Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
sijen... porad se v hospode, treba by ti tam misto na kapelu udelali, kdyz se ti tam libi... my tam teda taky moc mista nemame a taky jsme nechteli moc riskovat, takze budeme mit dydzeje, rikali jsme si, ze lepsi dobre zahrano z cedecka, nez blbe nazivo... ale jestli mas vytipovanou dobrou kapelu, tak to zkus nejak zaridit, urcite to bude stat za to. Drzim palce. :-)
Profilova fotka
sijen - ja mam z Hradce Kralove Lucky band
Nazdárek nevěstinky, co kytku, už máte vybranou??? Já nemám ani tucha jak by měla vypadat :-( :-( Hledám na netu, ale nic mě zatím nepadlo do oka. Ani nemám představu o tom, z čeho by měla být. Jak jste na tom vy??? Boty se prodávají i v některých půjčovnách svatebních šatů,cena se pohybuje ve vyššsích částkách. Na to že je budu mít jen jednou se mě nechtělo vypláznout tolik peněz :-p . :-p :-p
jjiittyy - v salonech mají krásné boty, jenže přesně jak říkáš, kvůli jednomu dni za ně nedám tolik peněz...já jsem za ty svoje dala 250,- a jsem spokojená :-) Kytku asi budu mít z krémových růží a bílých frézií. Frézie chci určitě, protože je miluju a krásně voní, tak snad to vyjde a uvážou mi nějakou pěknou kytičku ;-) Ale samozřejmě zajištěnou ji ještě nemám, je to zatím jen představa :-D
Profilova fotka
Ahooojky! Taky budu mit kremove ruze a bile frezky, do toho jeste svetle lososove a svetle ruzove ruze...tento tyden je budu objednavat. Teda az dam dohromady, kolik jich vlastne chci. Moje je jasna, ale pak vonicky pro zenicha, svedka, kytku pro svedkyni, maminky, babicky, ozdobu na auto...je toho kurna docela dost, premyslim, jestli bych nekde neco nevyskrtla :-D A boty mam z polska :-N fakt se mi nechtelo vyhodit tolik penez za jedny krapy, ktere uz nikdy vic na nohy nedam :-p Hrat nam bude DJ.. mam pro nej i par francouzskych cd, at se frantici nenudi ;))
Profilova fotka
kytku nemam - ale zase jsem uz fakt rada za ty saty. Jeste se teda nezacaly sit...no ale vira je pevna. Moje touha je mit cervene sipky v kytici - ale nevim, jestli to neni hloupy napad. ted resim dort - vubec nevim jak na to. Anglicani maji svuj typicky dort - hutny. Ach jo Botky - ani sajn jake - premyslim snad i nejake baleriny na nizkem podpatku.
Profilova fotka
chara.... sipky jsou hezky napad, ja jsem zase uvazovala o jerabinach... nakonec si rikam, ze si tam necham dat trezalky, to jsou taky takove cervene bobulky, vypada to podzimne a hezky... jinak kytky pujdu zarizovat zacatkem zari, jdu pobliz toho kvetinarstvi na kosmetiku, tak to spojim. :-) Jinak jsem tento tyden rozeslala oznameni a lidi se uz zacinaji ozyvat, takto zacina byt natvrdo... doted mi to pripadalo jen jako nejaka hra, ale ted mi teprve zacina dochazet, ze se VDAVAM!!!! :-x
Cara, ty šípky se mě taky moc líbí, není to hloupý nápad, naopak je super. Svatba je na podzim a šípky k ní patří. Já jsem zas uvažovala nad tím, že bych vylisovala nějaké barevné listí ze stromů ( před barákem máme javor a ořech, dalo by se využít) a pak použila k výzdobě svatební tabule, normálně se tam dávají plátky růží, které bych vyměnila za to listí plus nějaké podzimní vazby třeba i z těch šípků :-). Co myslíte je to kravina??? Mám strach, aby mě nepomluvili hosté, že jsem jim stůl zasypala spadaným listím 8-( 8-(
Tak jsem si dneska konečně domluvila líčení a zítra se asi půjdu podívat na boty :) jity, to listí mi přijde super - někdo tě pomluví tak jako tak :) Dlouho jsem myslela, že je to jen klišé, ale postupně zjišťuju, že to tak fakt. Každý má prostě svojí pevnou představu o svatbě... Ale myslím, že se to bude spíš líbit. Já mám furt plnou hlavu toho přítelova svědka. Já jsem taky takový vyříkavácí a usmiřovací typ, ale mám určitou hranici. A tu on překročil, protože se ani neomluvil. Jen mám strach, že kvůli tomu ještě pohádáme.
