Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Leni, perfektní svatba, nádherné fotky. Úžasné....
Děkuji mockrat..jsem nadsena z pana fotografa..je moc sikovnej:-)Kdy se podivam na tve fotky? ;-)
Profilova fotka
Zatím vydrž, mám to všechno ještě před sebou.. :-) Dnes jsem naposledy v práci, od zítra mám dovolenou a vrátím se až 29.10. Doma net nemáme, takže když to dobře půjde, tak až na konci příštího týdne. ;-)
Holky, tak jak se těšíte na 25? Já jsem celkem v pohodě, akorát mám v noci šílené sny. Takové blbosti co se mi zdají, jsem tak 10 x za noc vzhůru, hrůza :-D . Už jste našly, jaké má být počasí???
Profilova fotka
No, já jsem slyšela, že se má dost ochladit ]-( , ale jestli se dá tomu věřit... :-) Taky jsem zatím v pohodě, sen se mi zdál zatím jenom jeden, že nám nepřišla fotografka a ani kameraman, a že to bylo hrozně krásné, a že to nemám nafocené. A těším se.
já jsem se dívala na různé stránky předpovědí počasí a na každé píšou něco jiného. Hlavně ať neprší, jinak se dá vše zvládnout. Ale fakt bych nechtěla na šatech cákance. :)
Profilova fotka
Tak holky moje, příště s vámi na těchto stránkách jako mladá paní ahoj. A díky.
Profilova fotka
ahoj vám oběma Majko a Dzein přeju, aby svatební den plynul v pohodě a s úsměvem. Objednávám pěkné počasí, tak snad bude objednávka kladně vyřízena x-)
lejnka: tvé fotečky jsou opravdu kráásné ;-)
Majka a dzein: také se připojuji k objednávce pěkného počasí a držím pěsti..ať vše vyjde ;-)
sijen: však to máme ve stejný den, ale třeba v Kladně může být pěkně a v Ostravě naopak :( Hlavně ať neprší!!! Jak se jinak cítíte? Já čím dál nervozněji. :)
gabikri: Děkuju mnohokrát, jsem z nich nadšená :-) fotografové byli skvělí..My jsme s manželem obdivovali tvé šatičky - jsou jako pro vílu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
lejnka - moc pěkné jste to měli :-) gábi - kdy budou ty fotký od Wagenknechta? jsem na ně pořád děsně zvědavá :-)
Profilova fotka
Ahojky holky....... tak mě počásko vyšlo....naprosto dokonalé, ukázkové..... už jsem také mladá paní :-D :-D :-D a už padají v mém albu první urážky, super :-D :-D ale už klikám a zmizelo to :-D :-p :-p
Veru, na urážky se vyprdni a neber to vážně ;-) V poslední době se to tady zase rozmohlo :-| Máte všechny moc pěkné fotky! Holky mě tak mrzí, že už to máme za sebou :-D Hned bych si to fakt zopakovala. S manželem jsme se shodli, že vlastně z toho obřadu si moc nepamatujeme, jakoby jsme byli v tranzu nebo co. Už jsem si byla zažádat o novou občanku a debil jsem samozřejmě vyplnila příjmení po staru, všimla jsem si toho až v kanceláři...Hlavně, že jsem si to byla vyřizovat kvůli svatbě, že. No mateřská demence asi :-D
Profilova fotka
mes - jj, já vím, zavřela jsem si už gratulace, nechám tam ty hezké a to mě těší.... :-D :-D :-D taky bych si to dala ještě jednou ... obřad se mi vybavuje opravdu jen po kouskách....byli jsem taky jak v tranzu, hlavně jsem pořád plakala .... :-D a taky se špatně podepsala a pak jsem se ještě zeptala, jestli tiskacím nebo psacím, takže výbuch smíchu :-D :-D :-D
My jsme nechtěli kameramana, že je to zbytečné vyhazování dalších peněz, ale po svatbě jsme se shodli, že je to škoda, protože bychom si na to video aspoň podívali a zjsitili, co nám při obřadu hráli a zpívali, protože třeba to si vůbec nevybavuji :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Z urážek v gratulacích si nic nedělejte, já je tam mám co chvíli. Prostě je mažu a nelámu si s tím hlavu... Většina reakcích je ale naštěstí kladná... Jinak k videu - my ho nechtěli a zatím jsme tomu rádi, uchováváme si to v hlavě a na video bychom stejně nekoukali... Máme krásné fotky, a ty nám stačí (zatím). A také jsme si sami psali sliby i jsme se sami sebe ptali na tu otázku, co se pak říká ano, takže si to pamatujeme :-). Jinak přeji všem zbylým říjnovkám, ať se vydaří počasí a vůbec vše!
