Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
mesulka - gratuluju moooc, snad už je všechno zlé za vámi a budete jen a jen v pohodě.. těsím se na fotky.. Nunu- taky gratuluju, drýžím palce, aby bylo všechno tak, jak má... a hlavně se nestresuj se svatebníma přípravama :-) je to vážně hlavně o vás dvou a lidech, co vás mají rádi.. ostatní věci jsou jen navíc a za nějaké stresy to nestojí určitě ;-) a ty se musíš šetřit :-) ale řeknu vám, měla jsem pěkně rozhoupaný žaludek včera ráno, trošku jsem se zklidnila a uvolnila až když si mě vzala do prádla pani česačka a líčička :-D přeju všem říjnovkám, aby se vám vyvedlo nejmíň tak jako nám - já jsem spíš čekala katastrofy a fakt to byl můj nejúžasnější den v životě zatím asi :-)
Profilova fotka
Wopi! moc gratuluju! Počasí Vám vyšlo úžasně! Jsem ráda, že se vám ten veliký den povedl podle vašich představ. Svaba není o barvě mašlí to máš pravdu, jen se to ve fázi příprav (mně) špatně chápe:). Zrovna jsme měli poradu o svatbě, upřesnění, rozpočet a tak. No počasí - sněhu - se celkem bojím:(
Profilova fotka
Mesulko, gratuluju - snad se vám bude dařit trochu lépe, rozhodně vám moc fandím - ať se domluvíte a tolerujete vzájemně. x-) Nunu! to je krásná zpráva - gratuluju a pěkně lež!! ;-)
Holky díky moc ;-) Bylo to super, manžel mě vůbec nemohl poznat, když jsem vyšla z auta, tak jen hleděl a nevěděl co má dělat :-D No sama sobě jsem se líbila a to je dobře ;-) Holky nemějte vůbec strach, já vím, že to říká po svatbě každá, ale je to fakt. My jsme se ještě před obřadem šli trochu fotit, takže jsem vůbec neměla čas přemýšlet, že za chvilku se budu vdávat. A pak už to byla rychlovka, došli jsme do síně, všechno nám vysvětlili a už se šlo na věc, takže na žádný stres ani nebyl čas...Terezku hlídala jedna babička, pak si stoupla a dívala se na nás, šla za dědou(mým taťkou, který seděl hned vedle mě), sedla si mu na klín a dívala se na nás, takže do proslovu oddávající bylo jen slyšet MAMÍÍÍ, TATÍÍÍ...pak si stoupla, došla za mnou a vyjeveně na mě MAMÍ???tak to jsme padali smíchy. Ale jinak v pohodě, byla to fakt rychlovka. Ještě mi pořád nedochází, že jsem vlastně už vdaná :-D S kytkou jsem byla hrozně spokojená, na tu jsem se nemohla vynadívat, šaty úžasné. Akorát od rána pršelo, tak jsem měla nervy v háji, ale jen jsem vyšla přichystaná před dům a dojel pro mě taťka, tak přestalo pršet, jako by to bylo fakt nachystané a od té doby nespadla ani jedna kapka. No ale kaluže byly všude, takže jen jsem u zámkku vystoupila z auta, tak jsem si vlečku prohnala v bahně...No fotky budou v pátek, tak to se hrozně těším, focení jsme si oba moc užívali. Takže holky žádný stres, ono to opravdu nic není ;-)
Jo a celý den mi manžel říkal, jak mi to strašně moc sluší a že mě hrozně miluje :-N To se krásně poslouchalo ;-)
Profilova fotka
mesulko - ja jsem na Vas tak myslela a hrozne jsem se bala, ze se nakonec brat nebudete. To je dobre! obema Vam mesu-wopi gratuluju!!!! Ja zrovna chtela vsechno zrusit, protoze je to stres. Ten muj je porad v Gruzii a o nic se nezajima. Az mi prislo, ze je fiktivni a ze je to cele nejaka virtualni realita. Fakt jsem dneska cely den probrecela. A pritom je tak nadherne. Hned bych si to s Vama uz vymenila a nemusela jeste resit, ze mam saty v barve lososa a ne slonovou kost a ze mi zatim jsou maly a ze me to vubec tedka nebavi ten stres.
