Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
No, my jsme uz vyskrtli ze seznamu kamarady mych rodicu, kteri nas pozvali na svatbu svych deti, takze by slusnost velela jim to oplatit, ale na to fakt nemame, ut¨z takhle je nas desne moc... ted teda jeste uvazuju, ze vyskrtam nektere ty kolegy z prace a nejak diplomaticky jim to vysvetlim a treba to s nima oslavnim v kancelari, ale mame dany rozpocet, do ktereho se musime vejit, a tak hostina fakt stoji bambilion....
Profilova fotka
Je fakt, že je to hodně o penězích...... Jelikož já jsem už jednu svatbu měla, tak si to platíme sami......a od toho se vše i odvíjí......ale asi i tak by jsme nedělali nějakou velikou svatbu........ Jinak jsme teď začali dělat na našich svatebních novinách..malé překvapení na svatební hostinu:-)))
Profilova fotka
No, my jsme sice zadnou svatbu jeste ani jeden nemeli, ale vzhledem k tomu, ze jsme s nastavajicim oba ponekud "starsi" rocniky, tak si taky vse platime sami. Jen jsme se dohodli s rodici, ze nam misto svatebniho daru daji prispevek v hotovosti a bud ho vrazime do hostiny nebo do svatebni cesty, jak to vyjde... Jinak jsem na zaklade nasi vcerejsi diskuse trochu proskrtala seznam hostu, vyhodila jsem vetsinu spolupracovniku a nechala si tam jenom dve kamaradky, o ktere opravdu stojim, aby se mnou byly, vyhodili jsme takhle i par lidi od zenicha a razem jsme na snesitelnejsich 55 lidech. Stejne clovek v moc velke grupe nema ani sanci si se vsemi promluvit, ja to videla u brachy na svatbe. Tak snad je to krok spravnym smerem... a pokud jde o penize, pochopila jsem, ze ve svabe je mozne utopit uplne neuveritelne mnozstvi penez... coz nemame, uz protot, ze stavime domecek... :o)
Profilova fotka
Dobré ranko, tak gratuluji k zúžení seznamu:-))......přesně jak říkáš...člověk pak ani neví, kdo tam všechno v tom množství je....a přijde mě to právě takové neosobní..... No a se stavbou domečku věřím, že není moc peněz na zbyt..to penízky jen lítají....my zatím bydlíme sice v nádherném, ale jen pronajatém bytě ..přítel hop dostal do pronájmu když sem přišel za prací..je to opravdu krásný byt, ale má jeden velký mínus.......Není NÁŠ!......takže pokud se ho časem nepodaří odkoupit, tak si chceme taky pořídit baráček...... Jinak jsme včera večer dodělali první krásnou stránku našich Svatebních novin....miláček se v tom vyžívá...a říkali jsme si, že to radši uděláme teď s předstihem..dokad ještě nemáme tolik starostí se svatbou samotnou....:-)
Profilova fotka
Tak to gratuluju... ja jsem zatim ve fazi zajistovani jednotlivych dodavatelu... a hlavne, v cervnu bychom se uz meli stehovat do domecku, kde budu mit ve sklepe velikou hobby mistnost, tak se pak chystam hlavne na vyrobu ruznych dekoraci, zdobeni svicek a podobne, na to se tesim... jinak v pondeli mame prvni schuzku s panem fararem, abychom se domluvili na vsem potrebnem (jsem krtena v zahranici, tak nevime, jestli to nebude problem), tak se tesim, ze se zase vsechno o kousek posune... ovsem to hlavni uz mam: zenicha a saty, tak jsem vlastne docela v klidu. :o)
Profilova fotka
No, tak to jseš na tom lépe...já šaty zatím ne........chystám se snad příští týden.....podívat se do pár půjčoven......už to vidím, že si nebudu moct vybrat...:-(....
