Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Já si taky myslím. Někdo tady psal, že začátek října má být krásné babí léto, já si to taky myslím ;-) musíme tomu věřit a ono se to splní :-) já už mám taky část oznamek rozeslaných, ještě pár musím nadepsat a poslat, ale ty důležité už jsou rozdané/poslané. Šaty mám vybrané (viz moje album), skoromajelovi jsme koupili oblek v OP PRostějov a moooc mu to sluší :-) jinak máme zařízenou hostinu a taky chodím na solárko, abych opálila ramínka, vybírám výzdobu tabule a tak... Prstýnky ještě nemáme, byli jsme je zkoušet a měly by být se vším všudy tento týden...
Profilova fotka
nooo, tak kosmetiku, solárko a manikúru mám v dlouhodobém plánu, ale nějak se mi to nedaří nijak nacpat do toho krátkodobého :-D ale snad to nějak zmáknu...
Profilova fotka
ahoj wopi :-) To jsi vystihla přesně - spoustu věcí mám v dlouhodobém plánu,ale nějak se nedaří přesun do toho krátkodobého :-D :-D No dneska snad zaběhnu objednat dort a chlebíčky, ať můžu škrtat ze seznamu,že mám něco splněného :-) Tak a teď jsem ještě chtěla na něco reagovat,ale je to na druhé straně,tak si to musim znovu přečíst x-)
Profilova fotka
jo tak už vím ;-) Lejnka jsem ráda,že nejsme jediný kdo nekupuje ženichovi spešl kvádro na svatbu - on nemá moc příležitostí unosit to "obyčejnější" natož pak nějaké super slavnostní,takže by to byl dost zbytečný výdaj ;-) wopi - to se ti třeba s těma šatama jentak zdá, ono pak až to bude ta "slavnostní" chvíle,tak ta nazdobenost bude taky vypadat úplně jinak ;-) Já mám k šatům jenom takový lehky kabátek - ale s tim, že focení a obřad nějak přetrpim bez něj (kdyby teda nebylo náááhodou to babí léto), takže to jestli na ty přeběhy mezi autem a tak nebude úplně stejná barva je asi jedno :-)
Profilova fotka
no oblek ženichovi jsme taky vybírali nový, pak to dopadlo tak, že jsme se shodli, že vlastně ten, co má doma (takřka nenošený), je úplně stejný, jako ty v obchodech, tak že si vezme nakonec ten svůj.. akorát jsme mu k němu dokoupili nové kalhoty.. a původně jsem myslela, že nějakou pastelovou košili, nakonec jsme po zkoušce zjistili, že lepší bude bílá, aby mi ladil k šatům, takže nekupujeme ani tu košili :-) zbývá sehnat jen nějaká kravata - nejspíš dočervena, ale kytku mám nakonec z růží, minirůžiček a frézií, barevné budou jen ty velké růže, které jsou ve spoustě možných barev a odstínů, takže barva se definitivně doladí, až bude koupená nějaká ta kravata... no jsem na to zvědavá..
Profilova fotka
My nejdřív zkoušeli půjčovny,ale vzhledem k cenám a faktu,že to z toho Quelle vypadá hezky a za normální cenu, jsme se rozhodli pro koupi tohohle ;-) Košili buď zkusíme bleděmodrou a nebo taky zvolíme bílou a kravatu až podle kytky (a samozřejmě té košile,aby nebyl jak papoušek) :-)
Profilova fotka
latunka: no já se právě trošku bojim, aby nevypadal jak svazák, s červenou kravatou :-) ale snad seženeme nějakou hezkou s vhodným vzorkem.. vpodstatě zbývá už jen koupit tu kravatu a zařídit hostinu, ale právě z té hospody jsem vycukané nejvíc, nějak vůbec nic nevím.. a ještě se bojím, že se tam lidi budou nudit a tak... :-| no ale doufám, že se to všechno nějak vyvrbí a dopadne to dobře...
tak holky, my koupili naprosto úžasný oblek v Polsku, nový ..cena i s kravatou a vestičkou..3000,- k.č. Tak tomu říkám kauf!!! Babička bydlí na Moravě..jinak bychom to měli samozřejmě daleko..takhle jsme to spojili s návštěvou.. :-)
Profilova fotka
gabi: téééda, tak to gratuluju, to zní úžasně..