Profilova fotka
Holky mooc vasm gratuluji ;-) Skoda ze nemate fotky :-| Uz se tesim na nasi sobotu a mam taky ty nervicky.
Profilova fotka
Moc gratuluji mesu i wopi! x-) Tesim se na fotecky x-) Mesu - my jsme se taky behem obradu s malou malem pocurali smichy :-D a to ani nemluvila :-D Chara - ja jsem mela krizi 2 dny pred svatbou, prislo mi ze nic nemuzu stihnout a ten muj chlap, ktery se na pripravach podilel minimalne i ten posledni tyden, me sral uplne maximalne ;-) Oni jsou fakt vsichni stejni :-) Ja jsem nejvice asi resila vyzdobu tabule, nakonec jsem ji vytvorila uplne prekrasnou a jak na potvoru ji nikdo nevyfotil :-D ani mi ji nikdo nijak zvlast nepochvalil, takze fakt klid, stresujem se uplne zbytecne ;-) A saty jsem menila 3 dny pred svatbou protoze jsem se do tech puvodnich nevesla, vzala jsem prvni co byly volne ve vetsim cisle a sla domu ;))
Profilova fotka
díky za gratulace :) a já už fotky mám, jen ty oficiální budou trvat... bylo to ale úžasné, připadala jsem si jak filmová hvězda na zájezdě japonských turistů - foťáků kolem cvakalo tolik, že si nejsem jistá, jestli všechny fotky vůbec někdy uvidím :-) jedno cedeso mám už doma :-) kamarádka se mezi obřadem a oslavoü stavila doma a všechno mi vypálila.. a bude nakonec i video, na poslední chvíli jsem se zeptala a kamarád si půjčil cestou na svatbu kytaru a celý obřad natočil, tak jsem zvědavá... jinak tabuli jsem netvořila, udělali nám ji v hospodě, výzdoba byla z umělých kytek a stejně to bylo krásné a ani si nikdo moc nevšiml.. auto z půhjčovny mělo taky umělé kytí, taky to nikdo nezjistil skoro :o) a asi chápu, proč jsou některé nevěsty pak zklamané, protože když těm přípravám věnují takové nervy a tolik práce a energie a on si toho pak nikdo pořádně nevšimne nebo je něco jinak, než mělo být a je to zklame.. já měla nakonec jinou kytičku trochu, než jsme si dohodly, ale byla jsem nadšená - auta jsme neměli nazdobená, protože se to fakt nestíhalo, nemám jedinou fotku z domova z příprav, z baráku jsem vycházela sama s taškou, kdytky nesla za mnou mamka ještě v krabici, první foto je až z příjezdu na zámek a vůbec mi to nevadí.. takže hlavně kliiid ;-) chara - se hlavně neznervózňuj, že ti chlap nepomáhá, šaty máš, šperky taky, boty taky? pak potřebuješ prstýnky a ženicha a zbytek je fakt navíc... já neřešila fakt skoro nic - kamarádům jsem jen dala info kdy a kde, poslala mapku a hodiny, jak kam dojít a oni už se poorganizovali sami.. i paní fotografku na hostinu za náma dovezli, o nic jsem se nemusela starat... takže moje rada zní - řesit jen nejnutnější a zbytečně nestresovat, ono to všechno nějak dopadne :-) manžel strašil 14 dní předem s počasím, já furt říkala, ať panikaří až když v den svatby bude průtrž mračen a měla jsem pravdu - nakonec nám meteorologům navzdory dokonce svítilo sluníčko :-)
Profilova fotka
a jestli jste nezlobili, nahraju vám sem nějakou fotku :-)
Profilova fotka
luci a wopi - vy jste uplne maximalne pohodacky. Ja jsem fakt uzlik nervu! Jeden kamos mi rekl: "Hele, my chlapi jsme vazne na h..., ale my se fakt snazime!!!" Tak nevim. Pritom se vdavat byl napad toho myho. ALe pak to na me vsechno delegoval a na vsechno kasle. Easy. Ach jo. Ma prijet den pred svatbou - a budu se muset hodne drzet, abych mu to nevycetla, jako spravna semetrika. Vlastne dost obdivuju nase, ze do me nesijou jeste vic a neprudej, ze mi vubec nepomaha. Na druhou stranu uz by cekat, az jednou bude prihodnejsi cas... nepomohlo. Tak ja jdu tedka sama na posledni pripravu za nasim knezem a je mi zase na nic.
