Podzimní babuchendy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, pojďte to zdrbnout ;-)
ahoj kristy mamino x-) to máte ale macíčka, 6 cm to je krásný x-) Jo a jsi podle MS přesně o 10 týdnů míň těhotná :-)
Tak jo, souhlasím a doufám, že nám do toho žádné nic nevleze ;-) Se těším. Holky a jak na tom budete časově?
Profilova fotka
Jo a Jindřiško/ Hani, jen se chci zeptat, jaká vyšetření a kdy zhruba jste absolvovaly. Přiznám se, že do odborné literatury se zatím nepouštím. A tak si říkám, jak to že je mimís tak velkej? Abe nechceš nějaký info vyštťourat na netu? Já jsem v práci zase ve skluzu :-(
Profilova fotka
Jindul - jako myslíš, jak dlouho se tam zdržíme? :-D Už jsem nad tím taky přemýšlela, abych věděla, jestli mám ject autem nebo autobusem ;-)
Profilova fotka
Ahoj Kristy :-) Tak mimís krásně roste, to je dobře :-) Tak jestli uvidím nějaký hezký, ne moc drahý kalhoty, tak si je koupim ;-) Prdím na to - kdo ví, jak dlouho třeba ještě nebudu těhotná..... ]-( Jindří: prostírání mám zabalené, tak pokud vyrazím ven, tak skoknu na tu poštu. Ať už si to o víkendu můžeš nadekorovat ;-)
Jani ty jsi zlatíčkoooo x-) x-) x-)
hlavně mi pak nezapomeň poslat ty podklady k platbě ;-)
Profilova fotka
Jani - to víš, že jo, jen si nějaký kup ;-) Ale ovule se blíží ne? :-) Mě si zrovna včera manža stěžoval, že chci tulení jenom, když je ovule. :-N Takže já už mám doma slovo ovulace zakázaný ]-( :-D
knedlus už jsi obědvala? Copak jsi měla dobrého? Já jdu dneska do plynu, tak ať vím, co mě čeká ;-)
Profilova fotka
Renčo: jj, máš to zmáklý - zrovna bych měla mít ovu a manža se zrovna včera vymlouval, že je hrozně utahanej, takže tulení nebylo ]-( Dneska jde do posilky, tak to jsem zvědavá, jestli ho dneska přesvědčím ;-) To nemůžou bejt plodný dny celej cyklus!? ]-( Áááá, nějak to začínám řešit, už je to tady! ;-) :-D Jindři: "do plynu" - to si mě teď pobavila! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Jindul - já mám na dnešek jakousi jablečnou palačinku s vanilkovým krémem. Tak jsem na to zvědavá :-)
Profilova fotka
Jani - no zmáklý - ono, když ty máš ovu, tak já mám mrchu, máme to přesně napůl :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, mě to v úterý jede do Domažlic v 16:18, nebo 17:08 :-) Nevím, jak přesně to vidíte vy.... jinak já "dojíždím" k obědu zbytky...zítra jedeme s manžou na víkend do Prahy... Tak mám čočkovou polívku a brambory....jen posypané strouhaným sýrem...víc nezbylo :-) A k odpolední sváče chleba s domácí paštikou...mě manža donutil jí znovu udělat, pro veliký úspěch :-D
Profilova fotka
Renčo: ;-) a kdy jí čekáš?.....teda v případě, že by měla přijít.....
