Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
ahoj nunuakrtek.........v řijnu se vdávala moje mamka i některé kamarádky a bylo vždy akorát :-)). moc zařízeno nemám, s přítelem právě řešíme oznámení,chystám se na šaty - pořád si říkám,že je čas :-)
ahoj marfulko, tak to je fajn, a doufám, že to výjde taky nám všem. já už šaty mám, jsou suprové, akorát mi v dubnu dovezou úplně bíle rovnou z Paříže a ještě jedny navíc na zkoušku. Ty jsou ale dost drahé, ale je to jen jednou za život, tak ať to stojí za to :-D my oznámení ještě nemáme, ale představa by byla, tak je to na půl hotové. No, že je čas si říkám taky, ale moc ho už není, je skoro březen :-D uteče to jako voda. tak zatím 8-)
Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla a kolik tu přibylo nových lidiček ;-) . Tak Vás tady srdečně vítám :-) . My jsme se teď s přípravami nějak zasekli, takže na mě pomalu po přečtení padají deprese, že všechno nedokážeme stihnout zařídit. Jak už některé zde zmínily času je dost, ale uteče to jako voda a za chvilku z nás už budou Paní :-D :-D
ahoj Jjiittyy, díky za přívítání, jsem strašně ráda, že takové strányk existujou, protože je tady spousta inspirace. Už jsem začala vymýšlet dekorace na auta a do kostela, se mi o tom už i zdá? máme toho hodně, protože v červnu se žení můj budoucí švagr. A můj nastávající jde za svědka, tak zhruba měsíc se naší svatbě věnovat nebudem. :-D Jak říkáš, času je dost, ale ten uteče jako voda. Od data naší rezervace už uběhly 4 měsíce a byl to fofr. tak se zatím měj a piště.
Ahoj Nunuakrtek , taky tady z těch stránek ráda čerpám inspiraci, ale většinou to dopadne tak že se pro něco nadchnu a za pár dnů objevím ještě něco daleko úžasnějšího a pak se má člověk rozhodnout a něco si vybrat. :-D. Nás taky letos čeká těch svateb krapek víc a jelikož naše bude až ta poslední, tak máme výhodu v tom , že se můžeme ledasčemu přiučit u druhých :-D :-D Tak si tu čtu, že už náš šaty, to ti upřimně závidím. Já mám domluveno zkoušení na příští pátek, tak jsem zvědavá jak to dopadne :-D . Vždy jsem si myslela, že si nechám ušít nějaký extravagantní kalhotový kostým, ale přítel si přeje šaty, moc se mě do toho nechce :-( , ale tak co bych zase na druhou stranu z lásky k němu neudělala,že ??? ;-) ;-) Tak páček
Profilova fotka
Nazdarek, ja si taky myslim na rijen, ale nejak se nam to komplikuje, rekli jsme si, ze do toho praskneme, ale kdyz jsem teda chtela datum, tak je pry najednou na vsechno dost casu... no chlapi, no... kazdopadne miluju podzimni prirodu a podzimni barvy a konec zari nebo rijen mi prijde na svatbu urcite uzasnej... v kvetnu jedeme na dovolenou, tak myslim, ze tam se nejak konecne rozhoupeme a dohodneme. Myslite, ze pak stihnu do rijna vsechno naplanovat? A taky pripravu... chtela bych cirkevni obrad.... Nebo mam panikarit?!
