Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
no tak to mas Veru pravdu tohle taky nevim jestli neprozradim mamine atd. manzelovi samozdrejme ano :-)
Profilova fotka
Ja jsem na tohle desna, povim i to, co nevim... myslim, ze odicum to rekneme zahy (tedy az to bude aktualni), v praci se to budu snazim vydrzet pres ty kriticke tri mesice... ale na mne je vsechno poznat, mam tam jednu blizkou kolegyni a ta si myslim, ze to pozna hned. :-) Kamaradky maji na tyhle veci radary. :-)
ahoj vsem panim ;-) Tak koukam tady je to same mimco:-) Neni to hned po svatbe tak trochu klise? ;-) Ale nahodou vam vsem snazilkam drzim palce at se brzy dockate ;-) Nechate si nekdo delat foto - knihu od fotolabu?
Profilova fotka
lidu - tak jako T to bude samo vědět první... už i vím, jak mu to oznámím :-D :-D :-D no, jinak se to budu snažit vydržet.... ani rodičům nic.... jsem na tohle pověrčivá .... ale přesně, jak říká cabal - kamaárdky, tedy ty skalní, to poznají :-D už i vím, jak to řeknu mamce....úplně stejně, jako to ona před lety oznámila své mamce :-D :-D
Profilova fotka
Veru a jak to tva mamka oznamila sve mamce?? To by me zajimalo :-)
verunka84: no jasně, čekám na Tebe ;-) Já jsem také zvědavá, jak to Tvá mamka oznámila Tvé babičce x-) x-) lejnka: já mám zatím objednané kalendáře od Happy fota, jako dárky pod stromeček. Jsou teď v 50% akcí ;-) O knize uvažujeme, ale nevím, zda to nejsou vyhozené peníze. Budeme mít velký album..máme strašnou spoustu fotek, t ;-) tak jestli ta kniha není zbytečná :-p
Profilova fotka
Jak bych chtela fotoknihu od HeySmile, i jsem si ji uz doma vyrobila s pomoi jejich softwaru, ale od nedele se ji snazim jim poslat a nejde to a nejde, tak jsem jim psala na helplinu.... maji moc hezky udelane ty styly, jinde jsem to tak pekne nenasla... jakou mate zkusenost vy? Jo a jinak fotek o profika mame 465 plus jeste od kamaradu... to nema nikdo nervy prohlizet, tak jsem si pave rikala, ze ta fotokniha to tak pekne shrne a je to... ma 80 stranek, to je tak co se da vydrzet. :-) Jen jim ji tam jeste dokazat procpat, prece jen to je spousta dat!!
to cabalkova: kolik jste za ty fotky platili? Co je to ta fotokniha? :)
dzein: kde máš fotky...jsem zvědavá x-) x-) x-) cabalkova: a ty fotky budeš mít v šuplíku?? Nebo je dáš do albumu???
no já mám normální album a potom to mám vypálené na DVD. Ale nevím co je to fotokniha. Musím fotky nahrát, ale mám tu šéfa, takže ted nemůžu.
Profilova fotka
no, mamka prostě zavolala babičce (tenkrát asi z budky jetě :-D :-D ) a řekla jí ahoj, babi ..... no a dneska si z toho dělají srandu.... takže takhle to udělám i já jí ... ha ha ... ta se bude smát :-D :-D jinak mě holky asi hráblo, prtž tady mám tak týdenní zpoždění s prací, mám toho fakt kupu, ale nechce se mě a už 3 hoďky dělám vánoční přání..... teď jsem snad hodinu psala text :-D :-D :-D
dzein: tak se koukni na ukázky..Hey smile tady má na úvodní straně reklamu... ;-) Je to kniha, která je z Tvých fotek, které si tam dáš..můžeš k tomu napsat i nějaké povídání.. Pošli šéfa pro svačinu a dej sem aspoň pár foteček :-D
Článek se načítá
verunka84: jéé a jak děláš vánoční přání??? Poraď něco pro inspiraci ;-) To ahoj babi je dobré.. :-D
Profilova fotka
dělám to tak už snad po páté :-D prostě si najdu na netu hezké obrázky , nej je hanulka.cz nebo prostě na google obrazky .... a dělám to v powerpointu.... dají se tam s tím dělat různé věci ... letos tam budem mít i svatební fotky, to jsem si zase pomohla v loonapixu .... no a mám asi básnické střevo, ... když mě to chytne, tak jedu a cvakám a cvakám, takže text už je, jen pak doladím celkový vzhled .... chcete vědět, co moje střevo vytvořilo ?... :-D :-D potřebuji to pochválit...... :-N
Profilova fotka
jo a ještě jsem chtěla, loni jsme to nechávali laminovat, letos to bude jako klasické přání, přeložená A4, otervírací, vpředu nápis, uvnitř a vzadu taky .... :-D
Profilova fotka
gabi... ja tech fotek fyzicky tolik nemam, jen 10 portretnich a 20 mensich z prubehu dne, jinak jsm vse dostali na CD a vyber udelany jako slieshow s muzikou na DVD. No a tu svoji nejoblibenejsi otku si stejne jeste necham zvetsit a udelam si z ni obrazek na zed, a na to ma ta od fotogafa moc maly rozmer... Mam brachu i tatu fotografa a oba maji zkusenost, ze ma cenu mit tak do 100 fotek, kdyz toho mas vic, tak je clovek akorat utahanej z prohlizeni a stejne z toho nic nema... ta fotokniha mi prijde fajn, protoze to je podstatne vetsi rozmer, nez jak se fotky delaji... ja jsem na tyhle veci hracicka a bavi me to sestavovat a taky bych ji chtela dat nasim a tchanum jako darek k vanocum... ted jen nejak ty data procpat kabelama!!!
