Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
luci - fotograga máme okolo 6tisíc. v pondělí s ním máme schůzku a musím říct, že tak krásné a hlavně přirozené fotky jsem zatím neviděla. Bude to zhruba 80 fotek a navíc už je rovnou nalepí do alba, které je v ceně. Tak aspoň odpadá starost zvaná album :-D :-D http://www.profistudio.cz/ tady máš webovky tak jukni. Ze snů si nic nedělej, určo to znamená, že všechno bude ok :-N Jitty - tak to jsem ráda, že nejsem sama v tom zmatkování :-D zítra snad bude ta ochutnávka dortíkůůůů, už se strašně těším. Už jsme udělali kompromis: každé patro bude jiná příchuť. A máme to alespoň bez zmatků. Jak jsi to myslela s tím přesouváním toho kadeřníka. v kolik máte obřad a v kolik teda máš domluvenou tu kadeřnici? :-N já se pořád bojím, že to nestihnu. Pořád počítám a počítám. Hrůza. a co jinak nového děvčata. nějaké pokroky? Snad už brzy dorazí sádrová srdíčka pro svatebčany. budou sloužit jako jmenovky. tak zatím papa :-D
Profilova fotka
Holky, mam dotaz... budeme mit dvoubarevne maslicky navic jeste s perlickou (kombinace smetanova a olivova zelena, zrovna vyrabim)... davaly byste pod to jeste myrtu, nebo byste nechaly jen tak? Ja vim, ze myrta je tradice, ale kdyz to neni jen bila maslicka, nebüde to pak "moc"? Poradte....
nunu... asi jsem to tu napsala dost zmateně, s kadeřnicí je to ok, ale na ty nehty jsme se objednala na pátek dopoledne a neuvědomila jsem si, že to budeme muset vyzvednout cukroví a že se bude muset rozdělit do krabiček. No ještě je čas, počkám a uvidím, jaký budu mít názor na to třeba za měsíc, poslední dobou svá rozhodnutí měním dost často, tak abych nakonec to nechtěla udělat zase v pátek. Ještě nikdy jsem to neměla na rukách, tak mm docela obavy.
cab... na tradice se moc nepotrpím, ale tu myrty mít budu, jen na místo bílé dám smetanovou stužku. Ale přesně jak říkáš, dvě barvy plus perlička plus myrta se mě zdá moc, mám ráda jednoduché věci, co třeba jen ty dvě stužky a myrtu....???? ;-) ;-)
Ty jo holky, jak to stíháte - sem toliki psát? Já bych si to tady tak ráda celé pročetla, ale nemám kdy ;-( Oznámení jsem chtěli rozvézt tenhle víkend, ale nějak jsme ho nestihli dát vytisknout - teda spíš já jsem ho nestihla včas navrhnout. Takže pojedeme asi 25.7. na Moravu k příbuzným , kteří o svatbě ještě nevědí, ale budou zvaní. Ostatní už to vědí, takže oznámení nespěchá a těm, které zvát nebudeme ho pošleme poštou asi až na konci září.
Profilova fotka
Nunu, to je supr cena, a fotky vypadaji moc hezky ;) Jak dopadla ochutnavka dortu? Mne dorty pece teta, pece fakt vyborne, akorat chtela jsem jen jeden vetsi a k tomu medovnik, ale jeden pry je malo, bla bla bla, takze budu mit nejspis tri dorty a dva medovniky, no des bes :-N teta si nechce nechat rict ;-) Tak ja pujdu na nehty den predem, v patek rano, ale nebudu si nechavat gelovky, jen upravit a nalakovat svoje ... Pak budem delat nejspis ty kolace (vysluzky) a zdobit sal, no a v sobotu rano prijde vizazistka a kadernice obe mezi 8-10h, to je zatim predbezny plan... Si myslim ze se stihne ;) Na obrad se odjizdi v 11h. Cab - ja nevim, si myslim, ze ty vyvazky uz jsou samy o sobe dost... Taky uvazuju o tom nechat je bez myrty. Ja jsem se do nich jeste nepustila, uz bych teda taky mela :-N Margi - ja jsem na materske, a mezi krteckem, plinkama, stavenim kominu z kostek, si vzdycky chvilku najdu :-D
