Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Dobré ránko, už jen dva dny... tak jaké jsou vaše pocity??? Já měla včera večer krizi, kdy jsem snad hodinu řvala do polštáře, krásně jsem se z toho vyspala a už relativně v pohodě. I když v sobotu nevím, nevím........ Všichni mě teď informují, že o víkendu má být krásně. Jsem tomu moc ráda, to barevné listí je nádherné a když u toho ještě svítí, tak to vynikne dvojnásobek. Já už si užívám dovolené a do práce půjdu až 30. října. Odpoledne frčím pro šaty a dnes večer už k nám dorazí první hosté. Už se to blíží ... strašně rychle to všechno uteklo........a jak nad tím tak přemýšlím, já mám snad i strach :-( :-(
Profilova fotka
Jity, strach jak to dopadne? Určitě dobře a budeš další, která do popisu napíše nádherné, úžasné, ale krátké... :-) Nebo máš strach z něčeho jiného? Z něčeho "vyššího"?
Profilova fotka
A taky jsem si včera trochu pobečela. Ve sklepě nám nastoupala voda a v koupelně taky - asi ucpaný odtok, ale já už prostě bláznila, že někde praskla voda. V obýváku máme na stropě mokrý flek, jak to prosakovalo z té koupelny. No, já myslela, že mě trefí, tak jsem to prostě obečela. Ještěže mám toho mýho, zrovna byl u nás, tak to prostě spravil. No, snad je to tak, jak jsem řekla na začátku - jenom ucpaný odtok.
Profilova fotka
Jéé, málem bych zapomněla, a to je to velká úleva - KONEČNĚ jsem objednala kytky. Už jsem to nemohla oddalovat, tak jsem se prostě musela rozhodnout.
Majko, ze všeho . Vzít si mě snad vezme, z toho snad obavu mít nemusím :-D . Spíš z toho, že to zítra nestihneme, ráno musíme nachystat a rozdat výslužky, potom vyzdobit sál a navozit tam všechny potřebné věci (pití , zákusky atd.,) , potom přijde na řadu výzdoba kostele a stovka dalších věcí. Ještě do toho je tu u nás pohřeb jednoho pána , který v neděli tragicky zahynul, naši chtějí a cítí povinnost se s ním jít rozloučit.. Všichni mě slibovali pomoc a teď každý volá ať se nezlobím, ale že nemůže. No co přece se z toho nezblázním ...........:-p :-p S kytkou jsem měla trápení, pořád jsem se nemohla rozhodnout, desetkrát jsem to změnila, nakonec jsem cosi v rychlovce na poslední chvíli vybrala.
Profilova fotka
No, tak s tím sálem to naprosto chápu, my to máme taky tak. Taky všechno nachystat, navozit, vyzdobit si a tak. S pomocníkama mám tentokrát trochu štěstí. Kámošky slíbily, že dojedou a zatím to fakt vypadá, že dojedou. Ono, kolikrát je lepší, čím míň tím líp. Moc lidí moc neudělá - to známe ze zkušenosti. To se spíš mluví a popíjí ... ;-) a výsledek veškerý žádný....
Holky co máte svatbu tento víkend, moc držím palečky ať všechno vyjde, má být krásně ještě krásněji, než jsme měli my x-) Hlavně žádné stresy, podstatné je, že tam dorazíte vy dva a svědkové..a to ostatní jsou nepodstatné kraviny, na kterých stejně svatba nestojí ;-) (viz. můj příspěvek do diskuse "opravdu bylo vše tak dokonalé") Ono totiž ty nedokonalosti dělají tu svatbu nezapomenutelnou :-D Jinak manžel je od svatby jak vyměněný, jsme jak milenci, co se znají dva dny..nevěřila bych, jak taková svatba zamává i s chlapem :-) Pořád volá kameramanovi a fotografovi..kdy už to bude, že se nemůže dočkat 8-) Takže holky užívejte si to...je to jen (já v to pevně doufám) jednou v životě!!!!! x-)
Profilova fotka
gábi - tak nám obřad natočil kamarád, napadlo mě to na poslední chvíli, že vlastně aspoň tu řeč bych si ráda poslechla v klidu.. jinak kamery neradi :o) a manžel furt otravuje, kdy už to od něj dostaneme - taky hrozně zvědavej... přitom ještě nemáme ani přebrané fotky a už by chtěl video :-) jinak paní profifotografka kvůli nám poněkud spěchala, takže fotky máme už od úterý, aby si je stihla taky tchyně odvézt s sebou.. naši je ještě neviděli, jen těch pár, co je na webu :-) ale naši jsou v Praze, tak to stihneme snad příští týden nějak v pohodě, až to bude zkompletované a tak...
wopi: no já video chtěla kvůli tomu, že tam budu mít natočené všechny pěkně pohromadě, ne kvůli nám.. ;-) Měli jsme opravdu šikovného a snaživého klučinu co tam pořád lítal až do večera, pak všechny obcházel aby něco vzkázali do kamery novomanželům, natáčel i tombolu u které byla neskutečná prča..tak jsem na to taky zvědavá x-)
Ahoj holky, ráda bych se přidala k vám do diskuze. Budu se vdávat 25. října.Nejprve jsem chtěla svatbu jen tajnou, jako se svědkama. Jenže já mám 2 děti a snoubenec taky. Takže jsme začali zařízovat a najdenou chci mít vše perfektní. Jenže tlačí mě čas. Asi mě motivolal tento portál, jak vidím, jak to všichni prožívají a radujou se z toho. Těm co už jsou vdané gratuluji a závidím, mám šílené nervy. Nevíte někdo jak má být 25.10? To je ještě asi brzo to vědět,že?