Profilova fotka
mesu, lucija.... chceme nejake poradne fotky!!!! byli jsme se dnes se skoromanzelem pojit na mistech, kde se budeme fotit a parada, zlate listi, v jezirku jeste porad rozkvetle lekniny, teda kdyby bylo jako dneska, budou to fakt kycovity fotky, ale parada... nunu... gratuluju, hlavne opatrne... a jak zvladnes tu svatbu, co ti pani doktori rikali? My se snazime, ale zatim nic... snad uz taky brzy. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
chara kliiiiid ;-) to fakt dobře dopadne, se nenech svatbou předem znechutit :-) určitě tě pochválí a bude z tebe unešený, jak jsi šikiovná a krásná nevěsta.. hlavně zachovat chladnou hlavu :-) cabal - já mám zatím jen momentky spíš, nenašla jsem ani jednu, kde by byly vidět komplet šaty i kytka :-) spíš počřkám na profifotky.. a musím se zeptat manžela, jestli to sem smím dát :-)
Profilova fotka
wopi.... a jak jste si to uzili? Nejake rady nam na pristi osbotu? :-)
Profilova fotka
cabal jooo, hlavně klid :-) mě teda všechno klaplo, dodavatelé (vizážistka, květinářka i řidič s autem) dojeli na minutu přesně, stejně jsme pak měli při odchodu z domu zmatek - zároveň šla ségra s dětma, já si vezla věci na převlečení a tak, kožíšek, naši psa a věci pro něj.. prostě blázinec, psala jsem, fotku nemám ani jednu.. a pak jsme dojeli k ženichovi a ten stále neměl odvoz, zdržela je slušně zácpa.. k zámku jsme dojeli deset minut předem, všichni už na nás čekali, ale všechno se stihlo.. paní matrikářka dorazila asi za pět minut až.. :-) a teda až když jsme čekali v předsále a lidi kolem nás proudili dovnitř, všimla jsem si, kdo všechno vlastně dorazil :-) a asi jediná rada je, abys nepanikařila a neřešila, jestli někomu něco nechybí nebo jestli jsou všichni spokojení.. jsi nevěsta, je to tvůj den a ty si to máš maximálně užít, jo? ;-) já akorát přesadila jednu kamarádku s doprovodem k skupince kolegů z práce, seznámila je a krásně se celý večer bavili a notovali si.. a všichni mě chválej, tak to asi fakt všechno klaplo... stres je asi vážně k ničemu...
Profilova fotka
No jasne... zaujala jsem stanovisko: vse je nejak zarizeno, kdyz to bude nekdo chtit jinak, at si to prezaridi sam (napr. odvozy auty apod.), vsechno mame a co nemame, to nepotrebujeme... uz nechci znmatit, meli jsme kvuli tomu minuly tyden nejake haky a to fakt za to nestoji... takze pohoda... akorat mi porad tak nejak nedochazi, ze se fakt za tyden vdavam... snila jsem o tom dni uz jako mala holka a ono je to za dvermi... jako bych celou dobu zarizovala svatbu pro nekoho jineho a ne pro sebe... proste mi to nedochazi... :-) :-)
Profilova fotka
a něco sem teda hodím :)
Profilova fotka
Charo ja s tebou uplne citim, protoze ja jsem ve ctvrtek pred svatbou byla taky na nervy ze bych fakt tu svatbu nejradsi zrusila ;) Mela jsem milion veci, co se jeste muselo stihnout, drahy nedelal nic, a svatba byla samozrejme taky jeho napad, ja se chtela puvodne brat jen my a svedci, on chtel velkou oslavu v cechach a pak se vymlouval ze nemuze nic zarizovat, protoze neumi cesky ]-( :-D Ale hlavu vzhuru, nam neslo NIC podle planu, a presto to bylo super x-) Chtela jsem rozdat listecky s ukolama co a v kolik hodin se bude v sobotu dit, a kdo ma co za ukol, toto