Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
pro STANIA: Ahojky no už máme objednaný oznámka,tenhle týden co bude by měli přijít, restaurace na hostinu zajištěna, kameraman taky no myslela jsem,že mu volám brzy ale on no 18 mám jedinej volnej den tak sem zírala, ale je zamluvenej tak je to v poho, fotograf taky, kadeřnice i kosmetička jak bysmet,za cukrářkou jedeme tenhle týden, člověk si řekne 4měsíce, ale plno už je z toho zamluvený půl roku do předu,nezávidím to těm kteří to maj stihnout všechno během měsíce to musí být fofry :-) a jak si na tom ty??
Chara: zatím jednoznačně vítězí teplo a moře. Já bych byla pro nějakou exotiku,celkem mě láká i Thajsko přítel je zase pro Egypt.Lákají ho tamní památky a i potápění. Tak uvidíme kde se nakonec ocitneme....... Hlavní věc je aby jsme byli spolu a na chvilku vypadli tady s toho kolotoče starostí. Je dobré když člověk hodí všechny starosti za hlavu a na chvilku vypne. Tento rok byl zatím pro nás dost náročný, odpočinek potřebujeme už oba. Ještě si chvilku na to budeme muset počkat...... Lucija76: vítej mezi námi a klidně se k nám přidej :-). Jste dobří, že jste stihli svatbu zařídit během dvou týdnů, to fakt obdivuji. My jsme v únoru zvolili datum s tím, že si vše v klidu zařídíme. Dopadlo to tak, že větší polovinu nemáme ještě vyřízenou ani teď. Uklidňuji se tím, že je ještě dost času a že přes léto to zvládneme....
Profilova fotka
Jity - my jsme tak nejak nemeli na vyber ;) chceme se brat v cechach, a nejezdime tam zas tak casto, takze jsme udelali takovou rychloakci a bylo :-) Meli jsme to ulehcene v tom, ze moji rodice provozuji restauraci s penzionem, kde bezne svatby poradaji, takze to budeme mit samozrejme u nich ;)) no a ten zbytek sel celkem rychle, jedine co me trosku mrzi jsou saty, na ty bych potrebovala mnohem vic casu a vic navstev salonu. Na svatebni cestu se chystame na ostrov Reunion, nas bavi spis aktivni dovolena, a tam jsou jak plaze, tak hory, takze se nudit nejspis nebudem... ;)
Profilova fotka
Tedy hoky, některé mě děsíte - vážně už řešíte oznámení? Já ještě nemám jisté ani místo svatby... Ale říkám si, že oznámení snad stačí až v září - na začátku... Všem to datum stejně říkám už teď, aby měli čas, tak oznámko snad stačí s měsíčním předstihem - doufám.
Kicilka22: Ahóój ;-), no my jsme s přípravama fakt teď nějak zamrzli nebo co... :-D Máme pevně zamluvenej termín (v Praze Libni), mam zamluvený šaty, mam za sebou zkoušku líčení a účesu (ale chci se domluvit na ten účes ještě jednou s aktuální dýlkou vlasů, snad si vyjdeme vstříc..), potom máme doma prstýnky, zamluvenou restauraci (ale zatim bez detailů, prostě jen čistě zamluvenou a žádný podrobnosti dohodnutý nejsou), pracujem na oznámení a svatebních novinách,... Pak vlastně máme ještě zamluvenýho fotografa, ale s kameramanem je problém... Mam ho sice "domluvenýho", ale je to manžel mojí kamarádky, který jsou oba pozvaný na svatbu - před měsícem se jim ale narodila holčička, takže v den svatby jí bude kolem půl roku - a čert ví, třeba jí zrovna porostou zoubky nebo něco a on s ní bude muset zůstat doma... Takže řešíme, jestli si zamluvit nějakýho profi (což je pro nás dost výdaj navíc, ale nikoho jinýho známýho s kamerou nemáme....)... No, vůbec nevíme, každopádně svatbu natočenou mít chceme.