Jitty- už je mi to jasné. Být tebou tak si na ně zajdu aspon 14dní dopředu, ať si zvykneš a pak jen na dodělávku. Já je nosím a jak si tak pamatuju poprvé jsem z toho byla dost nervozní a navíc se může stát, že tvoje nechtíky se nesnesou nebo ti budou odbadávat, tak pro jistotu bych já osobně šla určo dřív. Cab- já osobně mám zelenou s bílou a kamínek. Nic víc bych tam už určo nedávala, ať toho není moc. V jednoduchosti je krása. Margitule- ty brdo, jsi mě teď vyděsila s tím oznámením. My to máme v plánu až s koláčema v týdnu svatby. Jsem myslela, že se to takhle dělá :-| teď jsem fakt zmatená :-N Holky právě jsem byla objednat dort. Hmmm bude mít 5 pater a každé patro jiná příchut, tak už se těším :-D cena suprová. Okolo 3000tisíc, což je fakt parádní. Bude celý obalený v bílem marcipánu a jen zelenkavá stužka a stříbrné perličky. Akorát jsem zvědavá, jak ho povezu v pátek před svatbou i se šatama. Budeto zajímavá cesta :-D tak zatím papa
Profilova fotka
Nunu, jojo, na severni morave se to takhle s oznamkama dela ;-) Bracha se zenil v kvetnu, a takhle presne to bylo. Tady fakt plati jiny kraj - jiny mrav :-) My prijedem az tyden pred svatbou, takze jsem tuhle tradici roznaseni kolacu s oznamkama vypustila, budem toho mit na zarizovani furu... Poslu je v klidku postou odsud a je to ;-) Na prevoz dortu se taky tesim, to fakt bude zajimave... aby se to nekde v zatacce nevyklopilo =-) :-N :-D
Nunu, to neřeš, my to máme asi trochu jinak. My s koláčkama obcházet nebudeme, to bysme u toho najezdili skoro 2000 km a jeli i na Slovensko :) Takhle brzo ho chceme rozvážet hlavně kvůli tomu, že se s těmahle příbuznýma moc nevídáme, chceme, aby přijeli, ale nevíme, protože jejich hlava rodiny je docela vážně nemocná. Zároveň jich je docela dost, a proto chceme vědět, jestli přijdou. Zvaní bude asi trochu oficiálnější, než bylo u zbytku rodiny, kdy jsme řekli, že se berem a z toho vyplývalo, že je zveme, a tak chceme zároveň už přivézt oznámko. Takže tak :) Ale zároveň jsem fakt někde četla, že oznámka se posílají 3 měsíce předem. Podle mě to ale spíš znamená, že svatba se oznamuje 3 měsíce předem.
ahoj holky, hmm ať je to tak nebo tak, oznamko s koláčema rozvážíme v týdnu svatby. Všichni už to stejně ví, tak to ani neřešíme :-D Luci - no tak o tom dortu ani nemluv. Jsem zvědavá, jak to převezu :-D snad se to nějak zvládne. Dneska máme mít schůzku s fotografem, ale skoromanžel má angínu, tak to musíme zrušit. Se zase daří. Snad mu bude do příštího týdne líp, jedem totiž na dovču. Holky, začínám být totálně nervózní. tolik věcí ještě nemám. Hrůza. A to ani nemluvím o obleku. Pořád má čas :-D , ale ho kašlu. Když potom nesežene ten co chce, tak bude nervózní a já mu jen řeknu: vidíš, já ti to říkala :-D Nevím jak to udělat, ale on chce černý oblek, bílou košili a snad černou nebo bílou kravatu. Mě docela štve, protože máme zelenkavou svatbu. Tak jako nebude ladit. Co teď dělat? Bude to vypadat ok? ¨ tak zatím :-D
Ahojky nevěsty. Tak se k vám taky přidávám. Máme termín 4.10.2008 v 11:30, Na matrice už je zamluvený.
