Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Wopi,ja jsem chtěla třeba takové ty minidezertíčky ale je fakt že pak to zbývá..říkám si-když někdo bude něco chtít obědná si..na c bude mít zrovna chut.... kolačky taky každej nejí a budem radi když se sní 3 dorty... večer bude raut s grilovaným masem,mísy sýrové salamove a víc toho ale to sladké to se nmoc nejí si myslím...
Profilova fotka
ivuu - jj, to samo chápu.......my jsme zatím jen dva a už tak mám pocit, že asi usnu za pochodu .... pak budou v albu ze svatyb...tak to sleduj :-) 8-) :-D my máme 35hostů na oběd i s náma, je v tom 7 dětí - rozpočet sice máme, ale zatím fakt nevím ... odhad je cca 30tis ..... to jde, ne? :-D
Profilova fotka
ivu no já dezertíky objednala, z jedné učňovské cukrárny, takže jsou i za rozumný peníz celkem.. a chutnaly mi, tak snad budou dobré i na svatbu :-) a teda kalkulaci raděj dohromady nedávám, abych se moc nepolekala :-) Raut jsem zrovna odsouhlasila pro cca 45 lidí na 10,500, oběd pro 10 bude za 3,5 - a nemáme v tom sladké ani pití, jen přípitek... za dort + 3kg minidezertíků dám +- 1500,- - to zjistím až na místě, podle toho, jak se jim povede napéct dort :-) další položky raděj vypisovat nebudu, nebo se fakt vyděsím.. i když teda nastávající to začal psát, tak to možná pak sečteme...
Profilova fotka
stim rozpočtem to je mazec. ja bych ty dezertíčky taky rada ale skoro manža mě ukecal že ne... :-| jinak mi do ničeho neremca to vubec...akorát to jidlo jsem sním zkonzultovala...ach jo je to fakt jak nahovani na skřipec už aby to bylo..to čekání mě štve...
Profilova fotka
jo a teda volala jsem na matriku, tak jsem se dověděla, že máme zámek taky pod lešením :-) ale naštěstí jen zvenku, nádvoří už je opravené, takže to snad bude v pohodě všechno...
Profilova fotka
jééé, doufám, že náš zámeček je v pohodě :-) tyhle věci nějak neřeším :-)
Profilova fotka
no my mame obřad a hostinu na jednom místě tak žadne přesuny... :-)
Profilova fotka
holky, já mám pořád zimnici..... nevíte, co si koupit za vitaminky,který by mě trochu nakoply ?....... :-. :-p
Profilova fotka
Verunko ja vubec nevím ale zkus radši ovoce než pilule... :-( :-(
ivuu..no my určo překročíme 120tis. máme zatím 80hostů a dětí snad jen 4. tak to bude masakr, ale co... svatba je jen jednou za život :-D :-D pomáhají nám rodiče a hlavní podíl má moje mamča. veruš...bašti ovoce a nebo centrum, já už na ně taky najela. Jsem ko. :-D
Profilova fotka
ovoce baštím....fakt hoooooooděn, ale nepomáhá .... zkusím centrum....dííííky :-D
Profilova fotka
hele nunu a co ten testík?????? :-D :-D :-D :-D nenapínej :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, co testík????????????????? :-D
Profilova fotka
tak nunu nas nechá asi prasknout Veru :-o :-o
Profilova fotka
hmmmm.....asi jo .... sobec :-| ]-( 8-) :-D jeden
hele vy opice jedny :-D :-D ted jsem v praci, tak az po :-D
Profilova fotka
jééééééé, aha .... tak večer jsem tady jak no koni, tak ať tu jsi !!!!! :-D :-p
no tak to nevim, ale budu vas napinat az do zitrka. :-D :-D
Profilova fotka
no a co to zkusit až rano?ráno je hladina HCG nejvyšší..a muj testík cca 3 den po vynechání měsíčku byl skoro negativní ,vyhodila jsem ho do koše a pak jsem si na něho vzpoměla že jako jestli fakt nic ale neznatelná čarečka tam byla... nunu a jak si na to došla?maš nějaké příznaky????nebo jsi to nedostal??? nojo my jsme opice... :-D :-D :-D
no asi 4 dny jsem to nedostala.Rok neberu prášky a snažíme se, tak už stresujem. Navíc mě už týden bolí břicho, jako bych to měla, tak nevím. Už máme za sebou docela hodně vyšetření včetně spermiogramu, tak snad se to teď podaří. Chtěli bychom to všem říct na svatbě :-D jaké jsi měla příznaky ty?