on zasadne odmitl, a pak byly jak jinak nez zmatky ;))) V sobotu prisla pozde kadernice i vizazistka, mela jsem byt pripravena v 10h rano, nebyla jsem jeste ani v 11h, moje svedkyne chystala venkovni vyzdobu, nikdo ji neprisel pomoct (zenich a jeho kamaradi) tak foukala asi 50 balonku sama, neprisla mi tim padem pomoct s oblikanim satu, nastesti vypomohla kadernice, zenich dorazil v 11h (to uz mel byt odjezd na obrad) s dcerou, ktera byla jeste v teplackach :-D co delaly babicky netusim :-D Mne se chtelo rvat, ale zacala jsem se misto toho smat :-D normalka zachvat smichu :-D Tak jsem ji rychle oblikla, nic jineho mi nezbyvalo ;)))) Pak jsme rychle museli predat kyticky a nejake to dekovani, zase jsme pro zmenu nemohli najit jeho rodice :-D Pred odjezdem na obrad jsem se tim padem nepozdravila s nikym kdo dorazil rano k nam, protoze ti byli v jine budove, odjezd byl narychlo, naprosto chaoticky, sepsat poradi aut byl dle meho muze totiz rovnez nesmysl :-D Po obradu jsem mela nachystane pytlicky s ryzi, jaka zbytecnost!!!! Jasne ze je nikdo nehazel! Do toho mi primo pred zraky vsech na namesti spadl z nohy ten muj slavny podvazek :-D Doted to nechapu jak mohl spadnout, ale ja uz jsem se jen vsemu smala :-D Pak jsme jeli na lod, tam uz z nas konecne spadla nervozita, a zbytek dne byl uplne v pohodicce ;)) Kdyz jsem videla jak se vsichni skvele bavi, a jak mi jeste nekolikrat kazdy opakoval, ze to byla nejlepsi svatba na ktere byli, to pak uplne zapomenes na takove prkotiny jestli je kytka lososova nebo ruzova ;-)))))) Jedine co me cely den stvalo byl kameraman, takovy starsi deda, ktery se furt vsem pletl pod nohy, hlavne fotografovi, mam ho na vsech fotkach,panacka :-D a porad chodil a ptal se co se ted bude dit??? tak jsem mu porad dookola rikala "nevim nevim nevim" :-D "pockej si a uvidis" :-D :-D To byla jedina vec, kterou jsem doopravdy vybrala blbe ;) Video bude az asi 14 dni po svatbe a jeste za to chtel 8 tisic, to jsem malem odpadla ]-( ;-) Na obradu, kde mala behala jak splasena, lezla lidem pod sukne, proste sranda, a on tocil asi z 10ti centimetru 10 minut v kuse matrikarku a jeji proslov, to me braly mdloby ]-( :-D Ale co nadelas ;)) Cab, fotky uz tam mam ;) Nejsou uplne dle mych predstav, protoze i fotograf vybouchl par dni pred svatbou, jak jinak :-D Ale jsme na nich porad vysmati, tak jsem rada ;))
Profilova fotka
lucija - na fotky jsem koukala odpoledne, úúúžasný náhodou - a ta řeka byla skvělej nápad, vypadá to moc pěkně.. a jak píšeš - samý zmatek - já si právě řekla, že vyšilovat nemá cenu, pač to stejně nikdy nevyjde, takže se všechno zorganizovalo tak nějak samo :-) a jdu tam nahrát konečně ty fotky, muž mi to schválil a ještě nafotil kytky, abyste viděly :-)
Profilova fotka
cabalkova - a to tvoje stanovisko stoprocentně schvaluju, hlavně klid a už si to užívej - máš týden na to, aby ti došlo, že se vdáváš :-D
Jak to tu čtu tak už si taky přeji být vdaná, jinak Vám všem moc blahopřeji. :-) :-)
Profilova fotka
jity: no já si od čtvrtka přála už jen aby to bylo za mnou :-D nějak jsem se vycukala a měla z toho děsné obavy iracionálně - i když jsem fakt nic neřešila :-D a fotky tam už máte, jdu ještě vylovit prstýnky :o)
