Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
mesu - já zas měla při obřadu ruku úplně zpocenou, jak jsme se drželi s mužem - takže mi pak na ní nemohl dát snubní prstýnek, jak jsem měla ten prst úplně mokrý - no aspoň se svatebčané párkrát zasmáli :-) já měla pro jistotu kožešinovou pelerínku, ale tu jsem vůbec nevytáhla z auta, a saténový šál jsem měla taky jen na přejezd z domu a do restaurace, focení jsem odběhala celé s holýma ramenama.. i když já měla aspoň ty rukávy, i když z krajky.. a obřad byl uvnitř, tak jsem nějak ani neměla moc kdy a kde vymrznout.. snad jen tu hodku při venkovním focení a to mi zas nedovolil ten adrenalin :-D a co, už sis zvykla na nové jméno? já při představování nemám od začátku problém, ale pořád ještě mi to zní trošku nezvykle.. a teda podepisuju se pořád starým příjmením :-D
Já jsem si na obřad a focení chtěla to bolerko sundat, ale fakt mi byla chvilkama dost zima, já jsem taková zimomřivá, takže jsem v něm byla celý den, jen večer na hostině, to už mi bylo taky teplo, tak jsem si ho sundala ;-) Já díky tomu, že jsem na mateřské, takže se nemusím ještě tak moc novým jménem představovat. Kdybych byla v práci, tak by to bylo horší...Objednávala jsem si balíček, samozřejmě jsem paní poslala staré jméno...ale nevadí, na schránce jsme si ještě jmenovku nevyměnili, takže se nic neděje. Prostě mi pořád jaksi nedochází, že už jsem vdaná :-D
Profilova fotka
mesu - já právě v práci jsem a v rámci zjednodušení práce se podepisuju starým záměrně - teda při přebírání pošty, novou občanku ještě nemám, tak to beru na starou a zbytečně to nekomplikujeme :-) ale jinak jsem si náhodou docela zvykla, že jsem vdaná - a zatím se mi to ohromně líbí :-)
Ahoj holky, tak včera jsem byla poslední den v práci, dnes mám dovolenou na přípravy. Jenomže mi holky koupily dárek ( svatební album), tak jsem šla pro víno...........Nezůstalo to bohužel u jednoho a dneska je mi tak špatně, že se snad zítra ani nevdám! Mám úplně nateklé prsty na rukách a celý obličej. (ledviny a játra asi nestíhají :) ) No doufám, že to přejde a budu OK :-D
Profilova fotka
dzein - uplne moc na TEbe a ostatni kdo maji zitra svatbu myslim. Kazda rijnova sobota vysla na krasne pocasi - urcite se to povede i Vam. holky uz vdane - ja si to tak strasne moc uzivam!!!! mnohem lepsi nez svatba samotna, je uz byt vdana! Fakt super. Manzel porad nosi prstynek a dela dulezityho. Moc si preju, at nam to vsem vydrzi ta laska. Je to stejne krasny, ze se lidi dokazou jeden druhymu odevzdat.
Nazdárek, tak jsme zpátky ze svatebky :) Manža už je v práci, takže jsem sama doma a netím. Koukala jsem na všech fotky a fakt paráda, všechny do jedné :) Já už jsem na svatbu skoro zapomněla, jak jsme byli pryč :) Ale musíme si ještě vyzvednout profi fotky, takže si jí zase připomenu a video taky teprve bude, aspoň konečně uslyším projev :) Jinak Mesu - to není mateřská demence - já dneska vyplnila celý formulář na občanku - a když už jsem byla šťastná, že to mám za sebou, tak jsem se podepsala starým jménem :-D Myslím, že se to stane ještě mnohokrát. Kolegyně, co se vdávala měsíc přede mnou, se mi na přání podepsala Silva P. místo Silva S. (Jmenovala se Pařízková a teď je Soukupová :-D ). Teď mi začíná to obíhávání, fakt se na to netěším. Jo a Amel, obrovská gratulace k mimíšovi, doufám, že se to povede brzo i ostatním, co se snaží a že jsem nějakou těhulku při dočítání nepřehlédla. A Nunu - jak se daří?
