Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
To chce klid :-D Teď se mi to kecá, ale fakt je to brnkačka :-D :-D :-D
Profilova fotka
snad tu ještě nebyl tento odkaz na počasí http://zpravy.idnes.cz/cas-kratkych-r...
Profilova fotka
Tak se nám ten říjen pěkně rozjel... ;-) Holky, všechny jste to měly hezké, těším se na profi fotky. Nunu, gratuluju k početí a přeju ať to hlavně dobře dopadne.
Profilova fotka
Ahoj holky, všem, co už nejste po tomto víkendu slečny moc a mocc gratuluju :-) Těším se až mrknu na fotky. Tady u nás počasí v sobotu moc nebylo, pršelo a až kolem poledne přestalo, ale sluníčko zůstalo za mraky celý den. Myslela jsem na všechny co se vdávají, jsem ráda, že aspoň jinde v republice to vyšlo :-) Nunu, taky moc gratuluju, hlavně na sebe dávej pozor, držím palečky ať je všechno v pořádku... Já už taky začínám plašit, už je pondělí a mám to v pátek!!! Nám naštěstí do svatby mluví jen skoromanjelova mamča, ale zatím se statečně bráníme :-) Ale včera jsem z ní byla trošku mimo, pořád se snaží něco řešit a tak trochu dodatečně, když už je vše zařízeno, si vymýšlí další koláče, kus svatebního dortu pro tetu a tak... No ale jak říkám, zatím odoláváme a stojíme si za svým :-) Co u vás holky, co se ještě chystáte, jak to probíhá? Počasí by mělo být krásné....
Profilova fotka
vende... u nas je ted chvilemi taky napeti, protoze nekdo neco preorganizuje nebo "vymysli" uz vymyslene, tak je pak trochu dusno... ale snazim se neresit a pokud mi nebudou chtit vnucovat jineho zenicha nebo svatebni saty, kaslu na to... :-) Drzim palce vsem nam, co to mame tenhle vikend, abychom vydrzely s nervama a pocasi se umoudrilo... vsak ho slibovali, tak jiste bude... ;-) ;-)
Profilova fotka
holky, ještě jednou díky :-) a teda vypadá to , že budete mít příští víkend snad krásně, tak držím palce, aby to vyšlo... já už jsem v práci, naštěstí :-) manžel se stará o program tchyni, pojede až zítra v noci domů...
Profilova fotka
wopi, gabi a všechny už paní :-D vše nej a hodně štěstí a lásky a zdraví a pohody :-D :-D :-D měly jste štestí (v Praze) u nás (Ostrava) pršelo celý den fakt ale hnus - myslela jsem na vás ..... tento týden má být super, ale co příští ?????????? :-| :-| :-|
Profilova fotka
Veru, neboj, mělo by být hezky až do konce října... Babí léto je tady :-) Caba... no my jsme se snažili do toho okolí (hlavně maminky) zatáhnout co nejmíň, nejvíc mi pomohla švagrová a teď si maminka vzpomene, že chce ještě toto nebo tamto, když už je všechno objednáno a tak... Tak mě to točí :-) ale říkám si, což, stejně už to je za pár... Dokonce mám tak trochu pocit (a Michal mi to potvrdil), že se na nás trochu zlobí, že jsme ji do toho víc nezatáhli... no snad ji to přejde, vůbec mi připadá, že řeší věci, které by vůbec nemusela...
všem nevěstám moc gratuluju! Mylsela jsem na vás, když bylo ráno u nás tak hezky - hlavně na wopi, Brandýs máme nejblíž, tak jsem si řikala, že aspoň tam bude stejné :)
Profilova fotka
nunu ------ gratulujiiiiiii :-D :-D :-D jupí jou :-D :-D :-D já chci taky :-( ... ale to taky nejdřív musím přestat papkat ty kulaté zabijáky ;-) :-D :-p vende - snad jo, ať je klidně 10st, ale ať svítí slunko a neprší hlavně .... ;-) ty to máš teď 10.10. --- to má být hezky... ;-)
Profilova fotka
veru... jj, vypadá to, že nám by to mohlo vyjít :-) uvidíš, i 18. bude krásně... no jinak, my už jsme taky začli pomýšlet na mimi, ale zrovna mě povýšili v práci, tak... mimi ještě asi počká :-) stejně jsme se původně dohodli, že až postavíme domek a budem mít zázemí...
