Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
chara... tak u tech kytek zacni tim, ze si reknes, jakou barvu chces... ono ti to pak rekne samo, protoze ne vsechny kytky jsou ve vsech barvach, ja treba vim, ze tam chci ruzicky, trezalky, frezie... takovou michanou, aby byla zajimavejsi... ale zacinala jsem taky tim, ze jsem mela jasnou barvu a ze to ma byt podzimni kytka.... a icing natrenuj jinde, ale to urcite sama zvladnes, nejhorsi je udelat tu hmotu pod to hladkou, a jestli tohle budes mit od profika, tak to jise zvladnes!!! Tam jde jen o to, ze ta hmota neni dokonale bila, proto se to potahuje tim icing... kdyby netrvala na uplne bilem dortu, tak se podle me muzes na cely icing taky klidne vykaslat... ;-)
Profilova fotka
jakoby makovice... holky budete mit nekdo stahovaci spodni pradlo?
A co by jste řekli šaty na šampaň a žlutou kytku, doplněnou něčím zeleným? Nebude ta se kytka vzhledem k barvě šatů jakoby ztrácet? Možná, že to všechno až moc řeším, chtěla bych to mít všechno dokonalé. Už jsem si kolikrát říkala, že to hodím za hlavu a nebudu takové věci řešit, důležité je , že si beru toho koho mám rádá, že on má mě a zbytek je fuk. Pak mě to přeci jen nedá a řeším každý detail a jen si tím přidávám asi starosti navíc.
Profilova fotka
jito... zkus vzit fotku satu ke kvetinarce a predem ji zavolej ze k ni jdes, at na tebe ma cas, a tam to prodiskutuj s ni, ta ti fakt poradi nejlip!!! A od toho ji budes mit!!! :-)
Profilova fotka
chara... budu mit stahovaci spodary, jsou objednane po netu, mely by dorazit po nedeli... takovwe ty vysoke az skoro k podprde... jsem presvedcena, ze mi vykouzli naprosto neuveritelny vosi pas!!! :-) :-)
Holky, nevíte kdy dostaneme oddací list?
Profilova fotka
margit - ja myslim, ze tak den - dva po svatbe. Ja teda asi do tri dnu pry po cirkevni svatbe. Jedeme ale hned v nedeli pryc a pak se vracim az za 3 tydny do CR a tak to budu resit teprve potom - obcanku, novy pas... snad to nebude problem
holky holky, :-D kdo to má kurňa všechno číst..... :-D Každopádně vítám všechny nové nevěsty. Dneska v rádiu hlásili, že září bude pěkné a tak tedy určo i říjen a dokonce jedna z Vás psala, že má narozky 18/10 a že je vždycky krásně, tak jsem zvědavá.... a běda tobě, jestli to nevýjde :-D :-D :-D :-D Char....já mám vývazky od jedné mladé paní, která je momentálně na mateřské. Cena byla naprosto úžasná a vypadají luxusně. Přesně takové jaké jsem chtěla, tak kdybys chtěla adresu, tak pisni. Konečně mi došly krabičky na koláče, a musím říct, že jsou naprosto úžasnééééééé. Vřele doporučuji, navíc jsou složené během 5 sekund, takže pohodička a klídek. Začala jsem dělat mašle na ozdobu kostela, doma to teď vypadá ...... no comment :-D Chlap už šílí, ale nemá na mě. Nemůžu tomu uvěřit, je to už za měsíc a něco. tak zatím papa
nunuakrtek: jen se chci zeptat kde jsi objednala krabičky na koláčky? Stama - zlín? Mě totiž pořád ne a ne nic přijít - objednala jsem je už před týdnem :-(
Profilova fotka
tak dortík jsem uvažovala ovocný nebo medovník, nakonec se rozhodlo samo - ta restaurace, kde (doufám) budeme mít hostinu, bere běžně medovníky, takže si necháme udělat nějaký zdobený od Medovník.cz a o dopravu se nemusíme starat, dovezou jim to tam se zákuskama pro ně... jen doufám, že to s tou hostinou dopadne, teprve to řešíme a pan provozní byl v osobním kontaktu děsně milej a vypadalo to, že nic není problém, ale jak řešíme přes maily, tak ta komunikace moc nefunguje... ale snad to ještě doladíme, jinak se mi u nich líbilo moc a je to přímo v místě svatby, tak by to bylo fajn... v Brandýse nějak moc restaurací na výběr není a ta zámecká byla bohužel už obsazená.... jinak ve středu jdu k paní kadeřnicikosmetičce, tak doufám, že mi něco hezkého vymyslí, podle rady s ní teprve budu řešit kytky a tak.. předběžně mám vybrané dvě květinářky, tak snad nebude problém... jen nějak nemůžeme sehnat fotografa :-| ale máme na to ještě měsíc, tak doufám, že to všechno dobře dopadne...
ahoj HOLKY, ani nevím jak začít. Včera nám umřel strejda. Od tatínka brácha. Už to prostě nedávám :-( :-( Loni před velkou oslavou umřel můj tatínek a letos před svatbou strejda. Je to na hovno.... omlouvám se za výraz, ale nemám na to slov. :-( :-( :-( tak ahoj a ať se Vám daří :-)
Profilova fotka
To je mi HROZNĚ MOC líto, nunu. Upřímnou soustrast. Bolí to, já vím. Byl strejda moc nemocný? Nebo, nedej bože, to bylo náhle? Drž se.
