Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Tak se řadím k dalším marodům co tu jsou. jsem strašně nachlazená, nos mám od rýmy úplně odřený, oči červené....atd., je mě zkrátka na nic. A to jsem se chtěla pustit do úklidu a dalších domácích prací. :-( :-( . Jinak včera jsem byla na zkoušce šatů a jsem spokojená, jen teď trnu hrůzou , abych byla opravdu zdravá. Představa, že bych se měla vdávat v takovém stavu jak se cítím dnes mě nahání husí kůži. :-( :-(
Profilova fotka
jityy... neboj, z toho se vylizes, hlavne ted o vikendu poctive lez, at se te bacily rychle pusti.... :-)
Profilova fotka
JIto - vit C 1000 mg 1x1, med, hodne moc pit, na odreny nos vitella nose zklidnujici krem, jitrocelovy sirup. Mam meliry, zkousku liceni. Saty porad v procesu smirovani se s nima. Uz mi to je sumak. LIsti na stromech se nadherne barvi!
Profilova fotka
Ráda bych popřála pěkný pátek, ale chč... a chč..., teda prší, jsem chtěla říct ]-( Takže nevím, jestli je moc pěkný. Mně včera moje teta pochválila šaty před druhou tetou. Řekla, že mi fakt sluší a že v nich vypadám jak "koňa doňa" (to je pochvala). Tak mě potěšila. Všichni se totiž rozplývají nad svatbami ostatních z rodiny, jak to byly krásné nevěsty a tak, tak bych nerada, abych byla za chudou příbuznou. Tak teď už se nebojím. Bude to dobrý. Co vy, jak to jde? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem se z nemoci vyhrabala cca před týdnem a modlím se ať nepřijde nějaká další. Začínám se trochu děsit příštího týdne, bude to mazec, v pondělí mám zkoušku šatů a rozvážet koláče, v úterý dělám akci v práci, takže tam zkysnu do večera, ve čtvrtek chystání tabule a pro šaty a v pátek svatba.... Naštěstí by mohlo vyjít počasí, takže budem mít obřad venku, už se těším :-) Už měsíc chodím na solárko, máme turbosolarium, chodím na 6 minut, ale ty ramínka jsou pořád světlejší než zbytek dekoltu, myslíte, že bych teď měla chodit třeba každý den? Nevím, jestli to není nějak škodlivé.... Nikdy předtím jsem na solárko nechodila.... Díííky za radu :-)
Profilova fotka
wopi a všem, co mají svatbu 4.10.08 http://www.novinky.cz/clanek/151038-v... holky, nezmrzněte, přeji vám, a´t se vám to vydaří, ať nezapomenete, co máte říct (ANO :-D ) a už se těším na svatební fotečky :-) :-) :-)
Profilova fotka
holllkkkýýýý - kde jste dneska všechny ????? :-(
Profilova fotka
Veru, já jsem tady, ale mám docela naspěch, takže dnes jen po očku sleduju, co se děje....
Profilova fotka
já se dneska zapojila snad do všech diskuzí a v každé se s někým musím chytnout....hrůůůůza :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak to je mazec tenhle víkend s tím počasím... ;-( ;-( ;-( Já taky nakukuju kvuli Nunu :-| :-| jinak ja jsem včera byla ve městě a sehnala jsem podprdu,kalhotky,ještě bílé sitovane samodržky,perličku na řetízku a perličky do uší a takový dvě krasný sponky s perletovou kytičkou,stuhy na auta,řasenku pro sebe atěl mlíko a kulicha pro maleho...pěněz jako šlupek... 8-( 8-( 8-( Veru a co pru :-D :-D :-D :-D díš????
Profilova fotka
ivuu - já? já nic :-D :-D dneska jsem byla v diskuzi švagrová mi pomluvila šaty (nebo tak nějak :-D ) a tam byli tací dva ... no no comment ;-) ale už v poho ... jen mám poslední dobou pocit, že se tady začíná nějak kupit těch, co chtějí jen prudit...... 8-)
Ahoj holky, nebyla jsem v týhle diskusi měsíce a tady už jsou úplně jiný lidi!!!! :-D :-D :-D Takže se "znovu" hlásim mezi říjnový a napjatý jak struny, jak to všechno dopadne :-p - i když teda zatim mi to moc nepřijde, to mě ještě čeká, ten největší stres, nejspíš 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
stan - jééé, také 18. ???? :-D :-D :-D jen o 400 km dál 8-) :-D :-D :-D
Taky, taky ;-) Máme to za páááár :-D :-D :-D
Profilova fotka
stan ---- jjj :-D :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak teď jste mě fakt rozesmály :-D :-D :-D Mějte se, já už půjdu za chvíu dom a užijte si víkend. Ahoj
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Jé vy jste toho napsaly. Největší stres prožívám teď s tou mou nemocí, je mě fakt, hrozně. Ještě jsem se dobehlala do práce, ale ve dvanáct jsem to musela zabalit. Bylo mě tak špatně od žaludku, že jsem to tam nedalo vydržet, doma jsem rovnou zajela do peřin a až do teď spala. Ještě je ale týden, tak snad mě to přejde ;-). Zítra ráno vyšlu drahého do lékárny, dnes už to nestihne protože má odpolední a já se mu nemůžu dovolat, aby si odskočil z práce a dovezl mě to aspoň to céčko. :-( :-(
Profilova fotka
jito... to bude dobry, uvidis, ted litaji "rychly bacily", nemoc rychle prijde, ale pak i rychle odejde, uvidis, ze kdyz bude o vikendu lezet, bude to pristi tyden uz relativne fajn. me ted stresuje spis to, ze nam neustale vola tchyne a vymysli nove a nove zpusoby organizace prepravy osob, cukrovi a dalsich dulezitych nalezitosti svatebniho dne, cimz vyvolava totalni chaos a u me mirnou hysterii a paniku... Tak uz jsem ji dneska pozadala, at to necha na nas... Tak doufam, ze to zvladneme... ;-) Bylo by skoda kazit si pak ten den nejakymi blbymi pocity...
