Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Ahoj mesulko. My chtěli původně datum 27. září, ale tento termín se nám neshodoval s místem hostiny, takže jsme to o týden posunuli.Každopádně tohle období je pro svatby ideální. Ani horko, ani zima, všude samé barvičky.Já už se tak těším. Ještě mi ani nervičky nezačaly hrát. A jak jsi na tom s přípravami ty? Nezdá se to, ale už je to za dveřmi.
No my chtěli zase svatbu v červenci, jenže jsme si to rozmysleli až nějak v březnu a to už nebyl volný termín, nejdřív až toho 4.10. Ale nevadí, aspoň máme víc času na zařizování, až teď zjišťuju, že kdyby jsme se brali teď v tom červenci, tak bychom neměli šanci to všechno zvládnout, příprav je hodně ;-) Jen doufám, že nám nebude pršet, všichni mě straší, že v říjnu už nebývá pěkné počasí. No ale rodila jsem na konci října 2006 a když jsme šli z porodnice, tak svítilo sluníčko a pamatuju se, že jsem měla na sobě tričko s dlouhým rukávem a bylo mi teplo, takže se uklidňuju, že nemusí být škaredě :-) Snad nám to všem vyjde ;-) Už se nám to krátí, já ti závidím, že nejsi nervozní :-N Já mám nervy na pochodu, už jsem tady psala, že můj přítel má na všechno čas, takže mám zamluvené šaty, zamluvenou hostinu (ale jen místo, menu apod. se musíme ještě domluvit), máme fotografa, koláčky a zákusky a dál už nevím :-N Ale my to bereme tak trochu jinak, moc to neprožíváme, takže nechceme ani žádné zvyky, speciální výzdobu tabule, nebudeme mít vývazky...Takže nám zbývá ještě obléct chlapa, sháním oblečení na prcka a musím si domluvit kytku - a z toho mám nervy, protože mám pocit, že ani tu trošku co nám chybí nemáme šanci stihnout :-) Jinak holky, ten můj chlap mi řekl, že by se mu líbilo udělat první manželský tanec, jak to dělají v cizině :-D Tak jsem zvědavá, jestli to fakt nakonec nacvičíme, to by byla bomba, rodina by hleděla :-D
Já si myslím, že to počasí nám vyjde. Je to přece jen úplný začátek října a bude ještě určitě hezky a teplo. Alespoň nebudou žádné šílené vedra, to by jsme v těch šatech nevydržely. Hlavně ať neprší. To je nejdůležitější. I když si myslím, že v ten den to bude jedno. Já zatím nestresuju, protože už mám prakticky vše zařízené. obřad, hostinu, prstýnky, oznámení, hudba, fotograf, květiny, šaty, boty,...Měli jsme to zařízené vše během 14-ti dnů :-) Těď už nám jen zbývá zařídit svatební cestu a je to vše ;-)
Profilova fotka
Neferka vitej ;)) My jsme taky vahali mezi 27. zari a 4. rijnem ;) A vyhralo to zari ... Ale i tak jsem se vetrela sem do rijnovek :-N :-D Ja jsem uz mela docela nervy, i nekolik nocnich mur probehlo, tak jsem si dala s pripravama na chvili trosku pohov.. To nejdulezitejsi uz je zarizeno, a na ty zbyvajici prkotiny vlitnu tak mesic pred svatbou ;-) Ted akorat shanim pradlo pod saty, jsem netusila ze to bude takovy problem... Podprsenky bez raminek maji vsude jen takove ty hladke bez vzoru, ja jsem si predstavovala spis krajku nebo neco zajimavejsiho proste... Jeste jsem videla krasny korzet bez raminek, jenze to zas nevim jak bude sedet :-N navic jsem tady a saty jsou v Cr, takze to ani neni sance vyzkouset dohromady, ze? Mesulka - taky chcem nacvicit ten tanecek ;))) Drahy se toho chytl, tak ted vybirame hudbu a vymyslime... :-) Trochu se bojim... Nejakou silenou choreografii asi v tech svych satech nezvladnu.. :-D Ale aspon bude nejaka sranda :-)
Lucija-já chci pod šaty prádlo právě hladké-asi korzetovou podprsenku, a potom na svatební noc si koupím už nějaké hezké krajkové. Já si to představuji tak, že budu celý den ve svatebních šatech, potom se večer přesuneme do hotýlku, dáme si vířivku a až můj drahý odejde so postýlky, já se převleču do toho prádýlka. Příjde mi zbytečné mít pod šatama nějaké hezké prádlo. Hlavně aby bylo pohodlné. U nás vyhrál ten říjen, protože v tom září už měli plnou restauraci, kde budeme mít hostinu. Ale týden sem, týden tam-to už je jedno. Já zatím noční můry neměla, ale čekám, že se každou chvíli dostaví, protože už se to přece jen nezadržitelně blíží. Sice jak už jsem psala, tak máme už vše zařízené, ale připadá mi, že to všechno tak nějak neřeším a týden před svatbou určitě zjistím, že mi hromada věcí chybí a bude průser :-.
