Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
A já už jdu domu :-) Pa pa babuchendy
Profilova fotka
Tak kámoška odjela. Bylo to moc fajn, jsme popovídaly, snědly větrníka, vypily bezkofeinové pressíčko - super! A přivezla mi ještě jeden košík na mimi a vaničku, vám to vyfotím a ukážu, ale foťák vozí už 14 dní manža v autě.
Profilova fotka
určitě vyfotit! já se byla projít, ale jen chvíli. Buchty už vykynuly, ted je peču. fogy a kolik je aktálně tlak? A pořád se cítíš divně? Nebo to bylo jen ten jeden den.
Profilova fotka
abe - venku je jaro, viď? Krásná procházka, ne? abe - to jsem zvědavá, jaké ty buchty budou! A co to je teda vůbec za buchty z toho Apetitu? abe - teď byl jeden den fakt krásně nízkej, ale teď mi zase vyskočil, tak já už nevím. :-( Teď jdu koukat na Prostřeno, ať mi to uteče, než přijde manža z práce a jdu házet doklady do účta
Profilova fotka
Ahoj holky :-) My jsme byli nakoupit, teď koukáme na Prostřeno a jdu vyžehlit povlečení, abysme měli v čem spinkat :-D Hani - určitě nám to vyfoť :-)
Profilova fotka
renčo - taky koukám na Prostřeno, jsem na to zvědavá, jak jim bude chutnat, Eva je dost sebevědomá. A na žehlení se vyprdni, stejně se to hned zase zmačká, škoda času.
Profilova fotka
renčo - tady ta parta mi je zatím nejvíc protivná - kromě Ireny, ta je normální. Ale ti ostatní... Všichni machři, fakt maso!
Profilova fotka
... a zbytečně spálená elekřina... Právě, když se koupí to nežehlící, tak se to brzo vrátí za elektřinu a čas co sežere žehlení. Ale já mám teda sušičku a žehlím jen košile do obleku, jinak nic. Je to bezvadné. procházka byla moc pěkná, dokonce sem si i sedla a chvíli soustředěně poslouchala ptáčka - jak zpívá. je to britská velikonoční buchta, vzpomněla jsme si že jsem ji tam jedla několikrát. bohuže tady se neprodává to jejich koření, tak jsem je zkusila vyrobit ale vše jsem neměla...ale buchta dobrá. Jsou to takové čtverce, kynuté skořicové.
Profilova fotka
http://velikonoce.apetitonline.cz/356...
Profilova fotka
ížové buchty Jak ve Velké Británii, tak v USA se pečou křížové buchty (hot cross buns) z kynutého těsta s hrozinkami s polevou z bílku, cukru a citronové šťávy ve tvaru kříže. Kříž symbolizuje ukřižování Krista. Horké křížové buchty snídají Američané a Britové na Velký pátek.
Profilova fotka
abe - já teda taky nežehlím, přijde mi to ztráta času. Pořádně je vyklepu po vyprání a to stačí. Jůů, tak ty buchty musí bejt dobroučký!!! ňam! Tys mi udělala chutě. Ještě, že máme k véče palačinky. Jdu dělat těsto Já se těším na Jidáše - to je u nás zvyk je kupovat a dáváme je klukům v domácnosti, jako že jsou Jidášové. A oni nám pak na oplátku kupují čokoládu na čarodejnice :-D
Profilova fotka
Koukám na Discopříběh, ten valí, hihi. Hlavně to oblečení, to je luxus! Jdu dělat těsto na ty palačinky, za chvíli mám oslavence doma.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani - to máš pravdu, že v téhle skupině byli všichni děsný machři. Ta skupinka minulý týden byla o hodně lepší - hlavně Lída s baketou :-D :-D :-D abe - tak buchtičky vypadají hezky :-) Já jsem vyžehlila, vyprala, teď jsem prádlo pověsila ven :-) Bude krásně vonět, snad to uschne. Stáhli jsme si jeden filmík, tak na něj půjdeme koukat, ale až skončí hokej :-) Jo a koupila jsem si 2 hyacintya 2 pomněnky :-) Petrklíče neměli, tak pro ty si zajedu zítra, tady kousek od nás je zahradnictví :-)
Profilova fotka
Hani - tak to pořádně oslavte :-) A půjdete do toho kina? Tak já jdu do hajan, zítra papa.
