Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Já jsem si řekla, že to všechno stihnem a že nebudu panikařit, tak to musím dodržet :-D No ale když on má pořád na všechno tak stráááááááááášně moc času :-S Už to vidím, dojdeme do obchodu, on mi řekne, abych mu nějaký oblek vybrala, tak mu pár vyberu, na to mi řekne, že jsem se zbláznila, že si něco takového neobleče a jdeme domů :-D Jemu se nic nelíbí, ve všem si připadá, že mu to nesluší a není moc pěkný:-D :-D :-D Ach jo, proč jsem si nevybrala chlapa, který chodí rád nakupovat :-)
Profilova fotka
ale na cele svatbe je stejne nejdulezitejsi, jak vypada nevesta...to je pro me stres. Byt tak chlap... Ten muj navrhnul si vzit prouzkovanou bilo-modrou kosili z charitniho obchodu. Musim se smat.
Já jsem mu taky říkala, že si na sebe stejně může dát skoro cokoliv, protože všichni budou sledovat stejně jenom mě :-N Chara - a víš jak by mu slušela :-D :-D :-D
Profilova fotka
mesu... tak udelej predvyber s tim, ze si neco z toho musi zvolit. Ja to zvladla uzasne, az me to prekvapilo... v Praze v kotve jsem vybrala boty, ke kterym byly za korunu dalsi a o patro niz jsem zamluvila (aniz bych znala jeho presnou velikost) ve sleve nadherny italsky oblek... druhy den jsem ho tam dovedla, boty zkusil a byly super, ja si k nim za kacku vybrala smetanove krasne botky na prezuti, pak jsme sesli dolu, oblekl si oblek, ten mu padl, jako by byl sity na nej, zaplatili jsme a sli domu, celkem nam to trvalo asi 20 minut.... a kravatu (viz moje album) jsem i s kapesnickem a manzetovymi knoflicky poridila na eBay a je to...!!!! Chce to strategicky vycihnout chvili, kdy bude mit dobrou naladu, a pak mu za nakupovani slibit navstevu restauracniho zarizeno... jo a chlapa, co by mel rad nakjupovani, neznam ani jednoho!!!! :-) :-)
Teď došel z práce a oznámil mi, že sehnal na pátek hlídání malé, abychom mohli jet vybrat ten oblek =-) =-) =-) Musím využít příležitosti, dokud má náladu nakupovat a sám mi to navrhl :-) Ale stejně je mi to divné :-D Že by si to tady četl, co píšu? :-)
Profilova fotka
Charo - chapu ;)) Taky jsem ted stravila par veceru nad organizaci dojezdu na svatbu... A to nam prijede jen asi 20 frantiku :-N ale skoro kazdy z jineho mista, na jine letiste a v jiny cas ;) No co, letenky jsem jim zamluvila a kazdy si na letisti pujci auto a snad trefi :-D Nekteri prijedou rovnou autem, tim lip... Jenze ted jeste otravujou, ze chteji pri jednom navstivit nejaka hezka mista v CR, ja se picnu, jeste abych jim navic planovala okruzni jizdu, shanela hotely a dobre restaurace :-D
Profilova fotka
Lucija: jeste to bude sranda. Ja si musim vsechny pozadavky zahranicnich hostu dat do Excelu, abych se vubec zorientovala, kdo a jak a co chce. Vsichni chteji byt noc v Praze a pak dorazit k nam v sobotu. Uz to vidim, jak jsem v den svatby nervozni, jestli vsichni trefi od vlaku... co planujete na nedeli rano? Ten muj navrhuje cricket...fakt netusim, co to je:-) mesulka: to je dobre s tim oblekem. Poridili jste? Stejne by me zajimalo, jestli takhle chatuji i zenichove... uplne vidim, jak ten muj krouti hlavou, az mu povim, ze tady s Vama sdilim:-))))
ahoj, tak k těm chlapům co nesnáší nakupování musím jen říct jediné. Zavidím. Ten můj je pravý opak. Včera jsme byli na oblek, holky, děs běs :-. Hodka v jednom obchodě a měla jsem dost. Já už jen seděla v křesílku a koukala a on si nic nevybral. Je horší než ženská :-D Tak u nás to bude hoooodně komplikované. char...oni nečetujou určitě. včera jsme měli schůzku s fotografem, holky je to fakt machr. A ty fotky, ani nemluvím. Snad se to povede i nám a hlavně výjde to počasí. Z toho mám největší strach. Mesulko, no občas se stane, že mají dobrou náladu :-D tak držím pěstičky ať vydrží a ať něco vyberete.
Profilova fotka
nunuakrtek - ja mam z pocasi hruzu. Je mi furt zima...a kdyz vidim, jak kazda nevesta ma korzetove saty bez raminek...tak nevim,co si vzit na sebe ja. Asi svetr:-) Rozesmala jsi me s Tvym chlapem, jak jsi sedela v kresilku... no jo - nevim, co je lepsi. Ja bych tak chtela 18. rijna 25 stupnu, barevny listi, modrou oblohu - babi leto dojezd. Ale to asi neklapne. Proc se vlastne vdavame v rijnu?