Luci a jaká je představa tvých šatů, nebo jak máš vybrané? Já jsem se abych řekla pravdu chtěla vždy vdávat v kalhotách, no neprošlo mě to...... Pro mě vybírání šatů bylo docela utrpením, jsem hubená, všechno mě bylo velké .... strašák hadra .....Po návštěvě prvního salónu jsem z toho byla dva dny celá špatná. Ve druhém jsem si šaty vybrala hned ty první a byla ráda , že už nemusím hledat dál, pro klid duše jsem na sebe ještě dvoje natáhla, ale první zvítězily. Jsem s výběrem spokojená, i když kalhoty jsou kalhoty, ale co bych pro svého vyvoleného neudělala, když si přeje mě míti šatičkách. S tím oznamkem si myslím, že za měsíc by se to mělo v pohodě zvládnut, hlavní je mít představu jak by to mělo vypadat.
Ahoj nevěsty, člověk tady pár dní není a nestačí se pak divit, jak se to tady rozjelo :-D Já měla školení, tak vůbec nebyl čas. Holky mám trápení, nechcou mám zmenčit prstýnky a teď z nich vylezlo, že ani nejdou zmenčit ani zvětšit. Je to fakt pěkná podělávka. Se pan majitel může spolehnout, že mu udělám opravdu pěknou reklamu :-D Nám už volal kněz, že se máme konečně ukázat. Měli jsme tam být začátkem května no a teď pomalu polovina června a my stále nikde :-D no nějak na to není čas. Je to hrůza. Tento týden si jedu pro závoj, pompadůrku, polštářek a podvazek, který nesmím vidět, tak se strašně těším. Příští týden jdu zkoušet svatební účes, tak pořád přemýšlím co by mi asi tak mohlo slušet :-D snad něco najdu. tak se zatím mějte krásně :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jity - mela jsem predstavu co nejjednodussich satu, hlavne abych se v nich mohla hybat ;) vetsina co jsem vyzkousela byly takove ty princeznovske s vleckou a nadychanou sukni, a to se jako vubec nedalo, ani v nich chodit, natoz tancit ... :-N no katastrofa, nakonec jsem si vybrala bile, uplne jednoduche bez raminek, ne moc rozsirene... Byla jsem celkem ve trech salonech, v prvnim priserna obsluha, zadna ochota, tak jsem prchla, v druhem velice prijemna obsluha, jenze saty ktere se mi nejvice libily byly na ten muj den jiz zamluvene, takze smula, musela jsem jit do tretiho, a tam opet velmi mile pani, nanosily mi hafo satu, az jsem nevedela kudy kam :-N ale ze me tlacil cas, tak jsem si nakonec vybrala, byla se mnou segra i muj nastavajici, kteri mi vyber odsouhlasili, jsem se jim v nich pry moc libila :-) akorat sok nakonec, ze si pry ty saty nesmim vyfotit, ani po zaplaceni zalohy :-. Tak to mi trochu zkazilo radost, ale uz jsem nemela fakt ani cas ani naladu jit jinam. No tak mam z toho ted trosku smisene pocity :-N jestli to jsou ty prave... Rebel - my uz sice oznamka pripravujem, ale to hlavne proto, ze je musime mit dvojjazycne, plus vice verzi pro zvane a pro nezvane... Jinak si myslim ze staci v pohode odeslat mesic predem, stejne uz jsou vsichni pozvani osobne, takze je to jen takova formalita ;)
Profilova fotka
Nunuakrtek - kde jsi objednavala ty prstynky? To je teda docela prusvih, co? Jak to budete resit? Divala jsem se ti do alba, pises ze mate kameramana z Havirova ;) Ja totiz jsem odtamtud, vis? Odkud jsi ty? A kde budete mit svatbu? Jsem baba zvedava nooo :-D
Ahoj holky, můžu se přidat :-) Termín máme na začátku října a už teď mám nervy :-N Pořád mám strach, že nemáme nic zařízené a že na něco určitě zapomeneme. No když šílím už teď, tak se nechci vidět poslední týden před svatbou :-D
