatit a platnost pasu je jen půl roku. Tak to bylo , když jsem potřebovala minule vyřídit propadlý pas, možná , že je ale někaké změna od té doby. No teď po změně přijmení tam můžu jít zase znovu :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?