Článek se načítá
Majko....ahoj a diky, nemocný byl, ale ne až tak, že se stalo co se stalo, prostě šok pro celou rodinu. Pohřeb je v kostele, kde máme za měsíc a něco svatbu, to bude brutal. Lejnko....jo stama zlín, došlo to něco málo po týdnu. Jsou naprosto úžasné, pak na to jen uvážu mašličku a je hotovo. Jsou fakt k nakousnutí :-D neboj určo dorazííííí
Profilova fotka
nunu... uprimnou soustrast, drz se!!! :-(
Nunu... upřímnou soustrast a jak říká cab... drž se, budu na tebe myslet, protože já jsem na tom podobně, taky se vdávám v tom samém kostele, kde měl bratránek v březnu pohřeb. Moc nás to všechny bolí, ale vždy vzpomínáme na ty veselé a hezké chvíle s ním a to nám pomáhá jít v životě dál.
Profilova fotka
pohrby pred svatbama jsou trapeni nejvetsi. pokusim se zmenit tema... jaky budete mit sperk k satum bez raminek?
Nunu, upřímnou soustrast, myslím na tebe... Ale abych nekazila Chaře změnu tématu - já teda mám ramínkaté šaty, ale k bezramínkovým se mi hodí takové ty jemné korálky na jemných vlákenkách různé délky, co jich je dohromady strašně moc. Dokud jsem nevěděla, jaké šaty budu, tak jsem je chtěla
nunu: to je mi lito..my jsme rusili minuly rok svatbu kvuli pohrbu..
Ahoj nevěstinky, konečně můžu napsat, že jsme se posunuli v přípravách zase o něco kupředu. Včera jme vyřídili papíry na matrice a ještě potřebné dokumenty na faře,koupili jsme ženichovi košili a kravatu a domluvili detaily ohledně svatebního cukroví a koláčů u cukrářky. Taky mě přišel balíček s objednanou dekorací, objednávala jsem je u firmy, kterou tu doporučovala Nunu a to na stránkách http://www.svatebnidekorace.cz/, opravdu super firma, bez jakýkoliv problémů, o všem mě informovali a navíc zboží poslali v nádherně zabaleném balíčku, vyplněném hedvábným papírem. Přes net nakupuji často a jsem zvyklá, na krabice vyplněné novinami nebo papíry ze skartovačky. Ještě ale pořád nemám tu kytku, už druhý den sedím na netu a hledám inspiraci, ale pořád nic..... asi jsem moc vybíravá :-( :-( :-(
Profilova fotka
Jjiittyy, to jsme na tom stejně - myslím s tou kytkou... Taky si pořád nemůžu vybrat. Určitě vím jen to, že chci růže, ale chtěla bych je nakombinovat s něčím, ale pořád nevím s čím. Nějaké kytky mám v albu, ale ať je prohlížím, jak chci, tak pořád nevím. Nevím. To mě štve... :-) Budu muset zajít ke květinářce, ať mi poradí. Sama se prostě nerozhodnu.
Profilova fotka
majko.... mrkni ke mne do alba, mam tam docela dost kombinovanych kytek. :o) Ja jsem ted taky rada... konecne jsme ulovili prstynek pro zenicha... puvodni titanovy se bud potratil na ceste z USA nebo nam ho ukradli nenechavi sousedi (postacka nam zasadne silnejsi obalky soupne do schränky tak, ze napul koukaji, to je pak na houby), tak jsem hledala podobny ale od takove firmy, aby byla ochotna ho poslat kuryrem... a nasla jsem jeste krasnejsi, uplne jednoduchy a firma s kuryrem souhlasi, hura.... pristi ci prespristi tyden (podle toho, jak rychle ho stihnou vyrobit) tu bude, a tentokrat bezpecne do nasich rukou. Jupi!! O stres min... Jo a jeste jedna perlicka, damy... pritel sel vypovedet stavebni sporeni, aby mohl na hostine zaplatit piti... myslel, ze tam bude tak 20-30 tisic... a bylo ta,m 113,5 tisice... on si nevsiml, ze to platil celych pet let (a to ma plat tak nizky, ze mu ty prachy fakt musely chybet).... tak jsme STASTNI.... bude bez nervu hostina i svatebni cesta a jeste nam zbyde neco na dodelavky domecku.... DOBRY DNY....SUPEEEER.... :-) :-) :-) PS: Ale jak si muze nevsimnout, ze ma nekde pres sto tisic, to fakt nechapu... Ty chlapi jsou ale prakticky....
