Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
verunka84: tak to víš, že je lepší si vše připravit..doladit..já také vyráběla svatební vínečka s naší fotkou a různé jiné piččičundy, ale ve finále zjistíš, že si některých věcí někdo ani nevšimnul a spíš ocení, že na svatbě byla dobrá kapela (což se nám neskutečně povedlo) že se lidé bavili a že byla legrace ;-)
Profilova fotka
Tak to my výslužky děláme. V pátek před svatbou se nakrabičkuje a rozveze. Z mojí strany jich bude 31. Naštěstí nemusím všechny rozvážet, kuchařky a hosté z daleka si je vezmou prostě v neděli, jak budou odjíždět.
my výslužky měli a jsem ráda. Dávali jsme koláčky, minivínečko a kousek dortíku. Někteří hosté odcházeli domů jak vánoční stromeček, protože měli k tomu ještě výhry z Tomboly :-D
Profilova fotka
Trochu jste mě předběhly s příspěvkama a teď jsem s těma výslužkama úplně out :-D :-D :-D Dzein, já se vdávám 25.10. a taky "sijen", ale alba nám prohlídni určitě všem, možná si od každé vybereš něco...
Profilova fotka
tak to vypadá, že se vám na víkend dělá opravdu krásné počasí, nevěstinky ;-) tak ať to vydrží přeju... :-N
Profilova fotka
tady je celej den zataženo ak nevím no...
Profilova fotka
Holky, držte palce, naštěstí po včerejších skoro hororových snech jsem na dnešek spala jak mimčo :-) Snad se to všechno povede, dnes poslední dolaďovačky a zítra si to užívám, dám vědět jak to dopadlo :-) Těm co to mají v sobotu přeju vše nej a ať se jim to vydaří....
Profilova fotka
ivu neboj, tady taky sluníčko vykouklo až teď - se k vám na Moravu taky do soboty dostane.. hlásej na celý víkend teplo a jasno, tak to určitě klapne ;-) konečně bude to babí léto... vende - ty to máš už zítra, co? tak hodně štěstí, ať se všechno podaří a ať tam máš samé fajn lidičky a krásně si to užijete všecko.. :-N
Profilova fotka
holky, kéž by to babí léto vydrželo ještě do 18. ..... ale to bych asi musela vyjet s koláčkama až tam nahoru a uplatit je :-D :-D :-D uvidíme..... dnes si objednávám deštník :-D vende - užij si svůj zítřejší velký den, ........ těším se na foto :-D
vendelinka : držím palečky a těším se na slunečné fotky x-) x-)
Profilova fotka
Vendo, i já se připojuju s přáním, ať to zítra dobře dopadne. A stejně tak Margitule. Jinak už i jedenáctkám přeju, ať je to v pohodě. HOLKY, UŽIJTE SI TO!!!!!
Profilova fotka
veru... neboj, nejsi jedina, ktrera blbne kolem vyzdoby a podobnych zalezitosti... akorat pak se nektere veci zmeni a vsechno se veze... napriklad dnes mi odrekli dva lide a to uz mam vytisknuty zasedaci poradek na velkou plachtu na vyveseni u vchodu a taky mensi karticky na stoly (vzdy jedna karta na cely stul, takze proste nejde jednu jmenovku vzit a vyhodit)... ale rozhodla jsem se, ze velkou pretisknu a na malych budou proste dne jmena navic a uz to neresim... to bych se z toho picnula... jinak jsem ted byla s kamoskou na obede, a kdyz jsem ji popisovala svatebni kytku, tak jsem se konecne zacala trochu tesit... jen mam zas fobii z toho, ze budu v satech vypadat jako machna (coz budu)... dneska jsme se povinne fotili v praci a vysledek des... a to jsem si rano dala zalezet a namalovala se... tak doufam, ze moje vizazistka zafunguje jako kmotricka vila a udela z obludy nevestu... :-) Jo a to pocasi, to je parada!!!
Článek se načítá
No u nás je ještě teď trochu mlha, ale naštěstí jsme byli zařizovat v Praze, tak vím, že tam ve 12 svítilo sluníčko, tak snad bude zítra stejně :) Za chvíli půjdu na nehty, tak doufám, že to dopadne dobře. Dáváte výslužku třeba kadeřnici?
Profilova fotka
cabal - neblbni, každá nevěsta je nakonec krásná, to dobře dopadne :-) šaty typu "šlehačkový dort" sis určitě nevybrala - i když v albu máš vidět jen vršek, pokud jsem koukala správně, takže nneí důvod se bát, že ti to nebude slušet ;-) a ženich bude určitě unešen, a to je hlavní, ne? ono pro ty chlapy je to asi fakt slušnej šok, když je ta jejich najednou za princeznu :-D a to obvykle zvládne účes a šatičky.. :-) Margi a kde přesně to máte? určitě bude hezky, držím vám palce a přeju hodně štěstí a ráno víc klidu, než bylo u nás :-D já nějak honila vše na poslední chvíli..