ahoj holky, no svatba byla úžasná. Však samy víte :-D počasí úžasné, tak nebylo co řešit. Z líbánek jsme se vrátili včera, bylo naprosto úžasně. Máte všechny krásné fotečky, mě akorát mrzí, že já tady své dát nemohu, protože my měli profíka, co fotil rovnou na film a ne na digital.a to hold nejde. Strašně mě to mrzí, ale jsou taky úžasné. Je mi to fakt líto. ale snad budou nějaké od kamarádů, tak alespoň nějaké přihodím. Margi... už jsem v 9týdnu, strašně to útíká. Malá fazolek strašně rychle roste. tak zatím papa :-D
Profilova fotka
ahojky tak kloukam zue jak uz mame vsechny po svatbe tak je tu pekny mrtvo :-(
Lidu, já myslím, že je spousta holek ještě na svatebce - třeba cab nebo jity; já a nunu jsme se teď vrátili... Ono se to zas rozjede neboj :)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak už jsem tu taky - teď už jako paní F. Je po svatbě, zase jsem v práci, venku je zima a přede mnou hodně věcí na obíhání - kvůli příjmení. Jestli ty starosti před svatbou nebyly přece jen trochu veselejší....... :-) Fotky budou až v pondělí, tak se pak pokusím něco sem dát (když se šéf nebude dívat 8-) )
Profilova fotka
Ahojky holky ... no nunu - já se tak těšila na fotečky ..... :-( tak sem koukej hodit aspoň nějaké neprofi :-) :-D a jak se daří fazolkovi ?... my dnes papáme poslední prášek, příští týden jdu k panu doktorovi a taky bysme chtěli fazolek :-D
Ahojte mladé paní :-) , konečně mám čas sem nakouknout, ještě dodatečně si musím prohlédnout Vaše svatební fotečky. Já je sem hodím asi o víkendu jak budu mít trochu času. Doposud nebyl, byli jsme na svatební cestě, dnes jsme běhali po úřadech kvůli dokladům, ještě nás čeká stěhování atd atd. Každopádně Vám všem moc gratuluji. :-)
Článek se načítá
ahoj, tak všem mladým paním dodatečně gratuluji..a konečně jsem se dostala k tomu dát sem fotky od fotografa ;-)
Profilova fotka
Holky tak to mame vsechny stastne za sebou a uz jen pracovat na miminkach :-)
Ahoj taky se hlásím jako paní :) Ale na miminkách pracovat nebudu :-D Jsem ráda že už to mám velké :-p Fotky budu mít až příští týden.
Profilova fotka
gabi - máš nááádherné fotečky od fotografa ;-) fakt moc krásné, hrozně Vám to na nich sluší, manželé :-D lidu - taky budete pracovat na fazolku ? :-D :-D :-D
verunka84: jééé díky.. ;-) No fotečky jsem si představovala malinko akčnější..jako že budeme dělat různé kraviny..ale co se dá dělat :-| Manžel říká, že jsem hrozný kritik..že nebudu spokojená nikdy s ničím..tak nevím :-p Jo a taky pracujeme na fazolku x-) dzein: gratuluji mladá paní a těším se na fotečky :-)
Profilova fotka
gabi - vždyť je máte překrásné ..... ;-) ;-) ;-) a už ¨jako pracujete ? ... já dneska posl.prášek.... v dalším týdnu k panu doktorovi a tak za 14 dí bysme mohli 8-)
verunka84: tvé fotky jsou taky moc hezké.. ;-) Pracujeme.. ;-) Mám dva dny zpoždění...to sice nic neznamená..ale uvidíme.. :-) Měla jsem nějaké gyn. problémy...mimi dřív nešlo..a teď by podle doktorů mělo být vše v pořádku..tak doufám, že to vyjde ;-)
Profilova fotka
veru - hned po dobrání pilulek chceš začít vyrábět mimčo? :-O to já mám teda v plánu nechat přece jen aspoň chvíli tělo v klidu, aby se nějak srovnalo... a teda zatím mám ještě plato prášků před sebou, tak to bude ještě nějakou dobu trvat, já na tu rodinu nějak nespěchám :-) Gabi - tak to my z našich fotek máme přesně stejný pocit, že bychom si to představovali nějaké zajímavější, taky tam jen tak pózujeme.. narazila jsem tu na fotky pana Tvaroha u nějaké nevěsty, ty se mi líbily moooc.. ale tak na památku jsou náhodou fotečky pěkné i takhle :-)
Profilova fotka
wopi - ono je to složité, jednou ti řekne doktor, že je lepší hned po vysazení, pak se někde dočteš, že by si mělo tělo odpočinout ... ale co vím od mých kamarádek - maminek - tak ty, které si právě nechávaly tu vychvalovanou pauzu od prášků, tak nemohly počít třeba rok .... a ty, které vysadili, těm hned narostlo bříško ... ono je to hrozně individuální ..... a mě pan doktor řekl, že dneska už jsou ty hormony, co papkáme někde jinde, než dříve, už to nejsou ty koňské dávky, co dříve, takže tělo nepitřebuje žádný odpočinek, ,......a pokud by to tělo potřebovalo, tak si o to samo řekne a prostě to hned nepůjde :-D :-D :-D
Profilova fotka
