Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Cabal... Super přístup, chválim ;-). Jaký stresy, vždyť i tak je jich před svatbou dost, viď :-D Aspoň že to můžeš řečit takhle - já budu mít šaty na zip z půjčovny, tam mě asi se šněrováním pošlou do ... :-p :-D :-D
Profilova fotka
stania...ja jsem zjistila, ze jsem to, cemu se v Americe rika Bridezilla... zkratka nevesta, co chce mit vsechno dokonaly a vsechny s tim buzeruje... no a uz ted jsem budoucimu manzelovi (je to moje zlato a uzasnej chlap, tak vydrzel...) brecela na rameni, ze jestli zustanu tlusta a nezhubnu, tak se nevdavam... moje laska mi na to rekla, ze jemu naprosto vyhovuje, jak vypadam, a at neblaznim... Takze nastesti mam v tomhle vyhodu, ze partner me stresu zbavuje, misto aby mi je pridelaval, jak se mnohdy stava... a nadto mi schvalil uzasnou kravatu, co jsem mu vybrala, a je ochotny se mnou objizdet mista mezi mistem obradu a hostiny, abychom nasli plac na foceni v prirode... no holky, je to svetec, co vam budu povidat... :-) :-) a jeste stanio... v pujcovne ti kdyztak pujci jinou velikost a je to... ted jeste aby mi svadlena nerekla, ze kdyz mi tam pres to moje sadlo chybi pul metru latky, ze mi nu snerovacku neudela... kdyztak najdu jinou... chci taky vyparat raminka, (neni problem, saty maji vsite kostice), takze z toho budu mit klasicke korzetovky, a raminky (siroka krajkova) pouziju jako aplikaci kabatku, co si k tomu necham usit pro pripad zimy... dneska jsem vse nafotila a hodin do alba... mrkni.... :-)
Profilova fotka
Ahojky holky,jak se máte?
Profilova fotka
ahoj amel... mame stejne datum. :-)
Profilova fotka
jo,máme,já už psala dřív.jak jste na tom s přípravama?Já si nadepisuju pomalu svatební oznámení,posílat je nebudu jen abych věděla komu mám,a komu ne.
Profilova fotka
Ja mam oznamko v podstate pripravenme (delala jsem sama), jenom vytisknout... ale ted jsem nasla jeste hezci text, tak musim pockat, az se mi milacek vrati ze svatebni cesty, abych mu ho dala ke schvaleni, jestli mi to povoli... :-) Jinak bych taky potrebovala nejak probrat seznam hostu, koho tam chce kluk vlastne pozvat, ale nejak se k tomu porad pro jine veci nemuzeme dostat... jinak mam snad vse vicemene predjednano a aspon zhruba vymysleno... Kamaradka, ktere se zeni bratr, mi rikala, ze budou pred kostelem hostum rozdavat panaky a cukrovi... budete to taky delat?
ahoj holky, se mám to tady pěkně rozjelo. S dietou nedělejte vědu, mě příšli na alergii na lepek a vajíčka, tak jsem jen přestala jíst pečivo a jde to dolů. Doporučuji rýžové chlebíčky (tzv. polysterýn, jak se tomu taky říká) :-D Dík za radu ohledně penízků v kostele. Dáme asi těch 1000,-- a hotovo. V neděli jsme měli mši za tatínka a tam nám farář řekl, že odcházi, tak máme smůlu. V tu chvíli jsem se málem složila. Tak musíme za tím novým a domluvit vše ještě jednou. Hlavně už musíme začít s tím sezením, jsme ostudy. Ale jelikož máme dobré vztahy s tím co odchází, tak nás bude oddávat. Tak jsem ráda. Já mám šaty kolem krku. Korzetové jsou moc hezké, ale chtěla jsem něco jinačího než mají ostatní :-N amel...tak to ti závidím, že už nadepisuješ oznamka. My máme jen necelý seznam hostů, skoro 90lidí. Holky, už začínám zmatit, nic nemáme. Oproti tomu, co všechno už máte vy. Začínám zmatit, protože už to je jen 3 a půl měsíce. Mazec :-o