Profilova fotka
ja jsem dneska kapitulovala a objednala si bolerko. Vzdyt ja jsem tak bolerko nechtela.... ta kosa venku me fakt dneska vystrasila:-)))
Profilova fotka
oHolky, taky se ty zimy bojim, ale jsem presvedcena, ze kdyz je ted takova zima, bude v rijnu nadherne... to proste musi bvyjit.... budu mit jen neco na prebehy a prejezdy, jinak hodlam "prodat" svoje krasny saticky bez raminek a rukavu... i kdyz jsem dneska dostala sprdaka od babicky... ze pry se budu panubohu ukazovat s holyma ramenama (v kostele) a ze to by se teda nemelo... ze mi o tom kaze zrovna babicka, ktera z kostela utika vzdycky po kazani, protoze ji to uz dal nebavi, to mi fakt prijde smesny... radsi fakt nic nerikat a delat si to podle svyho... Taky mam trochu obavy ze snerovani na tech satech, neni vypodlozeny, tak se bojim, aby mi z toho nekoukal az zadek a jak to bude ve finale vypadat, ale uz si to musim zakazat a proste to brat, ze jak to bude, tak to bude.... mame to za tri nedele a kousek, je to teda mazec!!!! ]-(
Profilova fotka
Dobré ráno :-) No tak nad tou zimou přemýšlim každý den,když vylejzám z domečku ]-( A dneska jsem měla ohledně svatby hororový sen - nic se nepovedlo, zapomněli jsme zařidit fotografa, dorta, nedojeli jsme na původní místo,ale oddávali nás na křižovatce před školou, hudba byla hrozná a hlavně mi vyměnili ženicha a tvrdili mi,že ho jenom "vysdesignovali" takže ho nemůžu poznat - no děsný prostě :-D :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
cabal - určitě budeš nakonec kočka, to neřeš ;) a mám pocit, žes psala, že budeš mít nějaký ten dlouhý závoj, ne? takže zas tak "nahá" ramena mít nebudeš, přece... a nevdáváš se v mešitě, abys byla celá zahalená ;-) jinak já furt doufám, že bude pěkně... zima se vyzuří už teď a pak se zase oteplí.. :-) latunka: já byla včera na návštěvě u našich, tak mi ségra (svědkyně) vyprávěla, jak měla hororový sen, že si zapomněla občanku, to prý nějak ukecala, že jí dodá dodatečně, ale nakonec stejně před obřadem někam utekla a vrátila se až na hostinu a bez bot.. no docela mě pobavilo, že já jako nevěsta zatím podobný sny nemám a ona se takhle stresuje :-)
Profilova fotka
wopi: To asi stresuji ostatni za nas. Moje mamka zase mela dnes sen ze zbila zenicha a to ho ma pritom moc rada :-D Snad me taky nezacnou zadne takove sny :-S
Profilova fotka
a jinak se musím pochlubit, včera jsem poslala oznamka, dneska hodím druhou várku a zbytek večer rozdám osobně.. ve čtvrtek si jdeme vyzvednout prstýnky, tak akorát vymýšlíme rytinu... a pak už zbývá jen ta hostina, co furt není zařízená, ááááchjo... :-|
tak já se taky přidám..mě se zase zdálo..že na svatbu vůbec nikdo nepřijel..a v půjčovně šatů měli z provozních důvodů zavřeno :-D :-D
Profilova fotka
gabi: taky pěkný :-) já sice sny nemám, ale mám strach, že mi onemocní kadeřnicekosmetička a budu za příšeru - a že mi ty šaty teď na svatbě někdo zničí a já budu muset narychlo vybírat jiné... případně že se někde zasekne auto a my to nestihneme, nebo že se někde zasekne květinářka a my nebudeme mít kytky (doveze mi je až ráno před svatbou domů) - no prostě samé katastrofické scénáře... ale aspoń jsem se zmobilizovala a poslala mailik do hospody, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude panu provoznímu trvat reakce - a na kolik z mých požadavků a dotazů zvládne odpovědět... :-) držte mi palce...
