Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Jéé, to nevím..já podnikám..takže jsem to nikomu nemusela hlásit..leda sama sobě a na ŽÚ.. Ale asi normálně po svatbě jim ukaž ten zelený papírek..to dostaneš Ty i ženich.a je to prozatimní platný doklad.. ;-)
Profilova fotka
Veru, v práci nahlaš mzdové účetní, že máš změnu příjmení ústně a až budeš mít oddací list, tak jí ho taky přines, ona si ho okopíruje jako doklad. Musí to nahlásit na ZP a OSSZ.
Profilova fotka
holky, díííííky :-)
Profilova fotka
ach jo tak jsem chtela dat do alba fotky a nejde to asi jsou moc velke ;-(
Profilova fotka
Tak já se včera nechala vyfotit na občanku (hrůůůza) a zítra ráno se chystám vydat na úřad zažádat o novou, jinak jsem zatím jen dala kopii oddacího listu v práci a poslala druhou kopii za zdravotní pojišťovnu.. a zbytek budu asi vyřizovat, až budu mít novou občanku - rozešlu kopie a bude, teda doufám... jde jen o různé banky a telefon a pojistky... pas zatím neřeším, to až, jestli se budeme chystat někam pryč, ale spíš budeme letos a příští rok cestovat jen po Evropě a na to mi stačí OP.. akorát na katastr to možná budu muset jít řešit osobně, ale ještě jsem to nezjišťovala...
Profilova fotka
lidu - určitě půjdou změnšit....... ;-)
Profilova fotka
jo a s tou změnou - mělo by se to asi nahlásit i obvodnímu lékaři, ten bere pravidelně příspěvky.. jinak všem ostatním doktorům to povím až jestli k nim půjdu zas něco řešit...
Profilova fotka
jenze ja nevim jak tak to bude muset udelat manzel :-|
wopi: dík, na doktory jsem zapomněla ;-)
Profilova fotka
wopi - píšu si ...píšu .... stejně pak po svatbě budu zase pátrat komu všemu dát vědět :-D lidu - v jakém programu je máš? :-D
Profilova fotka
gabi, veru - ještě jsem zapomněla na auto, grrrrr.. zas strávím hnusných x hodin na dopravním inspektorátě, pomooooc... jsem si auto vyřizovala teprve cca před půl rokem a pak jsem tam byla jednou ještě kvůli firemnímu, já nechciiii.. :o(
tak teď jsem volala obvodní doktorce..a prý dokud nebudu mít kartičku z VZP na nové jméno, tak pro ně jsem pořád pod starým jménem..takže první pojišťovna ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
gabi - vždyť jooo :-) já jen sepisovala postupně, komu všemu dát vědět.. ta kartička mi doufám dorazí brzy, těm jsem to posílala hned ten den, co nám došel oddací list.. protože výplatu máme až 20tého a ZP tam má nějakou lhůtu krátkou, takže to jsem na našem mzdovém raděj nenechávala, stejně na něj budu muset ještě dohlédnout, aby to nezapomněl nahlásit na sociálku :o)
wopi: tak dopravní inspektorát v Praze..to je chuťovka..to aby sis vzala dovolenou :-p Já bohudík (nebo bohužel) si auto teprve budu pořizovat, zatím se střídáme o manželovo :-)
Profilova fotka
veru tak to ja nevim. radsi to delat nebudu protoze pocitac a ja to nejde dohromady :-N
já si to na sociálku musím nahlásit sama..akorát že nevím kam..kde sídlili doteď..tak už to je prý zrušené..to by se člověk picnul :-(
Profilova fotka
gabi - koukni na stránky ČSSZ, tam maj všechno poměrně pěkně rozepsané a kdyžtak si někam cinkni... ale myslím, že teď už je to centrálně, takže by mělo stačit, když to nahlásíš kamkoli a oni si to musí předat.. bych řekla, že jim bude stačit poslat kopie oddacího listu, teda pokud nenarazíš na nějakou krávu :-) a já to na těch registracích aut bohužel znám, fujfuj... ale minule jsem naběhla hned ráno a čekala jsem "jen" asi hodku a půl :-)
wopi: tak good luck ;-) Na krávy bohužel narážím všude na úřadech.. :-| Teď jsem zrovna volala na FÚ a zvedla to taková arogantní paní, že jsem ji něco chtěla říct.. No samozřejmě, že to musím přinést osobně do podatelny..že to nestačí poslat..ono nikoho nezajímá, že kdybys to všechno měla obíhat..že tím strávíš minimálně čtrnáct dní.. :-| Taj jdu na to..snad něco ještě dnes vyřídím :-)
Profilova fotka
wopi... az zjistis, jak je to s katastrem, tak to sem prosim pisni... my jeste nemame ani oddaci list... meli jsme to v kostele, tak nejdriv budeme muset s papirem na matriku.... :-(
Profilova fotka
panika - zle sny. Jakoze hrozne potrebuju na zachod v tech satech v kostele... Tak nakonec moje saty jsou trosku do merunkova - a vubec se k nim nehodi zenichova kosile, co jsem koupila. Take se mi stale odhlasuji lidi. Vubec se necitim krasna - ani trochu... jejda jejda
Profilova fotka
chara - ahojky, tak já dnes ve 4h ráno už vzhůru..... to nechci vidět dnešek, natož páteční noc :-D :-D :-D od pondělka jsem dohromady snědla tak 3 rohlíky...... ale jako navenek v pohodě, ake žaludek na vodě..... zlé sny naštěstí (zatím) nemám :-D drž se, budem mít kráááásně :-D :-D :-D
Profilova fotka
ach jo se z toho picnu. ja fakt s tim pocitacem nejsem kamoska ]-( dostala jsem vcera od segry fotky na cd a nejdou me dat do slozky :-|
Profilova fotka
do které složky? ;-)
Profilova fotka
no na plochu do nove slozky. tu mam udelanou ale nevim jak tam ty fotky presunout :-S
verunka84: držím palečky ať to zvládneš..já jsem noc před svatbou usnula asi až ve tři ráno..vstávala jsem v pět ;-) A strachy, že se nevedu do šatů jsem nejedla taky asi týden před svatbou. :-D neboj..dnes se vyprší a v sobotu bude sluníčko ;-) lidunka1981: a manžel neporadil?? ;-)
Profilova fotka
otevřeš si ty fotky z CD a uděláš ctrl c a klikneš do složky, kde je chceš a dáš vložit........zkus...
Profilova fotka
tak ja to zkusim
lidunka1981: Všechny fotky co tam chceš dát si označ modře a pak dej kopírovat do..a ono Ti to dá na výběr..najdi si tu složku, kam to chceš a je to ;-)
koukám..já to taky dělám složitě.... :-D
Profilova fotka
tak jsem si je vlozila do nove slozky ale zase nejdou dat sem. uz na to nemam nervy tak me je sem da manzilek o vikendu :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?