Profilova fotka
nunu.... taky mam pocit, ze to silene leti.... proto jsem rada, ze jsem si spoustu veci vykorespondovala a zaridila uz pred kvetnovou dovolenou, i kdyz na me milacek koukal jako na totalniho cvoka a kdyby nebyl tak laskavy, tak by si asi klepal na celo... jinak bud v klidu, my mame sice vsechno vymyslene, ale nemame prstynky, zenich nema oblek, kravata putuje z Ameriky, coz ted trva vetsinou tak dva a pul mesice, tak kdo vi, jestli se to stihne, mne nejsou saty, takze v sobotu jdu ke svadlene... takze kliiiiid, vsechno zvladnes, to bude dobry. :-)
Profilova fotka
No jo,šíleně to letí,máme všechno jakš takš zařízeno.Fotku šatů dodám do albíka později nebo vůbec.No s těma oznamkama to bude horší,zjištuji že nám asi pochybí.Nebo taky všem nedám a pošlu mailem.Dietu neřeším,zhubla bych v prsou a ne v bocích a to já zase nepotřebuju,takže až po svatbě.Nechcou se mi schánet jiný šaty.No a přítel můj drahý si taky klepal na čelo a říkal,vždyt je čas,ale není.......Uteče to jako voda a budeme paničky. ;-)
Profilova fotka
amel... uz aby to bylo, abychom byly ty panicky, chceme se pak hned zacit snazit o mimi a ja se uz moooooc tesim..... Snad to pak prijde brzyyyy :-) :-)
Profilova fotka
No tak to my se snažíme 7 měsíc.U nás to tak rychle nejde. ;-)
Ahoj Ivčo, tak to je on, dnes jsem slyšela, že je to zcela jisté, že jde do toho Lidečka, je tedy zcela možné, že budeme mít nakonec společného oddávajícího. :-) Babky jsou u vás informované, je fakt hodný, optimista, pořád s dobrou náladou a pusou věčně od ucha k uchu :-D :-D . Výzdobu bych chtěla ladit do smetanové a žluté barvy, ale jestli to tak bude to nevím. když se zeptám na názor chlapa, tak ten na mě vyvalí oči, protože vůbec nechápe o čem je řeč a když mu to vysvětlím, tak je to pro něj zbytečnost.S tím závěsem jsi mě vylekala, no snad by to šlo nějak vyměnit, nebo něco s tím udělat. Jo a oblek zatím nemáme :-( , prý je čas, no nevím, jestli budeme takto pořád všechno posouvat, tak se snad letos ani nevdám :-| .V srpnu mám 14 dní volna, doufám, že to stihnu všechno oběhat a potřebné věci zařídit.V úterý se jdu střihat, tak už si domluvím kadeřnici a zrovna vymyslíme i nějaký ten svatební účes. Mám krátké vlasy, takže ono není ani velice co vymýšlet. Tak se nám to nevěstinky krátí už jen tři měsíce................těšíte se????????? Já abych pravdu řekla už si přeji aby to bylo za mnou. Nechápu jak někdo říká, že by vdával klidně znovu,.......když si představím všechen ten stres kolem............
Článek se načítá
Profilova fotka
Ach jo, holky, musim se sverit... dneska jsem do neceho slapla... kamaradka mi prala k zasnoubeni a ja se ji zeptala, co ten jeji, jestli se k tomu taky nema... a ona ze ne.... a jestli jsem s nim o tom nemluvila... no, mluvila a on jeste v duchu mysli na svoji byvalku¨... a ted co ji ma clovek rict, tak jsem z toho nejak vybruslila, ale je mi jasny, ze pochopila, ze neco vim.... ze ja se ptala... co ted?? :-(
Tak takové věci jsem taky řešila, nejhorší je na tom,když se dobře znáš s oběma a obou děláš tzv, takovou vrbu. Já jsem toho měla vždy plnou hlavu....a pak dávat si pozor , abych něco před tím druhým neprokecla....... :-( :-( , to znám až moc dobře.
Profilova fotka
Holky,co říkáte na 4 TET Jirky Korna jako svatební hudbu,já nechci klasickej pochod.
