Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
musí tě někdo dobře změřit a případně pak dobrá švadlenka upravit. Já mám z toho taky obavy, ale pokud nic neseženu, tak nad tím hodně přemýšlím. Dát tolik tisíc na 3 -4 dny a nebo je mít za tu cenu jen pro sebe je něco jiného. Když ti to nabídli ze salónu, že přivezou na zkoušku proč to nezkusit, ale zavázné je závazné ;-), určitě by je pak půjčili dalším. ASi záleží na domluvě.
Profilova fotka
ne na zkousku je musim zapaltit a pak je privezou..coz odmitam jako....a to mi rekla ze kdyz ej tak chci tak at si sjedu do zaranici je vyzkouset a pak mi je objednaj..tak sem na ni koukala ze kdyz uz pojedu nekam tak si je tam i koupim :-D akorat ty moje vyhlidnuty asi bude prusvih pac je nemuzu nikde najit
tak to maji fakt blbé nápady, no chtějí vydělat a my se pak z toho máme zbláznit, že? A jaké máš vybrány, máš je v albu?
Profilova fotka
jojo mam jsou uplne dole ;-)
Tak asi jen tak snadno neseženeš, jsou hodně luxusní, to budeš jako princezna ;-) a bílá nebo at stříbrná ? Pěkné album. Mauritius je super volba, to by se mi taky líbilo :-N. Tak to bych opravdu jela do zahraničí nebo dobrý salon, kde se o to postarají. Už máš tu koordinátorku, ta by se taky mohla o to postarat. ;-)
Profilova fotka
no sil je elie saab co sije pro zancku pronovias, tak jedine tam se zeptat tak uvidime no nekde je mit musej zmizet ze sveta nemozhli, myslim ze budou jen v tehle barve v bile by asi nebyly tak krasne.... jeste ne prave premyslime komu to sverit..
určitě seženeš, těším se až pak ukážeš fotky. Jinak ti mají krásné šatičky, tak ať se brzy povede najít.
Profilova fotka
jjko myslim ze ve francii urcite, nebo mozna najdu jeste lepsi..... no to si jeste pockate na fotky :-D
uvidíme... :-D a co mimi, daří se?
Profilova fotka
jojo dobry, ted je posledni dobrou nejakej hodnej tak je fain
Tak se k vám holky přidávám, taky se vdávám v říjnu a to 11. :-D :-D
faráře máme jistého, dnes jsem si domluvila i svědkyni a taky zkoušení šatů, ještě je sice čas, ale jsem děsný stresoň, tak chci mít potom klid, ale ten budu mít asi až 12 října, až to se mě všechno spadne. Jinak Babi, máš super fotky v albíčku :-) a samozřejmě i nádherný datum na vdavky ;-) ;-)
Článek se načítá
Tak tě vítám mezi námi a já nemám nic pěkného :-( ? Já budu teda poslední, ale snad nám vyjde počasí, všem. A kdy si taky uděláš album, co ? :-D My s farářem taky mluvili, ale říkal, že to má čas, tak v polovině unora jdeme na první schůzku.