jééé, co já to zase píšu :-D melo tam být, ..... a ty, které vysadily a hned začly, tak těm hned narostlo bříško :-p :-p :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, tak první dvě fotovlaštovky v mém albu... Jinak dodatečně gratuluju všem říjnovým, myslím, že počasí i před obavy vyšlo a doufám, že jste všechny tak šťastné jako já :-)))) Už jsme zpátky ze svatebky, bylo super, jinak já už si na nové jméno docela zvykám, včera se mi manža začal řehtat do telefonu, že jak mi volal, tak ho hrozně překvapilo to nové příjmení :-)))
Profilova fotka
veru - no to právě vím, že hned po vysazení obvykle tělo reaguje tak, že k těhotenství dojde, ale v nedávné době to kolem mě opakovaně právě nedopadlo dobře, takže to asi úplně přirozené taky není.. nevím, nejsem na to expert, jen mi prostě "selský" rozum říká, že cpát do sebe jakoukoli "chemii" moc přirozené není a že by si přece jen mělo tělo apsoń chvíli odpočinout... ale samozřejmě ti to nijak nevymlouvám a držím palce ;-) vende - no já mám problém s podpisama, hroznej.. tam mi ten "nový" prostě fakt nejde a nejde... a hlavně si to kolikrát ani neuvědomím a mrsknu tam staré jméno automaticky... ale zato do telefonu se představuju naprosto svědomitě a správně :-) a už máme i nové vizitky na zvonku a schránce, dokonce :-) na dveřích ne, tam nemáme a ani jsme neměli žádnou :-)
Profilova fotka
wopi - no jo, záleží asi prostě jen na pohledu na věc a je to hroooozně individuální.... jako já to mám "naplánované" tak, že teď čekám na MS, zajdu za panem doktorem a nechám se prohlídnout a co on mě řekne, to zvážím a prostě pojedem měsíc bez HA a budem si dávat pozor..... a uvidíme,..... třeba to "ujede" a bude fazolka a třeba to zvládnem a v prosinci si nadělíme dáreček :-D holky, hezký víkend ;-)
Zdravím mladé paní :-) My teda na miminku taky pracovat nebudeme, to jedno doma mi zatím bohatě stačí ;-) Ale všem ostatním přeji hodně štěstí a těm, které se nám tady už těhulí, tak aby bylo všechno v pořádku :-) Holky k té antikoncepci - i každý gynekolog na to má jiný názor...já jsem vysadila prášky a chtěli jsme aspoň 3 měsíce vydržet, ale stejně to dopadlo jinak a Terezka se povedla napoprvé :-D
Profilova fotka
Ahoj holky... nebo uz spis mlade pani, protoze rijen je za nami, takze nase svatbice by mely byt krasnou minulosti... dnes jsme se vratili ze svatebni cesty, cekaly tu na nas profifotky, tak jsem je rovnou nasoupala do albika, mam z nich radost... jinak svatebni cesta byla bezva, meli jsme cas sami pro sebe a to bylo super, ale druhy tyden uz bylo dost chladno a prselo a manzel mi nastydnul... tak snad se z toho brzy dostane, broucek... jinak musim potvrdit, ze jsem si dobre vybrala a vzala si super chlapa... ostatne jako vy... :-) Jsem zvedava, jestli se nam na svatebce taky nezadarila fazolka, moc bychom si to prali... uvidime do tyne... :-)
Mně naše fotky taky přijdou takové statické, jsou to prostě fotk na krásu a já bych radši reportáž ze svatby. Aspoň z obřadu - já jsem se třeba skoro celý obřad smála, ale na fotkách to není ani jednou, tam vždycky způsobně poslouchám paní oddávající. Nikdo jiný než profi fotografka před nás nesměl, takže na to, jak jsem dostala záchvat smíchu, fotografickou památku mít nebudeme. Jinak, my jsme si možná taky ze svatebky přivezli fazolku, ale já spíš doufám, že ne - o mimčo se plánujem snažit až tak za dva roky :-)
ahojte mladé paní, tak jak tak čtu, tak se tady ten "fazolek" docela hodně ujal. :-D Tak to jsem ráda. Je to roztomilé, že? 8-) Veru... na žádné rady od holek nedávej, však ty sama musíš vědět co je nejlepší. Moje kamarádky vysadily a hned byl fazolek, já zas naopak vysadila a rok nic. Tak to vůbec neřeš. Ono když to má být tak to bude. Nikdo ti v tom neporadí líp, než tvé vlastní tělo. :-D Mě začíná být docela špatně, ale co je zvláštní, tak je to v noci. No je to mazec, ale není to zas tak hrozné. Taťulda se o nás strašně stará, až tomu nemůžu ani uvěřit. Fotečky určo hodím, snad příští týden už budou. Ale jen od kamarádů a rodiny. ale lepší než nic. tak zatím papa :-D
Profilova fotka
cabalkova,ty tvoje fotečky jsou uplně boží :-D :-D :-D a taky se snažíme o holčičku :-D :-D :-D když už máme toho chlapaka doma :-p :-p jinak se zatím snažíme podle tohohle kalendaře o holku ale když nic tak se na to vyprdnu a budemem zkoušet furt... http://www.fobex.cz/kalendar/index.html :-D :-D :-D by jsme se měli přejmenovat na Snažilky-říjen 08 :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?