Profilova fotka
Ahoj mfj, vitej mezi nami... kde mate svatbu? nunu.... na manzela s kravatou jeste pritlac... ale asi radsi bilou nez cernou, at neni jak funebrak. :o) Ale zase bila (a treba jeste bila vesticka) vypada velmi elegantne, tak pokud mas ciste bile saty, bude to jiste vypadat pekne. Hlavne zadny nervy!! :-) :-)
Článek se načítá
ahoj mfj, tak tedy vítej u nás :-D cab - ty brdo, mě fakt asi picne :-D já strašně chci aby měl aspoň něco zelenkavého. Myslíš, že třeba bílá košile a zenkavá kravata bude ok? Šatičky mám bílé, tak by to nevadilo, ale on je taková modelka, že nevím jestli ho do té zelené ukecám :-N snad ale ano. Mareš měl taky jen bílou košili a vypadal dobře. Tak nevím :-( Nervy jsou a budou ještě horšííííí :-N
Svatbu budeme mít nv Novém Jičíně. Nebo spíše na zámku v Kuníně obřad a hostinu na Skalkách. Bude nás okolo 50-ti a potom večer dorazí známí. Zasnoubili jsme se na Silvestra a svatbu jsme chtěli až příští rok, ale před měsícem se přítel vrátil ze služebky a vypadlo z něho, že by ji chtěl už letos. Měla jsem strach, že se to vše nestihne, ale během 14-ti dnů jsme měli zařízené úplně všechno. Datum, obřad, hostinu, šaty, oblek, oznámení, hudbu, fotografa, koláče a dorty, kadeřnici, kosmetiku. No prostě vše potřebné. Ani jsem nedoufala, že to vše pljde tak dobře. Nejtežší bylo skloubit termín obřadu a volné místo na hostinu. A navíc jsme museli dlouho čekat na vyjádření matriky, jestli nám povolí mimmořádný termín a přijede oddávající z NJ do Kunína. Takže jsem prozatím docela v pohodě a bez nervů, ale to určitě příjde. Ženicha jsem taky ukecala na vyšívanou vestu a kravatu, takže ve bez problémů... :-)
Profilova fotka
nunu... zelenkava kravata a bila kosile by byla moc fajn, myslim, ze by to vypadalo elegantne a opravdu pekne, tak to jeste zkus... mas jeste cas. :-) Muj skoromanzel je nastesti takove zlato, ze mi v podstate schvalil vsechno, co jsem si vymyslela.... vcetne rudozlate kravaty, viz album,.... Hele, zkus se podivat na ebay, my mame kravatu taky tam odtud a je opravdu luxusni a za ceny jako tady, treba tam najdes nejakou ktera mu vylozene padne do oka a ani nebudes muset moc presvedcovat. mfj...to zni super, jsi sikula, ze jsi vsechno tak dobre zvladla.... nam ted vypadl varhanik, tak budu muset shanet znovu. :-(
Když už jsme u toho vypadávání, nám včera odřekla hudba. Dnes nám bylo řečeno, že podlaháři k nám můžou nastoupit nejdříve v půlce září, takže nevím,jestli to do svatby stihnout vůbec udělat. Nakonec jsme šli do cestovky, domluvit svatební cestu, kde nás čekala další rána a to v té podobě, že celý říjen je vyprodaný :-( :-( :-( . Vybrali jsme si kombinovaný zájezd, kde se týden cestuje po památkách a pak druhý týden užívá klidu u moře a nakonec z toho nic nebude. Nabízeli nám dalších x variant, ale když my se upnuli k tomu jednomu vyvolenému místu. ]-( ]-(
Profilova fotka
Nunu, a kdyby si vzal bilou kravatu a pak bude mit kyticku na klope, ktera by mohla byt do zelena, to by slo ne? ;) Muj stale jeste nevi zda pujde ve svetlem kremovem nebo v cernem obleku, v obchode se nemohl rozhodnout a tak si koupil oba ]-( :-D A takove malickosti jako barva kosile a kravaty no to jsem se snad asi zblaznila, ze to potrebuju vedet dva mesice pred svatbou, takze tak u nas doma :-D Ideal by pro me byl, kdyby si vzal ten cerny oblek, bilou kosili a kremovou vysivanou vesticku se stejne barevnou francouzskou kravatou... Male uz jsem koupila satky, chtela jsem bile, nikde jsem nemohla sehnat, tak ma ruzove, ale uz je mi to jedno jestli bude ladit nebo nebude ;))) Cab - snad jeste nejakeho varhanika sezenete, drzim palce ;) Jity a kam ze to chcete jet na svatebku? S tou hudbou to je taky blby, a ti podlahari, no smula... Taky drzim palce at sezenete nekoho spolehlivejsiho x-)
Luci - oblek budeme řešit až příští pátek, pořád dokola slyším, že je čas, proč to řeším, barva košile a kravaty.......zbytečnosti. ]-( :-| Jinak jak to čtu tak máme podobnou představu o tom co by si měl obléct chlap. Ještě ho toho , ale narvat..... :-D :-D :-D Chtěli jsme jet do Egypta. Já moc nejsem na nějaké 14 denní válení u moře, proto jsme si vybrali plavbu po Nilu, nějaké památky a pak i pár dní proležet na pláži. S hudbou, to zas až tak černě nevidím, přinejhorším, si říkám, že si pustíme něco na cd, vyblbnou se dá i u toho. Největší starost, mě dělají ty podlahy, chtěli jsme se už v srpnu zabydlet a věnovat se jiným věcem než řemeslníkům ;-(