margi, já jasnou představu nemám, nemám hlavně žádnou představu, možná jsem tady tak zblblá už z těchto stránek, kde každá nevěsta touží mít všechno dokonalé,touží dokonale vypadat, prostě mít vše na jedničku s hvězdičkou. Kdyby nebylo tady těchto stránek tak ani nevím, jak se co dělá :-D . Krom toho, že mě baby z práce dnes poučily o tom, že nevěsta musí mít pořádně dlouhé nehty samozřejmě , že francouzskou manikůru, přes to nejede vlak a dále pořádný účes a to čím složitější a náročnější tím je to samozřejmě lepší. Námitku, že v jednoduchosti je krása a že nevěstu nedělají nevěstou dlouhé drápy a vlasy vyčesané do super obřího drdolu, ale její šatičky okomentovaly takovým způsobem, že jsem měla co dělat , abych se tam nerozbrečela jak mimino. Fakt mám někdy chuť to všechno zrušit a udělat to jen ve čtyřku v klídku a v pohodičce. A zkus na chvilku vypustit toho svědka z hlavy. Třeba to za nějaký čásek uvidíš jinak. Nemá cenu se kvůli tomu hádat, i když sama moc dobře vím, že se to lehce řekne. Člověk je i tak už všemi těmi přípravami vystresovaný dost, mě například nervy ujedou každou chvilku. Jsem zvědavá jak se budu chovat týden před svatbou, to se snad zblázním.
No právě, jeden pomluví, že je to moc obyčejné, druhý, že moc načančané, třetí, že málo tradiční - a všichni mluví o tom samém :-D :-D
Profilova fotka
jito - naprosto souhlasim. Dlouhe nehty a slozite ucesy NEBRAT!!!!! A hlavne se vykaslat na vsechny hloupe komentare a drsne nazory. Je to nas den, nase svatba a at si to kdo kritizuje jak - je to jeho problem. A co je dokonale je podle me sterilni a podezrele. Tak.
Článek se načítá
Profilova fotka
My jsme vcera jeli k budoucimu svagrovi na chalupu a budouci neter rikala: hlavne se ten den nestresuj, je to den jenom pro tebe, o vsechno se postarame a ty si to jenom uzivej!!! A je to tak. Ted je potreba to nejak rozhodnout, ale pak uz to nechat byt, s tim, ze je to podle meho, at se to komu chce libi nebo nelibi a basta. jinak pokud jde o ucesy - cetla jsem prispevek jednoho zenicha, ktery rikal, ze si chce brat svou partnerku a ne nejakou cizi pani... tak si myslim, ze ten uces by mel byt slavnostnejsi nez obvykle, ale zase ne neco uplne jineho, aby se zenich nedivil, koho mu to tam vlastne privedli. :-) A pokud jde o nehty, budu mit svoje, v delce, ve ktere zrovna budou, a prelaknu je vlastnorucne ten den rano doma... Drzte se, baby!
Já si nehty budu dávat dělat. Já se o ně totiž vůbec nestarám, protože to neumím, tak by to vypadalo na fotkách fakt blbě, ale rozhodně nechci žádné dlouhatánské drápy, ani se mi to nelíbí. A účes budu mít rozpuštěné vlasy - na přání ženicha - jen do nich asi dám závoj a korunku, aby to bylo něco jiného, než normálně.
