Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Taky budeme mít malou svatbičku:-)..a navíc v šatech chci zůstat celý den...abych si je užila:-))))..... věřím že se na ně těšíš..já se taky těším, a to ještě nevím, co budu mít..... :-D Nemáš nějakou fotečku šatů?...:-)....
Přesně!!! Já se z nich taky nechci vysvlíkat :-D . Foto mám, ale nemám album, protože moje drahá polovička sem občas zabrousí a já nechci, aby viděl, co nemá... 8-)
Profilova fotka
:-D Tak to chápu:-).....i když já jsem ty moje předběžně vybrané šaty co mám tady v albumu miláčkovi ukázala...:-)..ptala jsem se ho, jestli je chce vidět..a on nejdřív že ne, že se nechá překvapit..ale pak nakonec je chtěl vidět:-)) Kolik plánujete lidí na svatbě?......
To já s nim řešila, jestli bude mít dost silný vůle, aby se nepodíval, když ví, že je mam někde v PC, a on mi na to povídá: Když se podívam, tak budeš naštvaná, že jsem se podíval, a když se nepodívam, tak budeš naštvaná, že mě to nezajímá, tak mi řekni, co po mně chceš." :-D :-D :-D Jenom rodiče + nejlepší kamarádi - který maj většinou partnery/ky, takže kolem dvaceti lidí... Hlavně ta hostinka bude "malá" v tom, že prdíme na tu klasiku jako svatební výzdoba apod., prostě půjdem posedět a uvidí se :-p :-p
Profilova fotka
:-D :-D ..takže co po něm vlastně chceš?.... :-D :-D :-D Tak my budem mít max 12 lidí...a snad už by se to nemělo navíšit. Úplně nám to tak stačí:-)..Oběd s posezením máme v takové malé restauračce, takže tam budem sami a budem mít klídek......
Ahoj holky :-) , tak jsem po kratší odmlce zpátky, no nám se celé teď všechno nějak podělalo a všechno zkomplikovalo. Měli jsme v rodině pohřeb a ztráta mladého člověka vždy bolí a všechny lidi na dost dlouho rozhodí. ;-( ;-( ;-( ;-( . No původně jsem pořád zastávala názor malá svatba, ale teď jsem se rozhodla pozvat kompletně celou rodinku ať máme taky důvod někdy se všichni někdy sejít ve veselé náladě. Já kromě zamluvených šatů na zkoušku nemám ještě nic, ženich na rozdíl ode mě má aspoň boty. :-) (nepočítám zamluvený kostel, cukrářku a restauraci) Jak si to tu pročítám tak zjišťuju, že bych si měla řádně švihnout ať to stihneme a všechno klapne tak jak mám. Jen si strašně moc přeji ať už nás nic špatného nepotká.
Profilova fotka
jjiittyy: to je mě líto, že máte takové smutné starosti. A je od vás hezké, že chcete udělat velkou svatbu, proto, aby jste se všichni sešli ve veselé náladě:-).......ztráta kohokoliv blízkého je vždycky hrozná..sama to znám..ale život jde dál.......a i ty co odešli nám zůstávají v našich srdcích a myšlenkách.....:-)
Semy.cz : moc hezky jsi to napsala, díky :-)
Profilova fotka
Jinak holky, držte mě pěstí na víkend..jedeme na Slovensko k přítelově rodině.......maminka ještě nic netuší o svatbě....a dá se říct, že moc netuší, že spolu bydlíme ;-) ....jsme hold nedočkavci:-)...takže bude trošku šok:-)
Tak to bude zcela jistě překvapení, ale určitě milé překvápko ;-) ;-) . To my budem o víkendu lítat po půdě s metrem a měřit a měřit a zase měřit a dohadovat se co jak uděláme. Chtěli by jsme po velikonocích se konečně pustit do výstavby toho našeho hnízdečka. Já doma ležím s chřipkou, tedy měla bych ležet, ale už mě otrnulo, takže teď vymýšlím co bych kde vyvedla :-D
Profilova fotka
Jo, tak to znám...jak co kde vyvádět...hihi :-D Tak to vám přeju ať se budování daří podle vašich představ...:-))) To my si budem užívat o víkendu volna.....jedem už ve čtvrtek po obědě a vracíme se v pondělí v noci.......takže kráááásně prodloužený víkend......něco jako malá "dovolená"......:-)
Hlasim se take do rijnove diskuze!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Vítám tě Rosino:-)...... To jste změnili termín?....koukám že máš psaný 30. červen.....
A kam že to jedete na to Slovenko??? To víš já to mám na Slovensko co by kamenem dohodil... jsem to ale zvědavá baba, co??? :-p :-p Taková malá dovolená vždy bodne, to by se mě taky líbilo. ;-) ;-)
Profilova fotka
Do Košic :-D ...a odkad ty teda jseš, že to máš takový kousek? Já jsem taky zvědavá baba :-D jsme na tom stejně :-N :-N :-N
Profilova fotka
AHoj ahoj, tak ja musim od posledniho prispevku zahlasit zmenu. Mame datum, hura, hura, bude to 11. rijna, paradni den. Predbezne mam domluvenou restauraci (respektive penzion), mam satky a fotografa, v pondeli jdu za panem fararem domluvit se, jestli se mu to teda definitivne hodi a pak uz to pojede samo... akorat jsem si teda delala rozpocet, tak nahrubo, a to je teda mazec.... taky se dostavate na tak sileny sumy?