Profilova fotka
Dobrá otázka... i když já z počasí hrůzu nemám, i déšť má svou krásu... Každopádně ať bude počasí jaké chce, určitě to bude hezký den. A vdávám se v říjnu, protože teď na konci července máme v rodině jinou svatbu, v září začne vinobraní - takže moooc práce a konec října už snad bude většinou posbírané. Sice tímto vinařovi teprve začíná práce ve sklepě, ale s tím se už musela rodina smířit. Druhý termín byl 8.11., ale to už prý zase může být zima. I když mně by to bylo jedno, hlavní důvod proč 25.10. byl, že 8.11. byl obsazený sál pro hostinu. Na další rok už jsem nechtěla čekat, protože mi letos bylo 30 a chtěla bych už začít se zakládáním rodiny. :-)
Profilova fotka
majka: ja to mam stejne. Za tyden se vdava segra. V zari kamaradi a nechcem mit stejny terminy a v rijnu mel knez volno...takze to tak nejak vyplynulo. Ale vazne nevim, jake tak muze byt pocasi. To uz byva docela brzy tma a zima?
Profilova fotka
Tak tma už sice bývá docela brzo, ale konečně v tu dobu už budete mít hostinu, tak je to přeci jedno. Buď v klidu, dopadne to skvěle, všichni se budou určitě dobře bavit, i kdyby mrzlo. ;-)
Článek se načítá
charo....tak to jsem ráda, že jsem tě rozesmála :-D ono to je opravdu pravda pravdoucí. Já mám vždy dřív nakoupeno než on a to se týká i blbého TESCA :-D juuu tolik svateb během jednoho roku, se máte. My už měli během jednoho roku 3 pohřby :-( :-( tak snad ale tu smůlu odeženem tou svatbou No my máme 18/10 jen proto, že tam kde je hostina to byl první volný termín a to jsme tam byli loni v září :-D V létě je mooooc horko (letos ale ne) v zimě moooc zimaaa na jaře mám alergii, tak zbyl jedině podzim :-D K počasí - holky co já pamatuju, tak jeden říjen byl sníh a další rok babí léto. Je to tak 3-4 roky. Tak snad letos babí léto. A nebo sníh? :-x mlčím :-D
Profilova fotka
Chara - na nedeli mame v planu grilovani, a nejake hry - petanque... Vsichni budou u nas az do pondeli ;-) My jsme chteli pulku zari, ale nejak to nevychazelo, a pak byl ve hre bud posledni vikend v zari anebo prvni v rijnu, tak jsem rada ze dopadlo to zari, i kdyz u toho pocasi clovek nikdy nevi.. Loni jsme byli na morave v pulce rijna, nektere dny bylo docela pekne, ale stejne uz jsem nosila zimni bundu :-N :-D Jo a muj chlap teda urcite na svatebnich strankach nechatuje :-D 8-) Jsem rada, kdyz ho obcas primeju k nejake konverzaci ohledne svatby nebo aby se podival na nejake obrazky a uz to je na nej dost :-D
Profilova fotka
lucija... tak to mama stejne, s temi hovory o svatbe s chlapem... az jsem se jednou neudrzela a vysvetlila mu, ze kdyz bude pri kazde zmince o svatbe obracet oci v sloup, tak si ho proste nevezmu a bude mit utrum... tak do te doby seka latinu. :-)
Profilova fotka
Jo s tim uz jsem mu taky vyhrozovala :-D Ale bezuspesne :-N :-D
Profilova fotka
luci... tak asi budes muset pritvrdit. :-)
Profilova fotka
Lucija: to je skvely napad s grilovanim. A vsichni budou bydlet u Vas v nejakem hotelu pobliz nebo primo na miste hostiny? Nunuakrtek: urcite pohrby zazenete tou svatbou. Vec jista. Nasi jsou uplne v klidu = segra si svatbu zaridila uplne sama (uvidime pristi tyden, jak to dopadne) a ja jsem ji jeste nezacala zarizovat:-)))) protoze jsem mimo CR. holky - rozhodla jsem se, ze bude tento rok v rijnu babi leto. Me je furt zima a predstava nabalene nevesty - fakt neeeee. Taky jsem zjistila, ze muj nastavajici ma oblek drazsi nez ja zamyslim saty. Musim vymyslet kompenzaci.