Profilova fotka
Ahoj dzein, to opravdu je ještě brzy. Kde máte obřad? A kolik máte hostů?
Profilova fotka
ahoj dzei, drzim palce, abyste vsechno stihli... ja od minuleho tydne razim heslo: vsechno mame a co nemam, to nepotrebujeme... jen tak se z toho nezblaznim. Jinak pocasi je spolehlive tak tri dny predem, ale myslim, ze na seznamu nebo kde jsem videla dlouhodobou predpoved do konce rijna... ma byt uz zase chladneji... ale to nic neznamena, muze se udelat krasne zrovna na ten vas den... ... jinak holky, co uz to mate za sebou... tesily jste se tesne pred svatbou, nebo uz jste chtely, aby bylo po vsem, pripadne vam to bylo jedno? Ja mam takovou smes pocitu (jako ze jsem pako, ze jsem chtela velkou svatbu, ze to bude pruda, ze budeme na fotkach vypadat blbe (jsem macata), ze to nestoji za to a bylo by lepsi brat se ve ctyrech)... no proste kolotoc myslenek... tak snad to v sobodu bude ok, ted bych to klidne zrusila a ani bych nevzdechla...
Článek se načítá
Profilova fotka
dzein - no na předpověď je fakt brzo, ale předběžně snad říkali, že by už mělo být po zbytek října hezky, tak snad vám to vyjde.. nám i den před svatbou prorokovaly přeháňky a zimu a nakonec bylo pěkně a půl dne i slunečno :-) hlavně se nenervuj - teď už těch svateb není tolik, tak si myslíš, že máš slušnou šanci sehnat a zařídit všechno i na poslední chvíli docela ;-)
cabalkova: tak já týden před svatbou jsem se netěšila vůbec, začala jsem o všem pochybovat..na Petra jsem bezdůvodně vyjížděla..no děs!!! To bych nevěřila, jak to zamává s psychikou. :-p Den před svatbou jsem měla takové nervy, že jsem usnula až nad ránem..(spala jsem všeho všudy tři hodiny) Na svatbě jsem byla jak v nějakém oparu..no a spadlo to ze mě až na hostině :-) A uvidíš..na fotkách budeš krásná ;-)
Profilova fotka
Gabi, jak píšeš.... :-) až na hostině - přesně tak si to představuju u sebe. Pořád říkám, že se těším, až budem sedět u stolu a budem se cpát svíčkovou.... 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky ...... tak včera proběhl prvníí rozvoz koláčků, v pondělí bude druhý ... a já jsem v háji s průduškama ... nemůžu skoro dýchat, jak chrčím...... samo jsem ale v práci, že .... :-| snad to vyležím o víkendu .... držte mě palce, mám na to týden .... ;-)
Profilova fotka
Veru ahoj, držím všechny čtyři. Hlavně to nepodcenit!!!!!
Profilova fotka
majka - nechci to podcenit------ jen dens a zítra prostě musím být v práci ...... :-| snad ten mucosolvan, co mám bude stačit........
Profilova fotka
ahoj,tak já se hrozně těším a bojím takže těšoboj :-D :-D včera jsme tu měla kdařnici kamošku a zkoušeli jsme drcky a ale pořád to nebylo ono až mě zkusila z těch mych kratkých nabok dat vlady a natočit a nevypadá to věru zle..viz album..měla na to už jen 15 min takže rychlovka říkala že to bude víc vyčasaný a propracovaný a zezadu budou sponky s kytičkama..no jsem spoko... dneska jdu ještě koupit misku na prstýnky,mam ten ružovej dekorační pisek tak je tam pak pichnem a ještě samodržky když ty sitovaný mit do balerinek nebud a ty puvodní samodržky jsou kratký a na nehtřy v pul 3 a mám snad hotovo... :-p Veru tek to chce vyležet.. 8-( 8-(
Profilova fotka
veru - tak přeju úspěšné uzdravení.. kdyžtak zkus ACC, je to takový šumivý do vody a mě to docela dobře na průdušky zabírá... za týden se zvládneš dát dokupy, hlavně se šetři... Gabi - na hostině - manžel včera při koukání na fotky překvapeně zjišťoval, že na hostině zřejmě měli oba svědci nějaké projevy :-) :-) i když ze mě to napětí spadlo hned po příjezdu na nádvoří, když jsem věděla, že všechno klaplo, jak má, jsme tam načas, máme kytky a paní fotografka dorazila :-)
No máme to v Ostravě a bude nás jen 10 z toho 4 děti. Rodiče nejdou, takže rychlý oběd a potom mejdan doma. Ale jinak nemám fakt nic, teda koupila jsem si šaty a prstýnky. Děcka nemají zatím nic. Nechce se mi kupovat tolik malých oblečků a kravatiček :-) (teda 3x, malá má šaty). Vůbec třeba nevím k čemu jsou pompadurky, čokoladky, nějaké cedulky a tak. Já jsem zavolala telefonicky do restaurace, že objednávám 10x scíčkovou + polívku. Tak se ještě zasměju, jak tam příjdeme :-) Aby vůbec nějaký oběd byl!
