Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Ahojky tak jsem nahodou narazila na tuhle diskuzi... :-D je tady nějaká nevěsta z Brna?
Ivuu: z Brna tu asi nikdo není, ale to nevadí, klidně se přidej k nám, s čím budeme moci poradíme nebo aspoň psych v tom předsvatebním shonu psych. podpoříme :-) :-) Char.. taky jsme za prádýlko vyplázla pěkné prachy, tak drahé prádlo jsem v životě ještě neměla na sobě. Ale tak hlavně že to mám, protože mě dalo pořádnou fušku něco na sebe sehnat.
Profilova fotka
jity :-D tak diky za přivítání..zítra jdu na zkoušku k vizažistovi tak jsem zvědavá...líčí kosmetikou Lancome a dělá aj u televize,,tak jsem zvědavá co ze mě udělá za krasavicu :-D :-D :-D :-D :-D poradit...skoro všechno jsem našla tady na bereme se..akorát skoro manža ještě nemá namyšlenej oblek....my to máme takové hektické všechno..ted dodělávám autoškolu dotoho jsme byli v srpnu v Motole s malým na operaci měl srostle lebeční švy na hlavě takže dělám všechno tak na přeskáčku a nic pořádně... některé diskuze teda tady stojí važně za to... :-p :-p
ivue: taky bych chtěla být za krasavicu :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky jo jo ja jsem z Brna :-) Holky mam 5 tydnu pred svatbou a zjistila jsem ze z toho pripravovani mam peknou depku. Taky to na nekterou z vas tak pusobi?? :-.
Profilova fotka
lidu... mluvis mi z duse.... ja bych to mozna ted i zrusila... nejak to na me doleha... ani z toho nemam takovou radost, jako jsem si predstavovala... a tech pet tydnu utece strasne rychle a clovek by si to mel uzit, kdyz je to jenom jednou, ne?.... a misto toho tohle...
Profilova fotka
Taky mam obcas takove myslenky ze lepsi to zrusit ale nastesti nejsem az v takove krizi :-N Mely bychom mit samou radost uze vseho ale je to naopak a to nechapu. Az budu mit tyden pred tak me asi odvezou do blazince :-S
Profilova fotka
No, my jsme se skoromuzem domluvili, ze vikend pred svatbou na vsechno kasleme a pojedeme na Sumavu, projit se po kopcich, vycistit si hlavu....Tak doufam, ze me to trochu hodi do pohody a svatbu si nakonec uziju... vcera jsme se byli definitivne domlouvat v hospode, v utery pujdu zarizovat dort a kytky... treba az to bude za mnou a vse bude hotovo, tak se budu jenom tesit....
Profilova fotka
No to mas dobre naplanovany. A odjet na vikend pryc je super napad :-D Ja budu teprve doladovat saty a kyticky az tyden pred svatbou no a jidlo za 14 dnu. Jejda je toho jeste dost :-(
Profilova fotka
Saty mam nastesti doma, to me uklidnuje... skoromuz teda nema kosili a pasek do katat, ale to snad nejak zvladneme... v utery mam pobihani kolem te svatby, tak jsem si rikala, ze to vezmu vsechno z jedny vody na plot, at uz je pak pokoj...pritel se mi smal, kdyz jsem zacinala organizovat pred ctyrmi mesici... ted jsme radi, ze je vsechno v podstate zarizene a nemusime ted kolem toho zmatit....
Profilova fotka
Lidunko a kde budete mít v Brně svadbu jestli teda v Brně? My na přehradě v Hotelu Kozí horka..aji obřad..na terase x-) Jity každá nevěsta má něco do sebe ... :-D :-D :-D
Profilova fotka
ivuu: Budeme mit na zamecku v lisni :-D Kozi horku jsem taky chtela ale bylo to v breznu uz zamluvene :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Lidu ale já sito určitě vybirala až v dubnu..toje divný ;-(
Profilova fotka
aha tak to bylo v dubnu jo jo mas pravdu. Ale nakonec jsem rada ze to tam nemam protoze mame hostinu u kamosky v restauraci a s dobrou slevou a to se hodi :-D :-D
Profilova fotka
ne li později :-S
Profilova fotka
Taky mas depku nebo jsi v pohode?? Ja jsem ted tak protivna :-|
Profilova fotka
ja ani nevím...prostě to nějak dopadne..snažím se udělat všechno nejlip ale vždycky se něco vyvrbí mimo plán :-D a protivná jsem furt stejně my jsme taky měli mít obřad taky v Líšni 26.9 ale nakonec jsem byla štastna za Kozí Horku ale tam měli první volnej termín až 11.10 tak jsme topřesunuli :-D :-D :-D
Profilova fotka
furt stejně jako furt hodně ..prýý :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
jinak šaty mám z Pruptie..Scarlett..vyzkoušela jsem čtvery a v těhle jsem se citila dobře tak jsem si je hned zalohovala...ono ve velikosti 40/42 toho na vyběr moc není..zavoj mít nebudu..jen takovou čelenku z perliček a kaminku..ted shanim boty...šaty jsou ze smetanoveho taftu..ale 2 tis se mě teda za ně davat nechce... :-|
Profilova fotka
ivuu: A kolik te stoji pujceni satu?? Ja mam ze salonu Dreem z Merhautove za 5tis. coz myslim je v pohode a vypadaji krasne. Proc je namas v albu?? V kolik budete mit obrad??