Profilova fotka
Nefer, ja uz mam rozhodnuto, korzet nebude... byla jsem ho dneska vyzkouset a byl to pruser... :-D :-p :-D Vubec mi to nesedelo a vypadala jsem v tom smesne... Takze podprda to jisti ;-)
Lucija, mě osobně se taky ty korzety moc líbí, ale ještě jsem to nikdy na sobě neměla, takže je docela dost možné, že v tom budu vypadat jako strašák do zelí. :-D
Ahoj nevěstinky :-) , nějaký čásek jsem tu nebyla a vidím, že statečně pokračujete dál v přípravách. My jsme se taky posunuli o krůček kupředu. V neděli se nám podařil koupit oblek. Ani jsme nečekala , že to bude tak snadno. :-D , Jednoduše jsme napochodovali jsme k Blažkovi a běhen dvaceti minut jsme měli vyzkoušeno, zaplaceno, hotovo. :-D :-D . Má teď velké slevy tak to vyšlo parádně protože jsem čekala, že za něj vyplázneme nejmíň tak 8000.
Ahoj holky, tak se k Vám taky hlásím.. :-)
Profilova fotka
Ahojky říjnovky,jak pokračujete v přípravách.Začíná se nám to krátit.
Profilova fotka
amel... vubec mi o tom nemluv... jeste pred chvili to bylo pul roku a ted jsou to dva mesice... a nez se parkrat vyspime, bude to za nami... :-( Skoda.... skoromuz si ze me dela legraci, ale ja bych to skoro jeste na chvili odlozila, abych mela vsechno to teseni a chystani jeste pred sebou... prece jen je velmi pravdepodobny, ze tolik lidi se uz kvuli nam NIKDy v zivote nesejde...
Profilova fotka
Ahoj holky. tak my do toho prastime 4.10 ve 12:00. Stres, nervy a obavy jsou uz na miste, hlavne rodinka zenicha. Jeste pockejte a blabla. same kecy kolem
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky. tak my do toho prastime 4.10 ve 12:00 Stres, nervy a obavy jsou uz na miste. Hlavne zenichovo rodinka. Same pockejte a neberte se a blabla. :-S
Profilova fotka
Hups odeslala jsem to dvakrat. Muzete mi nekdo poradit jak to vsechno zvladnout? Mam dite, jsem rozvedena a ted dalsi svatba. Je mi 22 male jsou 3 roky. Otehotnila jsem po prvnim sexu s ex manzelem. Za tri mesice svatba, vse hr, a po sesti mesicich manzelstvi se mi narodila nadherna holcicka. Jenze ted nejsem pro rodinu meho pritele ta prava a blbosti kolem. Mam to na taliri na kazde navsteve u jeho rodicu. Jsou rozvedeni, takze u kazdeho zvlast. Jsme spolu prez rok a ja tu svatbu chtela, ale cim vic se to blizi tim vetsi obavy mam. Snad mi ty kecy stouply vic do hlavy. Nevim. :-| :-| :-|
Profilova fotka
http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... Tady mate nejake inspirace na spodni pradlo na den ,,D,, jsou tam i zajimave komplety. Mam snad ohledne svatby projetou kazdou stranku, kazdeho salonu. CVOK :-D
Profilova fotka
Ahoj leylo, je to smutné, když cítíš, že tě rodiče přítele moc neberou. Ale vytrvej! Hlavně, že tě chce tvůj přítel, to je důležité. Ono se to časem určitě zlepší, uvidíš. Pořídíte si miminko a rodiče změknou. Jinak se nám to krátí, viď? Já taky furt surfuju po netu a hledám a vymýšlím.... A to mi pořád ještě zbývají 3 měsíce.
Profilova fotka
majka.... krati se to, krati.... chyta me trosku panika... ne proto, ze by se nestihlo neco zaridit, ale proto, ze jsem se na tu svatbu tak tesila a ono za chvilinku bude po ni. :-( Skoromuz mi porad rika, at neblbnu, ze pak nastane to dulezitejsi, zivot, deti, rodinka... ale prece jen je to velmi dulezity zlomovy okamzik, to se neda nic delat...