Wopi fotky super, měli jste to krásné, na ty šaty co jsi měla jsem taky pokukovala, ale jen na netu. V reálu jsem na ně nenarazila a neměla možnost vyzkoušet. Char uvidíš až ten Tvůj dorazí, že se uklidníš, budete rádi, že jste po delší době spolu a ostatní věci Vám přijdou jako ptákoviny. Takže jak už ti tu někdo radil, hlavu vzhůru, mysli třeba na to co Vás krásného čeká po svatbě... :-)
Profilova fotka
Gábiiiii, tak jak? koukala jsem, žes nám psala do alba gratulaci, ale co sem poreferovat, jaká byla svatba? :-D jinak všem vám za gratulace děkujeme mooooc :-N
Profilova fotka
holky, taky vam tesne pred svatbou ubyvaji lidi (teticka ma chripku a nedorazi, kamaradka se vcera rozesla s pritelem, takze nejen ze nedorazi on, ale nedorazi ani ona, protoze odmita vylezt mezi lidi)? Tim, ze se nam udelalo misto, bych rada dopozvala nejake dalsi kamarady, ale ti uz s tim zase nepocitaji a tak nejspis nebudou mit cas... ach jo... ]-(
Profilova fotka
cabal - mi nikdo neubyl, pač jsem to vůbec organizovaně nepočítala :-D teda z rodinného oběda vypadla bratrancova partnerka (bylo nás jen 10 celkem), ale dozvěděla jsem se to relativně včas, pracovní povinnosti.. obětavě dorazila až na závěr rautu - cestou ještě píchli, tak se to fakt protáhlo.. ale tak jsme aspoň měli důvod natáhnout rautík :-D zbytek hostů jsem fakt brala odhadem, rozdala jsem pozvánky a předem počítala, že někteří nedorazí.. a tím, že byl raut, tak nebyly přesné počty nijak důležité... neachej předem, kamarádů se zeptej a uvidíš ;-) mě nakonec nedorazili akorát lïdi, co byli na dovolené mimo republiku - a to kamarád plakal hned ve chvíli, kdy jsem oznámila termín, mají to už od začátku léta všechno zamluvené a naplánované.... pár lidí sice utíkalo dost brzy, ale aspoň se ukázali... zbytečně se tím neznepokojuj, určitě se budete bavit i tak :o))
Ahoj kočky :-) :-) Tak se hlásím jako už mladá paní ;-) I když vůbec nestíhám..nedá mi to, abych sem nenakoukla :-) Takže naše svatba..byla něco naprosto úžasného..to počasí..to se asi stal zázrak..no a až na malé prkotiny vyšlo vše naprosto perfektně :-) :-) :-) Já si to užívala..den před jsem byla tak nervózní..že jsem nezamhouřila celou noc ani oka..spala jsem asi jen hodinu..ale potom to přišlo...byl to nejkrásnější den v mém životě x-) x-) x-) Vkládám zatím jen nějaké fotky od známých..profi budou tak za týden ;-) Zbytek vše poreferuji, až bude víc času... ;-) Zatím..paaaa :-) cabalkova: nic si z toho nedělej..přesně toto se mi dělo před svatbou.neustále někdo měnil a omlouval se..celkem 13 lidí..v den svatby tři... je to něco neskutečně nevychovaného..ale vykašli se na to..alespoň tu svatbu oslavíš opravdu s těmi. kdo Tě mají rádi ;-)
Holky přidala jsem ze pár fotek, od fotografa budou až na konci týdne, tak teď aspoň malá ochutnávka :-)
Profilova fotka
Wopi, Gabi, Mesulko, Luci - fakt nadherny - vsechny do jednoho!!!! To je snad nejaky zazrak, ze pak nevesta vypada uzasne, i kdyz to stalo vsechny ty pripravy a tak.Vsem moc gratuluju. A opravdu vsechny jste vsechny byly moc krasne.
Profilova fotka
Holky moc Vám gratuluju a fotky jsou užasný :-D :-D :-D :-D :-D tak už se nám to blíží jsem děsně nervoznííííííí :-o :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?