Profilova fotka
Ahojkočky, tak jsem tu zase na skok a počtu si vás trochu ;-) jani, naši bydlí pár kiláků od nás, ale poslední dobou jezdíme jen my k nim a oni tu už nebyli hróóózně dlouho, takže to napravíme 8-) odpoledne jsem se činila, bylo velké prádlo, taky takový běžný a trochu i jarní úklid, taky jsem povlíkla a vyvětrala peřiny, přesadila kyti, tak jsem na sebe pyšná :-D :-D :-D wow, já taky hyacint zalívala dost a pak jsem ho měla vysoký a musela jsem ho podpírat, chudinku, takže si koupím ještě a budu ho trochu týrat suchem ;-) a já si bláhově myslela, že letí do výšky z tepla..ale to asi taky, že? :-p
Profilova fotka
foogy, tak už se dubňátka takhle rozrodily, jo? to koukám, tak snad brzy dojde i na tebe ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak my jsme teď byli v zahradnictví, no, co vám budu povídat :-D Koupila jsem si toho spoustu :-D Tulipánky, narcisky, petrklíče, krokusky, violky :-) A pak jednu kyti, co nevím, co je, ale je krásná :-N Umyla jsem nádobí, teď pověsím prádlo a jdu se hrabat ve hlíně :-) A tady dneska teda hezky vůbec není, pěkně zataženo ]-(
Profilova fotka
tady taky zataženo, dopoledne jsme s manželem ryly záhony. Na oběd jsem dělala pizu, akorát jsme ji dojedli. Říkala jsem mu, že udělám k večeři americké brambory a on se ptal, jestli samotné. Tak říkám jo samotné, holky to tak dělají.... ale znejistěla jsem, děláte je i samotné ne? Koupil na to koření od Vitany a je bez glutamátu, tak super. fogy jak chutnali palačinky oslavenci? psala mi maminka Mikuláška, že ho první noc neměla u sebe =-) :-| , že pěkně papá a porod že byl brnkačka! =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás bylo dopoledne krásně sluníčko a teď už k námpřišly mraky od vás, jste je sem poslaly, že jo? 8-( Knedlu, jé, já zas byla dopoledne v květinářství a tam jsem si koupila 3 hyacinty v košíčku, nechala jsem si to ještě přizdobit...no a pak ještě červený petrklíč v takové jakoby konvičce z mechu a do toho jsem zapíchla zajíčka na špejli a dala jsem to všechno pěkně ven na parapet, a dívám se na to z okna z kuchyně, jůůva, to je krása x-) Doufám, že mi to dlouho vydrží, když to mám venku...no a na Velikonoce to prdnu domu 8-) abe, americký brambory klíďo můžou být samotný, je to mňamka přece...to máš jako když lidi jedí samotný hranolky... ale manža by si dal něco k tomu, viď? Mlsoun jeden :-D :-D :-D upekla jsem řezy Míša, to si dáme do trumpetky, mňamky mňam x-)
Profilova fotka
Tak jsem to všechno zasadila, poklidili jsme zahradu. Teď si dáme zmrzku a pojedem k našim. abe - ty brambory můžou být klidně samotné, ale my je máme rádi s tatarkou :-) Luci - jů, tak to máš taky krásnou výzdobu na Velikonoce :-) Já jsem nic nepekla, my jsme si jenom ugrilovali kuřátko venku na grilu :-) Tak my razíme, zítra pa.
