Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Holky děkuju :-D :-D
Ahoj všem paním i slečnám :-) Moc děkuji za držení palců, dopadlo to moc krásně, určitě vám sem brzy dodám fotky..Hned po obřadu vysvitlo slunicko a ukazal se krasny podzimni den - takze nase svatba pod letitymi buky byla moc krasna.. Samozřejmě že tam bylo i par neprijemnych poznamek..ale ty ve svem stesti zkratka ignoruju :-D Snazim se zvykat na nove prijmeni a moc mi to nejde..porad se predstavuju tim za svobodna ;-)
Profilova fotka
lejnka - tak s tim příjmením jsem si taky ještě nezvykla :-) sice se představuju do telefonu důsledně nově, ale podepisuju se starým jménem nějak :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se k vam dostala az ted, tak uz jsem taky vdana mlada/stara pani, bylo naherne, vsechno bezelo krasne a hladce, opravdu to bylo tak, jak jsme si predstavovalï a ani mi neprislo, ze by to uteklo tak desne rychle, jak tu vsichni pisi... vstavali jsme rano pred sestou a spat sli asi o pulnoci, sveta jsme si uzili do sytosti, vsichni pratele byli mili a nadseni, nikdo se zasane neopil, s rodici a nejblizsimi prateli jsme zustali v penzionu do nedele, pak jeste jeli k nasim na chalupu rozbalovat darky a pred patecnim odjezdem do Provence jsme si v koncicim nadhernem podzimnim odpoledni udelali jeste minisvatebni cestu na Dobris, kde jsme meli pohlidku jen sami pro sebe... no proste nadhera... jo a jeste jsme od bratra se svagrovou jako prekvapeni dostali ohnostroj... nas den proste nemel chybu.... :-) :-) :-) :-) Doufam, ze dnes dostanu aspon par fotek od kamaradu, profi budeme mit az po svatebni ceste, tak se pak taky podelim... drzim palecky vsem, kdo to maji pred sebou, aby si to taky taky uzily/i!!! :-)
Profilova fotka
Ahojte holky,taky se hlásím coby manželka,my máme ale o jeden důvod štěstí navíc,včera jsme zjistili že čekáme miminko.My budeme mít profi fotky ve středu,tak sem hodím aspon od kamarádky. :-) ;-)
Profilova fotka
Amelie gratuluju!! to je úžasná zpráva, atˇ jste zdraví a šťastní. Cab také velké gratulace, přeju krásnou svatební cestu!
Profilova fotka
Margi, Ivuu, Lejnka také moc gratuluju.
Profilova fotka
Díky sijen.... :-) ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak i já se hlásím jako mladá paní :-D Svatba dopadla nad všechna očekávání, sluníčko sice vylezlo jen na chvilku, ale načasovalo si to skvěle, zrovna mě totiž přiváděli k našemu venkovnímu "oltáři"... Celé dopoledne jsem byla strašně nervózní, měla jsem strach, že mě nestihnou namalovat a tak, ale všechno se stihlo :-) Oslava se taky moc vydařila, vůbec jsme se nenudili, a všichni odcházeli moc a moc spokojení a nadšení. Držím palce těm, co pokračují další říjnový víkend, hlavně pevné nervy, holky :-) A novým mladým paním moc a moc gratuluju :-) Fotky přidám hned jak to bude možné...
Holky, všem Vám gratuluji, fotky máte moc pěkné, prostě super. Těším se na další fotky.
Profilova fotka
tak všem mladým paním ještě jendou mooooc gratuluju :-) a jsem ráda, že Vám všem taky všechno dobře dopadlo :-) já byla šťastná, že to mám už týden za sebou, tenhle víkend mě totiž složila nějaká choroba a manžel na tom taky nebyl úplně dobře, takže ještěže se to všechno stihlo už předtím :-) cabal - tak kde jsou ty slibované fotečky? :-) a kdy vyrážíte na cestu? si to moooc hezky užijte, Provence je krásná...