Profilova fotka
Cab, Tvůj skoromuž má pravdu, pak přijde to důležitější. Ale osobně za sebe, taky se na svatbu těším a taky je mi líto, že to pak tak rychle uteče a bude po všem. Člověk se na to takovou dobu chystá, má s tím plno starostí a pak ....
To já už bych chtěla zase mít tu svatbu rychle co nejrychleji za sebou, těším se hlavně na to jak budeme s přítelem spolu, na to jak vytvoříme novou rodinku. Jistě i svatba je důležitá, ale ne když vám jí organizují jiní a vy pomalu zjišťujete, že se zcela vymyká vašim představám. :-| :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se teda nejvice ze vseho tesim az to bude za nama :-N Az nebudu muset kazdy den myslet na to, co mi jeste chybi zaridit :-D :-D :-D Od svatby jako takove moc necekam, mezi nama se 100% nic nezmeni, dite spolu uz mame, prozili jsme nejaky ten rok spolu, tou svatbou akorat oficialne potvrdime fakt, ze jsme jedna rodina, coz uz nejakou tu dobu jsme... ;-) Tesim se na to, ze uvidim zase po dlouhe dobe pohromade celou rodinu, to bude fajn ;) Leyla, dulezite je ze si te chce vzit pritel, na jeho rodinu kasli ;-) Treba po svatbe zmeni nazor... Cab - muz ma pravdu, treba narozeni ditete je udalost milionkrat vyznamnejsi vedle toho je svatba uplne prd :-D ;-)
Profilova fotka
AHooj holky, tak jsem uz zpatky z Afriky doma a zacinam natvrdo zarizovat. Docela hukot. Lucija - dneska na matrice mi rekli, ze ten muj Anglican nepotrebuje papir z cizinecke policie tyden pred svatbou, ze se to ted od cervence zmenilo. tyyyy jo. Take jsme usetrili 2000 Kc, protoze mame cirkevni snatek. Ja uz se tak tesim, az to bude za mnou. Mam z toho ted fakt nervy. Ale aspon uz mam zasnubni prsten - tak kdyz se na nej podivam, tak me to drzi od toho to nevzdat.
Profilova fotka
Chara - to je teda novinka! =-) Dobry! Snad to plati i pro francouze, budu tam muset zavolat. Dostala jsi zasnubacek???? Pochlub se... Probehlo pozadani o ruku, nebo jak? ;-)
Tak a jsem tu :-) Já se vdávám 08.10. a už se těším. O víkendu jsme to oznámili rodičům a už se mi množí telefonáty..naštěstí jsem všechno už stihla zařídit takže jen odpovídám ;-) pozitri jedem pro prstynky, tak se nemuzu dockat. Ostatním znamym a kamaradum to reknem asi az na konci zari :-D Už jste byli na matrice?
Profilova fotka
Ahoj lejnko, my ještě ne (nebyli na matrice). Svatbu máme v kostele a pan farář nám řekl, že stačí jít na začátku září.
Profilova fotka
Holky, jak to mate s druzickami? Mate? male? Dospele? Mne by se libily dospele, kamaradky jsou celkem ochotne do toho jit, ale neni to moc Amerika? Neni to trapny? Poradte...
Profilova fotka
No, já bych se tomu nebránila.
Profilova fotka
Majka... to je slovo do pranice... :-) :-) nejak to nemuzu rozhodnout... chvilema si pripadam jak cvok, ze resim takovyhle blbosti, ze o tom svatba neni... a pak mam zas pocit, ze by mi bylo lito druzicky nemit... no proste pako, co ti budu povidat...
Profilova fotka
No tak, když by ti to bylo líto, tak běž do toho. Družičky ke svatbě patří a už jsem tu viděla pár svatebních alb, ve kterých byly družičky dospělé. Náhodou to vypadá hezky. Já bohužel žádné mít nebudu - mezi hosty, které zvu, nejsou žádné malé holky a ty velké jít nechtějí.
Profilova fotka
Ja ted napsala svoji svedkyni- hlavni druzicce, at to rozhodne ona... ja bych chtela, mama se svagrovou mi to vymlouvaji, no je to boj, no.... Na ostatni veci mam jednoznacny nazor a nenecham si do toho mluvit, ale ted jsem se nejak ztratila... :-(
Profilova fotka
No, tak mě napadlo, a co kdyby ses zeptala p. faráře, co on na to.... ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?