Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Cab drřím palečky a posílám trochu pozitivní energie :-)
Ahoj říjnovky :-) Tak to počasí na 4.10. vypadá pěkně blbě..my máme obřad venku..a já z toho mám nervy na pochodu :-|
Profilova fotka
Gabi, úplně venku pod širým nebem nebo venku jako v Sala Tereně? No, jestli pod střechou, tak to bude v pohodě. Nějaký kožíšek sis půjčila?
Profilova fotka
gabi taky z toho neskáču radostí :-( zrovna včera mi kamarádka psala, že jediný zimní boty, co má, jsou trekový a jestli může přijít v džínách - nevim, tak děsně snad být nemá, nebo jo? :-O dneska jdu přezkoušet šaty, tak jsem zvědavá, v jakém budou stavu.. jinak včera jsme konečně dokoupili kravatu a další doplňky ženichovi, tak už máme všechno asi.. akorát teda nabarvenou hlavu furt nemám a pompadurku jsem si taky ještě nestihla ušít :(
Profilova fotka
Nejak me tam ty fotky ucesu z telefonu nejdou dat :-( Budu muset rict skoro manzovi :-)
no v Sala Tereně..ale máme objednaného úžasného fotografa Petra Wagenknechta..těšila jsem se na fotečky ze zahrady... :-( kožíšek mám zamluvený..jestli bude zima.. :-p wopi: to jsi dobrá..šít si tři dny před svatbou pompadůrku..já jsem na všechno levá jak šavle, tudíž si musím vše zacálovat :-S
wopi: kamarádka v trekových botách :-D To snad nééé :-o
Profilova fotka
gabi .- tak kvůli tobě neměl Wagenknecht čas, jo? :-) snad nám to naše focení dopadne taky dobře.. a jako s tou pompadůrkou - já neříkám, že jí stihnu ušít :-( ale látku i stroj doma mam.. kdyžtak holt budu mít věci u mamky nebo ségry v kabelce.. a jako jak přijdou kamarádi vcelku neřeším, pro mě je důležitější, že dorazej a aby se cítili dobře.. :-)
Ahoj holky, tak můj krk se stále nelepší..mám pocit že už jsem snědla celou lékárnu a prd. Musím teď chodit do práce, protože příští týden si beru dovču na tu svatbu :-( Mě chybí osm dní a už toho mám až nad hlavu - ale to vy asi taky co? ;-) Jinak mám obřad taky venku (v parku) a už mě taky zahrnují prosbami jestli si smí vzít kožichy a ledvinové pásy a podobně..
Profilova fotka
vsak me taky jedna z druzicek dorazila tim, ze si chce pres saty brat sako... to teda se nemusely porizovat vsem stejny, ze jo... ale co nadelame... my to mame toho 11., kdy slibuji slunicko a az 20 stupnu, tak moc doufam, ze jim ta predpoved vyjde... a kdyz ne, tak holt nam bude zima, no... mam korzetove saty a pres to jen na prepravu jako nouzovku svetr, jinak zadna bolerka, kabatky, kozisky ani nic takovyho... tak jsem zvedava... ale nasi se brali 1. listopadu a taky meli nadherne, skoro letne, tak verim, ze i nam to vyjde. ;-) Aspon neco, ze, kdyz se nam vse ostatni sype pod rukama....
Profilova fotka
cabalkova: určitě budete mít pěkně - a kdyby ne, tak aspoń na chvilku na fotku určitě drůžička sako odloží ;-) neboj, nakonec to dobře dopadne.. s tou prací tě lituju, mně to tu taky všechno padá na hlavu, ale průser zatím není snad.. snad u tebe taky nebude tak zle.. a změnu baráčku za hospodu ber pozitivně, aspoň nebudeš mít práci potom s úklidem a tak ;-)
Profilova fotka
Zato naši zimu si 25.října moc předsatvit neumím. :-S to asi i napadne...
Článek se načítá
Profilova fotka
sijen - třeba bude naopak babí léto :-) já koukám na předpovědi a lituju, že jsme nakonec nevzali ten pozdější termín -líbilo se nám v Ctěnicích, ale tam měli volno až 11.10. a tak jsme raděj nechali Brandýs, že to bude dřív a bude spíš teplo.. ale tak třeba nás nakonec počasí příjemně překvapí...
Profilova fotka
Wopi,tak počítám se vším ikdy tvrdí že má být hezky :-o holky tak mě ted vrtá kde je Nunu a s jejím testíkem... :-| :-|
Profilova fotka
Taky jsem na ni dnes myslela, že už včera nic, dneska nic....