Profilova fotka
cabalkova: gratuluju k datumu:-)) Jak budete mít velikou svatbu?..... Jinak o rozpočtu mě ani nemluv....už si říkáme, že letní dovolenou budeme muset omezit, aby byli penízky na svatbu.... :-( :-| 8-)
Já jsem od Vsetína a mám asi tak 5 kiláků na slovenské hranice, ovšem do Košic je to krapek dál, to je pravda, že tomu se už kousek říct nedá 8-) 8-) O rozpočtu taky raději ani nemluvím, no budeme se snažit ušetřit na takových věcech jako je vlastnoruční výroba oznamka atd................ ;-) ;-)
Profilova fotka
No Vsetín je od Košic malinko dál .....přesně tak..my budem dělat oznamko až po svatbě.....a taky sami.... :-D Taky jak jsem psala už dříve něco ušetříme díky tomu, že máme nějaké zlato na prstýnky...... No, ale i tak to asi bude perné..... :-(
jeee to sem zapomnela zmenit, ten termin sme meli jsete nez jsem jela na staz, tak jsem to pak museli posunout, ale na beremese jsem to zapomnela udelat :-)
cabalkova: Z myho rozpoctu jsem taky malem dostala infarkt. Ale co se da delat, snazime se usetrit taky na zlate za prstynky. Holky nevite nektera, jestli kdyz mame hafo zluteho zlata ale prstynky chceme z bileho - jestli to jde nejak zaonačit ve zlatnictví ?
Profilova fotka
No, pokud jde o velikost svatby, tak vzhledem k tomu ze muj bratr i bratr zenicha uz maji rodinu, tak jen pribuznych je nas kolem 30, a to nepocitam zadny kamarady, taky clovek musi rict lidem z prace... nebo ne? Ja fakt nevim,. Uz jsme opustili predstavu normalni hostiny, budeme mit raut, aby to vyslo alespon trochu levneji, ale i tak to zatim vypada tak na 70 lidi. Leda bychom se rozhodli na vsechno se vykaslat a byt jenom s pribuznymi... ale to se mi zase nechce... a necche se mi to delat ani na dvakrat, jako ze nedriv hostina a pak mejdan pro kamarady, chceme se brat az odpoledne, aby bylo dost casu na pripravu a vsechno probehlo v pohode...Ale zacina z toho byt teda peknej monstrpodnik.... ach jo... co vy? Jak resite, koho pozvat a koho ne?
Profilova fotka
Rosina: to zlato jde dát protihodnotou....prostě si necháte udělat to co se vám líbí, nebo si vyberete z nabídky a protihodnotou vám vezmou to zlato..mám s tím už zkušenosti, takjže si myslím, že tam kde zlato vykupují určitě vyhoví i s tímhle..... :-)
Profilova fotka
Cabalkova: fíha..70...to už je pěkná "skupina" :-D :-D My jsme to nějak moc neřešili..hned jsme si řekli, že svatbu chceme malou....tudíž tam budou jen rodiče, sourozenci + partneři (každý máme jednoho sourozence) a dva svědci + partneři.....za svědky nám jdou naši nejbližší kamarádi.....no a pro zbytek rodiny uděláme nějaké posazení až se vrátíme ze svatební cesty....ale to už bude takový normální posezení..... :-)
Profilova fotka
PS: a lidi z práce jsou pro nás lidi z práce, takže jsme ani nemysleli vůbec na to, že by jsme je měli na svatbě..když se přijdou podívat na radnici, tak nás to určitě potěší.......ale vím že ani oni nepočítají s pozváním:-)
Profilova fotka
No, to je složity, kolegyne z prace (dve) jsou zaroven moje letite a velmi dobre kamaradky, tak ty bych tam chtela mit. Jenomze co dalsi 4 kolegove, tem nemam rikat? Nebo mam na oslavu pozvat jen ty dve a tim to hasne? Nebo nezvat nikoho? Je to takovy blby...
Profilova fotka
Aha, no tak to je taková "ošemetná" situace...ale myslím si, že bych asi pozvala jen ty dvě, co jsou zároveň i kamarádky....a těm ostatním pak přinesla třeba kus dortíka, nebo něco:-))))
Profilova fotka
No, to je taky reseni. My mame obrad za Prahou a jeste v sobotu, tak si stejne myslim, ze mi nekteri reknou, ze nedorazi, takze az to oznamime oficialne a rozesleme oznamko, tak (aspon doufam) ta skupina jeste proridne. Jinak se do toho penzionku, kde pak mame mit raut, ani nevejdeme a to by byla skoda. :o) A s tou praci, ono je to blby, protoze my mame salove kancelare, coz je dost horor, a krome toho se tam taky nic neutaji... takze to bude chtit fakt asi poradny kus diplomatickeho umeni, nejak to ustat...
Profilova fotka
Tak pokud jsou to aspoň trošku normální lidi, tak to snad pochopí.....je to přece vaše svatba....a tam má mít každý toho, koho tam chce mít...záleží to jen na vás....:-)....
My budeme mít taky kolem 70 lidí a to jen rodinu, je nás zkrátka moc. Kamarády už nezveme, (to by se nám to ještě navýšilo) kdo bude chtít, bude možnost mít přijít se mrknout do kostele na obřad a samozřejmě, že dostane i svatební výslužku ;-). Nevím jestli se některé kámošky nenaštvou, že já jim byla na svatbě a já nikoho nezvu, ale to už by nás bylo fakt moc a dost by to zatížilo i náš rozpočet, no prostě si myslím ať uděláme cokoliv, vždy se někdo najde kdo to zkritizuje :-p :-p :-p

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?