Právě proto jsem se rozhodla pro podzim, mám ráda barvičky, brouzdání ve spadaném listí, podzimní sluníčko. Tak doufám, že nám to všechno vyjde a nebude pršet. No každopádně pokud chceš církevní obřad, tak je tam vyžadována příprava, která se skládá asi ze 6 přednášek, my s ní začínáme už v dubnu, ať to máme z krku a můžeme si pak naplánovat dovolenou atd. U nás tomu bylo taky tak, já chtěla datum a ono že je pořád čas a pak se to nějak samo rozjelo.....ani nevím jak :-) :-) :-)
Tak se k vám konečně taky přidávám, dneska jsem napevno zarezervovali termín. Předtím jsem to tady jenom pročítala, protože už jsem se zapojila do září a pak jsme to museli posunout. Tak teď už to tak snad zůstane :-)
Ahoj, na chvíli jsem vynechala tuto diskuzi a kolik tady přibylo dalších nevěst :-D ? My jsme svatbu nechtěli v létě, jednak mám letos státnice a pak snad promoce a pak chceme na dovolenou a pak bude svatba, je to taky rodiná záležitost, ale neplánaovali jsme to předem na říjen.Původně jsme chtěli 8.8.2008, 8 je naše štastné číslo, ale uprostřed léta a šílenství kolem, jsme se rozhodli na podzim. Někdy bývá krásné babí léto a sluníčko a ty barvy, tak to má své kouzlo.
Prní o čem jsme rozhodovali už minulý rok bylo místo hostiny, aby jsme si mohli včas z čeho vybrat a na 90% je rozhodnuto ;-). Další věc co mě hodně zajímalo byly koláče a dortíky a přišly na řadu zkoušky a náslené zklamání a nakonec i potěšení, že nakonec budou výborné koláčky a snad i dortíky :-D . A pak už jsem se zbláznila do šatů a pořád koukám i zkouším a nemám vybráno. Jsem na začátku. Mám představu šaty s vlečkou a pokud jsem zkoušel alevnější nvariantu okolo 6000Kč, tak byly hrozně těžké a příliš dlouhá vlečka. Tak mám obavu, že nevyberu a budu muset připlatit více. Měli jsme jet teď do Polska, ale nemůžu :-( , už jsem se těšila, že konečně zjitím jak to tam je a zase nic, budu muset čekat.
ahojte holky, no teda koukám, že nás je čím dál víc. Pro tebe Cabalkova, bych asi už začala zmatit, hlavně kvůli místa svatby, my ho objednali už loni, a to naše datum na říjen už prostě nebylo, tak bych si raději pospíšíla, ale jinak máš čas neboj. jo přesně, my jsme taky jako poslední a jak se říká, to nejlepší nakonec. no uvidíme. Hele Pavli, jsem četla že máš cestu do Polska? Odkud vlastně jsi? Já to mám do Polska asi 7km. No my už koláče, taky máme rezervovány, jsou úžasné. Já mám šatičky zatím za 9500,-- ale se rozhoduji ještě mezi dalšíma, které stoji 14000, tak uvidím v dubnu, beru kamošky, mamču a budoucí tchýni, tá má totiž 3syny, tak at si to užije :-D tak zatím ahoj a piste
Pavli a kam pojedete na dovolenou?? My už jsme nad tím taky uvažovali, jestli vyrazíme na dovču klasicky v létě jak jsme zvyklí, nebo to necháme až po svatbě a uděláme si svatební cestu. :-D :-D
Článek se načítá
ahojte, tak s tou dovčou máme stejný problém, v létě to určo bude lepší, hlavně finančně a pak taky to opálení do šatů, ale svatební cesta je svatební cesta. Nemáme nějaké dobré typy na dovču v říjnu? :-N
Nunu, uvažujeme o Egyptě, ale já bych raději na poznávací zájezd, než ležet 10 dni u hotelu a dát si třeba nějaký ten fakultativní výlet, to mě přijde děsně předražené. Ještě jsme uvažovali o Paříži nebo Římu, tak fakt nevím, já jsem ten typ, že bych jela kamkoliv, hlavně nesedět doma. 8-) 8-) 8-) Co ty, kam to láká tebe??