Profilova fotka
uplně normalně jako bych měla dostat kramy..bolest v prsou a podbřišku ale kramy nikde...nam se to povedlo hned napoprvé,jen jsem si spočitala cca plodné dny... neboj 1 rok není ještě skoro nic,dvojče meho skoromanži se s manželkou snažily 5 let a na nic jim nepřišli jen blbá hladina hormonu u ní a stejně šla na umělé a ted je ve 14týdnu tak snad to dobře dopadne... no jestli to říct na svadbě -určitě super zpráva ale já bych se asi bála do toho 12tt a je ště bych počkala na to genetické vyštření které se ted provádí nově do 13týdne.z krve a utz..řeknou ti to hned a vysledky z krve ,si zavoláš ten den..je to epší než ty tripple testy na které jdeš až v 16týdnu a než máš vysledky tak uběhnou 3 týdny myslím,a pak dej mimi pryč kdybyb mělo vážnou vadu...máš břicho jako hrom,cítíš ho... tohle je novinka..sice to je nadstandart a platíš kolem 1200kč ale je lepší vědět v 3 měsícu jestli čekáš zdravé dítě a není to rozhodování tak těžké na psychiku. já natom tehdy ještě nebyla ,dr mě otom neřekl ale ted určitě pujdu.Ty triplle testy maj zachytnost jen 65% a tenhle NT scrennig 95%. Takže držím palečky strašně moc...at to vyjde :-D :-D :-D
Profilova fotka
nunu... toz drzim palce, at se to povede a na testiku jsou //. My bychom taky chteli, snazime se od jara, zatim nula, treba se povede na svatebni ceste nebo tak... :-) Moc doufame, ze k nam mimi bude chtit, jsme starsi rocniky (34 a 45), tak mame obavy... si rikam, hlavne se tim nevystresovat, to to pak nejde urcite... Jinak holky, zacala jsem se den co den budit treba ve ctryi a uz neusnu, myslim na svatbu, co se jeste musi zaridit, jak to probehne, jestli se vse povede... ja vim, je to blbost, hlavni je, aby se to udalo, ne jak... ale stejne... jak jste na tom vy? :-(
Jé, koukám, že jsem asi jediná, kdo se po svatbě nebude snažit o mimčo :-) Ještě si chci dodělat školu, doufám, že to do dvou let zvládnu. Každopádně všem snažilkám držím palečky :-)
Profilova fotka
tak jsem byla na saty, co se mi sily a zklamani. Je to losos a ne slonova kost a vypadam jak stara mlada. Vubec se mi nelibi. No, tak mam naladu pod psa.
Profilova fotka
chara a jinej salon tam nemáte?
Profilova fotka
Dobré ráno. Tak jaká? Nunu, jak to dopadlo?
Profilova fotka
Chara... tak to jeste nejak zmen, prece se chces v ten den libit sama sobe!!! a citit se krasne.
Profilova fotka
Nunu tak cco?????????? :-o :-o :-o :-o
Profilova fotka
chara - a tos měla domluvenou látku a ušili to z jiné? tak to reklamuj a zkus si kdyžtak nějaké sehnat v půjčovně, tam aspoň uvidíš hned, jak na tobě sedí a jak se ti líbí... ;-) nebo ty ušité nech nějak přešít-poupravit, to určitě taková katastrofa nebude, neboj.. máš fotku?
Profilova fotka
ona nám to prostě neřekne..... :-| ]-( :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?