Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hani - já měla taky svetr a vestu a když jsem přišla domů, tak jsem tričko měla ,,turch,, :-) Jo, zítra má být teplíčko :-) Dneska jedem do Kaufu nakoupit, tak doufám, že tam budou mít nějaký petrklíč, dám si je ke vchodu s těma maceškama x-) A na zákonkách už začínají vykukovat narcisky a tulipánky :-) Tak u nás zoo asi padá, protože manža to okomentoval: ty máš těch zvířat doma málo? :-N :-D Ale v sobotu dopoledne budem dělat něco na zahradě a prý budeme grilovat !!! A odpoledne pojedem k mamce :-)
Profilova fotka
ahoj holky, valím k doktorce. Ale musela jsem se připojit a říct vám, že se v noci narodil Mikuláš. Mé kamarádce. A v prvním momentě, když jsem si tu sms přečetla tak jsem jí záviděla! Trvalo to jen chvíli, ale přece jenom. Nový pocit. Tak ted ještě jedna kamarádka má rodit, ta bude mít Jakuba a už je na řadě Hanička kytička. :-)
Profilova fotka
ahoj abe :-) Tak to byl fofr s Mikulášem viď :-) Vždyď jsi včera (?) psala, že pořád nic :-) Nový pocit? :-) Kdy jsi říkala, že se začnete snažit? Příští rok? :-)
Profilova fotka
Ahoj kočandy :-) Luci: tak to jsi ráda, že ti přijedou vaši, viď!? A oni bydlí někde dál? A s tím úklidem to moc dobře znám - taky děláme generální úklid vždycky před návštěvou ;-) Labradoři jsou opravdu takový meďánci - taky je mám ráda x-) Renčo: tak sis krásně zajezdila, viď!? Abe: teda koukám, že máme (nejenom teda my) na tebe dobrej vliv, když máš takový nový pocity ;-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdarvím při pátku. Já včera byla venkzü s dětičkoama...na kroužku. Jo je to fakt hezký, když to sluníčko trochu hřeje. Jinak - snažilky - mě sice ms fungovala docela přesně, ale vždy jsem taky tyk 2 dny předem špinila (to dřív ne). A hlavně mám podezřrní, že jsem měla i ovulku o něco dřív, naž podle výpočtů (jsem se snažila dopátrat početí mimíse a nějak mi to úplně s ovulkou nesedí)...Tak nevím. Já chci co nejdříve koupit pařeniště a zaset ředkvičky...ty mě lákají momentálně lákají víc než petrklíče :-)
Profilova fotka
Holky: tak hlásím, že jsem si včera koupila takovou tmavě modrou sukýnku džínovýho střihu, tyrkysový tričánko bez rukávů, modrou kabelku a takovej dluhej řetízek s medajlonekem (bižu). Džísku zatím nemám - chci si nejdřív oběhnout všechny obchody a zjistit, kde jakou mají a za kolik. Včera jsme s holkama oběhly asi pět krámů, ale nějak nás to zmohlo a hlavně jsme se těšily na dvojčičku vína ;-)
ahoj holky, knedlus tak letos první grilování? ;-) abe to je kvásný s Mikuláškem x-) A na malého čmeldu se moc těším x-) Já jsem včera strávila odpoledne s tou kamarádkou, která má 6 týdenní Markétku a to byla taková krása, mě to tak bavilo x-) A pak jsem byla na těhu cvíču a to byla sranda :-) Je to v Přešticích a v Přešticích bydlí Andrea Verešová Volopichová, tak nám cvičitelka říkala, jak Andrea všude prohlašuje, že ji materstvo naplnuje a že by mohla mít třeba čtyři babetka :-) A přitom má prý pro každé dítě chůvu. Tak jsme se nasmály :-)
Profilova fotka
Jani - jo, to zajezdila :-) kristy - taky jsi špinila jo? =-) A teď, když nedorazla ms, tak jsi už ale nešpinila ne? S tou ovulkou - to je taky záhada =-) No, ale my asi Jani nic nevymyslíme, prostě se to chce tulit třeba ob den ;-) kristy - zrovna jsem koukala do letáku z Kaufu a tam mají teď jakýsi pařeniště - je to kovová konstrukce a přes to PVC folie za 799 Kč ;-)
Profilova fotka
Jani - jů, tak to jsi hezky nakoupila :-) Jindul - jo, aspoň nemusím vařit :-D A o tý Verešový už mi to taky někdo říkal :-D A tomu jejímu muži, co má ty 2 holčiny z předchozího manželství, tak dělala chůvu sestřenka :-)
Profilova fotka
Jindul - tak do kolika máš ty čas v úterý?
Profilova fotka
Renčo, já to měla taky spočítaný s ovulkou...každej měsíc. A taky jsme se podle toho tak trochu řídili (což manža nevěděl :-D ) A byli jsme domluvený, že když to neklapne do konce roku, tak že pak naklušu k doktorovi (mě sliboval laparo kontrolu vejcovodů, ptže jsme měla za sebou dvě operace břicha se zánětem - tedy riziko srůstů). No a když do vánoc nic, tak jsem říkala, že na snažení prdím :-) No a ono to klaplo....právě si myslím, že k početí mohlo dojít 5.1. a ovulku jsem měla mít nejdříve 7.1. jo a v lednu, když jsem to měla dostat, tak mě bolely vaječníky a den jsem špinila.