Profilova fotka
JA je mam doma!!! :o) Koupila jsem je pres intzernet z ameriky, zadna replika, ale original Eden Bridals, ze zruseneho svatebniho salonu, smetanove, moc pekne. Jeste jsem si k nim objednala zavoj az na zem, ktery teda nevim, jestli pouziju, ale vzhledem k tomu, ze me vysel na 500, tak se z toho nestrili. Chci byt za princeznu. :o)
Profilova fotka
Téééda...z Amertiky..hezký...a jak ti sedly, když byli takhle objednávané?je pravda, že asi většinou není porblém to poupravit, aby seděly.... kolik tě stály?
Profilova fotka
Jsou moc pekne, hlavne jsem vybirala strih, u ktereho vim, ze mi sedne a lichoti. Vysly asi na 10 tisic, ale jsou fakt krasne a hlavne... mam je doma. Mrkni kdyztak na www.edenbridals.com, je to styl cislo 8011
Profilova fotka
Pěkné:-)).....jednoduché....a hezké:-).....no..snad budu mít štěstí a najdu brzo.....:-)...už jsem říkala mamině, ať si na příští čtrvtek nic nedomlouvá, že půjdem vybírat:-)
Profilova fotka
No, ja k tomu mam objednany jeste zavoj dlouhy 3 metry, tak ten to zvedne. A ty satky mam smetanove, ne bile. A jsou hodne vysivane a hodne krajkove, ale pritom zadny slehackovy dort, uz se na ne tesim. :o) Preju stastnou ruku pri vybirani, at najdes ty nejkrasnejsi.
Profilova fotka
Děkuju :-N A vy budete mít teda svatbu v kostele jo?....to se ten závoj hodí no:-))...to budeš opravdu jako princezna:-)))
Článek se načítá
Profilova fotka
No, budeme to mit v revnicich v kostele, coz je kousek od naseho budouciho domecku, a pak budeme prejizdet na penzion na druhou stranu brdskych hrebenu, a tam bychom meli byt az do nedele, tesim se na to, ze tam budeme mit zazemi a nebude nas nikdo o pulnoci vyhanet z hospody, jako se to stalo pred trema lety mymu brachovi. :o(
Profilova fotka
Tak to budete mít dobré...klídek, pohodu:-)....no my to budeme mít u kamarádky v restauraci..takže to bude taky dobrý..udělá nám cokoliv a hlavně nebudou tam žádný cizí lidi, což bude taky super:-)
Profilova fotka
Tak to je skvely, hlavne mit svoje zazemi, to je nejdulezitejsi... :-) A kamaradka vam udela pomysleni. Tak ted jeste ty satky. Preju ti, abys mela stastnou ruku a rychle si vybrala.
Profilova fotka
jééé..já se na to tak těším...... :-D
Ahoj holky, tak se tak dívám a sleduju, že jsem pozadu. Hlásím se taky na říjen. Čeká nás to 3. A teprve jedeme zaplatit obřad. Ještě váháme, kde udělat hostinu. Jediné, co máme objednané jsou prstýnky. Jak to tak čtu, tak abych si pospíšila. Strasti s počtem lidí a rozpočtem jsou asi všude stejné. Tak přeju hodně štěstíčka se vším zařizováním i se stavbou domečku a tak...
Ahoj Karkulino, neboj, času habakuk. Zatíííííím :-D :-D
Profilova fotka
No..zatím si to můžem říkat ..času habakuk.....ale ono to stejně uteče:-)))) Včera mě rodiče udělali vééélikou radost..řekli mě, že nám zaplatí hostinu...takže o velikou starost méně:-)).... Tak se tu mějte krásně nevěstinky..my jedeme s miláčkem na svátky na Slovensko....:-).... Užijte si velikonoce...a ať vás šlehance moc nebolí.....mě budou v Košicích polejvat, takže asi nic moc..jsem na to zvědavá..... :-D Tak ahojky všem :-)
Ahojky Stanio, díky za uklidnění, ale ta diskuze tady moc nevypadá, že je času dost. Všichni toho máte víc než já. Semy... polívání ti nezávidím, u nás je to také dobrým zvykem - jsem ze Zlína. ALe zase pak člověk na ty velikonoce vzpomíná. Jednou mne naložili do vany a sprchovali.... tak jsme nakonec byli mokří všichni. Takže to ve zdraví přežij. Ahojky všem.