Profilova fotka
Ahoj holky, cab - ja bych nic nerikala, s timto mam par zkusenosti a ve finale je pak clovek za toho nejhorsiho... takze ja zasadne nechavam ostatni at si sve problemy vyresi sami |-| Dneska mi kamaradka poslala dodelane oznameni, takze jupiii ;-) budu moct zacit nadepisovat obalky a davat do nejak dohromady, zase budem o kousek dopredu :-) Taky jsem si o vikendu konecne vybrala bizu a objednala saticky pro dceru... Jinak nic noveho ;)
Profilova fotka
http://vivamusic.org/cz/mp3/4tet/how-... se mi to líbí
Profilova fotka
Amel - my taky nebudem mit svatebni pochod...
Profilova fotka
Nebude to blbý,když to řeknu na matrice?
Profilova fotka
Zalezi jak kde to akceptuji... My jsme se meli brat na zamku, kde to neprichazelo v uvahu. A pak jsme zmenili misto - mala obradni sin v jedne zastrcene vesnici a tam to teda jde..
Profilova fotka
Ja myslim,. ze na rade mist se uz muzika da domluvit podle libosti, akorat ze nekde chteji, kdyz chces svoji muziku, abys mela original CD, protoze jinak muzou mit opletacky s autorskym zakonem... takze zeptat se predem... My si muzeme dokonce privest vlastniho varhanika, tak snad to bude fajn. :-) luci... mas pravdu, nemotat se do toho, ale co mas delat, kdyz ti polozi primou otazku? Ja nikdy nebyla mistr v klickovani a vyhybavych od¨povedich. :-(
Ahojky, jak to budete dělat s oznámením? Přidáte k nim ještě pozvánku na hostinu nebo tohle pozvání učiníte jen ústně při předávání oznámení? A budete oznámení posílat lidem, které na svatbu nezvete, ale přece jen chcete, aby o ní věděli? Já mám trochu strach, aby si pak nemysleli, že jsou zvaní.
Profilova fotka
margi... my to delame tak, ze ti, co zveme na hostinu, dostanou s oznamenim jeste listecek, ze je zveme ke svatebnimu stolu... ostatni dostanou jen oznameni a myslim, ze kazdy pochopi, ze to neni pozvanka na hostinu, tak se toho neboj. :o) Kdy je budete rozesilat?
ahojky Jjiitty, tak zas mám po víkendu pár informací. U nás byla teď v pátek pouťová zábava a hrálo tam Quatro, tak jsme řekli, že se s nimi zajdeme poradit co a jak. Peťula totiž kamarádí s tim Liborem a ten podle nás dělá skupinu skupinou ;-) Měl radost, že mu oznámí, že se žení a že nám bude hrát na svatbě , ale Libor si pro nás připravil větší šok. Nevím, jestli to víš, ale on prý odjíždí v září na 3 měsíce do zahraničí, takže na svatbě hrát nebude. :-( Tož to nás dorazil oba dva. Ale prý za něho bude nějaká náhrada z jiné kapely, tak uvidíme. :-( ale fakt mě to mrzí :-S Jinak jsem taky volala na ten sál a ona mi řekla, že tam fakt nechávají ty bledě modré závěsy. Že jiné nemají a nemění je, jelikož prý i závěsy jsou ve stejné barvě. Že prý už tam měli hodně svateb v různých barvách a nikomu to nevadilo, že to do očí nebilo. Říkala, že na to dávají nějaký bílý tyl nebo co :-S tak nevím. Jestli se nějak domluvit. však se uvidí. tak víc tě strašit nebudu :) zatím papa Iv
jo a ještě Quatro říkalo, že nechodí na oběd. Tak neví, jelikož se mi zdá divné, že když příjdeme, tak nic nebude hrát a začnou to terpve pak rozbalovat a připravovat si nástroje. :-| Uvažovala si nad tím, kdy je tam chcete mít?? tak papa
Ahoj Ivanko, to jsi mě vůbec nepotěšila s tím závěsem... že prý to nikomu nevadilo... no to vypovídá o tom, že ty nevěsty nechodily tady na Bereme se, jinak by jim taky vadily. Já, nebýt těchto stránek, taky nemám páru o nějakém ladění. Našla jsem tu svatbu která byla myslím, před 14 dny taky ve Francovce, měli tam nafocený patrový dort a za ním mě okamžitě padla do oka ta modrá barva :-D :-D :-D . Přesně jak říkáš, bylo to překryté tylem :-p :-p :-p Chudák paní ta z nás asi nebude mít moc radost, taky se tam chystám vlítnout. Ještě neví, že já si to budu chtít vyzdobit sama, nebo aspoň pořádně překontrolovat den předem. :-) Já bych chtěla zase hudbu mít co nejpozději, máme rodinu rozházenou o celé republice , moc často se nescházíme jen svatby a pohřby, tak si budeme chtít popovídat a s hudbou už to potom moc nepůjde. S tím si hlavu nelámej, že by přišli a rozbalovali nástroje až potom, lidi budou stejně zakecaní a jich si všimnou teprve až když začnou hrát :-) Já Quatro zas až tak moc neznám, byla jsem na nich jen párkrát, toho Libora znám jen tak podle řeči, protože kámoška s ním dost kamarádí. Chápu, že Vás to dost mrzí, ale důležité je teď to, že má za sebe náhradu, a že Vy nemusíte kvůli tomu hledat novou kapelu. Měj se páá J.