ahoj Luci, já jsem z Karviné, tak to máme kousíček. Obřad máme v kostele v Dětmarovicích a oslavu pak v lázních v Karviné - Darkov. A kde vy? Neboj jsem zvědavá taky 8-) Prstýnky máme z Karvinského obchoního centra u vlakového nádraží (Hypernova tam je taky a spousta jiných obchodů) Říká ti to něco? Už jsem se obrátila na právníka od nás z práce, tak uvidíme a každopádně jsem psala i na českou obchodní inspekci, tak jsem zvědavá. Chtěla jsem to s panem majitelem vyřešit po dobrém, ale potom jak se mnou mluvil, tak se má na co těšit. Tak držte palečky holky, ať nám to výjde :-D Mesulko, ahoj a vítej mezi námi :-D My už tady zmatíme pěkně dlouho, tak určo nejsi sama :-D Odkud vlastně jsi? :-D Tak zatím papa nevěsty a krásný víkend :-D
nunu děkuji moc za přivítání ;-) Hned je mi líp, když vím, že v tom nejsem sama :-) Já jsem z Hodonína a mám dcerku rok a 3/4, takže jsem fakt zvědavá, jak ten obřad dopadne :-D A jinak s těma prstýnkama, to je teda fakt síla, jen tvrdě do nich ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Nunu, to je pekny smejd ten zlatnik ]-( jen do nej! ;-) My jsme si koupili Retofy, byli jsme je objednat v Roznove 16.5. maji nam je poslat do Francie, predvcerem posilali sms, ze je odesilaji postou, tak snad vse klapne, nikde se neztrati a dojdou ty spravne ;)) Uvidime ;) Hostinu budem mit u prehrady v Terlicku, je tam i ubytovani primo na miste, navic jak jsem psala je to rodicu, takze nas to nebude nic stat ;) a to rozhodlo ;) prijede nam totiz asi 20 hostu z Francie. A tomu mistu jsme i prizpusobili misto obradu - obecni urad v Terlicku. Pritel navic vymyslel, ze z toho obradu pojedem pak do restaurace lodi :-D takze doufam ze nebude prset, jinak budem snad muset mit plastenky :-D Mesulka, vitej x-) Nase holcicka bude mit v zari rok a pul ;))) taky jsem zvedava jak tu slavu zvladne :-D
Luci, já vím, dívala jsem se na Leušku na koníkovi ;-) Je to kočka. Ty máš termín pár dnů přede mnou, tak mi to pak musíš všechno poreferovat, jaké to bylo, ať vím, co nás čeká :-)
Profilova fotka
Mesulka - diky ;) Terezka je taky moc roztomila x-) Jsem zvedava jak to princezny budou prozivat ;)) a hlavne jsem teda zvedava jak zvladnu ten den D roli maminky, jestli budu vic nevesta nebo vic mamina :-D Strasne se mi libi 3. saty ve tvem albu, ty jo ty jsou fakt krasne!!
Já se bojím, že malá se mě nebude chtít pustit a nebo mi bude prozkoumávat šaty a co je pod nima :-N A ty šaty se mi taky strašně líbí, chtěla jsem ale na ramínka, protože mám pořád blbý pocit, že mi ten korzet musí spadnout a všichni pak uvidí mé poprsí poznamenané kojením :-D
Profilova fotka
Mesulka, ted jsem se zasmala :-D No holt takovy je udel nas nevest-matek, ze? :-D Ja jsem na tom s poprsim stejne, ale neboj, chce to jen kvalitni podprdu a nikdo nic nepozna 8-)
No já si pod ty moje šaty podprdu vzít nemůžu, protože jsou vzadu vykrojené až skoro do půli zad, takže musím jít naostro :-N Jé, no tak to bude sranda :-D Holky konečně jsme včera zařídili místo na hostinu, tak jsem si aspoň trochu oddechla, že jsme zase o kousek v přípravách poskočili ;-) No ale ptal se mě chlap, jakou chceme barvu tabule, já na něho že nevím, on že jakou mám kytku, já na něho že ještě žádnou...no fakt sranda :-D
Profilova fotka