Profilova fotka
wopi... diky za podporu, snad jo, saty jsou do A, s malou vleckou.... nedala jsem celkovou fotku, bylo by to moc nadhery najednou... ;-) Snad to dobre dopadne, mne se ten muj ve svatebnim obleku taky desne libi, a je mi jedno, jak vlastne vypada... to ze si to navlikne kvuli mne mi pripada uzasny... Vcera jsme byli na posledni domluve u pana farare... mela jsem z toho divny pocit, sice chodim k nemu do kostela, ale nepamatuje si ani moje krestni jmeno, tak mi to prislo takovy divny... ale snad i to bude ok... Bylo mi vsechno jedno, ale ted zacinam byt trochu nervozni... to ta predchozi nalada byla snad lepsi... Zitra jeste jedeme s mamkou odvezt vyzdobu do restaurace a domluvit posledni blbiny, vecer jeste vyzvednout kytky... a pak bude zbyvat uz jen posledni noc do svatby... ty pripravy ale nejak utekly... jeste pred chvili to bylo za pul roku... ;-) ;-)
margitule : taky držím palečky ;-)
Profilova fotka
cabal - mno troška předsvatební nervozity asi je potřeba, aby sis pak mohla o to víc oddechnout a ulevit si, že to dobře dopadlo :-) jinak já manžela v obleku taky moc často nevídám, tak jsem si to taky užívala - ale uženských je ta proměna myslím ještě daleko větší.. jsem váhala, měla jsem vybrané jedny šaty takové jenoduché, rovné, střízlivé.. pak jsem si ale řekla, že vdávám se jen jednou a že jindy už nebude příležitost si nějakou pořádnou róbu vzít a vyhrály ty krajky s vlečkou - i když teda i na rady kamarádek :-) a jsem ráda.. a ty v šatečkách a s dlooouhým závojem budeš určitě kočka ;-)
Tak šaty už jsou doma, všichni zvědavě přiběhli, ale neukázala jsem je nikomu :-D . V salónu fakt perfektní, ještě jsme dostali láhev vína jako pozornost podniku. Každý se mě ptá jestli jsem nervózní, je to pořád dokola. Nejhorší je na tom, že už začínám být. :-S Poslední přípravu v kostele máme za sebou. Nejsem si jistá , jestli si to všechno zapamatuji, mám z toho v hlavě guláš. Prý by bylo nejlepší se manželský slib naučit zpaměti. Jsou to jen dvě věty, ale nejsem schopna si to nějak narvat do hlavy.Pořád se mě to plete........Byla jsem ještě před měsícem moc aktivní a naučila jsem se obě dvě verze, které nám byly předloženy. Takže teď pletu vše do kupy. Na to mě bylo řečeno, že se s tím nemám zatěžovat, že mě to bude předříkáno. Stejně si ale připadám jako vůl....... ;-)
Profilova fotka
wopi... ty jsi tak laskava, dekuju... rovne a strizlive saty jsou styl moji maminky, takze se musela dost smirovat s moji volbou (vysivana krajka, koralky, flitriky, korunka, zavoj)... ale presne jak rikas, je to jednou za zivot a myslim, ze daleko vic bych litovala, ze jsem si ty krajky a zavoje neuzila, nez ze bych kdy litovala, ze jsem je mela... takze hodlam byt za romantickou princeznu... i kdyz na to nemam moc vec a zenich uz je uplne sedivy... ale co... vzdycky se najde nekdo, kdo pomluvi... a hlavne ze my dva budeme spokojeni... priznam se, ze na svatebni zvyky a povery moc nedame, takze zenich uz me v satech videl... a melo to na nej jednoznacny ucinek ... velmi pozitivni a, damy prominou, fyziologicky patrny... tak jsem mu rikala, at to hlavne nefixuje, ze pan farar by z toho asi nadseny nebyl... :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
jiiityyy... ja teda slib umim, ale zenich ho umi jen kdyz u toho nikdo neni... jak to ma rikat pred nekym dalsim, znervozni a nejdou mu slovesa... misto ponesu rika zasadne budu snaset, misto pomaha rika dopomaha a podobne... pan farar se tomu vcera usmival a rikal, ze se nic nedeje, ze podstata zustala zachovana... tak aspon budeme mit takovou komickou vlozku... ja zas mezitim zapomnelo to, co se rika u vymeny prstynku... tak to jeste nekde musim dohledat... ;-)
myslíš.... přijmi tento prsten na znamení mé věrnosti a lásky. ve jménu Otce i Syna i Ducha Svatého.... taky jsem si to nepamatovala, ale mám tu ten papír vytisknutý přímo z fary. :-)
Profilova fotka
jity... tak uz to mam, my mame: Pavle, tento prsten je znamenim vernosti.
Tak jdu spát, abych se na ten zítřek dobře vyspala :) Držte mi palečky, v sobotu je budu zase držet já vám, které to zrovna budete potřebovat. Dobrou :)
Zítřejší nevěsty, moc si ten váš den užijte, hlavně ať vyjde krásné počasí! Budu na vás myslet ;-)
Margi... držím, držím, všechny co mám a ostatním dnešním nevěstinkám samozřejmě že také. :-) :-)
Profilova fotka
Dobré ráno holky, nevíte co Lejnka? Ta už to má za sebou a ještě se s námi nepodělila o zážitky.
Profilova fotka
Dobre ranko! Holky desitky tak drzim mooc mooc pesticky. Uzijte si dnesek :-D
Profilova fotka
drzim palce vsem desitkam!! :-)
Profilova fotka
Ahoj..tak tfuj tfuj desítkám :-D :-D :-D holky ja nevim kam na to babí leto přišli tady je zataženo...jako v Brně..když se dívam na předpověd počasí na zítra oblačnosti není to o nic lepší..takže jsem smiřená..oblačno...až tak od 13 hod ma být líp..no co no...stejně to neovlvním a nenechámsi zkazit 2 nejkrasnější den v životě..ten první byl samozřejmě narození syna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Praha hlásí taky zataženo a mokré chodníky.. Ale zítra se má prý vyčasit, teď to říkali na ČT24 ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?