ahoj Holky, už opravdu začínám zmatit, ale nejsem sama. Mamky se už přidaly :-D V pondělí máme schůzku s fotografem, budem domlouvat fotky atd. Se těším na tu cenu co řekne ]-( Budem mít taky ochutnávku dortůůůů, na tu se těším asi nejvíc. Nevíme jakou příchuť. Já bych i ananas, ale ten můj to zas nechce, tak nevím, jak se domluvíme. Asi každé patro bude jiné :-D :-D No my budem dávat oznámení až ke koláčům, stejně každý už ví jestli na svatbu jde nebo nejde. A rodině která bydlí daleko, ale dojedou na svatbu, tak těm to pošlem tak 14dní dopředu. Kartičky s pozváním ke stolu budou taky. Zkusím přidat oznámení do alba. Jen se teď trápíme s básničkou. Ach jo. tak zatím papa
Nunu já se přidávám k Vám do klubu. A to je ještě tři měsíce do onoho velkého dne. Nedovedu si představit, co budu dělat třeba týden před a nebo potom v tu sobotu ráno. Dnes jsem byla u kadeřnice, ta už vymýšlela jak mě učeše, takže představa už by byla. Hned jsem se objednala i na modeláž nehtů. Sotva jsem přijela domů, tak jsem zjistila, že jsem si to asi časově špatně naplánovala, tak mě nezbude nic jiného než to znovu vše obvolat a přeobjednat se na jinou hodinu. Jo a jak to tu čtu, tak bych si okamžitě teď hned dala ten ananasový dort, honí mě chuť na sladké. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, holky... mne se prave ulevilo.... konecne pristi tyden k nam na domecek snad zase nastoupi nejaci remeslnici a zacnou delat, takze se to aspon v nejake podobe do svatby stihne, chceme se vypravovat tam odtud, a uz to vypadalo beznadejne, ze budeme muset vsechno prekopat a nebudeme snad ani mit misto, kde se v tu sobotu rano sejit.... takze to nechci zakriknout, ale uplne potichoucku jasam.... nejaky starosti s nehtama mi prijdou ted tak trochu srandovni.... dneska mi ovsem prisly nejaky maslicky, ze kterych budu delat ozdobicky na ubrousky na recepci, tak teda taky nejsem tak docela nad veci. Ale uz se moc tesim!!!! Co vy? :-) :-)
Profilova fotka
Margitule - mne delala oznameni kamaradka, a ja jsem rovnou do oznameni hodila vetu "srdecne vas zveme na svatebni hostinu, ktera se kona...." pro ty, ktere zveme na obed, anebo "zveme vas na vecerni raut..." pro ty, ktere zveme pouze na vecer, a pak pouze oznameni pro lidi, ktere zvat nebudem... ;-) Pak mame jeste verze v jazyce pritele, takze ted uz jen to nepoplest a zaslat ty spravne verze tem spravnym lidem :-D :-D :-D Nunu - za kolik jsi sehnala fotografa, jestli se muzu optat ;) Trochu jsem po tom taky patrala v nasem kraji a bylo to v rozmezi 10-15tisic :-o Nakonec mame kamarada od kamarada, ktery foti jako konicek, a bude nas stat 5 tisic. Cab - ja se uz taky tesim, ale ted posledni tyden jsem mela nekolik snu o svatbe a ve vsech se nestihalo, stresovalo, v jednom nas dokonce neoddali :-D :-p :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?