Díky holky za podporu, moc si toho vážím a už jsem i klidnější. :-) :-)
Profilova fotka
Holky, jakou mate ted pred svatbou zivotospravu? Ja jeste ridim dodelani domecku a organizuju i celou svatbu, mam z toho stresy jako blazen... a ve stresu zeru.... tak bych to potrebovala zarazit a naopak dat do svatby nejake kilco dolu.... co s tim? :-(
Já budu mít také rozpuštěné vlasy a nehty své vlastní ;-) Jinak co se týče životosprávy tak to je teda pěkná bída - nestíhám vůbec nic, samej stres - takže jím jen když je chvilka času.. Taky bych potřebovala trochu pohubnout - ale s těma nervama to vidim realně až po svatbě.. Teda dnes jsem si slibila že pujdu běhat, tak jsem na sebe zvědavá ;-)
ahojte holky, neuvěřitelné jak to tady jede ta diskuze :-D já už jsem úplně ko. Nevím kam dřív. V práci mazec, svatba za chvilku taky, hodně starostí, ale co Vám budu vykládat, že? Máme to samé :-D Char... jsem ráda, že tě nezklamu :-D ty krabičky jsou ze www.stama.zlin.cz jukni jsou super a hlavně za dobrou cenu. Družičky dopadly přesně tak jak jsem si myslela. Určo Vás teď pobavím, hlavně Char... tak tedy: dorazila jsem se sestřenicí asi o půl hoďky do salónu dřív, abychom něco vybraly. Vybraly jsme opravdu krásné šatičky akorát byl jeden háček. Nevěděly jsme jak jsou vysoké družičky, tak jsme jen tak od oka :-D Poté dorazily družičky a ejhle, byly vyšší než naše tipy, tak smůla. Začalo se na novo. Ale naštěstí jim padly do oka jen pěkné šatičky. Pořád se tam točily a točily a pak je nechtěly ani svléknout. pokusim se dát fotečky do alba. a jinak souhlasím, žádné složité účesy..... v jednoduchosti je krása. ten co mám já, tak se mi nějak extra nelibi, tak budem mit asi jestě jednu zkoušku. Na líčení zatím nikoho nemám. Hrůza. kytku bych chtěla frézie, jsou úžasné a jednoduché a voňavé :-D dneska máme první nauku s panem farářem, to bude..... jsem fakt zvědaváááá tak zatím papa
Profilova fotka
Holky, myslite ze je to hodne blby, kdyz nebudeme davat vysluzky? vetsina hostu je zvana na hostinu a bude v penzionu zustavat i pres noc, tak nevim, co by s vysluzkama delali, leda by si je vzali na pokoje a drobili si tam do postele... Tak jsme si rikali, ze sladke bude k dispozici na hostine, ale pak se na to vykasleme... Je jasny, ze nas nekdo pomluvi, ale nejak je mi to jedno... i tak je to dost velkej blazinec a jeste se nekde patlat s rozdelovanim vysluzek......... ]-( Co myslite?!
Cab my nebudeme mít ani vývazky, nebudeme dávat kytky ani maminkám a svědkyni a výslužky....o tom nechci ani slyšet :-D Takže z mého pohledu to blbé nebude, určitě se vždycky najde někdo, kdo tě pomluví, ale to nemusí být ani kvůli výslužkám, takže bych si z toho nedělala velkou hlavu ;-) a ještě když je většina hostů pozvaná na hostinu, to bych pak už vůbec neřešila :-) Ale říkám, je to jen můj názor, my budeme mít všechno zvláštní, na co ostatní nejsou zvyklí, žádné zvyky a tradice :-D
Cab...co zbyde, to zbyde a ten kdo si vezme tak si vezme. Já bych je mohla....ještě s výslužkama. Budou mít 3 chody a hodně sladkého a čokofontánku, přece nekradem. :-D neřeš, taky nebudou
Profilova fotka
Ja zacinam ted blbnou snad uz se vsim... treba si rikam, jestli neni blby, ze budu mit dlouhej zavoj (jsem prece jen starsi rocnik)... kdyz mne se tak libi a milackovi taky... ale urcite bude nekdo rikat, ze je to trapny (vevodit jim nejspis bude moje maminka)... Budeme mit dospele druzicky, i to mi rozmlouvali, ze je to americka trapnost... a ja si stala za svym, ale ted jsem z toho nejaka nejista... nechci stravit svuj svatebni den tim, ze budu nervozni z toho, komu co prijde blby... Musim to nejak vydejchat, ale momentalne teda nevim jak. :-| :-|
Cab... klídek, dlouhý závoj je krásný, líbí se tobě i nastávajícímu a to je to hlavní. A mě taky líbí o moc víc než krátké závojíčky. Starší ročník....mě už taky bylo dávno 18 a jestli jsi vzpomínáš, taky jsem chtěla dlouhý závoj a ty jsi mě ubezpečoval, že do toho mám jít. Šla bych moc ráda, ale zjistila jsem, že jsme přece jen sportovní typ, vlasy nosím kratší než můj chlap a závoj který jsem zkoušela mě neslušel a ani nijak ve vlasech nedržel. A pak si taky myslím, že ve svatební den budeš tak okouzlena svým velkým dnem natolik, než abys byla nervózní a měla čas sledovat kdo se na co jak tváři. Říká se sto lidí, sto názorů, všem se nemusí všechno líbit, ale i kdyby se to někomu nelíbilo nemá právo vám do toho jakkoliv kecat, je to váš den tak by měli respektovat vaše přání a rozhodnutí a jestli ne tak jsou to křupani a nestojí si s nimi lámat hlavu. 8-) 8-)