Ahoj Karkulinko, vítám Tě mezi náma, já jsem ze Vsetína tak to jsme skoro sousedky :-D . Velikonoce na valašsku jsou skutečně náročné, ale jak říkáš, zase máme na co vzpomínat 8-) 8-)
Děkuju za přivítání, to máme k sobě fakt kousek. Kdy tě to čeká? a kde? jestli se můžu zeptat.
Já chtěla napřed svatbu až listopadu, ale pak se to nějak zvrtlo a vybrali jsme si za svůj velký den 11. říjen. Víceméně jsme si to vybírali podle toho kdy bude volný sál kde budeme mít svatební hostinu. Obřad budeme mít ve Valašských Kloboukách a oddávat nás bude můj spolužák ze základky, který teď farářuje ve Zlíně ( v tom kostele u divadla). A jak to plánujete vy, bude to něco velkého nebo spíš klidného a soukromého???
No my máme problém, že máme docela velkou rodinu, takže větší a zatím máme zamluvený jen ten obřad na Bouzově. Musí být fajn, když tě oddává spolužák, já jsem sice věřící, ale tak nějak mne právě chování některých farářů odradilo. Navíc přítel není věřící, takže to bude jednodušší jako civilní svatba. Hostinu zatím nevím, máme vytipované dvě místa, tak snad bude jedno volné. Teď o víkendu to jedem zkouknout. Termíín je docela problém, já chtěla svatbu venku- někde v parku, ale v říjnu se to nedá. Dřív zase nemůžeme, protože se sešlo hrozně moc zkoušek a státnic u těch nejdůležitějších lidí, takže říjen je nejdřívější varianta. Já navrhovala i odklad o rok, ale neprošlo mi to. :-)
Bouzov, tak to je super, to bude romantika :-) :-) :-) . S tou civilní svatbou máš pravdu, přesně jak říkáš, tak by to bylo celkem složité. Jsem ráda, že jsem ukecala kámoše a že je ochotný nás oddat. Je to takový hodně veselý človíček plný optimismu, tak doufám, že i v takovém duchu bude celkový obřad. Jak se znám tak stejně se budu muset hoooooodně přemáhat abych to celé neprořvala dojetím. :-D . A co šatky,máš nějakou představu jaké to budou ....... už jsi byla na obhlídce v salonech nebo už chystáš ???
Já myslím, že pokud oddává kamárád, tak je to moc fajn a nezáleží na tom kde, protože to bude vždycky takové osobnější. Na obřadu neplač... ona se pak hrozně ráda rozmazává řasenka.. Ale asi budu mit taky co dělat, ikdyž zatím hážu ramena a tvářím se, že nic. Pracuju v Brně, tak to mám zatím oběhnuté tady. Šatky na mne jsou trochu problém, protože jsem tak nějak nakynula během vysoké a ještě ne všechno jsem shodila. Zatím vyhrává Evanie, tam v té galerii Modely 2, šaty č. 9, druhá řada uprostřed, ale ta slečna v nich vypadá příšerně. Jenže jak jsem je oblekla, tak to bylo ono :) Ještě uvidím, ale zatím jsou to nejlepší. Koukám, že ty jsi podle galerie spíše na sladké :) Jaké šatečky bys chtěla ty?