Tak holky, já nejsem "nemocná", ale těhotná, a zatim mě neopustily ranní nevolnosti (co ranní, celodenní :-| ), tak se pořád modlim, aby se to umoudřilo - nebo bude z celý svatby jedno pořádný fiasko :-N :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, chci vam vsem rijnovym nevestam poprat krasnou svatbu, malo nervu, at vse probehne dle vasich predstav a kdyby se nahodou neco nepovedlo, hodte to za hlavu, i tak to bude jeden z nejkrasnejsich dni ve vasem zivote x-)
ahoj holky, tak jsem konečne tady. v pondeli jsem zkoncila v nemocnici, ve stredu me propustili. V pondeli jsem se dozvedela krasnou věc :-) jo čekáme přírustek :-) jsem tak asi v 5 týdnu. Ale vypadá to na rizikovku, tak si užívám doma. :-D Fazolek zatím pěkně roste, ale zatím nevíme jestli je ok. Srdíčko snad uslyšíme ve středu. Doufam, že to bude vše ok. Holky jsem tak štastná, jen aby to bylo v pořádku. Stanio, tak to teda velká gratulace. Počasí je na prd.... už máme konečně domluvenou výzdobu sálu a stolů, je to nádhera :-D jinak stále nemáme oblek, atd....já už to neřeším :-D
Nunu, to je super zpráva :-) , hlavně na sebe dávej pozor :-) Mě už je o trochu líp, skoromanža mě ráno dovez ty léky jak mě radila Char, takže jsem začala s léčbou. Maminka ráno potkala sousedku a řekla co mi je, ta mě po obědě donesla pomeranče, prý ať mám vitamíny a před chvíli tu byla teta, pro změnu donesla zase citrony, takže je o mě dobře postaráno, hlavní je že už nemám teplotu a cítím se lepší jak včera.
Profilova fotka
holky dneska byl nadherny den - zima, ale krasne barvy, slunicko... moc jsem myslela na vsechny 4.rijnovky. Rozvazela jsem kolace, krasne od mamky zabalene s jerabinou a sisalem. Vsichni mi strkali maslo, cukr a mouku - tak to fakt neeee. Take mam hotovy krasny set starostribro rucne delane - nausnice a naramek od meho kamarada zlatnika - tak to me moc potesilo. Jen ty moje nestastny sity saty jsou lososovy a jeste me je moc zabrali, takze se do nich nevejdu. Ale doufam, ze se to upravi a na tu barvu zvyknu. Asi umru zimou. Objednala jsem si jeste pashminovy sal. Bolerko si brat nebudu- je hrozne osklivy. Nunu - to je nadherna zprava, at Te ten Tvuj nosi na rukou a moc preju, aby vsechno dobre dopadlo. Jito - snad uz je to lepsi! Kdyby ryma klesla na prudusky - tak nasadit neco na odhleneni - napis mi kdyztak - jsem lekarnice, tak Ti poradim.
Profilova fotka
Nunu,tak to je super..a podle čeho jsi riziková?Špinila jsi? hlavnmě se nestresuj,budeš mít červnátko jako já :-D :-D :-D ja jsem zvědavá jak dopadli holky a těšim se moc na fotečky :-p :-p :-p
Nunu moc gratuluji, hlavně se opatruj, nohy nahoru, nic nedělej a nech se obskakovat :-D Holky, byl to hrozný týden, co týden, aspoň měsíc, ale nakonec jsme se po těch všech útrapách vzali :-)
Profilova fotka
Ahoj Mesulko!!!! Tak jak???? :-)
Profilova fotka
Nunu, gratuluji x-)
Profilova fotka
holkyyy, tak je ze mě paní :-) a bylo to naprosto úžasný, sice jsem se klepala, co nevyjde, ale klaplo všechno daleko líp, než jsem čekala, i počasí bylo krásné.. na focení jsem byla dokonce celou hodinu jen v šateh, ani šál jsem neměla.. a kožíšek zůstal celou dobu v autě.. už jsme doma, dokonce mám i cedeso s fotkama (kamarádka je mezi obřadem a oslavou zajela domů vypálit), oficiální fotky budou snad v úterý nebo středu, moc se těším... a fakt si myslím, že není třeba se stresovat s barvou stužek a jmenovkama a podobně, u nás to stejně bylo všem jedno, i když jsem to nijak neřešila :-) prostě úžasná pohádka, ozvu se zas někdy z práce :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?