Ahojky Jjiittyy, tož to si děláš srandu, že Vám odřekla hudba ?? a kvůli čemu??? :-| Tak to je maras. My jsme konečně o víkendu udělali další krok a nakonec jsme zajeli k té Kuličkové a objednali tu květinovou výzdobu. Tak něco máme z krku. Teď řeším kadeřnici a kosmetičku. Ty se budeš nechat česat v Kloboukách ??? Nevíš, jestli je tam někde i nějaká kosmetička ? Ještě zkusím tu z té Francovky a uvidím. Už z toho začínám pomalu šílet. :-S Doufám, že vy se držíte. tak zatím papa
Ahoj Ivu, no už je to tak, prý jim do toho něco vlezlo, tak nemůžou přijít, víc nám to nevysvětlovali. Takže, od té Kulíškové budeš mít i svatební kytku,?? A budeš mít i nějakou květinovou výzdobu potom na hostině??? Kadeřníci mám, kosmetičku asi zkusím tu samou co ty. Docela jsem na ni zvědavá. Nikdy jsem u kosmetičky nebyla, tak nevím jestli by to třeba předtím nechtělo nějak vyčistit pleť nebo tak něco......... :-. :-. Zatím se držíme, ale letí to děsným tempem. Už si přeji ať je to za námi. Začínám mít strach. Jsem zvědavá, co budu dělat týden nebo den před svatbou, to se asi zblázním, zatím paaa
Ahojky, tak od Kulíškové budu mít i svatební kytku. Měla jsem fotku, tak jsme se nad ní radily a byla fakt moc milá. Objednali jsem si výzdobu do kostela, kytky pro matky, družičky i na auto. Výzdobu sálu jsme chtěli nějak udělat, ale nakonec jsme se rozhodli, že budeme mít jiných dost starostí, že jsme ji svěřili i výzbobu sálu. No a jak nám to popisovala, jak to asi bude vypadat, tak se mi to fakt zamlouvalo. Původně jsme chtěli ty nízké kytky na stůl, ale ona nám to vymluvila a řekla, že víc vyniknou kytice ve vysoké váze a prý jsou i hezčí. Tak jsme to nechali na ni. Jo jinak s tou kosmetičkou jsme na tom jak ty. taky jsem u ní nikdy nebyla, tak bude sranda, jak to bude probíhat ;-) tak zatím papa
Profilova fotka
Ahojte, ráda bych se k vám přidala (na pozvání "nunu"). Taky máme svatbu v říjnu - konkrétně 25. Už je tu dost příspěvků, budu si to muset od začátku přečíst, abych byla v obraze.
Profilova fotka
Ahoj majo, vitej mezi nami. Tady se zacina hromadne plasit, tak se mas na co tesit. Jak jste daleko a kde se berete?
Profilova fotka
Děkuju za přivítání. Jsme z Jižní Moravy, z venkova, bereme se v kostele a jak jsme daleko... no... já jsem vcelku v klidu. Budeme mít takovou středně velkou obyčejnou svatbu - asi 45 lidí, jen ti nejbližší. Jinak mám zajištěnou hudbu, fotografku, kameramana, samozřejmě prostory na hostinu a kuchařky - menu se bude teprve probírat. Šaty už jsem byla zkoušet a v podstatě mám taky vybráno. Boty mi chybí, ale zatím se nijak neplaším. Přítel nemá oblek, ale myslím, že to nebude problém - má konfekční postavu. Jen se nemůžu rozhodnout, jakou kytku. Majka
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem sem radsi nechtela moc psat, protoze fakt panikarim maximalne. Jeste porad nemam saty. Zato vim, ze moje mezinarodni svatba bude narocny logisticky manevr = mame lidi od Australie az po Jizni Ameriku. Chci zavrit oci, at je to za mnou a jsem uz vdana:-)))) Ale 94 dni do svatby = tak se snad jeste vsechno stihne.
Profilova fotka
Ahoj charo, tak to ti moc nezávidím, my máme všechny hosty z okolí (okruh tak 20 km), objednáme autobus a pak řidiče na rozvoz domů a hotovo - žádný stres. Drž se. Ahoj
Ahoj holky :-) V neděli jsme se vrátili z dovolené, takže pořád peru, žehlím, uklízím a nemám čas myslet na nic jiného, což je dobře :-D S přítelem jsme se domluvili, že jak přijedeme z dovolené, tak začneme konečně s dalšíma přípravama. No je po dovolené a já jsem zjistila, že už nám zbývají jen necelé tři měsíce a nás čeká ještě to nejnáročnější - sehnat oblek, kravatu, košili a boty! Už to vidím, s tím mým chlapem to bude masakr :-D Majko, ahojky ;-) Odkud přesně jsi? Asi to máme od sebe kousek :-)
Profilova fotka
Ahoj Mesulko, jsem kousek od Mikulova. Svatbu máme v Perné, to už je spíš směr Brno.
ahoj nové nevěstinky, vítejte mezi námy. ahoj Majko, jsem ráda, že jsi tady a doufám, že taky budeš radit atd..... :-D
Profilova fotka
mesulko... na kravatu zku ebay... ja mam tam odtud spoustu veci vcetne satu a je to super.... kravata tiu prijde do tydne jako dopisek a za uzasnou cenu... doporucuju!!! A oblek muzete i pujcit, to se zvladne. Hlavne zadny zmatkareni. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?