Mesulka, zrovna ty mas v albu takovou spoustu prekrasnych kyticek, jaktoze jeste nemas vybrano??? :-D Ja jsem zvolila smetanove ruze.. nevim jestli to nebude k bilym satum moc blede, ale jdu do toho, pripadaji mi proste uzasne... x-) A vyzdobu jsem trochu prizpusobila interieru restaurace, kde bude hostina, jsou tam oranzovo-zlute steny, tak jsem myslela na smetanovo-champagne-zlatou vyzdobu... Tak to by bylo, ale jak ta vyzdoba bude vypadat, to jako jeste moc nevim :-N
No právě čím víc je těch kytek, tím je výběr horší :-D Já budu mít asi růže a frézie, ale uvidíme barvu podle košile. Růže bych měla taky smetanové, protože k těm šatům by se bílé nehodily. Napřed jsem chtěla kaly, jsou to nádherné kytky, ale oželím je, radši budou frézie, protože nádherně voní. No uvidíme, do té doby jak se znám, to ještě několikrát změním ;-)
No a taky musím dohnat chlapa, aby si konečně rozmyslel, jakou chce barvu košile ]-( Když se ho zeptám, jestli má aspoň nějakou představu, tak ne, je přece ještě čas...Chvilkama bych ho fakt nejradši přizabila 8-(
Profilova fotka
Tak to jsou nasi chlapi asi dvojcata neee? :-D Teda muj si koupil uz oblek, ale to jen proto ze jsme byli v kvetnu v cechach a ze jsem ho nahnala do polska, oblek ma svetly kremovy, a vzali jsme rovnou bilou kosili a takovy kremovy satek-kravatu, nevim jak bych to popsala :-N Tak tohle mame z krku. A od te doby co jsme zpatky ve Fr, nedela nic, na vsechno je cas, vsechno pocka, takze z nej chvilema silim 8-( :-D Vypada to, ze si to vsechno budu muset zaridit a vymyslet sama ;)) Ale tak nevadi, aspon ze mi to vsechno zaplati :-D
Nazdárek, já teď vůbec nic nepřipravuju. Už minimálně tak měsíc jsem pro svatbu vůbec nic neudělala :-) Teď jsem měla 2 dny dovču, byli jsme jen na chatě, tak jsem myslela, že trochu máknu na oznámku, ale prdlajs - ani jsem na to nešáhla. A to bych je 11.7. už potřebovala miít :)
ahoj Holky, přidávám se k tomu, že chlapi pořád mají na něco čas :-D už jsem to přestala řešit. Jo hold oni nebudou překrásní, ale my jo. O víkendu jsem byla s kamarádkou pro závoj, pompadůrku, polštářek a pro podvazek, který zatím nesmín vidět. Mám ho jako překvápko na zapíjení svobody :-D jsem to ale nemohla vydržet, je prostě úžo :-D :-D v závoji už jsem doma pak jen lítala před zrcadlem :-D :-D :-D jinak zatím nic. Konečně ale aspoň něco doma. Fotečky určo přidám co nejdřív, asi tak zítra. Zatím papa :-D
Profilova fotka
To je normalni, ze nic pro svatbu nedelaji.... muj nastavajici ma taky pocit, ze se proste jeden den vstane, nekam se dojde, tam se rekne ano a je to.... na druhou stranu kdyz jsem se s tim smirila a zacala si veci zarizovat po svym, tak mi do toho aspon nemluvil, protoze vidi, ze mi to dela radost, tak me nechava byt....My mame v podstate vsechno vybrane nebo uz doma nebo aspon predzarizene, tak jsem se uklidnila a zacinam se tesim¨... jen jeste shodit nejake to kilo do satek, aby na mne neruply.... jsou z Ameriky, (zadna CIna, original) a moc krasne, ale trochu fest :-S Ale snad to do rijna dam, nechci pak tyden pred svatbou resit jiny model.... Jediny, co me strasi, jsou momentalne prstynky, protoze je zatim mame jako predvybrane, ale jeste jsme je nekoupili, takze je tu jeste moznost zmeny a ja zacinam mirne zmatkovat.... ale snad me zenich nejak usmerni a bude to v poho...