Profilova fotka
dzein - tak to máš všechno zařízené :-) my taky neměli skoro nic, výzdobu nám nějak udělala hospoda, auto jsem měla z půjčovny, tak příjelo ozdobené od nich, ostatní auta byla bez výzdoby, nestíhalo se... a něco hezkého čistého na děti určitě máte, nemusí být v obleku přece, to mi taky přijde jako zbytečnost celkem.. čokoládky a podobně jsou úplně zbytečné.. jestli máš pocit, že to je "málo svatební" zkus so kdyžtak domluvit v té restauraci, že chcete nějakou slavnostnější tabuli případně, nebo jestli nemají nějaký salonek.. a kdybys chtěla přece jen vizitky, můžeš si je udělat sama, taky jsme měli jen na barevné čtvrtce ozdobně vystřiženou bílou kartičku s natištěným jménem a jak se to všem líbilo.. je to vpodstatě jen o tom, že to vypadá slavnostněji, stejěn se všichni určitě znáte :) pompadurku mi ušil ženich dva dny před svatbou, já si na ní den před svatbou dodělala mašĺi a bylo - vpodstatě jsem jen chtěla mít po ruce rtěnku a kapesníky a tak, ale nakonec jsem to stejně odevzdala do úschovy kamarádce :o)
Profilova fotka
Ivuu, dívala jsem se na tvoje fotky účesu a taky se mi nejlíp líbil ten poslední. Budeš kóča... ;-) Dzein, šaty pro děti - souhlasím s wopi - nejsou důležité. To už je opravdu jen na efekt.
Profilova fotka
Ivu - tak jsem taky koukla na účesy a budeš kóča :-) moc hezký.. ono jak se to natočí, tak jdou i s relativně krátkýma vlasama zázraky :-) já měla akorát problém, že mi na mých vlasech nic nedrží, takže co nebylo zasponkované, hned se narovnalo - původně jsem měla mít ty rozpuštěné vlasy vlnité, ještě si paní kadeřnice chválila, jak mi to kráááásně drží - hned první fotka po vystoupení z auta ukazuje, jak se mi to už úplně natáhlo :-) jen mi držely pramínky odděleně, jinak nic.. ale nakonec to taky bylo hezké :-) a s těma samodržkama přeju úspěšný lov - já měla nakonec normální matné tělové z toho Markse Spencera a v pohodě.. měla jsem je až skoro pod zadek, a to mám pocit, že to byly jen "Large" - někdy mají i "ExLarge" - tak to kdyžtak zkus tam...
Ivu: ten účes je super, budeš nádherná nevěsta x-) x-)
Profilova fotka
Wopi zkusím...musím sehnat delší ... děkuju za pocghvalu učesu... :-D :-D :-D ty dvě poslední koláže jsoi jeden učes ale focený ze všech možných uhlu... :-p :-p :-p Dzein-to máte v pohodě když člověk nelpí na detailech tak to jde zvladnout i takhle...a ke spokojenosti všech :-p :-p :-p my nemáme výslužky ani čokoládky ani jmenovky...
No my měli jmenovky, ale stejně na nic.. všichni si stejně přesedli jak chtěli :-p To kdybych věděla, tak se na to vyprdnu ;-)
Profilova fotka
ivu - taky jsme neměli výslužky a byla jsem ráda, že se o to aspoň pak nemusíme starat :-) a nikdo si nestěžoval :) vizitky jsme dělali jen na oběd, tak nás bylo 10 a seděli jsme podle nich, k té tabuli to vypadalo hezky - jinak to taky bylo na každém, akorát jsem pak přesadila a seznámila asi 4 lidičky, ale to by asi stejně chtělo osobní zásah :-)
Profilova fotka
ty joooo - tak teď mám pocit, že jsem jediná šílená 8-) :-D my máme totiž snad vše, co jde :-D :-D ale asi je to tím, že jsem svatbu "detailovali" oba a to celý půl rok :-D a taky je to asi i tím, že jsem zatím sami dva....staráme se jen o sebe .... 8-)
Aha, tak jmenovky vypouštím, nejhorší je, že pro kluky mám košile ( nové a společenské), akorát kromě riflí nic nemají. Rifle jsou asi hloupé, že? A je tu někdo kdo se vdává 25? Ráda bych se podívala alespon na album z příprav. Já zatím nemám žádné album, nějak nemám čas ani na to. A teď jsem v práci :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?