Profilova fotka
U nas taky bylo posledni dobou dost svateb, loni se zenili dva nejlepsi kamaradi pritele, tak jsem aspon zjistila jak vypada francouzska svatba... ;) A letos v kvetnu se mi zenil nevlastni bracha, to byla pro nas takova "generalka" :-D jsme okoukali co a jak ;-) Nunu - ty pohrby jste si urcite uz vybrali na leta dopredu, ted uz budou jen same svatby a krtiny x-) Cab - pritvrdit uz vic nejde ;)) Uz i tak mi nekdy z legrace rika ze jsem horsi nez "gestapo" :-D Chara - moji rodice provozuji mensi rekreacni stredisko, jsou tam na jednom miste dve restaurace, penzion, takze toho samozrejme vyuzijem... Tim padem mame hostinu i ubytovani na jendom miste, kryta venkovni terasa kdyby prece jen prselo, ohniste na to grilovani, tenisove kurty, lodky (jsme hned u prehrady) ... ;-) Vy mate kolik zahranicnich hostu a jak to mate s ubytkem? A prozdrad jakou jsi vymyslela tu kompenzaci???? :-D
holky, dík za podporu a doufám, že jste měli pravdu. Char- já se taky rozhodla, že bude babí léto :-D tak snad to výjde. Taky jsem zvědavá na tu kompenzaci ;-) Nějak jsem přestala něco zařizovat. Ani nevím proč, ale je třeba si odpočinout. Za 4dny frčíme na dovču tak po návratu začnem znovu :-D Je toho sice hodně na zařizování, ale nevím kde začít, tak si to nechám projít hlavou na dovči a pak...... Jooo holky, bude Vám nastávající darovat nějaký šperk ve svatební den? Se prý říká, že si Vás musí koupit :-D
Profilova fotka
Nunu, uzijte si dovcu!!! x-) Kam razite? Jo sperku se asi nedockam :-D Muj chlap mi jeste stale "dluzi" zasnubni prstynek :-D :-D :-D A nevim nevim jestli do svatby bude...spis pochybuju ;-)
Já se připojuji k Luci, taky ještě nemám ani zásnubní prstýnek :-D A ani nedoufám, že bych nějaký ještě dostala ;-) Hlavní bude ten snubní ;-) Jinak hlásím, že oblek stále nemáme :-D To je ale překvapení, co? Když jsem mu řekla, že jsme byli domluvení na pátek, tak mi jen odvětil, že není toho času... Já už to fakt neřeším, prostě to nějak dopadne :-)
Profilova fotka
ha haaaaa ja taky jeste nemam zasnubni prsten. Tak to jsme na tom LUcija a mesulka stejne je to marnost tyhle dnesni pani
Cauky vsichni.... tak jsem se sem mezi vas zaradila jako nastavajici nevesta.... jeste toho na beremese.cz moc neumim, ale nejake ty veci kolem svatby uz mam zarizene :) vidim ze jste se bavily o prstynku...ten jsem si vyzadala hned pri pozadani - ultimatum znelo "bez prstynku za mnou nechod" :D a byla jsem prekvapena jak dobre a sikovne vybral :) mame jiny problem... chceme se vzit 11.10. a nejako jsme nenasli kde by se nam libilo. V jedne oddavaci sini se priteli nelibi a ve druhe maji volno az ve 14:00 .... nemate nekdo nejaky zdroj informaci jake jsou svatby odpoledne? Treba nejaky jiz pouzity harmonogram :D
luc... jedem jen do Chorvatska, celkem nás bude 12lidí, tak jsem zvědavá :-D to bude asi pěkný mazec. Já dostala zásnubák před rokem na narozky, bylo to překvápko :-D trojanovi.... vítej u nás. odkud jste? :-D
Profilova fotka
troja... ahoj, vitej... my mame svatbu taky ve dve odpoledne a ja jsem moc rada, chtela jsem to tak... sejdeme se dopoledne vsichni u nas, pak pojedeme v klidu na obrad, pak foceni a prejezd na hostinu a pak rovnou raut az do rana... myslim, ze to bude beze spechu a v pohode.... nechtela bych se vdavat rano... jinak ad prstynek... taky zasnubni nemam... a ani mit nebudu, chvili to vypadalo, ze jo, ale pak jsem si vybrala drazsi snubak a domluvili jsme se, ze tim se pokryje oboji najednou (zasnubni i snubni)... hlavne uz aby dorazil, tesim se na nej jak mala holka- :-) :-)
Ahojte, tak se mezi vás taky hlásím. (Děkuji cabalkova za pozvání. Ani jsem si nevšimla tohoto tématu =-) ) Trojanovi buď ráda, že to máte až tak pozdě. Alespoň budeš mít na vše dost času. Nemusíš brzy ráno vstávat a vše v klidu stihneš. My máme obřad v 11:30, ale taky bych to brala tak o hodinku, o dvě později.
Cauky :) my to odkud jsme mame trosku slozity :) Ja jsem z Hulína (okres Kromeriz) a vdavam se do Techonina (mala vesnice okres Ústí nad orlicí) :D v pondeli se rozhodne kdy a v kolik bude svatba...uz aby to bylo.... ...uz mam i vybrane saty... jen potrebuju vyzkouset nejake nehtiky... nikdy jsem si je nenechala udelat primo od manikerky...tak musim neco vymyslet :D
Je fakt, že nejdůležitější je termín a čas obřadu. Od toho se potom odvíjí už vše ostatní. Já mám šaty už taky vybrané a zaplacenou zálohu. Já jsem na gelové nehty objednaná den před svatbou, ale uvažuju, že se objednám ještě měsíc před svatbou, protože jsem je taky ještě neměla a chtěla bych si na ně zvyknout.
Ahoj neferko, vítej u nás :-) Máme stejný den svatby ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?