Profilova fotka
Cab, kytky máš moc hezké, ale stejně nevím... Tak mě napadly chryzantémy - mám v albu jednu kytku s bílýma a nevypadá to špatně, zas přítel prý je to smuteční kytka. Ale ať tak nebo tak, bílé chryzantémy určitě budu mít před barákem v květináči jako součást výzdoby. Někde jsem to viděla na obrázku a vypadalo to moc hezky.
Profilova fotka
maj.... chryzantemy jsou moc hezke a nadelaji spoustu parady... jen pozor na to, ze z jejich stredu se sype pyl, ktery muze spinit... a nekomu taky nevyhovuje jejich vune... ale ucrite vypadaji moc hezky... kvetinarka ti ale poradi nejlip!
A co gerbery s něčím nakombinované?? Vydrží, nezvadnou mě hned??? Když já kytkám vůbec nerozumím :-( :-( :-(
Profilova fotka
holky, me kvetinarka vubec neporadila nejlip. Jen kroutila hlavou, ze nevim, co chci. Ach jo. Kytka me trapi moc. nechala jsem to teda na ni - protoze ma styl - ale je mi trapne, ze nevim, co chtit
Profilova fotka
Charo, ja myslím, že se vůbec nemusíš cítit trapně. Vždyť to je tolik květin a krásných, že ono je fakt těžko vybrat. Není to dávno, byla jsem bratrancovi na svatbě a nevěsta taky do poslední chvíle nevěděla, jakou kytku. Tak šla ke květinářce, ta jí něco navrhla a bylo (měla kytku do tvaru srdce ze žlutých a bílých růží - celkem jich bylo 37- řeknu ti docela těžká kytka).
chara - resim naprosto stejny problem, vcera jsem byla podruhe v kvetinarstvi, kde to mame zadane a nakonec nedohodla nic vic, nez ze to necham na nich :-D jsem absolutne nerozhodna, ted se toho trochu desim, co vymysli, ale treba to prekvapeni bude prijemne... :-D vybrala jsem jen barvu (bilo-zelenou) a aby se tam objevily bile kaly a zelene hortenzie... jinak at tvori... jinak jsem nebyla schopna se vyjadrit. Kvetin je krasnych strasne moc!! a laik jako ja se v tom tezko orientuje... moc se mi libi kaly, ale odrazovalo me, ze je ma kazda druha nevesta... ale kdyz se navazou nejak netradicne... treba to bude zajimave. Tak hodne stesti pri vyberu :-N Ja myslim, ze z kazdeho druhu jde udelat krasna kytice, zalezi na te kvetinarce strasne moc
Profilova fotka
Jjiittyy, gerbery vydrží dlouho.
Ahoj holky. Tento týden se docela vydařil. Konečně se přítel rozhoupal a jeli jsme mu vybrat ten oblek. Nakonec si ho teda zamluvil v půjčovně, rovnou jsme koupili i kravatu a košili. Takže už máme jasno, jaká bude barva celé svatby - růžová :-) Košili má světlounce růžovou a kravatu takovou do růžovobéžova. Z té jsem fakt nadšená, je krásná a k té košili se skvěle hodí ;-) Konečně teda vím, jaké barvy mám volit doplňky. A zamluvila jsem včera dort a konečně i kytku. Nakonec teda budu mít krémové a růžové růže a k tomu bílé frézie. Tak jsem zvědavá, jak nakonec bude vypadat :-) Spadl mi obrovský šutr ze srdce, že konečně zase už se to pohnulo a už nám toho zbývá jen pramálo :-D No pramálo, ještě nemáme vybrané menu, to budou zase boje :-D
Profilova fotka
Ja take resim menu na raut. Kytku uz jsem vzdala - necham se prekvapit. Jerabina tam bude a pak uz nevim. Skoromanzel si koupil online tri cervene kravaty a pak vyberem na posledni chvili, ktera se nejlepe k me cervene kytce hodit. Dneska jsem po tydnu nestastneho bloumani obchodama objevila svoje spodni pradlo! A tak jsem tam nechala majlant. Ach jo. Jeste shanim nejake saty, abych si je vzala na obed pred tema svatebnima... musi to byt takove entree k cudnym krajkovym svatebnim satum. Ale kde to sehnat, to netusim. V nedeli se jedeme podivat na nejakeho cerveho skodovku veterana na jizdu po svatebni msi - tak jsem zvedava. Je to docela nelehka vec sehnat stare auto.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?