To máš pravdu, že jsem na sladké :-D :-D , jenže jaksi bohužel to na mě nejde nijak vidět, potřebovala bych klidně i 5 kilo přibrat,nebo mě budou všechnu ty šatky velké a budu v tom vypadat spíš jak strašák do zelí než nevěstinka, no holt nějak přibrat pořád nemůžu :-(. Šaty jsem žádné do albíčka příprav nedala záměrně, co kdyby náhodou ženich na ně náhodou narazil, že?? :-) Já totiž dělám tajemnou a ještě jsem mu neřekla své představy o šatech, i když je zvědavý a pořád to ze mě tahá!!! Jen mám docela strach , že v říjnu bude už přece jen kosa a že v nějakých šatičkách na ramínka zmrznu, jsem děsně zimomřivý člověk :-D . Na netu jsem krajkové šaty s rukávkem, tak jsem zkusila do salónu zavolat a byli moc hodní a odložili je s tím, že až budu mít čas tak si je mám přijít zkusit.Navíc mě přijde i docela slušná cena za půjčení nebo kdybych chtěla tak si je můžu i odkoupit a to za cenu půjčovného. Tak uvidíme ... když tak budu muset pátrat dál. To je fajn, že jsi byla na zkoušce spokojená, našla jsem si je a jsou opravdu nádherné, holt já takový střih mít nemůžu, už jen kvůli tomu, že mě trčí klíční kosti ]-( :-(
Profilova fotka
Teda jityyy, tvoje starosti bych chtela mit, s tema trcicima kostma, to mne se teda stat nemuze... ale se skoromuzem sjme to vyhodnotili, ze s tim je trba neco delat, a svete div se, chodime spolu skoro kazdy den behat... ne ze by se to projevovalo zatim nejak na podobe nasich OTP neboli okrasnych tukovych prstencu, ale je to hezke pro pocit sounalezitosti, bavi nas to, ze to muzeme podnikat spolu... tak je to takova romanticka priprava na svatbu, stvat se po parku. :o) Jinak jsem tak resila zimu, zvlast kdyz budeme mit svatbu v kostele, tak tam se vymrzne raz dva, a pak jsem si rekla, ze si mozna necham usit navrch jeste nejaky kabatek ze stejneho materialu jako budu mit zavoj, jen takovy lehounky, co sice zahreje jen malinko, ale zase v nem nebudu vypadat jako snehulak, coz bych treba v satenovem nebo jakem urcite vypadala. :-)
Jity, tak ja ti klidne 5 i 10 kg pujčím:) A nic si z toho nedělej, vdávala se mi před rokem kamarádka, na ni určitě nemáš a sice sháněla dlouho ty správné šatečky (ještě k tomu měří tak 145 cm) a nakonec vypadala jako princezna. Fotky satečků sem nedávám ze stejného důvodu jako ty, protože tu mou přeznívku přítel zná, a taky to ještě hodně lidí neví, tak bych nerada, aby se to profláklo touto cestou. Kostí se neboj, ono se nějaký střih najde. Ale já zkoušela opravdu dlouho než jsem přišla na to, co si můžu se svou postavou dovolit. A to jsem si na začátku myslela - podporována spoustou paní ze salonů, že pro mne je ideální korzet a sukně, ale není to tak. Takže neváhej a vyraž. Kdyby se ti chtělo do Brna, tak bych ti poradila, ale ve Zlíně jsem ještě nechodila, takže nevím. Ta kamarádka to měla ze salónu z Otrokovic. Zimy se nebojím, většinou se dá půjčit takový ten kabátek k šatečkům v barvě. A v tom se vdává i v zimě, takže 3. října to musíme zvládnout. Navíc já mám ještě i tu ochranou vrstvu :) A Cabalkova - to je fakt paráda, je to supr, že jste se rozhodli a jdete do toho spolu, pak to má větší šanci a mimochodem - máš supr smysl pro humor. Ony se kabátky nedávají saténové, dělají se i kožešinkové a tak. Ale to je nejlepší asi vybrat podle šatů. Kde budeš tu svatbu mít?
to Cabalkova: dívala jsem se na tvé stránky, máš to moc hezky barevné. Určitě to bude krásná svatba v oranžové :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?