wopi: koukám, že se vdáváme ve stejný den a já už plaším půl roku :-D Přítel už je ze mě na nervy.. Všechno mám zařízené..ale strach, že někdo z dodavatelů zklame..je velký :-S A nebo že se mi udělá na nose veliký pupínek.. :-D :-D :-D
Profilova fotka
gabi - nojo, já jsem asi větší flegmatik :) my se cca před půl rokem rozhodli pro svatbu, respektive někdy v půlce dubna mě přítel požádal o ruku.. koncem května nebo dokonce až v červnu jsem zamlouvala termín a řešíme to aktivněji cca měsíc, měsíc a půl - akorát šaty jsem sháněla hned v tom červnu, protože pak mi ujela "konzultantka" na dlouhodobou pracovní stáž mimo ČR.. takže prozměnu mám mírně nervy až teď, že to nestihneme :-) ale je fakt, že nijak přehnaně kolem toho nevyšilujem, taky jsme polovičku zvyků zavrhli jako zbytečné - aspoň maj maminky co kritizovat :-) ta moje je těžce v šoku, že nakonec z domova (od nich) pojedu sama s rodiči.. ale holt to tak vychází nejrozumněji, tak se s tím rodiče musí smířit :-) kvůli koloně nebudu ostatní hosty nutit jezdit semtam přes Prahu, přece.. :-)
wopi : no já to teď zrovna taky řeším, tu kolonu..od mého domova pojede jen pár lidí..a zbytek dorazí až na obřad.. :-p Hostina je tak kilometr od místa obřadu..tak mi přijde zbytečné svatebčany hnát ke mě před barák..a pak ještě pro ně zajišťovat odvoz. A nutit všechny, aby kvůli koloně jeli autem, mi přijde taky zbytečné.. ;-)
Profilova fotka
holky, ja si kolonu uziju od kostela do hospody a to nas bude pozehnane, hadam tak 25-30 aut, a do kostela pojedeme jen v komornejsi sestave... my rusime i dalsi zvyky jako spolecne krmeni, zametani taliure a podobne--- to fakt neeeeeee.....
Profilova fotka
no já bych si kolonu taky klidně užila, ale jedu z Barrandova do Brandýsa (tj. přes celou Prahu) a ženich to má do Brandýsa vpodstatě za barákem hned, tak je nebudu tahat k nám přece.. pokud to časově vyjde, tak bych je ráda přibrala po cestě - aspoň bych mohla předat kyti tchýni a korsáž ženichovi.. ségra pojede asi z chaty, kam bude odkládat prcky (aby mohla taky jednou slavit a bavit se a ne furt pečovat o děti :-)), zbytek hostů je z různých koutů prahy a teta přímo z Brandýsa.. takže holt kolonu oželíme z praktických důvodů... ty svatzvyky nám v hospodě nabízeli, že jsou an to vybavení, tak jsme kývly - přece jen, ať je aspoň něco jako na svatbě :-)
Profilova fotka
Ahojky holky, vdávala jsem se minulej roj v Řijnu a tak bych vám chtěla jelikož se vám to pomalu blíží popřát aby se vám svatba vyvedla podlevašich představ. A kdyby jste pak chtěli pokecat jent ak o něčem tak se klidně přesunte na koníka do volné diskuze za náma holkama z Října 2007 ať je nás tam víc ;-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Mno dámy, tak já vás pobavím ;-) Z domu to máme asi 15 km na místo obřadu a zatím to vypadá že kolona bude ze tří aut :-D
Profilova fotka
bré ránko :-) no já ještě ani nevim jak to bude, ale vzhledem k tomu,že většina na místo obřadu pojede přes naše bydliště,tak asi utvoříme kolonu - pokud se teda vůbec nějak časově sladíme :-D Včera jsem se objednala předběžně ke kadeřnici a večer nadespala obálky s oznámeníma,takže o víkendu bude asi roznáškový den. No a s několika musim dojít dneska na poštu,ale to si nejsem jistá,jestli stihnu :-|
Profilova fotka
Ahoj holky uz se nam to krati x-) Ja vcera udelala jmenovky na stul a byla to pekna piplacka. A dnes jdu s druzickama vybrat saticky na to se tesim. Jen at se aspon trosicku otepli
Profilova fotka
Ahoj, tak já včera vyřídila matriku. Jmenovky zatím řeším. A vybírání šatů pro družičky mě taky teprve čeká. Nejdřív totiž žádné ani neměly být, ale s přítelovy strany dvě holčičky jsou, tak že půjdou ony - i když ta starší se trochu cuká, už je to slečna (8) a stydí se. Tak uvidíme.
Profilova fotka
Majka: No ja mam druzicku 5letou a 7letou a ta starsi je takova dama ze se tesi jak na ni vsichni budou koukat :-D Tak si rikam ze jak ponese prstynky aby nespadla no a kdyz se stane tak se budou vsichni smat :-D :-D
Profilova fotka
Aspoň by to uvolnilo atmosféru - jen aby se, a to ti to samozřejmě vůbec nepřeju, nestalo, že jak by spadla, tak by se jí prstýnky rozkutálely a pak by musel někdo na kolena a hledat...
Profilova fotka
Jo tak presne tohle se stalo jedne kamosce a meli pekny zpozdeni. Ale nastesti se nasli :-D To bych nechtela zazit tak to vlastne nesmi!!! spadnout.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?