Profilova fotka
ivuu - jjj, nějak se nám úplně vytratila ... snad je ok :-(
Profilova fotka
Holky.... dekuju za dnesni podporu... zda se, ze nic neni takl horky, jak se to uvari... snad to vysumi... ale jen me to utvrdilo v tom, ze bych se nejradsi vratila na volnou nohu... ale chceme rodinku, tak jeste zkusim vydrzet do te materske... ono je to vetsinou fajn, mam prima kolegy, ale firma na tom posledni dobou neni dobre a to se pak hleda, kdo za to muze, no znate to... Ale ulevilo se mi, to vam povim... Jinak me prijemne potesily zpravy o tom, ze ma byt pristi tyden hezky, ovsem predpovedi pry funguji nejvys na tri dny dopredu, tak je jeste brzy se radovat, uvidime v pulce pristiho tydne... jinak na predpovedi je nejspolehlivejsi server fyzikalniho ustavu www.medard-online.cz Pozna se tam jak bude lokalne a maji tam i srazky, tak tam kdyztak mrknete. :-)
Profilova fotka
:-| :-| :-| snad je nunu o.k :-( :-( cabalková dobrej odkaz :-p študuju
wopi: jéé, ty jsi taky chtěla Wagenknechta?? Já jsem z jeho fotek unešená...přítel prská že je to drahé..ale za kvalitu se holt připlácí.. ;-) Já hadříky svatebčanů taky moc neřeším..všichni mi volají...co si mají vzít..ale dorazila mě už asi čtvrtá kamarádka..co jde v černém..no nemůžu jim to zakázat..ale na fotečkách to bude jak na fúnuse :-p
Ahoj nevěstinky, už jste viděly svatební fotky od Lucije76? Má jich jen pár zatím v album z příprav. Byla krásná nevěsta, mrkněte http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Holky, nevíte co Mesulka?
ahojte sluníčka, zítra písnu, dnes mě pustili z nemocnice. tak zatím
Profilova fotka
BOŽE... :-| :-| :-| :-( :-( :-(
Profilova fotka
doufám že je všechno v pořádku
Profilova fotka
cabal - vidiš, ono nebude tak zle snad nakonec.. já to mám v práci taky všelijak, říkám si, že jestli na svatbě omrznu a nastydnu, tak si aspoň na nemocenské odpočinu :-) gabi - no já budu mít v černém nejspíš i sestru - svědkyni :-) hlavně by mě zajímalo, co si vezmem na sebe, abychom neomrzli... nunu - jejda, tak snad bude všechno v pořádku...
Profilova fotka
Tak čtverky, sobota je za dveřmi.... Už se jistě těšíte. Kdyby vám to zítra už nevyšlo, tak vám už dnes přeju, ať to všechno dobře dopadne. Užijte si to!!!!! Martina
Profilova fotka
nunu ---- co nám to děláš ???? hlavně, ať je vše v pořádku :-) wopi - tady někomu svatba klepe na dveře....a to dost ;-) jak jsi na tom ? :-D
Profilova fotka
veru - zrovna mírně šílím.. byla jsem na manikúře a jsem těžce nespokojená, tak uvažuju, jestli to mám zkusit dát dokupy sama nějak večer a zítra si to od ségry nechat nalakovat jenom, nebo jestli se mi ještě povede se nacpat někam do nějakého drahého studia, aby mi s tím zkusili něco udělat.. chci svoje nehty, ale potřebuju to nějak upravit, mam je jako napotvoru děsný - jak uhodila zima, mam děsně popraskanou kůžičku a tak.. a baba mi s tim neudělala nic, jen mi to nalakovala francií - ale kůžičku kolem mam otřesnou, jsem si to teď cca 10 dní neupravovala ani sama, pač paní manikérka povídala, že s tim nic nemam dělat.. no prostě.. grrrrrrrrr... a bojim se zimy a tak vůbec.... :-( a všichni se mě ptaj, esli jsem nervozní 8-( majka - se hlavně těšim, až to budeme mít za sebou :-) díky moc...
Profilova fotka
Čau holky, tak už tady máme říjen, tudíž vám chci za nás "zářijovky" popřát hodně štěstíčka a pevné nervy. My šílely skoro všechny, ale nakonec jsme to přežily a byl to pro nás krásný den. A když se něco nebude dařit, tak stačí improvizovat a on stejně nikdo nic nepozná. Držím palečky. ;-)
Profilova fotka
Díky Peti.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?