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. dnes jsem byla v Brně na svatebním veletrhu - bylo tam od všeho vcelku dost,tak mám vizitky, letáky a jdou hledat a zkoumat:-) málem jsem tam vyhrála v losování hlavní cenu - dary v ceně 100 000,- byli v tom šaty,boty, a spousta dalších skvělých věcí pro nevěstu
Tak nám se to teď všechno nějak pozastavilo, v pátek jsem už byla objednaná na zkoušení šatiček, ale máme vážně nemocného člena v rodině, tak jsme všichni myšlenkami úplně někde jinde a šaty ani nic jiného prozatím neřešíme. :-( :-( :-(
ahoj Jity,tak to me strasne mrzi. vim o čem mluvíš. Ale musíte věřit a určitě všechno bude lepší. Já tohle zažila v létě s tatkou. Už tady bohužel není. :-( :-( :-( :-( :-( :-( neboj času je dost. U nás se to taky zastavilo. ani nevím proč. Tak se držte, celá rodinka. Držím pěstičky x-)
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky. Tak se k vám taky přidávám. Máme termín 4.10.2008 :-) Na matrice už je zamluvený:-)
ahoj Semy, tak te tady vitam. No honem se přidej a řekni co už máš, ať vím jestli náhodou nejsme pozadu ;-)
Profilova fotka
Hihi, no, teprve začínáme. Přesně termín jsme si řekli asi před týdnem. V pátek jsem ho zamluvila na matrice. Máme to malinko složitější, jelikož můj přítel je Slovák. Tak jen o něco více papírování a bohužel více peněz:-(..ale stejně to za to stojí. Jiank se už dost rozhlížím po šatech, zatím jen na netu:-)....taky už koukám po kyticícj, po účesech a tak..ale na to je zatím celkem časík:-) No, jinak nejspíš dnes večer to budeme říkat mím rodičům, ale mám pocit, že máma něco tuší...takový náznaky:-) Moje to bude druhá svatba, takže se mám trošku i z čeho poučit. Hlavně si to chceme užít my dva. Takže svatba bude menší, max. do 10 lidí. Už máme ais i vybranou restauraci. Vaří tam naše kamarádka, akorát nevíme, jestli tam v té době ještě bude. No a zatím na závěr máme předběžně i vybranou svatební cestu...nádherná roubenka na Moravě, kousek od Rožnova...asi jen na čtyři dny..ale i tak to bude stčit..v serpnu máme normální 14ti denní dovolenou..:-) No, tak to je snad zatím o nás vše:-)))))
Ahojky, tak já se taky přidávám, my máme termín 18.10.08 - ten se tady docela opakuje, jak jsem si všimla :-p Původně to měl být až srpen 2009, ale změnili jsme názor - zajímavý je, že když to mělo být až za rok a půl, tak bych hned všechno zařizovala :-D , prohlížela jsem šaty, kytky, dorty, a teď, když to má být za půl roku, tak mě to nějak přešlo :-N , já úplně vidim, jak budu všechno zařizovat na poslední chvíli :-p
Profilova fotka
zdravím, my se budeme brát 25.října 08
Zdravím slečny a zároven Vás tady vítám. Je fajn, že nás je víc a víc. Stanio, tak to máme stejně, už se docela těším a musím se přiznat, že my jsme plánovali už loni v listopadu, protože nás bude okolo 80, ale teď to nějak utichlo. Začali jsme si říkat, že je čas, že je čas, ale už toho času moc není protože, jsem si zrovna včera uvedomila, že už jen nějakých 6 až 7 měsíců. Tak jsem začala trošku zmatit, protože je toho hodně co udelat. Hlavně, že už mám šaty a to byl ten nejhorší a zároveň nejhezčí den. :-D mam vybrány dvoje, ale v dubnu se uz musim definitivně rozhodnout, tak jsem zvědavá :-D tak zatím papa x-)