Profilova fotka
Jo a díky za tip na pařeniště. příští pondělí ho skočím omrknout :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
kristy - taky na to prdím, nic nehlídám a ono se to někdy povede :-D A s tím pařeniště nevím, jestli ho tam ještě budou mít příští pondělí. Ten leták je od včerejška a píšou, že mají v prodeji 6 kusů. Ale těžko říct, jaká po něm bude sháňka :-| A třeba bude v nějakém krámu levnější, nevím ;-)
Profilova fotka
No jo, já se dřív do obchodu nedostanu...tak uvidím. Holky pěkný víkend, já jdu na hřbitov fotit nějaké náhrobky a pak na pohřeb...poněkud drastický začátek víkendu, ale to je život... ;-( mějte se a těším se na příští úterý. Přihlásím se zase v pondělí .-)
Profilova fotka
Kristy - papa, a užij si víkend :-)
Profilova fotka
Renčo: tulit ob den? :-o ;-) To by bylo ideální, ale už je to míň zrealizovatelný :-N :-N Je to fakt na prd, počítat si tu ovulku, protože se na to příliš soustředím, aby nějakej ten sexík byl a když pak není, tak jsem akorát na manžu naštvaná a já smutná - což jsem předvedla včera ]-( Hážu to za hlavu......teda se pokusím :-D
Profilova fotka
janis byla jsi včera naštvaná? já se cestou od doktorky stavila v úžasném květinářství, koupila si na doma crocus zasazený v krásný květináčku a 10 fialových tulipánů a 10 žlutých růží a na ně i vázu. Takže mám radost. Dokonce mi pán "Florista"jak se nazývá říkal, že cibuloviny se doma nezalívají a pak déle vydrží. Tak proto mi ten hyacint tentokrát tak dlouho vydržel. Když jsem je poctivě zalívala rychle vyběhl, sklonil hlavu a odkvetl :-N
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
já když si vybírala ze začátku šaty, tak se mi líbily tyto. už jsem je kdysi ukazovala... ale slečna je asi z vosku nebo co =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Abe: jo, naštvaná, že byl zase včera manža unavenej :-N No neřikej, že se cibuloviny doma nemají zalívat!? My jsme toho našeho hyacinta denně zalívali a bylo to přesně jak píšeš - rychle vyběhl - museli jsme ho podpírat špejlí......ali i tak nám vydržel skoro 14 dní. Taky si zase koupím nějakou jarní kytí - buď řezaný tulipány nebo zase hyacint :-)
Profilova fotka
Abe: taková Marfušenka to je ;-) :-D
Profilova fotka
Abe: jo, tak ty šatičky jsou krásný, ale ta holka je příšerná :-S
Profilova fotka
janis :-D :-D :-D :-D no já ho zas opírám o monitor počítače! Když tu furt dřepím! Haha, tak to zkusím s těma krokusama nezalívat. Prý kvetou kvůli teplu a ne vodě. hmm to je naprd, u nás jsem unavená spíš já. Aleto jen proto, že se ještě nesnažíme! Je mi jasný, že jak člověk něco chce a vlastně musí tak to takhle vypadá. janis a jak jsi dlouho s manželem? a proč jste se začali snažit až po svatbě?
Profilova fotka
ale hlousková ji chválí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D není to špatné, hodně moderní no... jen je taková nepřirozená. a ta první fotka, ony ty silnější dámy mají takový kýčovitější vkus. čím větší jsou tím větší chtějí šaty. jo to jsem vám ještě nepovídala! jak se moje bývalá kolegyně nechala předělat na chlapa a ted se žení! 10.4, půjdu se podívat na obřad. bere si holku, normální!
Profilova fotka
Abe: tak samozřejmě, že jindy bejvám unavená i já. Ale když víš, že je zrovna období ovu, tak se samozřejmě ráda přemůžu - a to chlapi neřeší :-N Jsme spolu čtyři roky, ale už před svatbou (vlastně touhle dobou před rokem - to jsme ještě ani nevěděli, že se v říjnu budeme brát), tak jsme tomu nechávali volnej průběh, ale stejně si manža tak z 80% dával pozor. Ale až vlastně po svatbě jsme si přestali dávat pozor úplně..... Téda, holky, někdy si řikám, kdyby si tohle manža četl, že by asi neměl radost, co všechno tady píšu :-N =-)
Profilova fotka
Abe: je moc opálená a ta fotka zřejmě nějak retušovaná nebo poupravená nebo blbě vyfocená - prostě vypadá divně.... Abe: no vidíš, to jsou věci. Já mám taky spolužáka ze základky, co se nechal předělat na holku....ale je snad na holky.....
Profilova fotka
Jani - z toho si nic nedělej, že jsi na manžu byla naštvaná. To já byla teď taky, protože při ovulce měl odpolední :-D No, magor :-D abe - nebude to tím, že hlousová chválí každý albíčko? :-D :-D :-D Tak to si na ten obřad vezmeš foťák, abysme se taky pokochaly ;-) :-D
Profilova fotka
Ahoj holky!!! abe - nezalívat??? A to to neuschne? Jako vůbec nezalívat??? Máte pravdu, že jsem ho loni zalívala a on mi pak padal a musela jsem ho podpírat, stejně jako Janča. abe - jak píše Janča, my tady na tebe máme pozitivní vliv, viď? To je dobře, jsem ráda! Jančo - tý jo, ty sis teda včera nakoupila!!!! To už se těšíš, až se ještě o trošku oteplí a vyběhneš do práce v novém, viď? Tak jsi měla hezké odpo - nákupy, pak vínečko s holkama... Jindu - s tou Verešovou jsi mě fakt pobavila, haha, chůvy, haha
Profilova fotka
A to si ze mně manža dělal ráno srandu, jaká jsem teď v určitym období cyklu nymfomanka :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj Hani :-) Jak jste se se čmeldou vyspali? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?