Všem moc gratuluji!!! Mco se těším na fotky :-) Amelie u vás je to dvojnásobná gratulace, to je skvělá zpráva, druhý den po svatbě zjistit, že čekáte prcka :-) Tak ať všechno probíhá tak jak má ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky moc,opravdu :-)
Profilova fotka
Holky, i já vám všem ještě jednou moc blahopřeju. Teď nás tu už moc nezbývá - teda těch přispívajících. Po této sobotě nám odpadnou další a zbudem tu jen my pětadvacítky ;-( Doufám, že vy novomanželky s náma vydržíte až do konce...
Profilova fotka
majka - já vydržím určitě, jsem zvědavá, jestli vám to všem taky tak krásně dopadne (určitě jo) a hlavně mě zajímají fotky :o)) ty svatební fotky jsou totiž všechny děsně hezký, jak tam ze všech tryská pohoda a dobrá nálada a láska... :-D
Profilova fotka
Ahoj holky tak uz se nam blizi 17 a 18 :-) . Ja bych si ten obrad jeste zopakovala abych si to uzila. Byla jsem totiz moc nervozni :-) . Zitra sem dam nejake foto uz se tesim :-D . A vsem novopecenym panickam moooc gratuluji ;-)
ahoj holky, taky bych asi měla dát nějaké fotky, ale pořád nemám čas. to je hrozné, celé dny jsem v práci, nemám vlastně vyfoceno vůbec nic. :( ale svatební učitě potom dám. I když nemám šaty jako princezna, ale snad si to taky užiju. :)
dzein: budu se těšit na fotečky.. a držím palečky, ať se vše povede ;-) Doufám že druhá svatbička už bude bez hororových situací :-D
majka: to víš že vydržíme ;-) Těším se na fotky :-)
gabikri: já taky doufám, ale myslím, že jo :-) . Fotky určitě dám, ale až ty svatební, protože z příprav to nemá cenu, nemám čas a moc dětí.
Profilova fotka
Holky... tak mama v albu prvnich par fotek od kamaradu... profi budou az po svatebni ceste... teda reakce nektery "gratulantu" na nas vek a mou vahy, byly super... ale my se tam sami sobe libime a den jsme si uzasne uzili, tak co.... :-)
cabalkova : moc hezké fotečky..už se těším na další ;-) Jinak tohle absolutně neřeš..tito "gratulanti" budou pomlouvat naprosto každého..je to jen bledá závist..že je někdo šťastný :-p dzein: doufám, že babička tentokrát nebude detektiv Babočka :-D
Profilova fotka
gabi... diky... neresim.... sama vim, kolik mam kilo... ale na techhle si pipadam krasna a vse ostatni je mi jedno... :-) ... dekuju....
gabikri: nebude, protože je chuděra už 10 let po smrti. Ale rodiče pro jistotu taky neberu :) Jdu se podívat na ty nové fotečky, co přibyly.
Cab - moc se těším na další fotky, vypadáte oba strašně šťastně :-) A přece jen má ten říjen něco do sebe, ty fotky u stromů jsou fakt krásně barevné.
dzein: jé tak to promiň..to je mi líto |-|
Profilova fotka
cab - uplne krasne a pohodove fotky. Uplne stastne, presne jak rika mesulka. Ja chci taky tak krasny pocasi....
chara: neboj..budeš mít.celý říjen bude krásný..já jsem to tam nahoře zařídila ;-) ;-)
Profilova fotka
Cab - máte opravdu moc hezké fotky - podzim má prostě svoje kouzlo. Jste oba dva moc sympatičtí lidé, takže dost už nářků na kila atd., jsi hezká ženská, a ostatní ať třeba puknou... :-D
Profilova fotka
Jinak včera jsem byla na poslední zkoušce šatů, trochu mi je zkrátí a v pondělí 20.10. si je můžu vyzvednout. Nakonec jsem udělala i finální výběr závoje. Doma mě od něho trochu odrazovali, že mi moc nesluší, že si mám vybrat jiný, ale projednou jsem dala na sebe a budu mít ten, co jsem si vybrala já. Dlouhý, jednovrstvý, olemovaný krajkou. Taky jsme zkusili a vybrali šaty pro družičky. Zatím se ještě pořád těším.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?