Profilova fotka
no jitu, takze dalsi kdo je 11. hihi :-D tak vitej mezi nami ...a dekuju za pochvalu
Pavli, to víš, že máš taky hezounké, hlavně se mi líbí ta červená kytice růží. Já původně chtěla nějakou dlouhou kytku, ale teď mě zase uchvátily kytičky kulaté.Do podzimu je ale daleko takže jak se znám tak to ještě 10krát změním :-D , původně jsem album ani nechtěla zakládat, ale jak to tak zvažuji, tak ji ho přece jen založím x-) x-) . Jo a další rande s farářem máme až dubnu :-D :-D
Profilova fotka
hle tak ja volala dneska do agentury jako, co a jak...a pan na me no to jako rijen, hm to moc casu neni...tak nevim ,ejstli mam zacit panikarit :-D
tak teď jsem zpanikařila taky :-D .....ale nějak to dopadne , já si momentálně z toho těžkou hlavu nedělám, (ono to teprve přijde)
Profilova fotka
Holky, nepanikařte ;o) Já byla ve svatební agentuře někdy v dubnu a dostala jsem přednášku na téma "zodpovědné nevěsty připravují svatbu rok a více předem" :-S Našla jsem si jinou agenturu a vše se na říjen stihlo v pohodě. Takže přeji hodně štěstíčka a pevných nervů s přípravami ;o)
Profilova fotka
no jo ale nam se to hodne zkrati o nejaky cca 2 mesice myslim ta doba na pripravu
Tak honem přidávej další fotky, ať se můžeme koukat :-D . Je to strašně fajn, našla jsem zde hodně inspirací. Taky jsem chtěla červené růže, ale pak mi přišla romantičtější ty žluté a růžové. No jdeme na veletrh, tak až zkouknu, jak to vypadá v reálu, tak se do toho vrhám celým tělem :-D. Teď jsme jenom diskutovali a rozhodovali, ale ať už je taky něco potvrzeno a nemusím na to myslet. Dobrá agnetura se určitě najde, jen to chce taky čas jako na všechno. Určitě to zvládneš i s miminkem ;-)
Profilova fotka
Holky klídek já když jsem se šla v květnu dívat na šaty na Říjen tak my bylo řečeno v jednom salóně jestli to není nějak brzo, že mám přijít tak za dva měsice :-( Ale nedala jsem na jejich rady a šaty jsem si stejně našla jinde :-D
Já jsem teď našla na netu , jeden salón kde je výprodej šatů, jedny mě docela padly na první pohled do oka, tak jsem tam psala jestli bych si je mohla přijít zkusit a hned mě odpověděli, že můžu, prý jen mám napsat datum, že mě šaty dopraví do jejich pobočky, která se nachází nejblíže mého bydliště, připadalo mě to jako fajn přístup k zákazníkům. Tak je půjdu asi omrknou, taky mě připadá, že je ještě brzy, ale třeba jsou ty Pravé :-) :-)
Tak nevěstinky, kam jste se poděly??? ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
tak ja saticky uz vybrala ted jen k tomu dat dohromady dekoraci a tak
ahojte Nevěsty, jsem tady dneska poprvé, jsem z těchto stránek nadšená. Máme svatbu 18/10/2008 a jsem dost překvapená kolik Vás tady je! Doufám, že mám počasí bude přát. :-D
Jéé nunu, tak máme stejné datum, krásné, že? :-D A tak já tyto stránky zbožňuju a nemůžu bez nich být, nevím, kde bych byla bez tolika rad a nápadů. Tak co máte zařízeno a kde bude hostina už víš ? :-D Založ si album.
Ahoj Pavli, jmenuji se Zuzka. Tak to jsem ráda, že nejsme sami. Původně jsme to chtěli 27.záři, ale to už hold bylo plno v místě kde se koná hostina. Datum máme už rok, je to hrůza kolik lidí se letos bere. =-) už mám šaty a teď už vymýšlíme s holkama dekorace a dárečky atd. díky této webovce, mám tolik nápadů. máme to v lázeňském parku v karviné. A co ty? kde to máte a co všechno už máš? 8-) album založím, ale momentálně nemám moc času, tak zatím
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, my se bereme 10.10. 2008, přesně rok a den od zasnoubení:-) přítel mě žádal o ruku v letadle ;-)
ahoj Marfulko, tak to gratulace, myslím že tohle je ten nejlepší měsíc na svatby ;-) v létě moc horko, v zimě moooc zima a my to máme tak akorát, doufám teda :-N co už všechno máš zařízeno? :-)
Pavli ještě jednou, dívala jsem se na album a máš tam fotku od kamarádky. je to kytka růže, hned na prvním řádku ta poslední :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?