Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
Profilova fotka
Tak co? ;-)
Profilova fotka
Tak paní manžovi řekla, že jsme domluvený nebyli a že šéf kecá !!! No a teď si vyberte že ]-( No nic, jdu za Knedlíkem :-) Papa
Profilova fotka
No a pak komu má člověk věřit, co!? :-o ]-( Renčo, pa pa, krásně si zajezdi x-)
Profilova fotka
Ahoj berunky, byla jsem na kontrole ve městě, na obědě s kámoškou a před hodinou jsem přijela domů, pač přijel pán a silikonoval nám to sklo v kuchyni. Jdu vás dočíst.
Profilova fotka
tý jo knedlu dobrý, myslím že kecá ženská :-| fogy tak jak kontrola? A váha plodu? Já se vykoupala, umyla vanu, bidet i umyvadlo. Vyprala 2 pračka a dívám se pořád na manželky. na 1 sérii
Profilova fotka
a fogy se sklem spokojeni? Já myslím, že se to bude udržovat dobře. Cistič na okna je nastříkanej hned, setřeš a je to.
Profilova fotka
došel mi apetit, tak už ho mám přečtený :-)
Profilova fotka
Ahoj Hani, tak co na kontrole? Tak na to sklo jsem fakt zvědavá! Jak píše Abe, taky si myslím, že se ti to bude dobře udržovat.
Profilova fotka
Váhu nevím, mimino váží akorát ve 20tt a ve 34tt, od té doby ne. A kontrola dobrý, on doktor nic neříká, se jenom zeptá, jak se cítím, jak mi je, prohlídne mě, poslechne si srdíčko a za týden zase na kontrolu. Ale pak jsem se stavila u mamky a byla v šoku, jak mi zase kleslo břicho.No, vůbec by mi nevadilo už rodit. Už se na to fakt těším! x-) Musím vás dočíst, ale jsem zase unavená.
Profilova fotka
fogy moc promiň, už jsem se na tu váhu asi ptala. Pak to vypadá, že neposlouchám. jo tak kleslo, hmmm. Až jeden den nepříjdeš vůbec, bude nám to jasné a budeme na tebe myslet z celého srdce. Ty moje kamošky co měly termín včera tak zatím nic
Profilova fotka
fogy běž si lehnout, když jsi unavená. Dny odpočinku a ticha se kvapem krátí 8-)
Profilova fotka
abe - v pohodě, já ti klidně odpovím znovu, nevadí mi to ;-) A ve 34tt a pak mi dělali v nemocnici ještě UTZ ve 36 tt, měl čmelda 2,5 kg. Tak uvidíme. Je to jenom orientační. No, uvidím, jak na tom budu, ale aspoň jedné bych vám chtěla napsat, že jedu rodit. Uvidíme...
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani, no tak hlavně, že je všechno dobrý :-) A co ten tvůj tlak? Ode dneška to máš za 14 dní, viď!? x-) Jsi už trochu nervózní, nebo zatím v poho? ;-) Budeme rády, když nám dáš vědět, ale nijak se tím kdyžtak netrap - nám to dojde ;-)
Profilova fotka
Tlak je vyšší pořád, to už asi lepší nebude. Beru prášky. Jani - jojo, blíží se to! x-) Jani - upřímně - já už se fakt těším a jsem strašně zvědavá, jak ten porod bude probíhat a jak to miminko bude vypadat a co to bude, že by mi nevadilo, kdyby to přišlo třeba dneska v noci. Holky, víte, že jsou homeopatika i před porodem, k porodu, po porodu, na kojení... Neuvěřitelný! Jsem si právě nakoupila, tak odedneška cucám. Manža má zítra narozky a já pro ně nic nemám - teda složili jsme se celá rodina - já, naši a brácha se švagrovkou a babička - na chůvičky a monitor. A já jsem vymyslela, že bysme vyrazili do kina na nový film Ženy v pokušení, jemu se hrozně líbí ukázky a tak vyrazíme do Jihlavy do Cinestaru a spojíme to se zákuskem a je to.
Profilova fotka
jé, foogy, už je to tak blízko, no jo x-) homeopatika jsou určo dobrý, malá kmotřenka Lucinka (má teď 4 měsíce) je taky papká proti bolení bříška :-) chůvička a monitor, to jsou super dárky :-D
Profilova fotka
Ahoj Luci - jak se máš? Co v práci?Už ti dal šéf pokoj?