Profilova fotka
vende - já nevím, sice mě možná také čekají nějaké změny v práci, ...ale poslední dobou cítím, že teď prostě chci mít jiné starosti, než ty pracovní ..... my stejně budem stavět až za pár let, .... zatím jsme v bytě ..... a čekat, až dostavíme, to se nám nechce, prtž to může být taky za 10 let ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
vende.... my do toho rodiny nezapojovali v podstate vubec, a o to je to ted desivejsi, kdyz si na posledni chvili vzpomenou, ze by chteli tohle nebo tamto, pripadne vymysleji, jak neco udelat, kdyz uz je to pritom davno vymyslene, jenze oni to chteji jinak, a tak do toho vnaseji zmatek... ale prezijem to... snazim se jit cestou nejmensiho odporu a pokud mi to nejak zasadne nevadi, tak jim vyjit vstric... vsak jde i o to, aby si to taky uzili, ne? :-) :-)
Profilova fotka
ccabal - se nenech znervoznit, prostě oznam, že to už zařízené je, tak ať to neřeší ;-) a je to vaše svatba, tak záleží, jak to chcete vy - okolí tam jde kvůli vám, ne vy kvůli nim :-) si to užijou i tak, jen jim to musíš hezky vysvětlit ;-) když už to máte zařízené, proč se stresovat zase se změnama? ;-)
Profilova fotka
cabal.. taky jsem se snažila vyjít vstříc, i když nevím s jak velkým úspěchem se to setkalo :-) Ale co už... prostě se budu snažit to přežít a nenechat si zkazit náladu :-) veru... no já zatím ty pracovní starosti moc dlouho nemám, jsem v pracovním procesu rok a kousek... stavět se chystáme příští rok, takže snad zas až tak dlouho čekat nebudem :-D čekat 10 let by se mi taky nechtělo :-(
ahojte novopečené paničky, moc Vám gratuluji a přeji jen a jen to NEJlepší co jde :-) Už to máte konečně za sebou, se někdo má. Holky jinak moc děkuji za gratulaci a za rady. Nebojte, jen ležím a ležím a nechávám se obskakovat :-D jo hold má to své výhody :-D Veruš už jsi byla v tom obchodě? je to první odbočka do prava, jsem se spletla. Je tam otevřeno do 15hod. Už konečně vím, jak bude vypadat naše tabule. Nadšená opravdu jsem, ale všeho je málo. Tak znovu na látku, svíčky, kamínky, no prostě všechno. Mě asi picne. :-D Holky hlavně nějaké fotečky ze svatby už dávejte :-D :-D
Ahoj holky a už vdané paní:-) Tak vám všem vdaným uz gratuluji:-)Máte krásné fotky.. Já začínám mít žaludeční neurózu..Obřad mám nejspíš jako jediná teď ve středu..má být hezky tak doufám že se vše podaří..držte palce.. nunuakrtek: moc blahopreju k miminku ;-)
Profilova fotka
lejnka - jojo, to máte mít snad nejteplejší den týdne, ne? určitě to klapne a budete mít krásně.. co že jste si vybrali prostředek týdne? nunu - správně, hezky se šetři ;-)
wopi: no říkaji vsichni ze ma byt hezky, tak se tesim :-) ..prostredek tydne se nam libil, protoze budeme na zamku i v parku sami a neni tam zadny dalsi par..a hlavne se taky ukazalo kdo chce opravdu prijet jen kvuli nam ;-)
Profilova fotka
lejnka - tak to jo :-) první argument beru, ten druhý aaž tak úplně ne.. třeba já už do konce roku nemám dovolenou, takže kdyby se vdávala takhle nějaká kamarádka, měla bych prostě smůlu.. :-) já nechtěla lidem komplikovat život, tak jsme to dali na sobotu :-) už takhle za námi museli cestovat do jiného města :-)
wopi: no to jo - ale to ja chapu, kdyz to takhle nejde..proto jsem davala vedet dopredu a vsechny me kamaradky maji dovcu ;-) ..me jen mrzi ze neprijedou lidi zkratka jen proto ze se nemuzou opit, protoze jdou druhy den do prace..prece to nema byt jen o tom se opit..
Profilova fotka
lejnka tak to jooo - mě naopak potěšilo, že fůra lidí dojela autem a ani neremcala, že nemůže pít :o) a neopil se nikdo
wopi: tak to je krasny ze mate tak fajn kamarady a blizke ;-) ja doufam ze to taky bude dobre.. ted jsem prohlizela fotky -uzasny 8-) taky bych chtěla kyti ve vlasech..jsem zvedava co mi kvetinarka pripravi..moc vam to sluselo - ty saty co mas, tak jsem taky chtela a bohuzel uz nesehnala v mem cisle..takze mam nakonec usite..
holky, zbylym rijenkam drzim pesti stesti x-)
Profilova fotka
Holky,velké gratulace čerstvým manželkám.Doufám že nebudeme zoufalé. :-D A my co máme svatbu v sobotu,perfektní počasí nám přeju...........
Už se nám to jedenáctkám krátí, co?? Jste nervózní??? :-D :-D Já malinko ano, dnes jsme byli na faře projít předem jak bude asi vypadat obřad, no jsem z toho vyklepaná. Nervozita roste i u jiných lidí, jak už tu bylo řečeno na poslední chvíli se nám taky začínají všichni do všeho plést a kritizuji co jak máme nebo naopak nemáme. Jinak u nás (Vsetín) přes den počasí docela fajn, ale teď večer leje jak z konve. Snad se to vyprší a o víkendu se na obloze ukáže sluníčko.
jjiittyy - v sobotu budete mít krásně, to budou fotky ;-) Moc vám všem přeji krásné počasí, my jsme měli zataženo, ale aspoň nepršelo. Jo a holky, normálně bych nevěřila, jak se ty šaty dovedou během pár minut zašpinit, dnes jsem je vracela a dívala jsem se, že byly jak prasátko :-N Jen jsem vystoupila u zámku z auta, tak jsem je hned prohnala kaluží, když jsem viděla ty černé kapky, tak mě políval pot...to všechno jen díky té mé slavné vlečce, nebýt ní, tak je to v pohodě, ale i tak mi to majitelka salonu v pohodě vzala, ještě říkala, že to je dobrý, že zažila horší zašpinění :-)
Profilova fotka
Jejda holky fakt ze jo uz mame 11 coby dup :-N Vubec me to nedochazi. Dnes jsme prelivali vino do petek a mam od cervenyho pekne spinavy ruce. Potvora jak barvi ]-( Jsem hlavne rada ze bude krasne doufam. Mate vse nachystano??
No jo, krátí krátí... Teď je na řadě Lence, pak Vendy a já a pak Cab, Jity, Ivuu, Amel a Lidunka (doufám, že jsem na nikoho z diskuze nezapomněla). Začínám být docela nervózní - ne z něčeho konkrétního, prostě tak všeobecně
Profilova fotka
Jo a desitkam at se vse vydari podle predstav a at je ten den D proste uzasny :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?