Cab, já osobně si myslím, že starší ročníky se narodily o něco dřív než ty, takže to neřeš a basta :-D
Ahojky, tak dlouho jsem se neozvala, ale je to asi jako u vás všech - nestihám :-D Chlap už začíná pomalu plašit, tak je veselo . a pak že ženské jsou citlivky ;-) Jinak o víkendu jsme se byli mrknout přátelům na svatbu a byla chlama. Přesně jak ženich předpovídal, tak zapoměl při odříkání kousek slibu a jednoduše jej vynechal. Není se čemu divit při tom stresu. Kdo ví jak dopadneme my :-N Jinak Jjiittyy potkali jsme na jejich zpívání Tvého nastavajícího. Já ho neznám, ale jakmile se začlo bavit o svatbách, tak tam kdosi prásknul, že i u Kučných bude svatba, tak mi bylo hned vše jasno :-D Jinak já se teď spíš bavím takovými maličkosti jako výzdoba kostela atd. Chlap chce něco jednoduchého a né přeplacaného, tak jsme sami zvědaví jak to dopadne. Jinak jsme se domlouvali na hudbě při obřadu a docela se těším, protože ty písničky jsou fakt krásné. Jen doufám, že nebudu bulet =-) Cab - to s tím závojem. Je to Tvůj den a je jen na Tobě co si vezmeš. Důležité je, aby ses v tom cítila dobře. A přesně jak říkají ostatní - stejně se najde vždycky někdo, kdo Tě pomluví. I když se budeš snažit sebe víc. Já už jsem s tím taky smířena. Neřeš to a nekaž si svůj den ;-)
Profilova fotka
Holky, moc dekuju za podporu... rozhodil me dneska kolega v praci, kterej mi natvrdo, kdyz jsem si sla odpoledne koupit ke svace jogurt (!) rekl, ze se precpavam a ze teda budu fakt "pekna" nevesta... pak jeste rikal, ze to mysli dobre a dela to pro me... tak jsem mu rikala, at na me zas tak moc nemysli, ze o to nestojim... ale pravda je takova, ze mam ze svoji postavy mindrak ... a kdyz me na to nekdo upozorni, tak mam pak pocit, ze je spatne vsechno... i zorganizovana svatba... uz jsem se trochu uklidnila, vim, ze skoromuz me miluje takovou, jaka jsem, i on ma svoje chyby, zname se moc dobre a presto (nebo prave proto) nam to klape a svatba bude pro nas a o nas... tak uz jsem se trochu uklidnila a prestavam resit... ale je to pitomy, jak cloveka dokazou nektery lidi vytocit a on je z toho pak na hromadce... :-x Tak jeste jednou dekuju za podporu a vubec... proste se tesim a budu krasna a zkazit si to neencham. Tak!!!!! :-)
Ahoj Ivčo, no podívejme se, to jsou mi novinky, on se mě ani nepochlubil že někde byl. :-D :-D To jen slyším jak je přepracovaný, počkej já mu to spočítám ( samozřejmě to myslím v legraci). 8-) Já jsem byla hudbu do kostela domlouvat v neděli, jsem ráda, že to klaplo a že je zas o jednu starost méně. Teď právě objednávám ještě nějaké dekorace na svatební stůl. A ještě mě chybí ta kosmetička a pak zajít na tu matriku vyplnit nějaké papíry. 4ím víác se to blíží, tím víc jsem nervóznější a mám pocit , že nestihneme všechno zařídit. Cab nemáš zač, od toho tu přece jsme , aby jsme se navzájem podržely. ;-) ;-)
Cab s jídlem to neřeš. Chlap si ze mě zas utahuje, že mě neponese přes práh v náručí, ale že mě raději přehodí přes rameno a ponese mě jako pytel zemáku :-D že to je snažší. no co, když už nic tak budeme originální :-D
Jejda, Jjiitty, tak to jsem nevěděla :-N ale můžu říct, že vypadal fakt střízlivý narozdíl od jiných :-D No to máš alspoň o starost méně s tím, že už máte nauku za sebou, ale my ne a ne se tam nějak dokopat =-) My to s hudbou v kostele máme snažší, jelikož od Petra ségra je varhanice a má scholu, tak spoleháme na ně. Jinak co vám vlastně budou hrát při příchodu? Budete mít klasický svatební pochod?? Nás nakonec překecali na Trumpets and Basic. Tak proč nedat na radu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Moc Vás nestíhám, nicméně k tradicím - u nás taky nebudou výslužky a pokud na poslední chvíli necukneme, tak ani vývazky... jen kytičky pro maminky a svědkyně jo, ale to ne kvůli tradici, ale že se nám to líbí... myslím, že to je na nás, jak si to uděláme a pokud se to někomu nelíbí, nemusí na tu svatbu přece chodit ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?