Ahoj, po dělší době se zase ozývám a zdravím dlaší nevěsty ;-) . Někdo se mě ptal, kam na d :-D ovolenou, tak před svtatbpu jedeme do Řecka, ať se taky pěkně opálím a nejsem jak bledulka, ale přítel se nechce bavit o tom, že je to už svatební cesta. S tím souhlasím, tak uvažujeme ještě pak o jedné, té pravé svatební. Já bych volila i Slovensko nebo Paříž, ale ta je většinou jan na pár dní jako poznávačka, tak celé dny se mi někde chodit nechce. POkud víte o něčem,kde je kombinace, tak napište. Přítel však pomýšlí na něco lepšího k moři a to na Kanárské ostrovy. Prozatím to ještě neřešíme, až později. Teď mám v hlavě jiné starosti :-( . Mějte se pěkně, já se zase ozvu. Speciálně zdravím všechny 18.10
Profilova fotka
AHojky a dobré pondělní ranko, tak nám to tu trošku usnulo, tak posouvám a doufám, že se tu diskuze trošku rozjede:-)))..... Kdepak máme říjnové nevěstinky:-)...copak děláte, jak se chystáte a tááák:-)))..Tak snad se někdo přidá, aby se to tu trošku rozjelo:-)).... Jinak u nás byli malé zásnuby..jen tak "pro nás"....tak ve fotogalerii mám prstýnek, jaký jsem si vybrala:-)
Ahojky ahojky, chystám se chystám, minulý týden jsem si zamluvila šatky, zítra se jdem mrknout na prstýnky... Ale to je zatim všechno :-N , jste někdo s přípravama dál..? :-D
Profilova fotka
No, tak to já na šaty koukám zatím po netu..ale mám hodně velkou představu, co bych chtěla.....takže asi někdy příští týden začnu obcházet půjčovny a uvidí se..:-).... Jinak jsme si teď domluvili hostinu...v restauraci u kamarádky, takže nám zkusmo udělá nějaký návrh...:-)...prstýnky máme i vybrané, ale, možná si je i necháme udělat, protože máme nějaké zlato..takže to ještě musíme zjistit co a jak:-) No a teď vymýšlíme naše "Svatební noviny".....taková malá originalitka:-)..ale to jsme my...musíme mít všechno jinak než ostatní:-)))
Já jsem měla o šatech taky téměř přesnou představu - a nakonec budu mít úúúplně jiný :-D :-D . Mnohem lepší... Taky jsem koukala různě po netu a vybrala jsem si, co by asi tak bylo "to ono" - ale v reálu je to pak jiný, no :-p . A jak je to s tim zlatem, prosim Tě, já tomu moc nerozumim, co jak máte doma?? :-o Svatební noviny máme taky v plánu :-D , řikam si, že už je skoro čas přemýšlet co a jak v nich, ale nějak se k tomu nemůžu pořád dostat.. :-N
Profilova fotka
No máme nějaký zlato doma, řetízek, naušnice a tak...tak to dáme buď protihodnotou, jako výkup, nebo si necháme přímo z toho zlata udělat prstýnku....dělají to zlatníci běžně:-) My na svatební noviny máme už hlavičku :-D ....hihi..miláček si o víkendu trošku hrál....no a jinak jsme z netu nějaký vtípečky, povídačky a tak našli....a pak chcem nějakou zábanější formou tam dát střípky z našich mladých životů.....myslím z dětství:-)))......a tak..:-).. A co se šatů týče..hlavně vím, že chci něco jednoduchého:-)..to je hlavní kritérium:-)
Fááákt?? Tak to já vůbec nevim, že něco takovýho jde.... To je docela dobrý ;-) . My teda doma stejně žádný zlato nemáme, ale je dobrý to vědět :-D :-D :-D Ty svatební noviny si představujem taky tak nějak podobně 8-) . Šatky jsem chtěla taky jednoduchý, budeme mít malou svatbičku, tak nemůžu mít nic moc honosnýho (a ani jinak bych nechtěla). No a vybrala jsem si fakt krááásný - jsou jednoduchý, ale přitom moc zajímavý... Prostě už se na ně hrozně těšim :-) :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?