Profilova fotka
Holky, dneska bylo krásně, že? Byly jste aspoň na procházce?? Renča určo na procházce s Knedlíme, viď? Já stála 5 minut na městě a to sluníčko taaak krááásně hřálo!!! Že by jaro? Nevíte, jaké hlásí dál počasí?
Profilova fotka
Jéé a teď koukám na TV a Přešlapy přehodili na středu! Paráda!
Profilova fotka
Foogy, v práci je už líp, ale hodně mě to unavuje poslední dobou, celý den pobíhám po laborce, tak jsem večer vždycky vyfluslá jak blázen, ale co, nebudu si stěžovat, mám se tam dobře a perfekt kolektiv...když odmyslím šéfa :-D :-D :-D A odpolko jsem byla s hafinkou na prochajdě, bylo parádně, tak jsme prošly všechny kaluže a bahýnka, to ona miluje, je to čunka :-D
Profilova fotka
luci - a co máte za rasu? naše labradorka taky miluje ty nejvíc bahnitý kaluže ;-) luci - a kor ke konci týdne, to už toho má člověk plný zuby, co? Nebo já to tak mívala. Já mám manžu opět na tréninku, tak jsem sama doma, ale dneska mi to vůbec nevadí. A co plánujete na víkend?
Profilova fotka
jééé, my máme taky labradorku...zlaťoučkou ;-) to jsem netušila, že vy taky :-D já myslela, že máte nějakou malou pesinku =-) nojo, konec týdne je vždycky krize, ale v pátek se už vždycky nějak přemůžu a je to :-) o víkendu přijedou naši, takže předtím budu uklízet jak o život, už tu dlouho nebyli a já taky dlouho neuklízela (tím nechci říct, že bych uklítela jen před návštěvou...ale víme, že? :-D :-D :-D )
Profilova fotka
manža mě chtěl už vykopnout od no´tasu, ale naštěstí mu právě začaly Simpsnovi, takže mám vegáč :-D :-D foogy a co ty? těšíš se už moc, viď? A vozíš si kočárek po bytě? já jak se znám, tak bych se určo v těch všech věcech pořád přehrabovala jak bych se těšila x-) zítra jdeme zase hlídat Lucíka, tak se těším :-)
Profilova fotka
Luci - no, to máme stejné méďánky x-) My máme hnědou, to je čučinka moje! Beruška je to moje! Jéé, Luci, to znám, hihi. Já uklízím normálně, ale když má někdo přijet a nebo tady u nás přespat, tak to smejčím od rána, to tě chápu. Je to důvod uklidit trošku víc, viď? Já třeba před návštěvou myju skříňky linky. Takhle to myslíš, viď?
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tad dneska jsem si zajezdila fakt úžasně. Jenom ve svetru, Knedlík hodnej, sluníčko, teplíčko x-) Báječný :-) Před chvílí jsem přišla a manža dělal k véče chleba ve vajíčku a topinky :-) Tak já se mu jdu věnovat ;-)
Profilova fotka
Nojo, musím to tu zvelebit víc než jindy, aby se nezděsili ;-) Navíc minulý víkend mi nebylo dobře, takže jsem pospávala a ani podlahu jsem nevytřela, ani nevysávala, děs běs =-) musím to napravit. Jůůva, vy máte hnědou, tu chtěl moc manža, ale já ho ukecala na zlatou :-N jsou to bobani, viď?
Profilova fotka
ahoj knedlus, jojo,dej si véču a věnuj se manžovi ;-) venku to dnes byla fakt parádička, jupíííí, jaroooooo x-)
Profilova fotka
renčo - hmmm, manža teda šikovnej a hodnej!!! Já miluju topinky s česnekem a chleba ve vajíčku s cibulí a hořčicí a kečupem - ňam. Akorát minule mi po tom bylo tak blbě, že si je dám asi až po porodu. Teď už to riskovat nebudu. renčo - to už to bylo jenom na svetr??? luci - jsou to méďánci! Já jí mám fakt tak ráda! Ten její čumáček a tlapky.. x-)
Profilova fotka
no foogy, já byla na prochajdě a měla jsem svetr a na vrchu péřovou vestu a bylo mi fakt vedro jako, takže teplíško je tu :-D
Profilova fotka
Luci - a teď jsem koukala na seznam a tam píšou 14 stupňů - to je paráda! Holky, jaro je tu! Můžeme nakoupit petrklíče a hyacinty ;-)
Profilova fotka
dobré ranko, konečně pátek, jupííí x-) x-) x-) foogy, nojo, já už mám doma hyacint odkvetlý, ale láká mě to koupit ještě :-) večer jdu hlídat malou, juchůůůůů :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?