Svatá pravda, s tím s Vámi naprosto souhlasím :-D :-D , .... na to je ještě čas .... toto slýchám taky a pak ještě .... to je dobré.... a ve mě to vše vře, protože vím, že by to šlo udělat líp, ale lenost je lenost a jde to vyřešit větou ...to je dobré....tak proč by se někdo namáhal, že??? ]-( ]-( ]-( . Ale nevyměnila bych ho ani za nic na světě!!!!!!!!!!!:-)) Cab... bude to znít divně, ale já ti ty kila navíc závidím, už mě nebaví pořád poslouchat lidi, že jsem jak hubená jak vyžle atd. atd. :-( :-( :-( . Tak jsem se naopak zaměřila na jídlo a jen jím a jím a výsledek se jaksi pořád nedostavuje. Ještě jsem se Vás chtěla zeptat, na to v jaké barvě, budete mít punčošky??? Vím, že je tu někde na beremese o tom diskuze, ale ráda bych slyšela váš názor,nebo jak to budete mít Vy osobně, pokud se k tomu budete chtít vyjádřit... :-) :-)
Jak vidím, tak je to všude stejné :-D Jinak ohledně váhy mám taky problém. Pořád hubnu,můžu sníst cokoliv a v jakémkoliv množství a nemůžu přibrat. To mám až od porodu takové problémy, ale vím čím to je...úplně se za to stydím...ale je to tím, že pořád kojím a malá mě normálně vysosává :-N Už je dost velká na kojení ale ona je fakt závislák :-( Takže si za to vlastně můžu i sama. Ale hrozně mi vadí, jak mi mamka pořád říká, že je ze mě anorektička a vypadám hrozně ]-( A koupila jsem si kalhoty a za týden mi byly velké. Tak jsem z toho taková přešlá a bojím se, že si budu muset snad nakonec vybrat i jiné svatební šaty :-| No tak jsem si postěžovala a jde se dál ;-) Punčochy - já budu mít tělové, protože mám šampáňo šaty, tak by se k nim ani bílé nehodily. Ale upřímně se mi bílé ani moc nelíbí. Ale je to jen můj názor ;-)
Profilova fotka
Tak ja vam holky par kilo poslu :-D Ne, ja jsem vzdycky byla normal, az do tehotenstvi, kdy se mi podarilo nabrat rekordnich 33kg :-p :-D prase nejvetsi ;))) Ale podarilo se mi 28 normalne shodit, tech poslednich 5 jde ztezka, budu se snazit je do svatby nejak eliminovat, no ale uvidime jak to pujde ;-) Ja mam saty bile, puncochy bile se mi teda nelibi, ale myslim ze je to jedina moznost, telove se mi totiz taky nelibi ;) necham to na tech bilych + bile pradlo... ;-)
Profilova fotka
jity... no jo, ja tusim, ze opacnej extrem s tema kilama taky stoji za houby.... kdyby tak byla zlata stredni cesta a nestalo to tolik pevne vule.... ale najela jsem na cosi jako delenou stravu a dela mi to dobre.... vahu jsem radsi zahodila, ale podle obleceni urcite.... akorat je otazka, jestli toho stihnu do svatby dat dolu dost.... mam totiz ten problem se satkama: mam svoje, koupene z netu (origos,zadna Cina), ale az kdyz mi dorazily, tak jsem se na strankach vyrobce dozvedela, ze cislo 16 u nich neni cislo 16 (spis bych to videla tak 12,5) .... jestli se chcete mrknout, ktere to jsou, najdete si www.edenbridals.com, style 8011, moc se mi libi, mam je v sampan, ale nevejdu se do nich. :o(( Takze uvidim co dam dolu a v zari pujdu za svadlenou a kdyztak si zip necham predelat na snerovacku a bude.... posledni centimetry zkratka dozenu takhle.... a jde taky o muj pocit, abych nemela takovou papulku a pripadala si zase trochu jako clovek a libila se sama sobe.... tenhle efekt to uz teda na me ma, i kdyz to drzim teprve dva tydny.... spis jde ale o to, ze mam pocit, ze se sebou dokazu neco udelat..... a ted ty puncochy.... bile rozsirujou, takze se mi do nich uplne nechce, i kdyz by sly sehnat i smetanove k tem satum.... ale svagrova vytvarnice mi poradila telovky se zlatym trpytem, mivaji je v takovych tech lepsich prodejnach s puncochovym zbozim, tak to zkusim, myslim, ze je to dobry tip...
Já říkám vychrtlá nebo tlustá to je šumák, hlavně být zdravá......., jasné, že musí být člověk spokojen sám se sebou a jak jsme tu už probíraly, řeči okolí tomu někdy moc nepřidají....člověk má z toho občas depku. Naštěstí máme naše drahé polovičky a těm se líbíme takové jaké jsme, jinak by jsme tu asi nebyly, co ???:-)) Taky díky, za ty punčochy, já chtěla šampáňo, ale nemůžu je v obchodě sehnat,(všude mě cpou jen bílé )na netu jsem našla smetanové , ale chtěli 500,- , což se mě zdá celkem dost, na to, že je budu mít jen jednou na sobě a jak se znám s tou mou šikovností, tak budou hned mít i někde díru. Nakonec asi půjdu taky do těch tělovek cab..., našla jsem si ty šaty, jsou nádherné, moc se mě líbí, jednoduché a krásné, je to můj styl. Já jsem si svoje šaty když jsem si je v salonu zkoušela nevyfotila, takže pomalu už ani nevím jak vypadají :-( :-( .

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?