Profilova fotka
manžel taky říkal, že už by se dalo grilovat.... My jen zryli zahrádku a zasadili petrželku. Včera jsem šla se svou učitelkou řečtiny na řeckou zábavu. Dnes udělám jen rychlé těstoviny a odpoledne jedeme do termálek. Do Laa.
Profilova fotka
ty brambory jsem nakonec nedělala. Ale manžel by k nim měl nejraději maso :-N :-N :-N mlsoun jeden ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak my už jsme doma. Já jdu teď péct borůvkový koláč, protože zítra k nám přijede mamina s babi. K obědu budeme mít hranolky v troubě a dušenou zeleninku :-) abe - jů, do termálek :-) To se máte :-) Tady je teda pěkně hnusně, prší ]-(
Profilova fotka
zítra? v pondělí příjdou? Odpoledne na návštěvu, asi vid. Tady neprší, ale zataženo je řádně. Manžel ted vysává, já se dívám na objektiv a pak se budu dívat na receptář u vaření. Knedlu kdy se dají vysadit ředkvičky, asi až později vid? Normálně na záhon. V pátek jak jsem byla na procházce tak paní v zahrádce už měla v pařeništi salátky apod. Jsem ji pochválila, trochu ji znám a říkala že to tam dala právě v pátek. Knedlu a borůvky máš ručně trhané? Mražené nebo jak?
Profilova fotka
Berušky, jenom se jdu nahlásit, abyste neměly strach - jsem OK. Včera jsme slavili u našich, přijeli jsme až po 20.hodině a teď dokoukáme Sanitku a jedeme ke tchánovcům na oběd a dort a kafe. Dočtu váš navečer. papa a hezkou neděli!
Profilova fotka
Jo, zítra přijedou odpoledne. abe - s těma ředkvičkama ti nevím, ale já už bych je pomalu vysadila. Kristy se sháněla po pařeništi na ředkvičky, tak nevím. Ale já jsem si koupila semínka bylinek, kopru ... , tak jen, co vymyslím kam, tak je zasadím ;-) Borůvky mám ručně trhané a mražené :-) V létě si je chodíme trhat do lesa. Naše babi je v lese, když jsou borůvky, od rána do večera :-D Hani - tak to je fajn, že jsi OK :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny,musím se vám pochlubit,manža dneska pověsil nad postel vějíř (máme ho doma už tři roky) :-D :-D :-D ,tak mám z toho hroznou radost!!!!!!!!
Profilova fotka
jůů, abe, do termálek, tak to jste se měli určo krásně, viď? Dneska teda počasí u nás nic moc :-o ale s našima jsme dobře poklábosili :-) luci, vějíř, jo? Tak to tam máte teď parádní, viď? ;-) dneska jsem vařila segedín a v polovině vaření vypli elektriku, juj, tak jsme čekali dvě hoďky jak mlsný kočky :-p zítra mi přijde substrát na žampiony, jsme si to v práci objednali jen tak na zkoušku, tak jsem zvědavá, jak se jim u mě bude dařit :-D
Profilova fotka
Luci - tak to ti věřím, že máš radost, když jsi se po třech rokách dočkala, že visí :-) Luci - to bych byla asi hodně nafraná, kdyby mi v půlce vaření vypli elektriku ]-( Ty budeš pěstovat žampiony? Manža si teď od našich přivezl kus nějakýho dřeva a bude na to ,,sázet,, hlívy :-) Manža už mi prchnul do práce, tak jsem tu samotinká :-D
Profilova fotka
Jo, holky, ještě vám musím říct, jak jsem nachytala manžu :-D Jak jsme byli v tom zahradnictví,tak já tam samozřejmě u vytržení, začala jsem si vybírat kyti a manža se šel podívat, co tam mají. A prodavačka se ho ptá: máte nějaké přání? A manža: ne, PŘÍTELKYNĚ si vybírá ]-( :-D Tak jsem za ním doběhla, že jsem to jako slyšela :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?