verunka84: hmmm, tak to bych nezvládla..to je na mě moc složité :-| Ony pohledy od Lady jsou také hezké :-D :-D Pošli mi to prosím na mail...jsem moc zvědavá..kontakt máš v IP ;-)
cabalkova: no já právě mám fotek asi 150 fyzicky..ty nejhezčí i velké rozměry..(10 x 15, 13X 19, 18 x 27) tak mám dilema. Je mi líto je dát do šuplíku, když už je máme a dělat ještě fotoknihu. ;-( Ale zase když ta fotokniha je krásná..já fakt nevím..to je ta má povaha..váhavá váha :-D
Profilova fotka
Ja bych chtela tu nejoblïbenejsi fotku si nechat udelat v nejake opravdu slusnem formatu (ja nevim, treba 25x...neco) a ostatni asi necham jen na CD k prilezitostnemu pousteni... udelala bych si z fotek aspon sporic na obrazovku, jenze my to v praci nesmime, mame nastavene jednotne pozadi i sporice... tak jedine doma... O vanocnich panich jsem taky uvazovala, ale vzhledem k tomu, ze nas ceka dokonceni domecku a stehovani, tak nevim, jak budu casove stihat... ;-) Kdybych mela 150 fotek fyzicky jako gabi, asi bych taky vahala, ale takhle... moje volba je jasna. :-)
Profilova fotka
Ahojte, chvilku jsem tu nebyla, i když nakukovala jsem pravidelně... :-D To my ještě fotky nemáme, až zítra, takže ještě ani nepřemýšlím, co s nima. A o miminko se taky snažíme. (Mezi námi děvčaty, teď o víkendu bude pravý čas, tak zkusíme, co dovedem... :-D )
majka147: jo jo, víkend to jistí..:-))))
Profilova fotka
gabi - máš to v mailíku :-D :-D :-D
verunka84: tak to klobouk dolů..jsi moc šikovná x-)
Profilova fotka
majka... drzim palec... my se snazili na svatebni ceste, ovsem jiste je jen to, ze jsme si oba privezli bacily, ja dokone podle vseho i anginu... jak jsme na tom s fazolkou uvidim tak za tyden.... ach jo, kez by tam byla. ;-)
Profilova fotka
Gabi - fotoknihu urcite brat! a jak rikala Cab - heysmile je super.
Profilova fotka
Holky, na konikovi je uz rozjeta diskuse "snazilky rijen 2008", kdo chcete, pojdte tam. :-)
Profilova fotka
Holky fotokniha od heysmile, by měla každým dnem přijít, jsem zvědavá =-) Máme asi 600 fotek fyzicky. Do fotoknihy jsem dala ty nejhezčí, shrnutí celého dne. :-)
Profilova fotka
zlatu... a nemela jsi problemy s odesilanim dat? Ja jsem pako, nejak mi to nejde... uz jsem jim psala na technickou podporu, ale zatim se, pacholicci, neozvali.
Profilova fotka
My máme tu exclusiv 48 stran. A fotky jsem posílala asi 7 hodin. normálně jsem dala odeslat data:a nesmíš ho zavřít to studio, musíš ten program mít pořád otevřený. tím pádem jsem nemohla nic půl dne dělat aby to nebyla pomalá rychlost.
Ahoj, tak já jsem o fotoknize vůbec neuvažovala, ale vzhledem k tomu, že nemůžu sehnat nějaké pěkné album na 13x18, tak jste mě docela navnadily. Zlatu, na kolik tě to vyšlo? Charo, já se tu taky mezi snažilkama nechytám :-D :-D Tak mě napdá, psala jsi tu, že ti antikoncepce přijde nepřirozená a že jsi farmaceutka, Nemáš prosimtě nějaký pravdivý a trochu podrobnější článek nebo tak něco o jejích vlivech na organizmus apod.? Dík

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?