Profilova fotka
holjky tak nám točil muj švára a pak to sestřihal a já se na to furt koukám pač jsem taky byla jako v tranzu. Verunko počasí fakt super Vám vyšlo...nám ráno ne a taky jsou všechny fotky z rána venku pěkně hnusný kvalitou ale pak už to bylo dobré..pořád čekám na foto od fotografa...ten fotil z bleskem tak snad tam něco bude..a pak jak jsme fotily odpoledněe tak už bylo hezky... jinak ja bych si too taky zoopakla..ale ani jsem Vám nepsala co všechnom se nám pokazilo od pátku... v pátek ráno mě odřekla kadeřnica-kamaradka,čistě z infaltilních důvodu,pač jsme ji nepozvali,protože nam šel na svadbu její byvalej z novou přitekyní a bali jsme se scen... ty nervy sehnat novou kadeřnicu a nakonec se mi podařilu jednu sehnat..fakt jsem to obrečela... dorty se mě vubec nlibily..hruza..ty pro rodiče jak zvyraznovačema namalovaný..místo bíleho potahu takovej jakejsi do žluta u hlavního dortu..koláčky odvezli jinam takže jsme tam museli jet ještě jednou... kytky nadhera-t jediné mě nezklamalo... pak jsme si v autě po cestě do hotelu kde jsme měli aj obřad pustily vypalené cd z vybranýma pisničkama...samozřejmě že ta nejduležitější od Petry Janů -už nejsem volná,od pulky chrčela...ja jsem byla tak nas..... zkoušeli jsme to večer ještě vypalit znovu ale měli to blbě oni... rano jsme byla uplnhě naštvaná na to počasí ale jinak vše šlo skvěle..ale vrcholem bylo když jsme teda přijeli k hotelu vyběhl majitel že jsme se domluvily až na pul 1 abylo ke 12... jo my jsme se domluvily na pul 2 ale oběd...stím že ve 12 hod bude obřad do pul 1 pak hodka na fcení a o pul druhé teda ten oběd..neměli to nachystaný..nic..takže to už jsem se jenom chlamala..tak jsme fotily,kecali a čekali.... pak jsme šli na to...hudba hrala jinak...prostě všechno jinak ale v zavěru to vše klaplo...jidlo bylo luxusní i ty dorty byli dobrý...hudba užasná...fotky nakonec taky budou hezky barevný...
Profilova fotka
eště jsem zapoměla ž malej měl strašněj stres z těch lidí takže v podstatě mě furt visel na noze..a až šel v 7 hod pat tak jsem se konečně začala bavit.... nebyt tchyně a švagrové anijsem se nemohla bavit a taky jakjsme umyvala pokakanou prcku Matýskovi ve svatebním to byl taky zažitek :-D :-D :-D :-D :-D
Ahoj holky, v sobotu mám svatbu a koukám na počasí. Zatím nic moc co? Snad nebude pršet.
klarka: já jsem se dívala na počasí dneska a píšou, že má být mlha a slunečno, teploty kolem 11, tak to se dá, hlavně ať neprší. Já myslím, že nám to počasí výjde. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, ten 18. rijen byl uplne uzasny den. Davam nejake fotky a uplne jsme uz oba radi, ze to mame za sebou. Holky rijnovky posledni - drzte se!
chara: měla jsi nádherné šaty, moc se mi líbí. Mám ráda jednoduché, ale to proto že na první svatbě jsem měla princeznovské i s těma kruhama, no byla to hrůza :) Když jsem si sedla do auta, tak se to celé zvedlo a měla jsem zakrytý obličej sukní hi hi hi :-D A kde jste všechny říjnovky, že by svatební cesty? Nějak to tu vázne. :( Zrovna, když mám takové nervy dva dny před svatbou.
Profilova fotka
holky 25.10. držte se,.......já se taky bála počáska a nakonec super.....a podzim na fotkách jsem si hrozně přála amám ho :-D :-D :-D bylo krááááásně, i vy budete mít dobře, dneska je hnus, ale zítra se to má vybrat, sice zima (ale to jsme mohly tušit, když jsme si vybraly říjen :-D :-D :-D :-D ) ale hlavně aby nepršelo ;-) .....tak hezky finišujte....já si už užívám nového příjmení ........ :-D :-D :-D
veru, moc děkuji, no já nevím, proč jsem si vybrala říjen! Jo vím, protože na jaře mám alergie, jsem pořád nemocná a oči mám jak králík :) I když normálně to není o moc lepší :-p
Dzein, za pár dnů už to budeš mít za sebou a bude po starostech ;-) O víkendu bude krásně, určitě si to moc užijete. No a to se dalo čekat, že v říjnu bude chladno, taky jsem toho 4. nadávala, proč já blbec jsem si vybrala rovnou takový datum :-D
Profilova fotka
já si říjen nevybrala, ..... přijeli jsme ze zásnubní dovče, můj drahý šel sám na matriku a přišel za mnou s hotovým datumeme :-D :-D :-D
Profilova fotka
mesul - náhodou, mně bylo toho čtvrtého krásně teplo i - asi adrenalin :-) ale dneska je v Praze moooc hezky, sluníčko svítí.. držím palce, aby vám všem vyšlo aspoň takhle pěkně i sobotní počasí...
wopi - mě byla chvilkama zima, měla jsem jen tenké bolerko na těch ramínkových šatech a ráno jak bylo po dešti, tak jsem normálně měla husí kůži až na zadku :-D A všimla jsem si, že fotograf nám musel retušovat na fotkách naše ruce, protože jsme je měli úplně červené zimou. Při obřadu mě jednu ruku drtil manžel, tak to bylo dobrý, ale druhou jsem držela tu kytku a to jsem myslela, že mi zimou upadne. Pak taky díky tomu vypadal i ten podpis...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?