Profilova fotka
ted tady sedim s skoromanžou a nechci aby je viděl až pude spat tak tak je tam dam..musím je totiž zmenšit :-D :-D no staly 10tis =-) obřad mám ve 12 hod
Profilova fotka
ivuu: Ty saty ti mooc slusi vybrala sis velice dobre :-D
Profilova fotka
cab: ja jsem se rozhodla pristi vikend vycistit hlavu v horach - uplne uz se neda nic delat. Jak jsem slibila, ze nebudu stresovat, tak je mi do breku. Spoustu veci mi pomahaji zaridit rodice a citim se hloupe, jak na ne starosti deleguju. Mam pocit, ze pro same vymysleni a shaneni materialnich veci zapominam o cem vlastne ta svatba je predevsim. Tak se asi potrebuju trosku zastavit.
Profilova fotka
char... To je presne ono, taky si rikam, ze pro vsechno vybirani kytek, blazneni kolem zatoulaneho prstenu a siti maslicek zapominam, ze svatba je hlavne vnitrni zalezitost a ze je to velky slib a dulezity okamzik... jako bych si v tom jela sama a nemela cas to takhle vnitrne prozivat se skoromuzem... takze doufam, ze nam ta Sumava pred svatbou pomuze... a taky vikend predtim zrejme pojedeme jeste ke tchanovcum (do pohranici), tak tam to mam taky vzdycky jako dovolenou, tak to bude taky prima... a jeden vikend nejspis jeste budeme malovat, tak u toho se vyblbneme, to nam jde... tak zkratka doufam, ze me to prehodi na jinou kolej... Tak ti drzim palce, aby hory pomohly, a urcite pak dej vedet.... Opatruj se. :-)
Profilova fotka
Holky, jak to mame vlastne po sobe... kdo se vdavate úprvni vikend, kdo druhy atd.? ze bychom pak udelali spolecne album rijnovek?? :-)
já jsem ten první týden :-N Holky mě to dnes ukazuje do svatby jen 27dní =-)
Tak jsem si včera konečně koupila boty a v pondělí korunku, náušnice a samodržky (fakt drží, jen jsem si měla koupit o číslo menší, protože je mám až k zadku - podle výšky jsem si koupila správně, ale mám dost krátké nohy). Zbývá nám zajistit květinářku, dort+cukroví a ženichovi kravatu a košili. Tak jsem zvědavá, kdy to provedeme, protože prakticky nemáme společné volno. Příští víkend děláme svícu ( tam se těším skoro víc než na svatbu :-D ) a pak jedu služebně do Švédska a přítel se mnou, abych se nebála :-) Ten dort a cukroví a kytkuch ceme zajistit tento týden, jen furt nevíme kde - asi by to chtělo v Praze, když tam bude obřad i hostina, ale bydlíme cca 40km jinde, tak to pro nás je zas snažší zařídit tady. Takže se furt rozhodujeme a nic nděláme :-D
Profilova fotka
mesu.... to je sila, co? Ja si pamatuju, jak to "pred chvili" bylo pul roku do svatby... a ja mam ted mesic a 4 dny... (podle meho pocitadla)... proste pet nedel, no... ]-( Co to album, mam ho udelat? Ze bychom si t am souply nejake fotky uz ted? Jako pred a po... ? :-)
Kdybych neslíbila přítelovi, že nebudu dávat žádné naše fotky na net, tak je to album super nápad :-D
Profilova fotka
já druhej víkend... Lidunko děkuju za pochavalu..ty tvoje šatky jsou taky super a sluší ti :-D :-D :-) holky když pujčujou obleky v salonech je k tomu i košile a kravata?nebo si to musí koupit zvlašt?ted vubec nevím...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?