Profilova fotka
Kristy: a co budete v Praze dělat? Jé, čočkovku bych si dala - mám tyhle hustší polívky ráda - mňam. To si šikulka s tou paštikou :-)
Profilova fotka
Jani, zítra jdeme do divadla, v sobotu vyřídit komín do baráčku a pak na výstavy :-D
Profilova fotka
Tak jsem tu z oběda, dneska to bylo docela dobrý :-) kristy, Jindul - mě to jede domů v 16:15 a pak v 18:25, ale taky můžu ject autem ;-) kristy - jů, tak to budete mít hezký víkend :-) Jani - no, já nevím. Měla bych to dostat v pondělí, ale do pondělí to určitě nevydrží, protože to mám poslední dobou dřív ]-( Ale je zajímavý, že než jsme se začali snažit, tak jsem to měla přesný jak hodinky ]-(
Profilova fotka
Holky, teď mě teda nafrali ]-( Tak měsíc zpátky jsme byli domluvený s jednou paní ze stavební firmy, co nám stavěla domeček, že s námi půjde do banky a vyřídit nějaký věci kvůli tý dotaci. Ale na konkrétní datum jsme se nedomlouvali, jenom, že se další týden ozve, kdy přesně se sejdeme. Ale neozvala se. A teď mi volal majitel firmy, jak to, že jsme tam ještě nebyli? Tak jsem mu řekla, že jsme byli s paní domluvený, že se ozve a neozvala se. A on mi na to řekl, že s paní mluvil a ta mu řekla, že jsme měli domluvený konkrétní termín i čas a že tam na nás čekala a my jí 5 minut před domluvenou hodinou volali, že nepřijdeme. No, je to normální?
holky tak jsem po o, měla jsem směs s bramboráčkama, dobrý to bylo, ale pálivý :-p knedlus to je ale pipka, ta paní. že si takhle někdo dokáže, vymýšlet, co? Jak to teď budete řešit?
Profilova fotka
Jindul - jo, taky tam někomu smažili bramboráčky :-) No, taky to nechápu. Třeba se na to vymluvila, protože na to zapomněla a nečekala, že si to bude šéf ověřovat =-) Máme se s ní domluvit na dalším datumu ;-) Ještě teda doma vyzpovídám manžu, ale pochybuju, že by něco domlouval, to by mi něco řekl. A ještě po mě na ní chtěl minulý týden číslo, že se neozvala, tak že jí zavolá. Takže asi určitě neeee.
Profilova fotka
Copak dělá Hanička asi dneska ;-)
Hanička na nás teď tak trošičku prdí, ale já se nedivím, má už určitě myšlenky někde jinde x-) Já se tak těším na to až se malej čmelda narodí, foogy nám to bude popisovat a dávat fotečky x-)
Profilova fotka
Jo, to máš určitě pravdu, že vrcholí přípravy na čmeldu x-)
Profilova fotka
Holky musím....letět...paaaa
Profilova fotka
kristy - papapa :-)
Profilova fotka
Jindulajdo, tak balíček je odeslááááán :-) Do pošty ti napíšu č. ú. a celou částku. Holky, venku je tak kráááááásněěěěě x-)
Profilova fotka
Renčo: ad menstruace: Viď!? Já taky od tý doby, co se snažíme, tak to dostávám o 2-4 dny dřív než obvykle. Předtím jsem to měla pravidelný, zato teď...... ]-( A tak třeba se to tělo na to připravuje ;-) A jak píše Jindul, ta paní je pěkná pipina - dělá mrtvýho brouka před šéfem ]-( Kristy: hezkej víkend v Praze budete mít :-)
Profilova fotka
Tak jsem teď volala manžovi a ten si s ní taky nic nedomlouval. Tak chtěl poslat číslo a že jí zavolá :-D Teď se tu stavěla mamina, tak jsem jí dala ten lísteček na vyzvednutý náušnice, protože já tam pro ně nejdu, abych zase poslouchala nějakou přednášku. Jsem zvědavá, jestli si to k ní taky dovolí. A přivezla mi jahodovou milku :-) Byla jsem za ní u auta a tam je tak nádherně a teploučko :-)
Profilova fotka
Renčo: tak ať jí manža pěkně sprdne! Jé, ty maminky, ty nás mají rády x-) Dej vědět, jak dopadla s těma náušnicema.
Profilova fotka
Jani - já myslím, že jí sprdne. A, už volá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?